DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ
1.252
Cevap
24
Favori
60.270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 14 15 16 17 18 19 20 21 sonraki >>>
Giriş
      213 Mesaj
      04 Ekim 2013 17:14:01

ya bu konuda yada başka bir vision konusunda bir arkadaş youtube linki verip rootlamayı paylaşmıştı bir araştır istersen. direk kvk rom'unu rootlayabiliyorsun

Ege..kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Macbook Pro, iPad Air, Apple TV 3, iPhone 7
    • Yüzbaşı
      329 Mesaj
      05 Ekim 2013 01:17:09
      istanbulda kapaklı kılıf bulabileceğim biyer var mı ?

• Onbaşı
      24 Mesaj
      05 Ekim 2013 23:14:31

Senkarnizasyon işareti bu işaretliyse tel. inteernetteyken mail hesaplarını senk. ediyor.

denmus2011kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      127 Mesaj
      08 Ekim 2013 00:39:45
      telefonu ses tuşlarıyla açmak için wake all , ekrana basıp kapatmak için screen off and lock uygulaması var onu kurun ardından telefonun altındaki ışıklı kısımdan en sağdaki arama düğmesine uzun basın screen off seçin

bu durumdan itibaren kitlerken 1 saniye arama düğmesine basacaksınız açarken ses açma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nisanci93 -- 8 Ekim 2013; 1:45:05 >

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      08 Ekim 2013 12:39:09
      Arkadaşlar isound programıyla sadece zil sesini arttırmak için hangi ayarları yapmam gerekiyor ?

• Yarbay
      2796 Mesaj
      08 Ekim 2013 19:43:41
      quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Arkadaşlar isound programıyla sadece zil sesini arttırmak için hangi ayarları yapmam gerekiyor ?

Ayarlamak için;
      -"Virtual room effect" seçili olsun
      -Altta "virtual room" ayarını 6 yapın
      -"Eq settings" i selective seçin

Bu ayarla ses bayağı iyi
      İsterseniz volümü 10 a kadar yükseltebilirsiniz, sorunsuz çalışıyor...
      ses bayağı farkediyor...

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      09 Ekim 2013 12:26:17
      quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Alıntıları Göster

Ayarlamak için;
      -"Virtual room effect" seçili olsun
      -Altta "virtual room" ayarını 6 yapın
      -"Eq settings" i selective seçin

Bu ayarla ses bayağı iyi
      İsterseniz volümü 10 a kadar yükseltebilirsiniz, sorunsuz çalışıyor...
      ses bayağı farkediyor...

Teşekkür ederim. Ses baya arttı.

Yalnız volume değil de virtual room'u arttırınca çok farkediyor.

• Er
      9 Mesaj
      09 Ekim 2013 20:08:10
      Değerli kullanıcılar telefonla çektiğim videoları bilgisayara atamıyorum hi suiteen ne yaptıysam olmuyor sadece bluetootla alabiliyorum oda zahmetli telefonla çektiğim videoları nasıl masa üstü bilgisayara atabilirim yardımlar için teşekkürler

• Yarbay
      9266 Mesaj
      09 Ekim 2013 20:10:04
      quote:

Orijinalden alıntı: ali velimmm

Değerli kullanıcılar telefonla çektiğim videoları bilgisayara atamıyorum hi suiteen ne yaptıysam olmuyor sadece bluetootla alabiliyorum oda zahmetli telefonla çektiğim videoları nasıl masa üstü bilgisayara atabilirim yardımlar için teşekkürler

hi suite gerek yok. usb ile telefonunuzu pc ye bağladığınızda usb depolama belleğini açın. telefon flash bellek olarak gözükür. oradan direkt kopyalarsınız.

Hp G62-B01ET
      Huawei Ascend G7
      Sony Smartwatch 2

• Er
      9 Mesaj
      09 Ekim 2013 20:40:31
      quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Alıntıları Göster

hi suite gerek yok. usb ile telefonunuzu pc ye bağladığınızda usb depolama belleğini açın. telefon flash bellek olarak gözükür. oradan direkt kopyalarsınız.

çok teşekkürler

• Yarbay
      9289 Mesaj
      13 Ekim 2013 17:46:56
      Dostlar bayramda elimde olacak şekilde nereden bulabilirim telefonu. HB bayramdan sonra veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
    • Çavuş
      89 Mesaj
      15 Ekim 2013 14:48:38
      quote:

Orijinalden alıntı: ali velimmm

Alıntıları Göster

çok teşekkürler

usb depolama belleği ni nerden açcam acaba telefondanmı bilgisayarımda CD ROM ve Çıkarılabilir Disk die 2 tane şey gözüktü çıkarılabilir diske tıklıınca bir sürücü yerleştir dio hafıza kartına giremiorum yardımcı olurmusunuz

• Binbaşı
      1044 Mesaj
      15 Ekim 2013 21:34:30

Usb den pc ye bagladiginzda telefonun ekranina sdcard izni gelir ona onay verirsenin görursnz

nordccoldkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

...Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...cCc
    • Çavuş
      89 Mesaj
      16 Ekim 2013 00:18:37
      quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Usb den pc ye bagladiginzda telefonun ekranina sdcard izni gelir ona onay verirsenin görursnz

Hallettim arkadaşlar herkeze teşekkürler

• Er
      1 Mesaj
      18 Ekim 2013 11:31:38

cnn türk vb uygulamaları tam root yetkisine sahip olunca kaldırabilirsiniz. menüde uygulamaların yeri değişmez çünkü android 2.7 de böyle bir özl yok ancak ev ekranında (launcer) de uygulamaları sürükleyerek yerleri değistirilebilir son olarak ev ekranında basılı tutunca klasörler yeni klasör ekleyebilirsiniz ve klasörün adını değistirebilirsiniz başka sorularınız için buraya yazabilirsiniz.

ultrAslan-BHkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      206 Mesaj
      19 Ekim 2013 13:58:56
      arkadaşlar wifidan bir ağa baglaniyorum sinyal gücü mükemmel lakin bu wifi simgesi yesile donmedigi icin kullanamiyorum sebebi nedir acaba acil yardim lazim.

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      19 Ekim 2013 22:15:46
      Beyler birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum. Cihazdan memnun musunuz?
      Şurdan sipariş vercem. http://urun.gittigidiyo...cxid=14489-145823-2357-0

• Er
      1 Mesaj
      20 Ekim 2013 14:27:50
      Şimdi ben konuyu tamamen okumama rağmen net bir cevap bulamadım U8850 vision telefonum evdeki koblosuz modemi hiç bulmuyor sorunun modemde olduğunu zannediyordum ama başka telefonlarla modemi görüp bağlana biliyor. Ben de telefonu ilk aldığımda bağlanıyordum ama şimdi bağlanamıyorum. Fabrika yarlarını döndürdüm, elle ağ eklemeyi denedim v.b. denedim ama olmadı konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse şimdiden teşekkürler

• Teğmen
      187 Mesaj
      20 Ekim 2013 16:48:17
      bu telefon fifa 12 subway gibi oyunlarda kasma yapıyormu ?

• Teğmen
      156 Mesaj
      20 Ekim 2013 17:59:36
      Rus kvk romunu yükledim ama foursquare yükleyemiyorum cihazla uyumlu değil diyor nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

• Teğmen
      247 Mesaj
      21 Ekim 2013 00:00:04

Yapar başkan.

emrecan12bjkkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kocaeli üniversitesi
    • Teğmen
      127 Mesaj
      21 Ekim 2013 01:06:21
      telefonumu satma kararı aldım. 2.el galaxy note buldum. ona geçeceğim :)

ürünün linki : http://forum.donanimhab...1215/f_//tm.htm#82861215

• Teğmen
      238 Mesaj
      21 Ekim 2013 13:40:13
      quote:

Orijinalden alıntı: hadi_bea

Şimdi ben konuyu tamamen okumama rağmen net bir cevap bulamadım U8850 vision telefonum evdeki koblosuz modemi hiç bulmuyor sorunun modemde olduğunu zannediyordum ama başka telefonlarla modemi görüp bağlana biliyor. Ben de telefonu ilk aldığımda bağlanıyordum ama şimdi bağlanamıyorum. Fabrika yarlarını döndürdüm, elle ağ eklemeyi denedim v.b. denedim ama olmadı konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse şimdiden teşekkürler

android sistemler wpa mı wep mi şifreleme sistemlerinden tam hatırlamıyorum birisini bulamaz bulsada bağlanmaz modemin ayarlarını değiştirin

• Onbaşı
      20 Mesaj
      21 Ekim 2013 13:59:44
      benim telefonum sadece ara yüzde çalışıyor.ne yapmalıyım.önceden ikisinede geçiyordu.garantiye göndermelimiyim

• Teğmen
      156 Mesaj
      22 Ekim 2013 14:46:01

Sadece arayüzde çalışıyor derken? İki launcher yüklü telefonda. Birisini varsayılan yapmışsınızdır muhtemelen. Şu an hangi launcher ile çalışıyorsa ayarlar-uygulama yöneticisinden o launcherı bulun ve varsayılanı temizle diyin. Sonra ana ekran tuşuna bastığınızda hangi launcher ile çalıştırmak istediğinizi soracaktır.

bukephaloskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      156 Mesaj
      22 Ekim 2013 14:47:27
      Elimde şu an vision var fakat üzerine az bir parayla xperia neo v alma şansım var cihazı gördüm çok temiz kullanılmış 2 ay garantisi kalmış ama. İkisini de kullamış olan var mı, sizce bu takası yapayım mı?

• Onbaşı
      32 Mesaj
      22 Ekim 2013 17:49:02
      Hepsi burada.com dan dün teslim aldım, internete çok rahat ve hızlı giriyor, benim gibi orta yaşlı bir gencinde :) az buçuk uğraşması sonucunda telefon üzerinden televizyonumda (LG 47LA640S + SİHİRLİ KUMANDA) interneti de kullandım, başardım diyeyim bari :) telefon hafif ısınıyor, kışın iyide yazın bence sorun olabilir :) şarjı ilk gün ailecek kapanın elinde kalmasından ve rehberin yeni telefona taşınması hammaliyesinden olsa gerek, çabuk bitti gibime geldi, yinede bu şarj işini eski kullanıcılar daha iyi bilirler, sizleri yanıltmayayım, android olayına hiç girmeyeyim zira o konuda zır cahilim ama ekrana dokununca dalgalanan su görüntüsü insanın çok hoşuna gidiyor :) önceki telefonum F480İ idi, bu yeni telefonu kullanmakta çok zorluk çekmeyeşime rağmen, alışmak zaman alacak gibime geliyor, valla insan eski telefonunu arıyor, avucumun içi gibi biliyordum, bunda ise kaybolacak gibi oluyorum :) kullandıkça tecrübelerimi yazarım, henüz koruyucu jelatin veya kapak dediklerinden almadım, neden gerektiğini de anlamadım, sanki telefonla odun mu kırıcam, toprak mı kazacam :)

MUTLU OLMAK İSTİYORSAN, MUTLU EDECEKSİN.
    • Teğmen
      187 Mesaj
      22 Ekim 2013 18:52:30
      bu telefon hangi oyunları oynatıyor ? fifa 12 kasar diyenler var başka fikri olan ?

• Binbaşı
      1044 Mesaj
      22 Ekim 2013 18:56:46

uModern combat 4 ve real reacing 3 oynatiyor sorun yok ama kvk romu kullaniyorsan zor biraz

• Teğmen
      187 Mesaj
      22 Ekim 2013 19:08:07
      quote:

uModern combat 4 ve real reacing 3 oynatiyor sorun yok ama kvk romu kullaniyorsan zor biraz

daha yeni telefonu sipariş verdim daha gelmedi romu nasıl değiştiricem ki orjinal rom ile bütün oyunlar kasar mı yani ?

• Binbaşı
      1044 Mesaj
      22 Ekim 2013 19:12:23

Şoyle yani hocm orjinal romda kvk uygulasi oldugu icin ram daha cabuk doluyor rootlayip onlari silrsen sorun olmaz bende 2 vision var biri rootlu orjinal rom oburu Jb rom tam stabil olmasada

• Teğmen
      187 Mesaj
      22 Ekim 2013 19:34:36
      quote:

Şoyle yani hocm orjinal romda kvk uygulasi oldugu icin ram daha cabuk doluyor rootlayip onlari silrsen sorun olmaz bende 2 vision var biri rootlu orjinal rom oburu Jb rom tam stabil olmasada

peki fifa 12 ve subway surfers ta kasma yaşadın mı ?

• Teğmen
      226 Mesaj
      22 Ekim 2013 20:52:44
      quote:

Orijinalden alıntı: snkrl

Elimde şu an vision var fakat üzerine az bir parayla xperia neo v alma şansım var cihazı gördüm çok temiz kullanılmış 2 ay garantisi kalmış ama. İkisini de kullamış olan var mı, sizce bu takası yapayım mı?

Kardeşimde Xperia Neo var, bende Vision.Neonun ahize sesi daha yüksek, hoparlörü daha kaliteli.Kamerası daha iyi.Visionun ekranı ise daha parlak.Hatırladığım kadarıyla hafızası da daha yüksek.Bence öyle bi takasa hiç gerek yok.Tabi yine senin kararın.

• Onbaşı
      31 Mesaj
      23 Ekim 2013 10:46:21
      Arkadaşlar,

telefonu yeni aldım ve güzel bir telefona benziyor. benim sıkıntıkm ve çözemediğim konu bluetooth ayarları.

bluetooth açık ve kulaklığı tanıyor. normalde bu durumda otomatikmen arama yapıldığında kulaklıktan konuşulması gerekir ama ne yazıkki her seferinde manuel olarak aramalarda bunu seçiyorum. bu nasıl düzeltilir. fikri olan varmı?

• Onbaşı
      20 Mesaj
      23 Ekim 2013 10:48:56

sağolun sorunu çözdüm daha evvel vodafone 945 telefon vardı onda bu kadar detay yoktu yavaş yavaş kullanmasını öğrenicez

snkrlkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      5 Mesaj
      23 Ekim 2013 20:13:24
      Arkadaşlar ben telefonu alalı 2 ayı biraz geçti,telefonu dün akşam şarja taktım(Başka bir kablo ve akıllı şarj cihazı denen cihazın usb sine takıp onu da prize takarak) ilk şarj alıyor görünüyordu ancak sabah kaltığımda baktım ki telefon açılmıyor. Aç/kapa tuşu tepkisiz. elimde şu an bir ceset var sanki. Böyle bir problem yaşayan var mı? Bataryayı tak çıkar düzelir önerileri geliyor ancak batarya entegre :) vidaları açınca çıkabildiği yazıyor ama olmazsa kvk ya göndermek zorunda kalırım. Açmış olmam garanti kapsamı dışına çıkarır mı? Telefon pc/priz vs hiçbir kaynaktan güç almıyor! Deli olmak üzereyim. Bir de telefonu hepsiburadadan aldım garantiye nasıl gönderebilirim?

• Binbaşı
      1044 Mesaj
      23 Ekim 2013 20:51:04

Kardesm pc ye takip bir 10 dk beklet eger ne pc den nede, rlden tepki almazsan kvk yolu gozukuyor

renas.kayakullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      25 Ekim 2013 19:20:26
      Bugün telefonumu bir arkadaşa sattım. Ses sorunu benim için büyük problemdi, onun dışında çok memnundum. Her şey için çok sağ olun arkadaşlar.

• Teğmen
      170 Mesaj
      27 Ekim 2013 22:49:32
      telefona jelybean kurdum fakat telefonum biraz önce kendi kendine bir ekrana döndü en altta android yazıyor ve arkada pullu dalgalanan bir resim var. telefonu açıp kapatamıyorum hiçbir işlem yapamıyorum. normal bi telefon olsa bataryayı çıkarıp yeniden başlatırdım ama bunda batarya gömülü. gücü nasıl kesebilirim acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan1985 -- 27 Ekim 2013; 22:50:10 >

• Yarbay
      2796 Mesaj
      28 Ekim 2013 15:27:50

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

telefona jelybean kurdum fakat telefonum biraz önce kendi kendine bir ekrana döndü en altta android yazıyor ve arkada pullu dalgalanan bir resim var. telefonu açıp kapatamıyorum hiçbir işlem yapamıyorum. normal bi telefon olsa bataryayı çıkarıp yeniden başlatırdım ama bunda batarya gömülü. gücü nasıl kesebilirim acaba???

Ses açma tuşu ile güç tuşuna beraber bastınız mı 10 sn kadar

• Teğmen
      246 Mesaj
      31 Ekim 2013 09:09:13
      Benim telefonu da çocuk yüksek bir yerden düşürdü ve ekran çatladı. Dokunmatiği çalışıyor ama ekranı değiştireceğim yinede. Bakalım kaça mal olacak bize....

___SADE___ Herkes aynı fikirdeyse, hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.
      2005 PRİMERA TEKNA
    • Yüzbaşı
      343 Mesaj
      31 Ekim 2013 09:35:35
      telefonu dün hepsi buradadan aldım. sim kartımı takıp içe aktar dediğimde %100 oluyor ama rehberdekiler yine gözükmüyor. biri beni aradığında yada ben birini numarasını girerek aradığımda isim görünüyor ama rehberde kimse yok. hard reset atsam bu sorun çözülürmü. yardımlarınızı bekliyorum

Elimteki silah telefondaki polisten iyidir ;)
    • Yüzbaşı
      414 Mesaj
      31 Ekim 2013 20:25:21

iyi gunler akilli telefonlarda sim kart icindeki numaralar direk olarak gozukmez eger numaralara ulasmak istiyorsaniz rehbere girin sonra secenekleri acin sonra sim karttan ice aktari secin.
      sim kart icindeki numaralar gozukecektir .
      telefon hafizasina eklemek istediginiz numaranin basindaki artiya basarsaniz hallolur.
      tekrar soyliyim eger numaralarin basindaki artiya basmazsaniz o numara yine rehberde gozukmez.

armstrong26kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayat yaşamaya değerdir.
    • Yüzbaşı
      343 Mesaj
      31 Ekim 2013 22:37:11

quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

iyi gunler akilli telefonlarda sim kart icindeki numaralar direk olarak gozukmez eger numaralara ulasmak istiyorsaniz rehbere girin sonra secenekleri acin sonra sim karttan ice aktari secin.
      sim kart icindeki numaralar gozukecektir .
      telefon hafizasina eklemek istediginiz numaranin basindaki artiya basarsaniz hallolur.
      tekrar soyliyim eger numaralarin basindaki artiya basmazsaniz o numara yine rehberde gozukmez.

dediginizi yaptim ancak altta kisi secili gibi birsey yazmasina ragmen yine gozukmuyor.

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      03 Kasım 2013 19:46:10

dediğiniz hatayı anlamadım..
      çekebilirseniz fotoğraf video falan size daha kolay yardım edebilirim.

armstrong26kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayat yaşamaya değerdir.
    • Yüzbaşı
      343 Mesaj
      03 Kasım 2013 20:23:45

quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

dediğiniz hatayı anlamadım..
      çekebilirseniz fotoğraf video falan size daha kolay yardım edebilirim.

içe aktara bastım. aktarılıyor dedi %100 oldu o pencere kapandı ama rehberde haala numaralarım gözükmüyor

• Teğmen
      161 Mesaj
      03 Kasım 2013 22:06:12
      cihaz kılıf içinde ve masada geri tuşu çalışmıyor,bunu düzeltebilmem mümkünmü.

2012 Grand c-Max tdci titanyum x paket otomatik park Buzbeyazı
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      09 Kasım 2013 18:32:39
      sim karta telefonları nasıl ekliyoruz acaba ...

• Yüzbaşı
      598 Mesaj
      12 Kasım 2013 11:22:37
      quote:

Orijinalden alıntı: nisanci93

telefonu ses tuşlarıyla açmak için wake all , ekrana basıp kapatmak için screen off and lock uygulaması var onu kurun ardından telefonun altındaki ışıklı kısımdan en sağdaki arama düğmesine uzun basın screen off seçin

bu durumdan itibaren kitlerken 1 saniye arama düğmesine basacaksınız açarken ses açma :)

Çok güzel tavsiyeler çok güzel oldu şimdi telefon teşekkürler ..

En İyisi Benim;Babamdan Sonra ..
      ByresidentevilEfe Editon ..
    • Binbaşı
      1854 Mesaj
      12 Kasım 2013 17:49:39
      Ayarlar kısmında -uygulamaları sd karta yükle- diye bir seçenek vardı,bulamadım.Bu ayar nerde bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      618 Mesaj
      13 Kasım 2013 21:03:10
      Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 13 Kasım 2013; 21:07:05 >

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      13 Kasım 2013 21:52:21
      quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Arkadaslar babama yeni aldik bu telefonuda ahize sesi cok dusuk konusurken ses az geliyor bunu rootsuz yukselticek bir program varmi ? Acil yardim ederseniz sevinirim eger yukseltemessem telefonu iade edicem

İsound programını yükleyerek sesi arttırabilirsin. Üst taraflarda ayarlarıyla ilgili bilgi var.

Ben bu şekilde sesi arttırdım.

Yalnız benim sadece zil sesiyle ilgili sorunum vardı. Kulaklıktan gelen ses düşük değildi.

• Teğmen
      247 Mesaj
      13 Kasım 2013 22:24:16
      Kulaklıktan gelen ses düşük bence.

Kocaeli üniversitesi
    • Yüzbaşı
      329 Mesaj
      13 Kasım 2013 23:17:44
      3d den launcher a geçince duvar kağıdı da değişti. şimdi duvar kağıdını seçince yatay şekilde oluyor. panelleri kaydırdıkça duvar kağıdı da kayıyıyor. sabit dikey duran haline nasıl dönebilirim.

• Çavuş
      53 Mesaj
      14 Kasım 2013 16:50:55
      Hocam ideos x5 kullaniyorum. Bu telefonu satip vision almami tavsiye eder misiniz?

• Teğmen
      247 Mesaj
      14 Kasım 2013 17:33:59
      Maddi durumun sıkıntılıysa al derim ama 600-700 liraya kadar çıkabilirim diyorsan hocam başka telefonlara yönel bence.

Kocaeli üniversitesi
    • Yüzbaşı
      618 Mesaj
      15 Kasım 2013 18:01:48

quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Arkadaslar acil yardimci olabilcek biri yokmu bu telefonun ahize sesi cok az rootsuz bir sekilde arttirabilcegimiz bir yol varmi.

• Binbaşı
      1854 Mesaj
      15 Kasım 2013 18:18:51
      İsound programını dene.birkaç sayfa önce verilmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      16 Kasım 2013 22:21:00
      arkadaşlar telefonun sarjı bitti. şimdi açılmıyor sorun nedir acaba?

açılmıyordu açma kapama ve ses yükseltme tuşuna umutsuzca aynı anda basınca açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yec44 -- 16 Kasım 2013; 23:07:09 >

liberté, égalité, fraternité.
      liberty, equality, fraternity.
      özgürlük, eşitlik, kardeşlik.
    • Teğmen
      246 Mesaj
      17 Kasım 2013 22:36:55
      quote:

Orijinalden alıntı: sade100

Benim telefonu da çocuk yüksek bir yerden düşürdü ve ekran çatladı. Dokunmatiği çalışıyor ama ekranı değiştireceğim yinede. Bakalım kaça mal olacak bize....

Evet arkadaşlar. Gittigidiyordan 55 tl ye ekranı buldum. Burada bir telefoncu 30 tl ye değiştirecek. kargoyla birlikte 90 tl ye mal olacak.

___SADE___ Herkes aynı fikirdeyse, hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.
      2005 PRİMERA TEKNA
Sayfa:   <<     < önceki   14 15 16 17 [18] 19 20 21   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.