Şimdi Ara

HUAWEİ VİSİON - KULLANICI KULUBÜ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
18
Favori
63.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu kullanan arkadaşlar bildirim çubuğundan wifi mobil veri vs ayarlarina ulasmak istiyorlarsa power toogles isimli uygulamayi yuklesinler çok yararli bir uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon dün elime geçti. Tasarımı, dokunmatiği, wifi çekimi çok iyi. Fotoğraf kalitesi yeterli. Skype , digiturk play gibi uygulamalar indirdim. Skype ile görüntülü görüşme yaptım. Digiturk playden maç izledim. Hiç donma, takılma yapmadı. Ses kalitesi herkesin dediği gibi düşük. Ama aşırı düşükte değil.

Yalnız sim karttaki kayıtlı numaraları göremiyorum. Kişilerde kimse gözükmüyor.

http://s1309.hizliresim.com/1f/x/t3q9z.jpg

Bu da eski telefonum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 29 Eylül 2013; 13:34:05 >
  • Beyler Kadıköy Yazıcıoğlu İş Hanı'n da telefon için silikon kılıf bulabilirsiniz , bilginize.
  • macrinius M kullanıcısına yanıt
    Simkarttaki kişileri görmüyor maalesef. Telefonda rehbere girip "içe/dışa aktar" dan "simkartan içe aktar" deyip aktarma yapmanız gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Simkarttaki kişileri görmüyor maalesef. Telefonda rehbere girip "içe/dışa aktar" dan "simkartan içe aktar" deyip aktarma yapmanız gerekiyor..

Teşekkür ederim.
  • Kaliteli ekrana tam oturan ekran filmi önerisi arıyorum, önerisi olan var mı..
  • arkadaşalr hi suite programıyla telefonun harici kartını göremiorum ne yapmalıyım bilgisayarımdan da çıkarılabilir diskede tıklıyorum sürücüye bir disk yerleştirin diyor görmüor

• Tek sıkıntım arka planda çalışan uygulamaları kapatamamak. Çaresi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fxaxtxixh

quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Kaliteli ekrana tam oturan ekran filmi önerisi arıyorum, önerisi olan var mı..

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-huawei-u8850-vision-ekran-koruyucu-parmak-izi-birakmaz-/productDetails.aspx?productId=telkilcs4u8850ek&categoryId=16102&SKU=TELKILCS4U8850EK&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelkilcs4u8850ek%26fh_lister_pos%3d6%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dHuawei%26fh_refview%3dsearch

Aradığın şey bu mu ?

Bu değil, çünkü bu filmin ekrana küçük geldiğini burada yazmıştı alanlar.

• Arkadaşlar ahize sesi son seviyedeyken ses cızırtılı geliyor. Çözümü için ne yapmam gerekir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Tek sıkıntım arka planda çalışan uygulamaları kapatamamak. Çaresi var mı ?

MARKETTEN ÜCRETSİZ CLEAN MASTER DİYE BİR PROGRAM YÜKLEDİM. AYARLARINDAN OTOMATİK SONLANDIRI AÇTIM. TUŞLARI KİLİTLEYİP HER AÇTIĞIMDA OTOMATİK RAM BOŞALTIYOR. EĞER SİLMESNİ İSTEMEDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA ONUNDA BAŞINDAKİ TİKİ BİR KERELİK KALDIRIN BİR DAHA SORMAZ BİLE. BENCE KULLANIŞLI BİR PROGRAM. ÖZELLİKLE KVK ORJİNAL ROOM LULARDA KULLANILMASI LAZIM.
  • ARKADAŞLAR BENDE ŞU EKSİKLİĞİNİ GÖRDÜM. TELEFON KAPALIYKEN ALARM ÖTMÜYOR BENDE. BU NORMAL Mİ? YANİ ANDROİDİN BİR ÖZELLİĞİMİ. ESKİ TELEFONLARDA KIRSANDA ÖTERDİ O ALARM BUNDA KAPATINCA ÖTMÜYOR. GECE KAPATMAK İSTİYORUM AMA ALARM ÖTMÜYOR DİYE KAPATAMIYORUM. BUNA ÇÖZÜMÜ OLAN VARMI?
  • gece kapatacağına uçak moduna alabilirsin. genel olarak android telefonlar kapalıyken alarm çalmaz
  • ANA MENÜDE EKRANA BASILI TUTUNCA AÇILAN MENÜDEN > ANDROİD WİDGET >GÜÇ DENETİMİ Nİ AÇINCA ORDA GERİ DÖNÜŞÜM İŞARETİNE BENZEYEN BİR SEÇENEK VAR BU NEDİR? BİLEN VARMI

EDİT: RESİM OLARAK BULDUM İŞARETLİ OLAN SİMGEDEN BAHSEDİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devran_ilaçlama -- 2 Ekim 2013; 15:57:26 >
  • nisanci93 kullanıcısına yanıt
    SAĞOL DOSTUM. BENİM DÜŞÜNCEM PİLİN GİTMEMESİ İÇİNDİ AMA TELEFONUN RADYASYONUNA DA MARUZ KALMAK İSTEMİYORUM. SAĞOL FİKRİN İÇİN
  • telefonu yatırsana bi görüntü değişecek mi. sensör diye hatırlıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryeck

herkese merhaba, telefonu evkurdan aldım ilk android telefonum. şimdi buna yüklü olarak gelen, anlamsız yer işgali yapan, kvk uygulamaları, kitaplık ve 1-2 oyun gibi uygulamaları nasıl sileceğim? root yetkisi almam gerekiyormuş, rom atmak garantiyi bozarmış. yardımcı olabilir misiniz?

poot-debug kurdum sonra root check ve super user kurdum, sırasıyla çalıştırdım. sistem rootlu oldu. son olarak titanium back up kurup rezil kvk uygulamalarını sildim kurtuldum.. olmayan yardımlarınız için de teşekkürler..
  • kryeck kullanıcısına yanıt
    poot debug olayını senden öğrendim :) ben bunu paylaştığın için teşekkür ediyorum :)
  • quote:

quote:

herkese merhaba, telefonu evkurdan aldım ilk android telefonum. şimdi buna yüklü olarak gelen, anlamsız yer işgali yapan, kvk uygulamaları, kitaplık ve 1-2 oyun gibi uygulamaları nasıl sileceğim? root yetkisi almam gerekiyormuş, rom atmak garantiyi bozarmış. yardımcı olabilir misiniz?

poot-debug kurdum sonra root check ve super user kurdum, sırasıyla çalıştırdım. sistem rootlu oldu. son olarak titanium back up kurup rezil kvk uygulamalarını sildim kurtuldum.. olmayan yardımlarınız için de teşekkürler..

Başka rom yüklemeden üstündeki orjinal kvk romunu mu rootladınız. Eğer böyleyse, şimdiye kadar hiç kimse bunu başaramamıştı, tebrikler.
    Titanium backup ile rootlu kvk romunun yedeğini alabildinizmi.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.