Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben bu tv'yi dün Teknosa'dan aldım. Kutuyu kendim eve getirdim. Kurulumunu gerçekleştirdim. Tüm aksesuarlar tam ve tv sağlıklı bir biçimde çalışıyor. Bu saatten sonra illa ki servisi çağırmam gerekiyor mu kurulum hikayesi için ?

ÇAğırmasam misalen 6 ay sonra tv'de bir problem olduğunda servise işim düşerse bana neden servise kurulumunu yaptırmadınız gibi bir şey söylerler mi ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Cihazda sorun çıksaydı yada yanındaki aparatları eksik çıksaydı çok başınız ağrıyabilirdi ücretsiz servise kurdurmak en iyisi bu durumlarda. Benim kapalı orjinal kutudan gözlük ve kumanda çıkmadı allahtan kutuyu servis açtıda tutanak tutturduk yoksa yanmıştım

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Peki benim mevcut durumumda servis bir sıkıntı çıkarır mı bana sizce ?

Her fonksiyon şu anda düzgün çalışıyor. Kutu içeriği de tam çıktı. Özetle bir sıkıntım yok.

Niye bizi beklemeden kurdunuz deyip de Garanti belgesini onaylama konusunda problem yaşatırlar mı ?

Ne dersiniz ??
  • quote:

Her fonksiyon şu anda düzgün çalışıyor. Kutu içeriği de tam çıktı. Özetle bir sıkıntım yok.

Niye bizi beklemeden kurdunuz deyip de Garanti belgesini onaylama konusunda problem yaşatırlar mı ?

Ne dersiniz ??

Hiç bir şey olma, ben de aldığımda servisi aradım, kendim kurayım siz gelmeseniz olurmu dedim, aksesuarlar tam ve çalışır vaziyette olduğunu kabul etmek şartıyla garantide sorun olmaz dediler.
    yani ilerde oluşacak arızalarla alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Ne dersiniz ??

Hiç bir şey olma, ben de aldığımda servisi aradım, kendim kurayım siz gelmeseniz olurmu dedim, aksesuarlar tam ve çalışır vaziyette olduğunu kabul etmek şartıyla garantide sorun olmaz dediler.

Hocam teşekkür ederim. İçime su serptiniz. O zaman rahatça servisi bekleyebilirim. Gelirler imza atıp giderler. Şimdilik Tv'de bir sıkıntı yok zaten

• quote:

quote:

Ne dersiniz ??

O servisin insiyatifine yada gelen elemanın ruh haline bağlı bir durum. ben arçelikten su sebili aldım kutusunu açıp fişe taktım kurulucak bir şeyi zaten yok ertesi gün servis çağırdık garantiyi onaylasın diye gelen servis elemanı bir dünya tantana yaptı ben bunu onaylamam yok çıkıcak sorunda mesuliyet kabul etmem diye

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

quote:

Ne dersiniz ??

O servisin insiyatifine yada gelen elemanın ruh haline bağlı bir durum. ben arçelikten su sebili aldım kutusunu açıp fişe taktım kurulucak bir şeyi zaten yok ertesi gün servis çağırdık garantiyi onaylasın diye gelen servis elemanı bir dünya tantana yaptı ben bunu onaylamam yok çıkıcak sorunda mesuliyet kabul etmem diye

Garantinin onaylanması ne demek bilmiyorum, çünkü ürünü alalı 6-7 ay oldu,servis çağırma ihtiyacı duymadım, ama bimeksin faturası falan duruyor.
    peki şimdi arıza yapsa servise gitsehani bunun onayı mı diyecekler?

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

quote:

Ne dersiniz ??

Aslında ben uğraşmazdım ama araya yılbaşı girdi. Adamlar tatil. Televizyon da yok izleyip idare edebileceğim. Mecburen risk alıp kutusunu açtım. Kendim kurdum. 3 gün beklemek zor geldi. Şimdi bir sıkıntı da yok ama umarım gelen servis elemanları problem çıkarmazlar. Her şey tıkır tıkır çalışıyor şu anda.

Bu arada arçeliğin elemanı sonunda belgenizi onayladı mı hocam o kadar tantana yaptıktan sonra ?

Merak ettim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni sürüm geldi hayırlı olsun da gelen yeni sürümlerin ayrıntılarını nerde bulabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

yeni sürüm geldi hayırlı olsun da gelen yeni sürümlerin ayrıntılarını nerde bulabiliriz ?

LG 'nin resmi sitesinde olması lazım, firmware yaptım, önceki versiyonda facebook açılmıyordu, yenisinde düzeltilmiş.

Ürünü ben 28 aralıkta aldım, gayet memnunum, usbden foto, müzik ve film açtım. (.avi. mkv, ) Youtube dan müzik video izledim sorun yaşamadım. Eco modunda minimumda kullanıyorum. Arkadaşların dediği gibi kanal düzenleme biraz zor. Tek tek yapmak gerekiyor. Listede 400 küsür kanal var. Kanal geçişleri yavaş yorumlarına da katılmıyorum. İdeal hızda bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: irr7Yoki

quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

yeni sürüm geldi hayırlı olsun da gelen yeni sürümlerin ayrıntılarını nerde bulabiliriz ?

LG 'nin resmi sitesinde olması lazım, firmware yaptım, önceki versiyonda facebook açılmıyordu, yenisinde düzeltilmiş.

Ürünü ben 28 aralıkta aldım, gayet memnunum, usbden foto, müzik ve film açtım. (.avi. mkv, ) Youtube dan müzik video izledim sorun yaşamadım. Eco modunda minimumda kullanıyorum. Arkadaşların dediği gibi kanal düzenleme biraz zor. Tek tek yapmak gerekiyor. Listede 400 küsür kanal var. Kanal geçişleri yavaş yorumlarına da katılmıyorum. İdeal hızda bence...

baktım ama yok ayrıntısı

• Çok sık güncelleme oluyor maşaallah.

Samsunga güncelleme konusunda daha iyi derlerdi ama LG de bu konuda çok iyi.

Valla ben TV den çok memnunum.
  • Arkadaşlar sürüm numarası kaç oldu ?

Bende 4.22.07 gösteriyor..

• Dahili uydu yazılımı yüzünden 5 para etmez.
    Listeleme işkence, kanal geçişleri çok çok yavaş.
    Belki yazılımla düzeltirler.
    Ben mini hd recevier aldım. Onu taktım. Sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Çok sık güncelleme oluyor maşaallah.

Samsunga güncelleme konusunda daha iyi derlerdi ama LG de bu konuda çok iyi.

Valla ben TV den çok memnunum.

Aynen masallh masallah

• Bu arada ben yazılımı güncelleyince bellekte kayıtlı resimler gitti yerine yeni resimler geldi, siz de nasıl?
  • irr7Yoki İ kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni yazılımın sürüm numarası kaç ?

Rica etsem paylaşabilir misiniz sürüm numarasını ?
  • internetten dizi izleme olayı yeni sürümle devam ediyor yabancıdizi.com dan dizi izlerken 10-15 dk arasında hata veriyor bu sorunu yaşayan benden başka kimse var mı tv yi 25 aralıkta hepsiburadan aldım versiyon v4.22
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    04.22.07 en güncel sürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: irr7Yoki

04.22.07 en güncel sürüm

Teşekkür ederim hocam. Ben de yükledim yeni yazılımı. Gözle görülür pek bir değişşiklik yok gibi.

Bu internetten film izlerken oluşan problem giderilebilecek mi çok merak ediyorum doğrusu :D
  • Yazılım güncellemesi evet çok sık yapılıyor ama hiç bir fark göremiyorum.telefon açtığımda ise LG yazılım güncellemesinin içeriğini söylemiyorlar belkide aynı sürümlerin ismini değiştiriyorlar sürüyorlar piyasaya.

Şuan en çok sıkıntı çektiğim olay kumanda tuşuna bastığımda tv'nin ön paneldeki ışığın yanmaması o an için algılayıp algılamadığını anlamıyorum nasıl bunu iptal ederler anlamış değilim.sanki tv'nin kumandası yokta ben haricen kumanda uydurmuşum havası var
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.