Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.593
Cevap
11
Favori
529.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal fabrika cıkışı 185/65/15 dir. Farklı ebat taktırman yakıt tüketimini artırır diyorlar. Ben gecen ay n11 com dan uniroyal rain expert aldım cok iyi yol tutusu var kışlık almama gerek kalmadı. Uniroyal continentalin yan ürünü istikbal /bellona gibi avrupada iyi bilinir fiyatı da makuldür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozidane kullanıcısına yanıt
    Lpg depom 74 tl ye doluyor ben 350 km boşaltıncaya kadar gidiyorum aslında 20 kuruş ama ilk kalkışta benzinde harcanıyor onu da hesaba kattım. Daha önce sattıgım 1,6 clio otomatik vardı Atiker kitli 35-40 kuruş yakıyordu sehir içi ...bana göre peugeot un tüketim degerleri çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Orjinal fabrika cıkışı 185/65/15 dir. Farklı ebat taktırman yakıt tüketimini artırır diyorlar. Ben gecen ay n11 com dan uniroyal rain expert aldım cok iyi yol tutusu var kışlık almama gerek kalmadı. Uniroyal continentalin yan ürünü istikbal /bellona gibi avrupada iyi bilinir fiyatı da makuldür

Selam,

@torna&do :

Yalnız arkadaşın jant ölçüsü 16 sanırım. Dolayısı ile verdiğiniz ölçü uygun olmaz herhalde..

@berkay_k :

Benim 2010 mod. 207 Dynamic' te orijinal ölçü 195/55, lastik de Continental ContiPremium Contact2. Ki, sizin ölçü de muhtemelen budur. 205 lastik tabanı daha geniş olup, çekişte zorlama yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_k
    selam,

ben tüketm miktarının hesaplamasını bilmiyorum daha iki gün önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile 100 tl. lik yakıt aldım (ışık yanınca) ve kilometre sayacını sıfırladım. yakıt ışığı tekrar yanınca yaptığım km. üzerinden şehir içi sarfiyat miktarı ortalama olarak ortaya çıkacak. sonuçları paylaşırım. ama 25 kuruş sanki şehir içi kullanımda iyi bir rakam gibi geldi bana.

O şekilde doğru bir hesaplama yapmanız zor. Öncelikle depoyu tamamen doldurun, KM sayacını sıfırlayın. 150 200 km kullanıp tekrar depoyu tamamen doldurun. Yaptığınız ödemeyi, iki dolum arasındaki Km sayısına bölün. Gerçek değerlere böyle ulaşabilirsiniz.
  • 19.01.2015 tarihinde Ankara batıkentten(Go benzinlik) 2.08 e doldurduğum depoyla eskişehire gittim(110 üzerine pek çıkmadım, farklı yerlerde 150 160 yaptığım oldu) Eskişehir içinde gezdim toplam 295 km yol yaptım.
    Dönerken 2.07 den doldurdum(Opet) 54 liralık gaz aldı. 54/295 = 0.183 kuruş civarı yakmış araç yaklaşık. Ha gelirken biraz süratli geldim 19 20 kuruş yakmıştır anca. (1.4 millesim düz vites lpg 2010).
    Şehir içinde de max. 75 liraya doldurduğum depoyla max. 350 km yol yapabiliyorum(sakin kullanımda.).

Kısacası uzun yolda ortalama 18 19 kuruş. Şehir içinde max. 23 kuruş. (Son gelen indirimlerden sonraki hesaplamalarıma göre. Haftalık 500 km yol yapıyorum.)
  • Merhaba aşağıdaki 3 arabadan hangisini almalıyım sizce
    Fazla bu konuda bilgim yok çünkü bir sürü versiyonu var
    1.4 düşünüyorum az yaksın diye acemiyim biraz
    Çokta eski bişey alma dediler bunlar arasında kaldım
    Yanlışmı düşünüyorum eğer öneriniz varsa alabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-207-1.4-comfort-197900464/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2010-peugeot-207-1.4-celik-jantli-park-sensorlu-193716827/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-model-tek-kapi-peugeot-207-garaj-arabasi-ozel-plakali-177591228/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

Merhaba aşağıdaki 3 arabadan hangisini almalıyım sizce
    Fazla bu konuda bilgim yok çünkü bir sürü versiyonu var
    1.4 düşünüyorum az yaksın diye acemiyim biraz
    Çokta eski bişey alma dediler bunlar arasında kaldım
    Yanlışmı düşünüyorum eğer öneriniz varsa alabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-207-1.4-comfort-197900464/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2010-peugeot-207-1.4-celik-jantli-park-sensorlu-193716827/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-model-tek-kapi-peugeot-207-garaj-arabasi-ozel-plakali-177591228/detay

Erhan63 merhaba,

ben de çok tecrübeli değilim ama yazdığın araçlar yaklaşık olarak aynı içlerinde en uygun olan 2010 PEUGEOT 207 1.4 ÇELİK JANTLI PARK SENSÖRLÜ 22500tl olan gibi görünüyor. ancak sen yinede aracı chekup yaptır ve iyi bir kontrol geçir yanında bu işlerden anlayan biri olsun muhakkak. sana fikir vermesi ve yönlendirmesi için iyi olur. hayırlı olsun.

• Benim de aklımda 2009-2011 arası 1.4-1.6 HDi Active modeli var.Allah nasip ederse temiz bir tane almayı düşünüyorum.Bütçe olarak 32.000'e kadar çıktım.Sormak istediğim arkadaşlar trendy ile active arasında çok büyük farklar varmıdır?Piyasada trendy ve envy paketleri fazla active az bulunuyor.
  • 32.000 bütçe varsa 1.6hdi dynamic tavsiye ederim. Hem performans hem donanım hem görünüm olarak çok memnun kalırsınız...
  • Eyvallah hocam araştırdıktan sonra geçen hafta aldım arabayı 1.4 hdi active aldım 32.000'e.
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın...
  • merhaba arkadaşlar, aracımızı satıyoruz. 15.000'de tertemiz araç. ilgilenirseniz ilanımız;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-207-15000-km-de-201103731/detay
  • pejo 207 orjinal teybin çıkış gücü ne kadar anfi kullanmadan orjinal teybe hangi kolonları takmamı önerirsiniz daha kaliteli ses için
  • Arkadaşlar herkese merhabalar biz de 2001 model bir Citroen xantia'miz ile 2008 model peugeot 207 1.6 hdi premiumu takas ettik 26.500 e denk geldi.ben bir suru araba görmüş yada kullanmış bir adam degilim tabi ama bu 207 ye çok isindim.cam tavan 5'li cd calar vs bir suru guzel ozelligi var ama dizel oldugundan heralde 183000 km'de kazik mi yedik acaba:)207'nin cok ayricalikli bir model oldugunu farkettim yazmak istedim herkese kazasiz belasiz yolculuklar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan90

Arkadaşlar herkese merhabalar biz de 2001 model bir Citroen xantia'miz ile 2008 model peugeot 207 1.6 hdi premiumu takas ettik 26.500 e denk geldi.ben bir suru araba görmüş yada kullanmış bir adam degilim tabi ama bu 207 ye çok isindim.cam tavan 5'li cd calar vs bir suru guzel ozelligi var ama dizel oldugundan heralde 183000 km'de kazik mi yedik acaba:)207'nin cok ayricalikli bir model oldugunu farkettim yazmak istedim herkese kazasiz belasiz yolculuklar...

Hayırlı olsun, gayet güzel bir seçim yapmışsınız. Premium versiyonların hepsinde cam tavan ve CD changer bulunmaz, siz en dolu olanını almışsınız. Hatta merkezi kilit düğmesinin yanında kayan araba resimli bir düğme varsa, ESP niz bile olabilir Küçük sınıf diye geçse de, 207 ler bir üst sınıfa yakın genişlik ve ferahlık sunarlar.

183000km'ye gelmiş bir araç tabii ki bir miktar yorulmuştur. Ancak bakımları düzenli yapılmış ve hor kullanılmamış ise rahatlıkla bir o kadar daha gidebilirsiniz. Arabayı alırken yaptığınız inceleme, kullanım durumu ile alakalı size fikir vermiştir zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalbaz

quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan90

Arkadaşlar herkese merhabalar biz de 2001 model bir Citroen xantia'miz ile 2008 model peugeot 207 1.6 hdi premiumu takas ettik 26.500 e denk geldi.ben bir suru araba görmüş yada kullanmış bir adam degilim tabi ama bu 207 ye çok isindim.cam tavan 5'li cd calar vs bir suru guzel ozelligi var ama dizel oldugundan heralde 183000 km'de kazik mi yedik acaba:)207'nin cok ayricalikli bir model oldugunu farkettim yazmak istedim herkese kazasiz belasiz yolculuklar...

Hayırlı olsun, gayet güzel bir seçim yapmışsınız. Premium versiyonların hepsinde cam tavan ve CD changer bulunmaz, siz en dolu olanını almışsınız. Hatta merkezi kilit düğmesinin yanında kayan araba resimli bir düğme varsa, ESP niz bile olabilir Küçük sınıf diye geçse de, 207 ler bir üst sınıfa yakın genişlik ve ferahlık sunarlar.

183000km'ye gelmiş bir araç tabii ki bir miktar yorulmuştur. Ancak bakımları düzenli yapılmış ve hor kullanılmamış ise rahatlıkla bir o kadar daha gidebilirsiniz. Arabayı alırken yaptığınız inceleme, kullanım durumu ile alakalı size fikir vermiştir zaten...

Çok teşekkür ederim.henüz arabayı yeni çözüyorum o dediğiniz tuşa da bakacağım:)full pakette neler oluyor onları bilmiyorum hiç neler ekletiriz onu bilmiyorum.bluetooth özelliğini 207tr forumda bir arkadaş yazmış avrupadan getirtmiş bir cihaz galiba konu da açılmış ama ben nasıl çözeceğim bilemiyorum.henüz çok yolum var:)

• Merhabalar ben de aranıza katıldım bugün 2006 model 1.4 HDİ ile.
    Park sensörü yok trendy donanım yakın zamanda taktıracağım marka önerisi alabilirim.İlk defa dizel ve hb araç kullandım zaten ilk aracım.Araçla ilgili önerileriniz olursa da memnun olurum.
  • alperen.md kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Özetle güzel, sorunsuz ve ekonomik yakıt tüketimli bir araç. Detaylar için bu forumu okumanızı öneririm...
  • 2008 207 piremium almayi düşünüyorum 5 bin parca parca hasar kaydi var 90 binde bi kac parca boya var 27 bin tl sizce nasil fiyat

• thyrfing kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok anormal değil ama 1-2 bin tl fazla verip biraz daha temizine bakılabilir. Bütçe uygunsa tabii...
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.