Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.158
Cevap
11
Favori
120.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Hocam onuda yaptim yikilan paketi iptal ettikten sonra. Ama yikilan paketi daha bu sabah yeniledigim icin bakiye yok. Woops paketine gecemiyorum bu yuzden. Benim merak ettigim ben bu 50 binin icine girdim mi ? Yani yikilani iptal ettim ama kalan paketi 1 ay kullancam. Bi dahaki ay 23 tl yukledkten sonra woops paketine dahil olabilcem mi ?

Olmuyor öyle...Kayıt olman için hattından 23tl düşüp paketi satın alman lazım...Şimdi kayıt olayım sonra 23tl yüklerim olmuyor...Bugün için halen 23tl paket, akşam saat 7 gibi satın aldık...

O zaman yalan oldu benim woops işi. Tekrar 23 tl harcamam lazim. Yikilani yenilemeseydim keske bi kac saatle kacirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık yarım saat önce 23 liraya yaptım paketi.

• Pttcell faturalidan gecen oldu mu prosedür nasil olacak bilgi verirseniz sevinirim

• 5 dakka olmadı 23 liradan aldım arkadaşlar
  • merhaba , bende bu 23 tl lik pakete geçeceğim numaramı taşıdım ancak avea daki bayan bana vergi falan dahil 25 tl dedi bu doğrumu yoksa 23 tl mi paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meting1 -- 15 Ocak 2014; 11:54:08 >
  • meting1 M kullanıcısına yanıt
    1.45 TL Telsiz kullanım ücreti var. Onuda söylemiştir içinde. Herkesten alınıyor o ücret.
  • an itibari ile 23 tl lik paketten aldim arkadaslar 50.000 daha dolmamis :)
  • nasip olursa yarın sabaha karşı benimde vodafone'dan avea'ya geçişlerim sağlanacak (3 hat). Avea temsilcisi önce tc yazıp 4545 sornasında yeniyil yazıp 4546 sonrada soz yazıp 5555 gönderin dediler. forumdan baktımda bazı arkadaşlar tc nosunu yazıp yolladıktan sonra SUPER FIRSAT yazıp 4545'e göndermiş. bu iki pakette farklımı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iqra

nasip olursa yarın sabaha karşı benimde vodafone'dan avea'ya geçişlerim sağlanacak (3 hat). Avea temsilcisi önce tc yazıp 4545 sornasında yeniyil yazıp 4546 sonrada soz yazıp 5555 gönderin dediler. forumdan baktımda bazı arkadaşlar tc nosunu yazıp yolladıktan sonra SUPER FIRSAT yazıp 4545'e göndermiş. bu iki pakette farklımı acaba ?

Faturasızlar süper fırsat yazıyor.
  • Az önce ben de geçtim 23 liraya.merak ettiğim faturalı ve sözleşmeli olursak 19 lira ya mı iniyor fiyat?

• Arkadaslar vodafone dan aveaya bu pakede gecmis bulubmaktayim. Tum ayarlari yapmama rağmen interneti yavas hissediyorum. Aranizda bunu yasayan var mi? (3g açık)

• quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

Az önce ben de geçtim 23 liraya.merak ettiğim faturalı ve sözleşmeli olursak 19 lira ya mı iniyor fiyat?

bildiğim kadarı ile sözleşmeli 23 sözleşmesiz 28 tl.
  • Telsiz kullanım vergisi kimlerden alınıyor? Arkadaştan kesiliyor ama benden kesilmiyor. Hiçbir zaman da kesilmedi.
  • pttcellden geçip geçmeme konusunda tereddütlerim var.
    konusma ve smste daha özgür olup
    nette de daha hızlı olmak için, ancak sınırsız olmaması sıkıntı;
    +9 tl vermek mantıklı olur mu

• Az önce kayıt oldum 23TL'ye.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    hocam eğer pttcell den memnunsanız dakikalar sms ler yetiyorsa hiç macera aramayın. Bu fiyat 1 yıl taahütlü faturalı da taahüt olmayınca 28 tl gerek yok bence. Tabi son karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Arkadaslar vodafone dan aveaya bu pakede gecmis bulubmaktayim. Tum ayarlari yapmama rağmen interneti yavas hissediyorum. Aranizda bunu yasayan var mi? (3g açık)

arkadaslar sorunu musteri bizmetleri ile cok kolay ve hiizli bir sekilde coZdum hicbir sorun kalmadi

• quote:

quote:

Arkadaslar vodafone dan aveaya bu pakede gecmis bulubmaktayim. Tum ayarlari yapmama rağmen interneti yavas hissediyorum. Aranizda bunu yasayan var mi? (3g açık)

arkadaslar sorunu musteri bizmetleri ile cok kolay ve hiizli bir sekilde coZdum hicbir sorun kalmadi

internet banada yavaş geldi. ne tür işlem yaptınız ?
  • quote:

quote:

quote:

Proxy ayarlari filan degistirdik, sonra hattimi guncellediler ve guncelleme bitince kapandi. Telefonu kapatip acin demislerdi yaptim. Duzeldi. Zaten musteri hizmetleri de cok yardimci olur size.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Proxy ayarlari filan degistirdik, sonra hattimi guncellediler ve guncelleme bitince kapandi. Telefonu kapatip acin demislerdi yaptim. Duzeldi. Zaten musteri hizmetleri de cok yardimci olur size.

az evvel ayarlardan Mobil ağı wap yerine interneti seçip telefonu kapatıp açtım. wapta bağlanamıyan whatsap internette direk bağlanıp mesajlarım gelmeye başladı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.