Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teşekkür ederim. Video faydalı oldu. Arkadaşlar anlatmış her şeyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Hocam ben ps 4 bağladım. Gayet güzel görüntü alıyorum. Bir problem yaşamadım. Ha eğer lag varsa benim gözüm seçmedi bile. Bu tarz şeylerde titizimdir. Gözle görülür bir lag yok.

Tabi xbox 360'da durum nasıl olur ona bir şey diyemem ama fikir vermesi açısından yazayım dedim.

Bu arada trelevizyondaki dual screen olayı için kutudan çıkan 3d gözlükler harici bir gözlük almak gerekiyormuş.

Deneyimleyen oldu mu acaba ?

İş görüyor mu ?

Ve temel olarak çalışma şekliyle ilgili bilgi verebilen olursa çok sevinirim. :)

Çok teşekkür ederim. Büyük ihtimal Xbox 360'la sorun olmayacaktır.

Rica ederim. Bence de problem olmayacaktır. Bu cihazların hepsi üç aşağı beş yukarı aynı standartlarda çalışıyor zaten. Rahatsızlık duymadan oynatacağını düşünüyorum

• Arkadaşlar iyi güzel güncellemeler oluyor süper birşey de ama ben neler için işe yaradığını anlayamıyorum görsellikte kullanımda pek bir değişiklik yok bunu nereden öğrenebilirim hangi güncelleme neye yarar sağlıyor ne gibi yenilikler çıkarttı vs gibi. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Gecen gozume carpti. Artik kanallar eskisinden daha hizli gecisler yapiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende yaklaşık 1 haftadır ps 4 ümde 32la620s kullanıyorum ve gayet memnunum soruma gelince ps 4 görüntüsünü hd 1 de alıyorum buraya kadar herşey normal fakat ekran ilk açıldığında sağ üst köşede 1080 p / 60 hz yazıyor merak ettiğim konu 60 hz yi değiştirme daha iyi konuma getirme gibi bir imkanımız varmıdır yoksa o 60 hz sabit değiştirelemeyen bir özellikmidir yardımcı olursanız sevirim teşekkürler

• Arkadaşlar bi üstte yazdığım ile ilgili bilgisi olan yok mu ?

• Arkadaslar 32la620s internete bağlanmıyor wifi üzerinden bağlamak istiyorum ama bağlanmıyor sorun nerde olabilir full çekiyor ağ ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadr1985

Arkadaşlar bende yaklaşık 1 haftadır ps 4 ümde 32la620s kullanıyorum ve gayet memnunum soruma gelince ps 4 görüntüsünü hd 1 de alıyorum buraya kadar herşey normal fakat ekran ilk açıldığında sağ üst köşede 1080 p / 60 hz yazıyor merak ettiğim konu 60 hz yi değiştirme daha iyi konuma getirme gibi bir imkanımız varmıdır yoksa o 60 hz sabit değiştirelemeyen bir özellikmidir yardımcı olursanız sevirim teşekkürler

Konsol performansı nasıl kardeşim memnunmusun oyun modunda mı kullanıyorsun.Rahatsız edici bir gecikme varmı tv ve konsol arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

quote:

Arkadaşlar bende yaklaşık 1 haftadır ps 4 ümde 32la620s kullanıyorum ve gayet memnunum soruma gelince ps 4 görüntüsünü hd 1 de alıyorum buraya kadar herşey normal fakat ekran ilk açıldığında sağ üst köşede 1080 p / 60 hz yazıyor merak ettiğim konu 60 hz yi değiştirme daha iyi konuma getirme gibi bir imkanımız varmıdır yoksa o 60 hz sabit değiştirelemeyen bir özellikmidir yardımcı olursanız sevirim teşekkürler

Konsol performansı nasıl kardeşim memnunmusun oyun modunda mı kullanıyorsun.Rahatsız edici bir gecikme varmı tv ve konsol arasında.

Görüntü kalitesi çok iyi ve tüm ayarlarını oyun modunda kullanıyorum oyun haricinde kullanmıyorum çünkü ve bahsettiğin gibi bir gecikme gözüme hiç çarpmadı olduysada çok düşük seviyede farkedilmiycek şekilde olmuş olabilir sonuç olarak tv den çok çok memnunum ve tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

quote:

Görüntü kalitesi çok iyi ve tüm ayarlarını oyun modunda kullanıyorum oyun haricinde kullanmıyorum çünkü ve bahsettiğin gibi bir gecikme gözüme hiç çarpmadı olduysada çok düşük seviyede farkedilmiycek şekilde olmuş olabilir sonuç olarak tv den çok çok memnunum ve tavsiye ederim

Çok teşekkürler yorumun için.

• Arkadaşlar dün tv'ye 1 TB film arşivi olan hdd mi taktım ve düzenlememi yaptım. İzlediğim filmleri yeni klasör oluşturup notebook üzerinden attım. Sıkıntım şu her film izlediğimde hdd yi yerinden çıkart notebook'a bağla izlediğim flimleri klasöre at vs vs gibi zahmetlere girmek istemiyorum. Notebook üzerinden tv'ye bağlı hdd'ye müdehale etme gibi olanağım var mı ya da tv'den izlediğim filmi tv'den klasöre taşıma imkanım var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 22 Ocak 2014; 9:44:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar dün tv'ye 1 TB film arşivi olan hdd mi taktım ve düzenlememi yaptım. İzlediğim filmleri yeni klasör oluşturup notebook üzerinden attım. Sıkıntım şu her film izlediğimde hdd yi yerinden çıkart notebook'a bağla izlediğim flimleri klasöre at vs vs gibi zahmetlere girmek istemiyorum. Notebook üzerinden tv'ye bağlı hdd'ye müdehale etme gibi olanağım var mı ya da tv'den izlediğim filmi tv'den klasöre taşıma imkanım var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

ben bugün lg sitesinden win8.1 li bilgisayarıma smartshare programını indirip kurdum, tv den bilgisayara bağlanıp paylaşıma açtığım bütün videoları izledim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafas72

quote:

Arkadaşlar dün tv'ye 1 TB film arşivi olan hdd mi taktım ve düzenlememi yaptım. İzlediğim filmleri yeni klasör oluşturup notebook üzerinden attım. Sıkıntım şu her film izlediğimde hdd yi yerinden çıkart notebook'a bağla izlediğim flimleri klasöre at vs vs gibi zahmetlere girmek istemiyorum. Notebook üzerinden tv'ye bağlı hdd'ye müdehale etme gibi olanağım var mı ya da tv'den izlediğim filmi tv'den klasöre taşıma imkanım var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

ben bugün lg sitesinden win8.1 li bilgisayarıma smartshare programını indirip kurdum, tv den bilgisayara bağlanıp paylaşıma açtığım bütün videoları izledim...

O programı ben windows7 de de kullanıyorum benim asıl amacım. TV'ye bağlı olan hdd'ye notebook üzerinden müdehale edebilmek Tv'ye bağlı hdd'nin içindeki flim mi başka klasöre atabilmek kısacası. TV'den notebook'un içindeki verilere nasıl ulaşabiliyorsak tam tersi notebook üzerinden TV'ye bağlı hdd'ye ulaşmak istiyorum. İzlediğim flimleri başka klasöre taşımak istiyorum.

• Servis menüsüne nasıl girebilirim arkadaşlar TV kanal listemi kaydedeceğimde. Home tuşuna 5 sn felan basın diyorlar ama ben basınca direk menüler geliyor nasıl yapabilirim ?
  • quote:

quote:

quote:

O programı ben windows7 de de kullanıyorum benim asıl amacım. TV'ye bağlı olan hdd'ye notebook üzerinden müdehale edebilmek Tv'ye bağlı hdd'nin içindeki flim mi başka klasöre atabilmek kısacası. TV'den notebook'un içindeki verilere nasıl ulaşabiliyorsak tam tersi notebook üzerinden TV'ye bağlı hdd'ye ulaşmak istiyorum. İzlediğim flimleri başka klasöre taşımak istiyorum.

notebook içindeki videoları izleyebilmek imkanı varken, bence tv ye harddisk takmak gereksiz. paylaşıma istediğiniz klasörü verebiliyorsunuz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

notebook içindeki videoları izleyebilmek imkanı varken, bence tv ye harddisk takmak gereksiz. paylaşıma istediğiniz klasörü verebiliyorsunuz...

Takılmalar oluyor o yüzden öyle birşey düşündüm. Wireless'im intel olsa widi ile kablosuz görüntü aktaracağımda wirelessten kaybediyoru

• telefondan lg tv remote ile internet sayfası açarken klavye çıkıyor ama youtube uygulamasında telefonda klavye çıkmıyor
  • Arkadaşlar turksat'ta yaban tv nin haricinde bilindik belgesel kanalları var mı varsa frekans alabilir miyim sizden.
  • usb den mp4 uzantılı filmleri oynatırken altyazıyı görüyor fakat karakterler türkçe değil. ayarlardan altyazı dili türkçe yaptım ama gene türkçe karakterleri göstermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersen

telefondan lg tv remote ile internet sayfası açarken klavye çıkıyor ama youtube uygulamasında telefonda klavye çıkmıyor

telefon ayarlarını kontrol ediniz bende sorun yok

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.