Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

hocam öncelikle tebrik ediyorum yazını bir gün detaylı bir biçimde okuyacağım azmin için tebrik ediyorum , 27 kg vermişsin büyük başarı bişey sorucam bende bu kiloyu kaç ayda verdin ? Birde sporla destekledinmi rejimi ? Mesela 1 saatlik yürüyüş koşma falan ? (Gerçi konuda yazdınmnı bilmiyorum ama) Birde bir soru daha duraksama döneminde nasıl bir yol izledin ?

Öncelikle tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. inanin bu mesajları görmek daha da iyi hissettiriyor.

Sorunuza gelicek olursam,

Duraklama dönemi zor geçmedi değil. diyetimden hiç bir zaman ödün vermedim. sürekli bağlı kaldım. 85-87 kg civarına düştüğümde bisiklete başladım.
    Antreman için caddebostana iniyordum. çamlıcadan. Libadiye yokuşunu 5-6 kere mola ile 9-10kmh ortalama ile çıkıyordum. o bile bana azmettirdi daha çok kilo vermemi.

spor desteği olmadan sadece kilo veriyorsunuz. ama spor desteği alırsanız vucudunuz sıkılaşıyor. deri sarkmaları çok olmasada vardı. ama suan gerçekten iyi duruyor vucudum.

istediğim YOL bisikletine biniyorum. Turlarım 50-60 km civarına çıktı bisiklet 2 günde bir. Kondisyon arttı. Libadiyede molayı geçtim evden çıkıp 50km yi bitirdikten sonra bile
    libadiye yokuşunda 18-20kmh'nin altına düşürmüyorum hızımı.

Bisiklet özellikle bel bölgesinde incelme çok fazla oldu.

Üzücü olan durum ise Kız arkadaşım ile ayrıldık. bu kilo verme sebepleri yüzünden filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrarengizhus -- 18 Kasım 2013; 11:15:50 >

• Merak eden arkadaşlar için,

Kilom 81-84 KG arası oynuyor, daha veremiyorum kilo, hacimlenmeye başladım spor yüzünden, bacaklar davul gibi oldu bu arada 1 resim atiyim :)

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrarengizhus -- 18 Kasım 2013; 11:27:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

hocam öncelikle tebrik ediyorum yazını bir gün detaylı bir biçimde okuyacağım azmin için tebrik ediyorum , 27 kg vermişsin büyük başarı bişey sorucam bende bu kiloyu kaç ayda verdin ? Birde sporla destekledinmi rejimi ? Mesela 1 saatlik yürüyüş koşma falan ? (Gerçi konuda yazdınmnı bilmiyorum ama) Birde bir soru daha duraksama döneminde nasıl bir yol izledin ?

Öncelikle tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. inanin bu mesajları görmek daha da iyi hissettiriyor.

Sorunuza gelicek olursam,

Duraklama dönemi zor geçmedi değil. diyetimden hiç bir zaman ödün vermedim. sürekli bağlı kaldım. 85-87 kg civarına düştüğümde bisiklete başladım.
    Antreman için caddebostana iniyordum. çamlıcadan. Libadiye yokuşunu 5-6 kere mola ile 9-10kmh ortalama ile çıkıyordum. o bile bana azmettirdi daha çok kilo vermemi.

spor desteği olmadan sadece kilo veriyorsunuz. ama spor desteği alırsanız vucudunuz sıkılaşıyor. deri sarkmaları çok olmasada vardı. ama suan gerçekten iyi duruyor vucudum.

istediğim YOL bisikletine biniyorum. Turlarım 50-60 km civarına çıktı bisiklet 2 günde bir. Kondisyon arttı. Libadiyede molayı geçtim evden çıkıp 50km yi bitirdikten sonra bile
    libadiye yokuşunda 18-20kmh'nin altına düşürmüyorum hızımı.

Bisiklet özellikle bel bölgesinde incelme çok fazla oldu.

Üzücü olan durum ise Kız arkadaşım ile ayrıldık. bu kilo verme sebepleri yüzünden filan.

Gerçekten büyük değişim olmuş aslında aşk hayatında zayıflama anlamında tam tersi olur ama hayırlısı olsun diyelim

Cevaplarınız için teşekkürler

• Helal olsun
  • No pain no gain devam rocky

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor yapmadan kilo verilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

Spor yapmadan kilo verilebilir mi?

Diyetle rahatlıkla Kilo verebilirsiniz ama, tekrar kilo alırsınız. bunu yaşadım
  • ibretlik.

• Öncelikle tebrikler yaşım 16 ve 80 kiloyum bende zayıflamak istiyorum fakat sizin diyet listenize yapamam okulda öğle arasında nasıl yapıcağım ki arkadaşlar sürekli döner filan yer haliyle bende alıyorum aslında arkadaşlara söylüyorum zayıflıcam filan diye gerek yok sen şişman değilsin filan diyolar ben şimdi zayıflıyımmı? body bulding mi yapayım?
  • hocam bende 112,5 kiloydum yazın şuan da ise 92 kiloyum . ama tabikii de daha vericem hedefim 75 kilo olmak insan hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşıyor gerçekten . psikolojik olarak şuan kendimi 90 kilo hissediyorum 2 kilo ne ki diyorum hayalim yaza fit girmek Allahın izniyle son 17 kilom kaldı verebilirmiyim sizce? 75 e düşmek en büyük hayalim gece gündüz bunu düşünüyorum.
  • Hocam öncelikle çooook tebrik ediyorum.Dünya üzerindeki insanların %1 inin yapabileceği birşeyi başardın.Kendinle gurur duymalısın.

Bende senin başladığın kiloya yakın kiloda diyete başladım.Senin gibi kararlıydım.Şükür, hala aynı kararlılıktayım.9 haftada 102.5 kg den 86.4 kg ye indim.Yani yaklasık 9 haftada 17kg verdim ve vermeyede devam edicem.Buda benim konum:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88549903/f_//tm.htm#88549903

Boyunuz kaç acaba?
    Birde obezken ve şuanki psikolojinizi,özgüveninizi kıyaslarmsıınız.Obezken(kiloluyken,şişmanken) sosyal fobi gibi psikolojik hastalık belirtileriniz varmıydi.Varsa geçtimi.Bu konunun üzerine biraz eğilirseniz çok sevinirim.

@husegundogdu

• quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Hocam öncelikle çooook tebrik ediyorum.Dünya üzerindeki insanların %1 inin yapabileceği birşeyi başardın.Kendinle gurur duymalısın.

Bende senin başladığın kiloya yakın kiloda diyete başladım.Senin gibi kararlıydım.Şükür, hala aynı kararlılıktayım.9 haftada 102.5 kg den 86.4 kg ye indim.Yani yaklasık 9 haftada 17kg verdim ve vermeyede devam edicem.Buda benim konum:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88549903/f_//tm.htm#88549903

Boyunuz kaç acaba?
    Birde obezken ve şuanki psikolojinizi,özgüveninizi kıyaslarmsıınız.Obezken(kiloluyken,şişmanken) sosyal fobi gibi psikolojik hastalık belirtileriniz varmıydi.Varsa geçtimi.Bu konunun üzerine biraz eğilirseniz çok sevinirim.

@husegundogdu

Hocam, Süpersiniz. Konunuzu inceleyeceğim

Bisiklete devam :)
    Haftalık 200KM'den aşağı düşmüyor bisiklet sürüşlerim.
    geçen hafta abarttım biraz 500KM yi 8 güne devirdim.

Şuan için KG artışım oldu. ama spor ile alakalı

Alttaki resim anlatabilir olayımı

Sorunuza gelicek olursak,

Hocam kesinlikle çok büyük fark var. Rahat yürüyemiyordum toplum içinde. sürekli tshirtimi çekiştirmeler. kambur durmalar.
    otobüste birinin yanına oturamamak filan çok kötüydü. sıcakta sürekli çok terlemek olsun. Doğru düzgün kıyafet giyememek bulamamak.
    Hatırlayınca bi kötü oldum harbi

Öncelikle etrafa nasıl görünüyorum diye çok düşünürdüm. Kıyafetlerim en bol olurdu. Şuan tayt giyiyorum ( BisikletSporu) Yanlış anlaşılmasın
    Misafirliklerde, sürekli bu nekadar yer diye bakıcaklarını düşünüyordum. şuan için öyle bir sorunumda kalmadı.

KG vermekle, gerçekten yapabileceğim en iyi şeyi yaptım gibi hocam

• usta sağlam üstbacak yapmışsın. squat yapıyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

usta sağlam üstbacak yapmışsın. squat yapıyor musun?

Hocam sadece ısınma hareketleri sırasında,

Başlangıçlarım 5 dakika normal 5 dakika yüksek kadans olarak yapıyorum.
    Isınma gerçekleşince 20 dakika Yüksek Kadans, 10 dakika normal olarak gidiyorum.

Onun dışında bacaklar için ekstra bir spor yapmıyorum
  • Quadriceplerin hepsi var mı ?
  • Hela olsun hocam azimin elinden birsey kacmiyor

• Arkadaş hiçbir zaman gerçek anlamda kilolu değilmiş ki, fazlalıkları varmış sadece. Yoksa 27 kg dediğin çok bir şey değil bence. (En azından bana göre çok değil)

Bu arada sosyal hayata karışmış, bence en büyük fark buradan geliyor. Yoksa büyük bir değişim yok.

Edit: Resimlere bir daha baktım da, 27 kg nasıl bu kadar fark yaratıyor diye hayretlere düştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7FA67E2CF -- 23 Nisan 2014; 23:38:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

Quadriceplerin hepsi var mı ?

haha

Hocam VL-VM mevcut ama VI dedikleri yani ortadaki çok hafif belli oluyor.
    zannediyorsam o kas bisikletle çalışmıyor yada çalıştıramıyorum
  • Bacakların çok iyi, benimde tam tersi forumda kilo almakla ilgili konu açmıştım. 19 kilo almıştım (62-81) yardımcı olmak için arkadaşlara.

Bacaklarımı hala bu şekilde kaslandıramadım, oldukça da zorluyorum ama genetik el vermiyor diyebilirim bide boyumun 1.94 olması uzun kas kütlelerine sahip olmam iyice işimi zorlaştırıyor. Açıkcası bacak için bisiklet alıp, bende sürekli sürmeyi düşünüyorum.

Tebrik ederim azminizden dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineering Student

Arkadaş hiçbir zaman gerçek anlamda kilolu değilmiş ki, fazlalıkları varmış sadece. Yoksa 27 kg dediğin çok bir şey değil bence. (En azından bana göre çok değil)

Bu arada sosyal hayata karışmış, bence en büyük fark buradan geliyor. Yoksa büyük bir değişim yok.

Edit: Resimlere bir daha baktım da, 27 kg nasıl bu kadar fark yaratıyor diye hayretlere düştüm.

hahaha

Teşekkürler Valla resimlere bakınca ben bumuydum diyorum
    . fazlalıktan gerçekten fazlası vardı.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.