Şimdi Ara

Apple Store Türkiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok fazla sayıda sorun yaşayan insan gördüm , sorun yaşan arkadaşlar ne tarz sorunlar yaşadı ? Yardımcı olursanız sevinirim . 5s almayi düşünüyorumda

• galatasaray19o5 kullanıcısına yanıt
    5 sipariş verdim.

3 ü zamanında teslim oldu. 1 isini aldım baktım, beğenmedim ve iade ettim. 2 gün sonra kartıma yattı parası.

1 isi 27.11 de sipariş verdim ve 7 saat sonra iptal ettim. Kala parayı iade ettirmek için uğraşıyorum

1 isini de bugün teslim edecekler güya fakat ups kargo takip numarasını sisteme yanlış işlemişler ve kargoyu arıyorum size kargo yok diyor. Sadece gsm hattım olduğu için bir türlü apple a ulaşamıyorum.

İnternet üzerinden görüştüğüm apple müşt hizmetleri de gerekli birime ilettik diyor ama ses seda yok!

Artık sen karar ver nasıl olduğunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

5 sipariş verdim.

3 ü zamanında teslim oldu. 1 isini aldım baktım, beğenmedim ve iade ettim. 2 gün sonra kartıma yattı parası.

1 isi 27.11 de sipariş verdim ve 7 saat sonra iptal ettim. Kala parayı iade ettirmek için uğraşıyorum

1 isini de bugün teslim edecekler güya fakat ups kargo takip numarasını sisteme yanlış işlemişler ve kargoyu arıyorum size kargo yok diyor. Sadece gsm hattım olduğu için bir türlü apple a ulaşamıyorum.

İnternet üzerinden görüştüğüm apple müşt hizmetleri de gerekli birime ilettik diyor ama ses seda yok!

Artık sen karar ver nasıl olduğunu..

Yoğunluk çok olduğundan dolayı gecikme yaşanıyor olabilir mi ?
  • galatasaray19o5 kullanıcısına yanıt
    Aos hizmet veriyor ama şuan hem yoğunluktan hemde sistemin daha oturmadığından sorunlar yaşanıyor.

Apple de birşey çözülmeyeceğine inanmıyorum. Çözülecek fakat işte madur oluyoruz.

27 sinden bu yana iade yapılmaz mı? gsm var sadece bende bu sebeple kaldım ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Aos hizmet veriyor ama şuan hem yoğunluktan hemde sistemin daha oturmadığından sorunlar yaşanıyor.

Apple de birşey çözülmeyeceğine inanmıyorum. Çözülecek fakat işte madur oluyoruz.

27 sinden bu yana iade yapılmaz mı? gsm var sadece bende bu sebeple kaldım ortada.

Anladım . Şüphelendim bende biraz online sipariş versem mi vermesem mi diye .

İstanbulbilisim.com.tr var hemen teslim edebiliyor.
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Sorularınızı alayım. Rahatlıkla sorabilirsiniz. Bir Apple Uzmanı'yla görüsmek için Pazartesi-Cuma 09:00-18:00 saatleri arasında sabit hattan yukarıda numarayı (ücretsiz) veya cep telefonu ile +902162821511 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz

Yeni bi numara eklemişler bunu arayabilirsiniz sanirim gam ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Sorularınızı alayım. Rahatlıkla sorabilirsiniz. Bir Apple Uzmanı'yla görüsmek için Pazartesi-Cuma 09:00-18:00 saatleri arasında sabit hattan yukarıda numarayı (ücretsiz) veya cep telefonu ile +902162821511 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayabilirsiniz

Yeni bi numara eklemişler bunu arayabilirsiniz sanirim gam ile

Avea hattım ile arayamıyorum fakat bir arkadaşın türkcell hattını aldım ve şuan 7.dk yı bekliyorum. Sanırım biraz sonra ulaşacağım fakat avea nın o numarayı arayamamasını kocaman bir ile karşılıyorum!

• bende sipariş vereceğim bu ay sonunda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.