Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.593
Cevap
11
Favori
529.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

quote:

Orijinalden alıntı: ozidane

quote:

Selam arkadaşlar nasılsınız 207 sahipleri :)

TEŞEKKÜRLER DOSTUM
    sen nasılsın,

araban nasıl

Iyiyim bende :) konu hic guncel degil altlarda gorunce uzuldum acikcasi. Arabam 92 bin kmye geldi 1 aya yakin kullanmadim arabayi mars otomatigi ve komurlerinde sorun vardi 250 tlye parca degisimi yaptirmistim onun disinda bir sikinti yok su an sizlerim araclari nasil var mi bir sorun? Yakit durumlari genel durumlari nasil? Sagindan solundan ses geliyor mu? :)

HAYIRLI OLSUN TEKRAR ,

bende frenler ötüyor neden bilmiyoruz debriyaj çok sert ama tutuyor birde 1-2 geçerken tık ediyor alışamadım polodan sonra

ama genel anlamda çok rahat ve şık bir araba sadece aynaları sinir bozucu park ederken göremiyorum kaldırımı :)))))

tabi alışacağız yani yakıt konusunda süper hala kolonlar dandik

2500 lira masrafım var ama keyfi teyp ekranlı geri görüş kameralı ve koloınlar

çıkma çelik jant kapıların çerçevesini krom kaplama yapacağım frenler değişcek tamam işte wscirocco var o bende bu babamda ama arada lazım oluyor gösteriş önemli yani bence araba yakışıklı daha yakışıklı olmalı diyorum :)

• Merak etmeyin frenler bende de otuyor :) orjinal balata takilsa da otuyor kronik yani. Benim aractan ilk calistirmada debriyajdan ayagimi cekerken ses geliyor sonra duzeliyor ama 92 bine kadar baski balata degistirmedim. Aynalara ben alistim cunku ilk arabam 3 senedir bende :) yakit konusunda cok iyi araclarimiz. Yalniz orjinal kolonlari sokturdum bende ozellikle on iki kapidan ses eksik olmuyor tikirti vs dikis tutmadi daha iyice ugrasmam lazim. Benim arabada sadece on kapilarda mid takimi pioneer teyp usb aux ve amfi ve bass var geri kalan hersey orjinal mart ayinda insallah borcum bitiyor arabanin. Vw scricco cok kaliteli bir arac zaten tartismasiz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merak etmeyin frenler bende de otuyor :) orjinal balata takilsa da otuyor kronik yani. Benim aractan ilk calistirmada debriyajdan ayagimi cekerken ses geliyor sonra duzeliyor ama 92 bine kadar baski balata degistirmedim. Aynalara ben alistim cunku ilk arabam 3 senedir bende :) yakit konusunda cok iyi araclarimiz. Yalniz orjinal kolonlari sokturdum bende ozellikle on iki kapidan ses eksik olmuyor tikirti vs dikis tutmadi daha iyice ugrasmam lazim. Benim arabada sadece on kapilarda mid takimi pioneer teyp usb aux ve amfi ve bass var geri kalan hersey orjinal mart ayinda insallah borcum bitiyor arabanin. Vw scricco cok kaliteli bir arac zaten tartismasiz :)

ozaman yapacak bişey yok frenler için ama genede bir bakım görsün debriaja alışamadım diyelim çünkü vw çok rahat şansumzanda

yakıt süper araba görsel olarak direk dikkat çekiyor siyah bende şimdi çerçeveleri krom yaptırıyorum haftasonu frenlerde tamam

çelik cant bulamıyorum istediğim gibi önereceğin bir model varmı ? çinden kadran için 3 boyut film siparişi verdim inanılmaz görseli oldu cidden birde vites derisini ben değiştiricem yırtılmaya başladı :)

ama arabadan çok memnunuz gerçekten yakıt ta süper

208 e şekil olarak bence 5 basar diyorum :)

• Fren bakimlarini yaptirin test edin hocam. Sanzuman konusu vw ile tartisilamaz peugeotun :) vw alir her turlu. Gorsel gayet guzel aracin 208 den daha guzel bence 207 gorunus olarak. Ben orjinal haliyle kullaniyorum aracimi hic jant bakmadim aklimda yok malesef. Vites derisi bircok 207 de gordugum gibi benim aracimda da yirtilma mevcut degistirebilirseniz kolay mi zor mu yazarsiniz bende degistirmeyi dusunuyorum cunku fikir almis olurum hem. Ayrica aracinizin fotografi var mi? :) benim aracimin rengi fistik yesili :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bi arkadaşa 30000 liraya kadar otomatik 207 almayı düşünüyoruz hangi yıl hangi modeline bakalım hangisini önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBaBa55 -- 1 Aralık 2014; 9:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren_celal

merhaba arkadaşlar bi arkadaşa 30000 liraya kadar otomatik 207 almayı düşünüyoruz hangi yıl hangi modeline bakalım hangisini önerirsiniz

VALLAHİ otomatik bilmiyorum denemedim 207 yi ama araba bence çok rahat ve şık tam bir modifiye aracı yalnız abartısız çelik jant tak sadece araba süper gözüküyor :)

benim diesel vitesli 55000 de daha hasarsız 30a vermem kendi adıma çünkü Kızların ilgisini çekiyoır :)) mat kaplama siyah kendi rengi zaten beyaz ampul ile tatlı yani araç :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren_celal

merhaba arkadaşlar bi arkadaşa 30000 liraya kadar otomatik 207 almayı düşünüyoruz hangi yıl hangi modeline bakalım hangisini önerirsiniz

VALLAHİ otomatik bilmiyorum denemedim 207 yi ama araba bence çok rahat ve şık tam bir modifiye aracı yalnız abartısız çelik jant tak sadece araba süper gözüküyor :)

benim diesel vitesli 55000 de daha hasarsız 30a vermem kendi adıma çünkü Kızların ilgisini çekiyoır :)) mat kaplama siyah kendi rengi zaten beyaz ampul ile tatlı yani araç :)

207 ve 308 arasında gidip geliyor arkadaş modifiye ile işi olacağını zannetmiyorum bize sorun çıkartmayacak bi araç lazım

• arkadaşlar merhaba. 2008 model 1.6 VTI Premium otomatik bir 207 buldum. 70 bin km ve 28 bin civarı bir rakam istiyor arkadaş. 2 parça boya var değişen yok. sizce bu rakam nasıl? bir de bu araç için bana ne kadar bilgi verebilirseniz kardır :) yakıt tüketimi, otomatik şanzuman vs. sıkıntı yaşar mıyım? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaN -- 2 Aralık 2014; 19:11:16 >
  • 207 Peugeot'un amiral gemisiydi. 208 ile gemiyi batırmış oldular. 208 1.6HDI motorun manueli bile yok, sarsıntılı yarı otomatikle almak zorundayız
    Bu kadar başarılı bir model böyle rezil edilir ancak...
  • Bugün itibari ile bende aranıza katıldım Peugeot 207 - 2009 model - yarı otomatik gümüş renk 85 binde 1.4 trendy + konfort paket (sis farı-celik jant- park sensoru) boyasız kazasız 27 bine aldım
    Herkese selamlar

Bu mesaja 1 cevap geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Bugün itibari ile bende aranıza katıldım Peugeot 207 - 2009 model - yarı otomatik gümüş renk 85 binde 1.4 trendy + konfort paket (sis farı-celik jant- park sensoru) boyasız kazasız 27 bine aldım
    Herkese selamlar

Bu mesaja 1 cevap geldi.

hayırlı olsun güle güle kullanırsın ve ALLAH kazasız belasız kullandırmayı nasip eder inşallah.

nasıl memnunmusun şanzuman nasıl?
  • ozidane kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sağolun.

Bundan önce tam otomatik cliom vardı..... henüz 2 tronice alışamadım geri kaydırma var malum.

Onun dışında her şeyinden memnunum. Yol tutuşu vs. çok iyi...

Bu hafta bakıma sokacağım lastik değişimi gerekiyor. Rot balans, triger falan olursa daha keyifli olacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proxy007

207 TRENDY 1.4 16V 90 hp 5K Düz 5 vites Benzinli........26.600,00

207 TRENDY 1.4 HDi 5K Düz 5 vites Dizel.......................28.700,00

207 PREMIUM 1.4 HDi 5K Düz 5 vites Dizel.....................30.900,00

207 PREMIUM 1.6 HDi 90 hp 5K Düz 5 vites Dizel............32.400,00

yıl 2014 olmuş. 2.Eli bile halen aynı fiyatlara satılıyor :D
  • Şu son bir aydır geçmişte yazılıp çizilen mesajları okuyorum. Burada ne güzel bir ortam varmış yahu. Ama şimdi zombiler şehrine dönmüş buralar

Sesimi duyan kimse yok mu?

Yoksa herkes 207'leri satıp forumu terk mi etti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Şu son bir aydır geçmişte yazılıp çizilen mesajları okuyorum. Burada ne güzel bir ortam varmış yahu. Ama şimdi zombiler şehrine dönmüş buralar

Ben Varım severek kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENCE CORCA C CİLER GİBİ OLABİLİRİZ. ADAMLAR APAÇİ AMA EN AZINDAN AKTİVİTELERİ OLUYOR, BİZLERDE ÇEŞİTLİ ORGANİZASYON YAPABİLİRİZ.

DH 207 OLARAK AMA BİTMİŞ GERÇEKTEN 207 KLANI
  • quote:

quote:

Şu son bir aydır geçmişte yazılıp çizilen mesajları okuyorum. Burada ne güzel bir ortam varmış yahu. Ama şimdi zombiler şehrine dönmüş buralar

2 olduk

Başka var mı ki?

quote:

BENCE CORCA C CİLER GİBİ OLABİLİRİZ. ADAMLAR APAÇİ AMA EN AZINDAN AKTİVİTELERİ OLUYOR, BİZLERDE ÇEŞİTLİ ORGANİZASYON YAPABİLİRİZ.

2 Kişi ile bir şey olmaz ama 8 10 kişi olsa eski ruh canlanır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seizure -- 6 Ocak 2015; 9:59:07 >

• quote:

quote:

quote:

2 olduk

Başka var mı ki?

quote:

BENCE CORCA C CİLER GİBİ OLABİLİRİZ. ADAMLAR APAÇİ AMA EN AZINDAN AKTİVİTELERİ OLUYOR, BİZLERDE ÇEŞİTLİ ORGANİZASYON YAPABİLİRİZ.

2 Kişi ile bir şey olmaz ama 8 10 kişi olsa eski ruh canlanır diye düşünüyorum

yavaş yavaş acelemiz yok havalar soğuk :))) bu arada ben ozan

yeni alan arkadaşlar var

sana birşey soracağım

fren balatalarımdan ses geliyor

bururu bururu diye çok kasarsam kızak sesi gibi oluyor

balataları değiş diyeceksin ama 4 aylık filan sizdede varmı bu sıkıntı

birde aynaların görüş açısından memnunmusun, ben park ederken ALLAHA emanet sadece dikiz ile ediyorum yan aynaları indir kaldır yapmak durumunda kalıyorum.

başkada aklıma gelen birşey yok şimdilik jant ne önerirsin model olarak ?

• quote:

yavaş yavaş acelemiz yok havalar soğuk :))) bu arada ben ozan

yeni alan arkadaşlar var

sana birşey soracağım

fren balatalarımdan ses geliyor

bururu bururu diye çok kasarsam kızak sesi gibi oluyor

balataları değiş diyeceksin ama 4 aylık filan sizdede varmı bu sıkıntı

birde aynaların görüş açısından memnunmusun, ben park ederken ALLAHA emanet sadece dikiz ile ediyorum yan aynaları indir kaldır yapmak durumunda kalıyorum.

başkada aklıma gelen birşey yok şimdilik jant ne önerirsin model olarak ?

DH'deki tanığım ilk 207'ci. Memnun oldum bende Burak.

Balatalar konusunda bir problemim yok. Şu ana kadar hiç ötme yapmadı. Çok rahatsız ediyorsa tornaya götür en azından üzeri temizlensin. Ayna konusunda ise daha öncede rahatsız olanları duymuştum ama ben hiç sıkıntı çekmiyorum yahu. Hatta bana fazlasıyla büyük geliyor meret.

Jant olayı ise tamamen zevk meselesi. Piyasada envai çeşit jant var. Ben şuan hayatımda ilk defa bir arabamı jant kapaklı kullanıyorum. Oda para yok diye Yaza girerken jant lastik olayına girip 16" jant, 45 yanak lastikle basıp zaten gitmeyen aracı iyice yavaşlatcam

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.