Şimdi Ara

LG 32la620s İnceleme (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
633
Cevap
8
Favori
66.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba, bu sorun güncelleme ile düzeldi mi veya düzeleceğine dair bşi duydunuz mu?
    (ben de LG-32LA620S-32-inç almayı düşünüyorum. Almışken direkizle, yabancıdiziizle gibi sitelerden film / dizi izlerim diyordum. hala mümkün değil mi yani izlemek?)

bir de (saçma bir soru olabilir ama ) 3d film izlemek için dvd mi kiralamak gerekir, yoksa 3d olan bir filmi internetten mkv divx olarak (kotalı internete uygun 500-600 MB'lik versiyonlar) indirsem de 3d oluyor mu?

ve son bir soru, kanal değiştirirken tahmini ne kadar bekletiyor?
  • Ürünü dün Bimeksten aldım aynı gün kurulum için geldiler çok memnun kaldım bu tv yi uzun araştırmalar sonucu aldım. cihazı ben monitör olarak kullanıyorum. masaüstü pc ye bağlı. cihazın her özelliğini test edip inceledim. tek benim için sorun olan mouse tepkime hızı oldu.sanki mouse biraz zor gidiyor, gerçi 19 inç monitörden sonra alışmak biraz zaman alacak belki de bundan dolayıdır ( tartışılır ! ) 3D özelliği gerçekten çok keyifli. gözlükleride gayet iyi. 4 adet gözlük hediye geliyor. smart tv sinde baya gezindim. hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım. istediğiniz siteye girmeniz çok hızlı hiç bekletmiyor. yalnız uzaktan kumandanızla mouse oynatmak sıkıcı ve zulüm. Akıllı kumanda almak şart. Her türlü sormak istediğiniz soruyu cevaplayabilirim en azından almak isteyenlere yardımcı oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sairane88

Ürünü dün Bimeksten aldım aynı gün kurulum için geldiler çok memnun kaldım bu tv yi uzun araştırmalar sonucu aldım. cihazı ben monitör olarak kullanıyorum. masaüstü pc ye bağlı. cihazın her özelliğini test edip inceledim. tek benim için sorun olan mouse tepkime hızı oldu.sanki mouse biraz zor gidiyor, gerçi 19 inç monitörden sonra alışmak biraz zaman alacak belki de bundan dolayıdır ( tartışılır ! ) 3D özelliği gerçekten çok keyifli. gözlükleride gayet iyi. 4 adet gözlük hediye geliyor. smart tv sinde baya gezindim. hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım. istediğiniz siteye girmeniz çok hızlı hiç bekletmiyor. yalnız uzaktan kumandanızla mouse oynatmak sıkıcı ve zulüm. Akıllı kumanda almak şart. Her türlü sormak istediğiniz soruyu cevaplayabilirim en azından almak isteyenlere yardımcı oluruz.

Fare tepkisini arttırmak için televizyonu oyun moduna alın

• Ben lg nin uygulamasını yükledim telefona. Akıllı kumandaya gerek kalmadı. Hem ios hem de android için uygulaması var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla1990

merhaba, bu sorun güncelleme ile düzeldi mi veya düzeleceğine dair bşi duydunuz mu?
    (ben de LG-32LA620S-32-inç almayı düşünüyorum. Almışken direkizle, yabancıdiziizle gibi sitelerden film / dizi izlerim diyordum. hala mümkün değil mi yani izlemek?)

bir de (saçma bir soru olabilir ama ) 3d film izlemek için dvd mi kiralamak gerekir, yoksa 3d olan bir filmi internetten mkv divx olarak (kotalı internete uygun 500-600 MB'lik versiyonlar) indirsem de 3d oluyor mu?

ve son bir soru, kanal değiştirirken tahmini ne kadar bekletiyor?

Tv üzerinden bir çok dizi ve flim izliyorum sorun yok. 500 - 600 MB 3D Flim yok genelde 15 16 GB üzerinde oluyor. Kanal geçişleri öyle bir bardak çay içecek kadar değil salise kadar sürüyor ama bir uydu alıcısının kanal hızı yok. Çok kısa sürüyor. Yer açısından ve kablo sıkıntısından kurtardı beni duvar aparatıyla astım bitti

• merhaba arkadaslar bende bu tvden var 200 hz
    ama 60 hz goruyor 200 hz nasıl yapıcam
  • scorpionnn kullanıcısına yanıt
    :D malesef turkiye de 100 u bile goremiyoruz. Sen yapamazsin. Turkiyenin standardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blurskyline -- 27 Ocak 2014; 11:48:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blurskyline

:D malesef turkiye de 100 u bile goremiyoruz. Sen yapamazsin. Turkiyenin standardi.

Türkiye şartlarında yeter Allah bereket versin deyip sakalına süreceksin :D Yayın akışında 60 hz ne yazık ki. TV 200 hz destekliyor ama 60 hz limit oda güzel birşey
  • ozaman bosuna aldık 200 hz biz ole oluyor baksana bilseydim hic almazdım vallh
    oyun oynarken fark ettim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionnn

ozaman bosuna aldık 200 hz biz ole oluyor baksana bilseydim hic almazdım vallh

Ama o değer ne kadar yüksek olursa ekran tazelemesi de o kadar iyi olur iyi sonuç alırsın görüntü kalitesi fark ettirir. Tv izlerken bazı kanallar seni tatmin etmesede kendi dahili uydu alıcısında HD bir çok kanal var ve diğer kanallarda bana göre iyi sonuç veriyor. Sık kullanılan kanallar tatmin edici. Ben çok film izlediğim için flim performansı da oldukça iyi. Sıkıntı yapma 32" ekranlar arasında en dolu versiyonlardan birisi keyfine bak bence 5 - 10 milyar para verecek kıvama gelince çok daha kaliteli TV'ler alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Ama o değer ne kadar yüksek olursa ekran tazelemesi de o kadar iyi olur iyi sonuç alırsın görüntü kalitesi fark ettirir. Tv izlerken bazı kanallar seni tatmin etmesede kendi dahili uydu alıcısında HD bir çok kanal var ve diğer kanallarda bana göre iyi sonuç veriyor. Sık kullanılan kanallar tatmin edici. Ben çok film izlediğim için flim performansı da oldukça iyi. Sıkıntı yapma 32" ekranlar arasında en dolu versiyonlardan birisi keyfine bak bence 5 - 10 milyar para verecek kıvama gelince çok daha kaliteli TV'ler alırız

aynen oyun oynarken donma flanda yasamıyorum zaten memnun zaten

• quote:

quote:

quote:

aynen oyun oynarken donma flanda yasamıyorum zaten memnun zaten

TV'nin tek eksik noktası kumanda dan internet zevk vermiyor. Ya logitech'in uyumlu klavye+touchpad'li olan modeli var onu alacaksın ya da akıllı kumandayı. Ben alacağım ama kumanda mı alsam klavye mi arasında kaldım. İnternetten oyun uygulamalar için akıllı kumanda istiyor acaba klavyeyi alsam olur mu ?

• oyun oynarken kayıt etse super olurdu
  • quote:

oyun oynarken kayıt etse super olurdu

Bilgisayara bağlıyken sadece görüntü aktaracağı için etmeyebilir ama TV'ye hdd takınca hafızaya alıyormuş gibi oluyor. Geriye dönük izleme yapılıyor ama kayıtı hiç denemedim eve gidince aklıma gelirse bi denerim Sabah sabah aklıma ne soktun böyle yaaa
  • android varsa akıllı kumanda yerine uygulama da kullanabilirsiniz. fena olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

android varsa akıllı kumanda yerine uygulama da kullanabilirsiniz. fena olmamış.

Androoid yok malesef ama Logitech K400 mü alsam yoksa akıllı kumanda mı ? TV oyun uygulamalarında gerekli olan bölümünde akıllı kumanda olması gerektiği yazıyor ama bahsettiğim klavye ile mouse gibi kullanıp oyun oynayabilir miyim acaba ? Yoksa kumanda mı çözer işi mi ? Çünkü TV'yi her açıdan kullanıyorum ve kumandası ile ilerletmek bira zor oluyor. TV'nin kendi oyunlarını oynamak istiyorum oda da akıllı kumanda gerekiyor. Bu sıkıntılarımı Logitech K400 ile çözebilir miyim ? Yoksa kumanda mı alacağız ?
  • bana sorarsanız kumanda derim. firma tavsiyesi ne ise onu kullanmak gerek. arkadaşım logitech aldı ama tv uygulamalarını kullanmadığı için denemedik hiç. haftasonu deneyebilirim isterseniz.
  • quote:

bana sorarsanız kumanda derim. firma tavsiyesi ne ise onu kullanmak gerek. arkadaşım logitech aldı ama tv uygulamalarını kullanmadığı için denemedik hiç. haftasonu deneyebilirim isterseniz.

Eğer öyle bir imkanınız varsa süper olur çünkü kumanda ile yapılabilecekler sınırlı ama klavye ve touchpad olan bi sistemde hem mouse hem de klavye şeklinde kullanılabilir. Oyun uygulamalarında eğer logitech'in seti iş görüyorsa ondan alırım hem notebook'ta hemde TV'de kullanırım güzel olur ama kumandasız olmuyorsa kumanda alacağız yapacak birşey yok. Kumanda da sesli kontrol felan da var güzel olabilir aslında ama önceliğim klavye deneyip bana bildirirseniz çok iyi olur eğer öyle bir imkanınız varsa tabi.
  • quote:

quote:

bana sorarsanız kumanda derim. firma tavsiyesi ne ise onu kullanmak gerek. arkadaşım logitech aldı ama tv uygulamalarını kullanmadığı için denemedik hiç. haftasonu deneyebilirim isterseniz.

Eğer öyle bir imkanınız varsa süper olur çünkü kumanda ile yapılabilecekler sınırlı ama klavye ve touchpad olan bi sistemde hem mouse hem de klavye şeklinde kullanılabilir. Oyun uygulamalarında eğer logitech'in seti iş görüyorsa ondan alırım hem notebook'ta hemde TV'de kullanırım güzel olur ama kumandasız olmuyorsa kumanda alacağız yapacak birşey yok. Kumanda da sesli kontrol felan da var güzel olabilir aslında ama önceliğim klavye deneyip bana bildirirseniz çok iyi olur eğer öyle bir imkanınız varsa tabi.

ilk fırsatta dener bilgi veririm.

• quote:

quote:

quote:

ilk fırsatta dener bilgi veririm.

Şimdiden teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.