Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Mükemmelsiniz.

1 Ay sonra güncelleme için bekliyorum hocam.

Hocam Allah kolaylik versin :) 4 aylık yandan çekilmiş bir foto koyarsaniz daha net görülebilir değişiklik.

Benimde 5 kg kadar fazlam var. Yurtta kaldığım için şimdilik sadece aksam yenilen ekstra yemekleri ve şekeri kestim. Ekmek çok az yemeye başladım. Yaza doğru minimum 5 kg vermeyi planlıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle azminizi ve başarınızı tebrik ederim sizi çok takdir ettim hocam bu kiloları verirken belirli spor aktivitelerine katıldınız mı hiç ? Şuanki halinizle bence hemen bir body salonuna yazılın vücudunuz kas yapmaya tam uygun hale gelmiş. Bende aynı sizin ilk haliniz gibiyim yaşım 18 boy 1.77 kilo 122 Benimde en büyük düşmanım aburcuburlar , fasfoodlar , bide gece geç vakittle yemek yemek , ekmek asla yemem taş çatlasın 1 dilim yerim bende sizin gibi diyete başlasam birde spora yazılsam sizin gibi kısa sürede kilo verebilirmiyim ?
  • Aga bende Fıtık başlangıcı var aşırı mekik cekemiyorum ters hareket etmekten korkuyorum günde yarım saat yürüyüş yapıyorum yemeklerin zararlı olduğunu düşündüklerini keserek bu sekilde ayda 4 Kilo verdim 6 ayda 16 Kilo verirsem harika olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Mükemmelsiniz.

1 Ay sonra güncelleme için bekliyorum hocam.

Hocam göğüsler tamamen gitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

belediyenin salonuna yazılıcam,diyetisyene gittim 2 ay zaten hoş 3 hafta hiç gitmedim adam arayıp soruyordu niye gelmiyon lan diyordu ,şimdi beslenme olayını az çok kavradım.

benim liste şu şekildeydi
    sabah 1 dilim light peynir

bol yeşillik

şekersiz çay (veya light süt )

2 dilim çavdar ekmeği

1 yumurta (peynir yemez isem 2 yumurta )

araöğün 1 avuç meyve veya ceviz

öğlen 120 gr et yağsız (seramik tava almıştım bunun için )

veya 120 gr etli sebzeli yemek (sebzeli genelde yapıyordum akşam için de aynı yemeği tüketiyordum etsiz )
    salata

1 kase light yoğurt veya 1 dilim light peynir veya 1 su bardağı light süt

araöğün 15 -16 arası 1 tost yine dilim peynir domates v.b + 10 adet badem (en uygunu migroslarda 400 gram 6 tl )

akşam yemeği saat 6 en geç 7:30

etsiz sebze yemeği ve yağsız ( mantar burda çok işe yarıyor )

yaptığım yemek genelde kırmızı biber + mantar + ince dilim yarım soğan ,içine kekik kırmızı pul biber vb tuz yok kesinlikle

+ 1 kase yoğurt + 2 dilim ekmek

akşam 9 9:30 1 porsiyon meyve (avuç içi kadar ) + 1 bardak light süt.

ekmek yiyemiyordum midem küçülmüştü doktor kızıyordu yiyeceksin o ekmeği,ula ben bu kadar ekmek yemem normalde bile zorla yedirtti ama çokda iyi kilo vermiştim şaşırmıştım.geçen sene olan kot pantalonlarım askıdaydı bu sene hiç giyememiştim 2 hafta sonra 2 sini giyiyordum hemde bol geliyordu.yarın itibari ile başlıyorum diyete + spor salonu arayışı içine giricem,1 saat cardio 45 dakika bench nasip olursa.8 senelik bir basketbol geçmişim olduğu için boyum uzun ve alt yapım müsait,görenler zaten 100 110 kg diyor

abi sıfr bu yüzden diyet yapamıyorum, rejim yapıyorum

100 kiloluk adamım

1 dilim light peynir neyime yetecek ??

• buckfush B kullanıcısına yanıt
    yetiyor emin ol yetiyor.ben 140kglik adam bile hiç aç kalmıyorum.ki gitti 17 kilo .bu yediğin yemekler mideni tok tutuyor hiç bir şey canın istemiyor.bak sen bu verdiğim listeye 2 hafta uy hadi 1 hafta vermessen kilo kendimi sınırsız çizdiricem o kadar eminim.1 haftada bu listeyle 3 3.5kg veriyorum(dum düzeni tekrar yapıcam başlıyacağım ) bu liste günlük 1800-2000 kaloriye denk geliyor.şöyle söliyim 1 pringless kutusu 2000 kalori komple yesen ama bunları yediğini düşün ? hiç aç kalmıcaksın bunlarla.günde en az 3 lt su tüketiceksin akşam en geç 12 de yatıcan.ben 22 yaşında bir insan sakalım çıkmıyordu hani geç çıkardı şu listeye uyduk erken yattık gürleşe gürleşe çıkıyor moralim düzeliyor daha rahat ihissediyorum olmayan pantalonlaır giydim daha nolsun.

• helal hocam ben de alayımda yol bisikletini bi ara gene pedallarız
  • Ben okuldayken bu yemekleri nerden bulacam

• süper irade ve disiplin tebrikler.
  • walla helal olsun ama benim hiç kilo sorunum olmadığı için rahatım hep 56-57 seviyelerinde kilom yesekte olmuyor işte
  • hocam öncelikle tebrik ediyorum yazını bir gün detaylı bir biçimde okuyacağım azmin için tebrik ediyorum , 27 kg vermişsin büyük başarı bişey sorucam bende bu kiloyu kaç ayda verdin ? Birde sporla destekledinmi rejimi ? Mesela 1 saatlik yürüyüş koşma falan ? (Gerçi konuda yazdınmnı bilmiyorum ama) Birde bir soru daha duraksama döneminde nasıl bir yol izledin ?
  • Ayda en çok 3-3.5 kilo verin..
    Çok hızlı kilo vermek, kas kaybına ve karaciğere zararları varmış.. Ayrıca hızlı kilo verince, tekrar aynı kiloları fazlası ile geri alma ihtimali de yüksek..
    Herkese sağlıklı kilo vermeler dilerim..

• Helal olsun valla ben de kilo versem hic fena olmaz uzun uzadiya okuyayim aksam.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ayda en çok 3-3.5 kilo verin..
    Çok hızlı kilo vermek, kas kaybına ve karaciğere zararları varmış.. Ayrıca hızlı kilo verince, tekrar aynı kiloları fazlası ile geri alma ihtimali de yüksek..
    Herkese sağlıklı kilo vermeler dilerim..

Lisede 120 kilodan 85 kiloya düşmüş biri olarak bu dediğinizi çok iyi tecrübe ettim. Sonra 153.4 kg'a kadar çıkmıştım ne yazık ki. Şimdi 125 kiloyum. Bu kiloyu uzun vadede verdim. 7 ay diyebiliriz. Yine bir 10 ayda yaklaşık 35 kg daha atacağım. Ondan sonra bir süre paydos vereceğim. 90 kg'a vücudumu alıştıracak ve gerekirse tekrar kilo vereceğim. Maksimum 15 kg kadar. Onu da 6 ayda vereceğim. Yani yaklaşık 1.5 yılda gidecek bu kilolar. 128 kg olduğumdan beri 1.5 yıl diyorum ama aradan 2-3 ay geçti. Vücut bu kiloya alıştı diyemiyorum, çünkü kilo vermek için çok bir şey yapmıyorum şu sıralar. Vücut kilo vermeye açık olduğunun sinyallerini verdi yalnız, çok yiyemiyorum bugünlerde. O yüzden yavaş yavaş da olsa tekrar kilo vereceğim. İlk hedefim 120 kg. Boyum, 1.81 m.

• beyler iradenize sahip çıktıktan sonra gerisi cok kolay bende 123 kilodan 88e düştüm 4 ayda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 17 Kasım 2013; 21:38:06 >
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    bi kaç öncesi ve sonrası fotosu atabilir misin? Birde hayatına nasıl etkileri oldu
  • bundan 3 sene önce 55-57 kilo arasındaydım, şu an 68-70 arası gidip geliyorum. hareketsizlikten ziyade gerçekten kilo almanın tek sorumlusu düzensiz ve sağlıksız beslenme. (bu mesajı cipsi yerken yazdım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 17 Kasım 2013; 21:47:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

bi kaç öncesi ve sonrası fotosu atabilir misin? Birde hayatına nasıl etkileri oldu

hocam cok fazla etki oldu önceden cok cabuk yoruyordum tıkanıyordum haraket edemiyordum koşamıyordum. suan hepsini sorunsuz yapabiliyorum ve daha fazlası foto olarak suan koymayı düşünmüyorum 75-80 arasına düşünce koyarım.118 kilo iken ilk fotomu cekmisitm sonra 95de sonrasında daha çekmedim suan 91kiloyum
  • Azmine hayran kaldım gercekten helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

beyler iradenize sahip çıktıktan sonra gerisi cok kolay bende 123 kilodan 88e düştüm 4 ayda

yuh ya 3 aydır spor yapıyorm normal yediğimin 3te1ini yiyiorum verdiğim kilo 6-7

umarım verdiğn kiloları geri almazsın hocam çok iyi zayıflamışsın
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.