Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
633
Cevap
10
Favori
64.683
Tıklama
Giriş
    91 Mesaj
    Ben bu tv'yi kullanıyorum ve çok memnunum. Ama merak ettiğim bir şey var. Usb hdd ile filmleri sorunsuz izliyorum ama film adıyla aynı olan ve srt formatlı altyazı görünmüyor. Film altyazılı açılıyor ama klasörde sadece film var, altyazı ikonu falan yok. Normal mi bu, herkeste böyle mi?
    Arkadaşlar usb ile alt yazılı film izlemek istiyorum ama alt yazıyı görmüyor. İkisinin ismi de aynı ve bilgisayarda alt yazılı bir şekilde çalışıyor ama televizyonda alt yazı gözükmüyor sizce neden olabilir ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: PorsukBey

Arkadaşlar usb ile alt yazılı film izlemek istiyorum ama alt yazıyı görmüyor. İkisinin ismi de aynı ve bilgisayarda alt yazılı bir şekilde çalışıyor ama televizyonda alt yazı gözükmüyor sizce neden olabilir ?

Altyazi filmin icinde mi yoksa altyazisi ayri dosyada mi
    |
    |
    altyazı sorunu için bilgisayada iki dosyayıda (film -altyazı) aynı anda seçip ismini değiştirmen yeterli ben bu şekilde sorunsuz izliyorum hatta altyazı rengi yeri boyutları ve turkçe kodek değişimlerini de yapabilirsin
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    5359 Mesaj
    Beyler televizyonu almayı düşünüyorum da aklımda bir soru var. Eniştemin LCD TV'si LG markaydı fakat fabrika tarafından Film Listesi kısmı yoktu. Bunda öyle birşey yok değil mi yani harici disk taktığım zaman sorunsuz olarak film izleyebilirim?

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Beyler televizyonu almayı düşünüyorum da aklımda bir soru var. Eniştemin LCD TV'si LG markaydı fakat fabrika tarafından Film Listesi kısmı yoktu. Bunda öyle birşey yok değil mi yani harici disk taktığım zaman sorunsuz olarak film izleyebilirim?

Evet. Ben izliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tamamdır hocam teşekkürler. Peki kaç TB HDD'den sonrasını kaldırmaz biliyor musunuz?
    |
    |
    Bahsedilenler: blurskyline

Tamamdır hocam teşekkürler. Peki kaç TB HDD'den sonrasını kaldırmaz biliyor musunuz?

Ben 500 gb kullaniyorum ama bir arkadas 1tb kullaniyor. Sınırını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 6 Ocak 2014; 21:47:28 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dais_y

Ben bu tv'yi kullanıyorum ve çok memnunum. Ama merak ettiğim bir şey var. Usb hdd ile filmleri sorunsuz izliyorum ama film adıyla aynı olan ve srt formatlı altyazı görünmüyor. Film altyazılı açılıyor ama klasörde sadece film var, altyazı ikonu falan yok. Normal mi bu, herkeste böyle mi?

Zor bir soru mu sordum? Tek bilmek istediğim bu durum herkeste de böyle mi değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam seni tekrar rahatsız edeceğim. Sormak istediğim 3 tane soru var.

1-) İnternete bağlanmak için ayrı aparat, araç vs. gerekiyor mu yoksa direk benim kablosuzdan alabilecek mi neti?
    2-) Bu internetten video olayında 15 içinde bellek yetersiz sıkıntısı yaşayanlar var. Bunu flash bellek takınca atlatabiliyor muyuz?
    3-) Son olarak hangi video formatlarını destekliyor. Konu içinde mkv uzantı açamadığını belirtmiş bazıları ama sizden dinleyeyim bir de..

Teşekkürler şimdiden.
    |
    |

Estagfurullah. Cihazda dahili wifi vardir. Kablosuz a baglanabilirsin. 15dk olayi oyle bir sorun yok diye biliyorum ama bazilari var diyor. mkv denemedim ama suana kadar bir cok video izledim sorun yok :D

|
    |
    Ed Wood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dais_y

Bende de yok ama altyazili oynatiyor degil mi?

Teşekkürler hocam. Acaba o zamana kadar 720p mkv filmi deneme şansınız olmaz?
    |
    |

Evet altyazılı oynatıyor ama ikon falan yok bu yüzden benim tv'de mi sorun var diye düşünmüştüm. Cevap için teşekkürler.

|
    |
    blurskyline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam. Acaba o zamana kadar 720p mkv filmi deneme şansınız olmaz?

Mkv sart mi?:D 1080p izliyorum

|
    |

Hocam film ripsizse zaten .mkv formatlı oluyor. Beni de en çok korkutan sorun şu netten film/video izlerken bellek yetersiz sorunu vermesi..
    |
    |

Hocam ben ps 4 bağladım. Gayet güzel görüntü alıyorum. Bir problem yaşamadım. Ha eğer lag varsa benim gözüm seçmedi bile. Bu tarz şeylerde titizimdir. Gözle görülür bir lag yok.

Tabi xbox 360'da durum nasıl olur ona bir şey diyemem ama fikir vermesi açısından yazayım dedim.

Bu arada trelevizyondaki dual screen olayı için kutudan çıkan 3d gözlükler harici bir gözlük almak gerekiyormuş.

Deneyimleyen oldu mu acaba ?

İş görüyor mu ?

Ve temel olarak çalışma şekliyle ilgili bilgi verebilen olursa çok sevinirim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 13 Ocak 2014; 13:27:32 >
    |
    |
    Sh@rKs-PoWeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emperor1907

Hocam ben ps 4 bağladım. Gayet güzel görüntü alıyorum. Bir problem yaşamadım. Ha eğer lag varsa benim gözüm seçmedi bile. Bu tarz şeylerde titizimdir. Gözle görülür bir lag yok.

Tabi xbox 360'da durum nasıl olur ona bir şey diyemem ama fikir vermesi açısından yazayım dedim.

Bu arada trelevizyondaki dual screen olayı için kutudan çıkan 3d gözlükler harici bir gözlük almak gerekiyormuş.

İş görüyor mu ?

Ve temel olarak çalışma şekliyle ilgili bilgi verebilen olursa çok sevinirim. :)

Tv ile gelen gozluklerle de yapilabiliyormus.

http://m.youtube.com/watch?v=u6RBJ-N6hH4&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Du6RBJ-N6hH4

• Haber Editörü
    28802 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

İş görüyor mu ?

Çok teşekkür ederim. Büyük ihtimal Xbox 360'la sorun olmayacaktır.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.