Şimdi Ara

İphone bozuldu sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 senelik iphone 4s bozuldu. Yeni bir iphone alıcam ama söyleyemedim babama. İp5 alsam peder bu ne lan :) nerden çıktı bu dicek o zaman da zor durumda kalacağım. Bir iphone 4s in yerine yeni bir ip4s almak ne gibi eksi getirir? Saçma mı olur? Hat üzerinden alabilirim belki ip4s ve ip5 arasında 30 lira felan bir fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

İyi geceler..

1 senelik iphone 4s bozuldu. Yeni bir iphone alıcam ama söyleyemedim babama. İp5 alsam peder bu ne lan :) nerden çıktı bu dicek o zaman da zor durumda kalacağım. Bir iphone 4s in yerine yeni bir ip4s almak ne gibi eksi getirir? Saçma mı olur? Hat üzerinden alabilirim belki ip4s ve ip5 arasında 30 lira felan bir fark var.

Öncelikle geçmiş olsun..
    Bence 5 al hocam tak şöyle güzel bir kılıf telefonu tam kaplayan kim anlıcak i5 oldugunu baban da sorarsa kılıftan dersin :)
  • dostum telefon ölü vaziyettemi yani biraz daha idare edersen bence 5s al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

quote:

İyi geceler..

Öncelikle geçmiş olsun..
    Bence 5 al hocam tak şöyle güzel bir kılıf telefonu tam kaplayan kim anlıcak i5 oldugunu baban da sorarsa kılıftan dersin :)

Aklıma geldi bu dediğiniz. Anlarsa diye korktum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

dostum telefon ölü vaziyettemi yani biraz daha idare edersen bence 5s al derim

Hocam haklısınız fakat 5 te gayet iyi ve kısa sürede almam lazım. Dökülme olayı hala devam ediyor mu acaba ?

• Dökülmeyi vs halledersiniz problem yApmaz beyaz alırsınız yada kılıf takarsınız
    Bence 4S de hala alınabilir bir telefon hele ki sizin durumunuzda zaten peder de anlıyıcak diyorsun :) al bi 4S yapıcak pek bir şey yok gibi gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vigivan

Dökülmeyi vs halledersiniz problem yApmaz beyaz alırsınız yada kılıf takarsınız
    Bence 4S de hala alınabilir bir telefon hele ki sizin durumunuzda zaten peder de anlıyıcak diyorsun :) al bi 4S yapıcak pek bir şey yok gibi gözüküyor.

Durum hiç iç açıcı değil :)

• Eğer baban telefon dan anlamıyorsa 5 4s in farkını anlamaz tanı önceki telefonun aynı renginden alırsan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

Eğer baban telefon dan anlamıyorsa 5 4s in farkını anlamaz tanı önceki telefonun aynı renginden alırsan :)

Etrafında ki insanların birinde var oda zaten iphone 5 beyaz ben alırsam siyah alıcam. Bunu yazarken düşündüm de fazla sorun yapmaya gerek yokmuş :)

• quote:

quote:

Eğer baban telefon dan anlamıyorsa 5 4s in farkını anlamaz tanı önceki telefonun aynı renginden alırsan :)

Etrafında ki insanların birinde var oda zaten iphone 5 beyaz ben alırsam siyah alıcam. Bunu yazarken düşündüm de fazla sorun yapmaya gerek yokmuş :)

Hayırlı olsun diyelim mi.
    Siyah alırsan eğer istanbul bilişimden alma onun garantör firması soyulmayı sıkıntı yapıyor. Değişim olmaz diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa5532

quote:

quote:

Hayırlı olsun diyelim mi.
    Siyah alırsan eğer istanbul bilişimden alma onun garantör firması soyulmayı sıkıntı yapıyor. Değişim olmaz diyor.

Bilgilendirme için teşekkürler :)

• arkadaşlar konu ile ilgili değil yeni üyeyim konu açmayı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. iphone 3gs 2 gün önce elimden düştü ve orta home tuşu önce sert basınca sonra da hiç çalışmamaya başladı . ses ıları vermiyor ancak kulaklıkla ses duyuluyor ve şarj yeri bozulmuş olmalı şarj almıyor teknik servise götürdüm sizden kaynaklı ise garanti karşılamaz dedi ama bizden kaynaklı ise karşılar dedi. sizce düşürdüğü için olduğu anlaşılır mı ? garanti karşılar mı karşılamaz sa bana ne kadara patlar bu :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.