Şimdi Ara

Nokia BH-907 Bluetooth Kulaklık YANIYOR! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
9.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal fiyatının yüksek olmasının cazibesiyle bir tane de biz aldık.
  • başka kullanıcı yorumu yok mu?
  • Teşekkürler...
  • Ucuza bluetooth kulaklıklar var ama orijinalliğinden şüpheleniyorum cihazların
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Ucuza bluetooth kulaklıklar var ama orijinalliğinden şüpheleniyorum cihazların

Arkadaş orjinal olduğundan emindi birkaç mesaj önceki incelemesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

+ olarak merdiven altı firma değil ki yapmayın Allah aşkına.
  • Hocam gayet merdiven altı bir firma.. Buradan belkin şarj aleti aldım kablosu oturmuyor, muhtemelen çakma. Ayrıca şu konuya da bir bakın
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=83488771
  • Galaxy s3 ü eşleyemedim bir türlü
    bt açık nokia headset olarak görüyor
    eşitle deyince bağlantı kurulamıyor diyor yardımcı olabilir misiniz?
  • 2 saat kadar önce kargo firması getirdi.

Paket içeriği:
     Nokia BH-907 Bluetooth Kulaklık YANIYOR!

Bluetooth Eşleştirme (pairing): Samsung S5610 telefonla ilk denemede problemsiz olarak eşleşti. BT kulaklığı kapatıp tekrar açtığınızda telefona bağlanması 2-2,5 saniye. Gömlek cebinde veya çanta askısında bekletmek için yapılmış adaptöre (fotoğrafta sağdan üçüncü parça) taktığınız anda cihaz bağlantıyı kesiyor. Geri çıkardıktan sonra yine 2-2,5 saniyede telefona bağlanıyor.

Ses kalitesi: 265 TL'lik Samsung S5610K telefonumun yeterli bulmadığım ses kalitesi bile daha iyi. Karşı tarafın sesi olduğundan biraz daha ince ve biraz da robotik geliyor. Arka planda biraz cızırtı var, aradığınız numara çalmaya başladığı anda (ring) o çalma sesiyle birlikte ekstra bir cızırtı daha geliyor. Karşı tarafa sesin iletilmesinde problem yok, kalitesini ise bilmiyorum. İlk kullandığımda biriyle deneme görüşmesi yaparken ses bir anda kesildi, tekrar geldi ve sonra yine kesildi. Meğer kulağıma uygun tamponu (earbud) takmadığım için cihaz kulağa takıp çıkarıldı muamelesi yapmış. Uygun tamponu takınca daha kesintisiz görüşme yapabildim. Yalnız hapşırık durumunda cihaz kulağınızda biraz boşta kalsın anında sesi kesiyor ve bastırınca ses geri geliyor.

Malzeme kalitesi: Oldukça kaliteli. Orjinal gibi duruyor, çakma veya refurbished olduğuna dair en ufak bir ize rastlamadım.

Üzerine dokunduğunuzda ortaya çıkan krem renkli batarya seviye göstergesi hoş olmuş, normalde bu bölge komple piyano-siyahı renkte gözüküyor. Batarya göstergesi üzerine bir kaç kez tıkladığımda İngilizce olarak "20 dakika konuşma süreniz kaldı" gibi bir şey söyledi. Konuşurken ses arttırmak için kulaklığın ortasına, azaltmak için ucuna yakın bir yere dokunuyorsunuz, yani ses arttırıp azaltma da dokunmatik.

Kulaklık üzerinde bir açma-kapama butonu, bir menü butonu ve arka uç tarafta bir de çift tıklayınca son aradığınız kişiyi arayan ve size çağrı geldiğinde tek tıklayınca çağrıyı kabul eden bir buton var.

Kulaklık; USB ara adaptörüyle (sağdan ikinci parça) uç kısmındaki 3 gömme pin aracılığıyla şarj edilebiliyor. Ayrıca üst kısmında micro-USB girişi de mevcut. Yanında toplam 3 farklı boyda kulak tamponu (earbud) geliyor. Şeffaf kulak sabitleme klipsi, USB-micro USB data&şarj kablosu, direk şarj amaçlı USB uçlu ara adaptör ve toplam 2x USB çıkışlı Nokia 12V 1,2A (1200mA) araç çakmak adaptörü de mevcut.

Cihazı bekletme adaptörüne veya USB şarj adaptörüne taktığınız anda gücü kesip kapanıyor ve telefondan kopuyor. Cihazı bekletme kutusundan çıkardığınız anda telefonla tekrar eşleşmesi 2-2,5sn sn sürüyor.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ses kalitesi kötü olsa da sanırım kullanmaya devam edeceğim. Ancak ses kalitesine önem verenler bunu almasınlar. Şimdilik bu kadar. Tecrübe ettikçe yazmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navigasyonel -- 4 Kasım 2013; 17:48:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

quote:

Amerikalılar, çakma elektrikli ürünlerin % 64 ünün legal site ve dükkanlarda satıldığını tespit etmiş. nereden alırsanız alın, ürün çakma olabilir, hele Türkiye'de
    According to Gallup Consulting and the U.S. Chamber of Commerce, 64% of counterfeit electrical products are purchased from legitimate shops and retailers.

• quote:

Orijinalden alıntı: Navigasyonel

Kulaklık; USB ara adaptörüyle (sağdan ikinci parça) uç kısmındaki 3 gömme pin aracılığıyla şarj edilebiliyor. Ayrıca üst kısmında micro-USB girişi de mevcut. Yanında toplam 3 farklı boyda kulak tamponu (earbud) geliyor. Şeffaf kulak sabitleme klipsi, USB-micro USB data&şarj kablosu, direk şarj amaçlı USB uçlu ara adaptör ve toplam 2x USB çıkışlı Nokia 12V 1,2A (1200mA) araç çakmak adaptörü de mevcut.

inceleme için teşekkürler, çakmak adaptörü Giriş: 12v/24v 1.2A çıkış: 5V 1Ax2 olacak. benim gibi takıntılılar için önemli olabilir
  • 12 Volt derken arabanın çakmak girişinin verdiği voltajdan bahsediliyor sanırım.
  • projist kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Adaptör üzerinde 1,2a yazısı dikkatimi çekti, ben de onu giriş gücü sanmıştım. Dediğiniz gibi olabilir doğrudur.

Yani bana sorsalar: Bu kulaklık 89,9 TL eder mi?
    89,90 TL veripte alınacak ürün değil bence...

Avantajix, puan falan filan derken bu kulaklık bana 30 TL ye geldi. Şimdi iade etsem ve iadeyi yapılabiliyorsa çek olarak istesem siteye bağımlı kalacağım. Yok eğer para iadesi istesem harcadığım 61-62 TL kredi kartı puanının yanma durumu var. Sırf o yüzden kullanmaya devam edeceğim yani.... Yoksa bu ürünün ses kalitesi bu haldeyken 50 TL deseler o zaman belki düşünürdüm. Ama kesinlikle para verip 90 TL ye alınmaz.

Bir yandan şu soru da aklıma geliyor: Acaba bu ürün çok kaliteli bir çakma olabilir mi? NOKIA gibi bir firma 220 TL civarına sattığı bir ürüne bu kadar kalitesiz mini hoparlör koymuş olabilir mi?
    Yani 220 TL verilip alınacak bir ürüne ben olsam böyle ses kalitesi vasat bir kulaklık koymazdım. İşin bu kısmı da insanın aklını kurcalıyor. Eğer ürün orjinalse Nokia bu işi bilmiyor demektir. Zaten o yüzden olsa gerek satıldı/kapandı/devredildi gitti.

• Urun dora malı arkadaşlar sakin olun orijinal.
  • ben başaramadım esleştirmeyi s3 ile
    yardımcı olabilir misiniz om veya mesaj ile....
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

quote:

Amerikalılar, çakma elektrikli ürünlerin % 64 ünün legal site ve dükkanlarda satıldığını tespit etmiş. nereden alırsanız alın, ürün çakma olabilir, hele Türkiye'de
    According to Gallup Consulting and the U.S. Chamber of Commerce, 64% of counterfeit electrical products are purchased from legitimate shops and retailers.

Ama nseyseki teyit etti arkadaşlar orjinal olduğunu. Bu arada ses kalitesi güzel aslında yav. Müzik dinlemeye çalışırsanız ses kötü ama mono müzik dinleyen adam da ses kalitesini aramaz yani.

• bilgisayarda skype ile kullanan var mı arkadaşlar?
    eğer çalışyosa alıcam hemen
  • Bh 610 kullanan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

bilgisayarda skype ile kullanan var mı arkadaşlar?
    eğer çalışyosa alıcam hemen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.