DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Android telefonlar için BEDAVA İNTERNET (TURKCELL & VODAFONE) -Güncel-
19
Cevap
1
Favori
17.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Android telefonlar için BEDAVA İNTERNET (TURKCELL & VODAFONE) -Güncel-
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1211 Mesaj
      03 Mart 2013 15:51:25
      ------- LİNK BURADA ------

Tüm anlatım buradadır.

Google+ vermeyi unutmayınız.

Evet arkadaşlar inanmayanlar için SS ler geldi.

Telefonum;GALAXY FİT
      Sürüm:2.3.6

İster inanın ister inanmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağır Roman -- 12 Mart 2013; 17:42:02 >

• Çavuş
      88 Mesaj
      04 Mart 2013 12:20:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Ağır Roman

------- LİNK BURADA ------

Tüm anlatım buradadır.

Google+ vermeyi unutmayınız.

denedin mi oluyor mu

• Yarbay
      2852 Mesaj
      04 Mart 2013 12:21:36
      Deneyen de yok :) kimse risk almak istemez gerçi. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

skoda turkey / detailing turkey
    • Android Beta Kullanıcısı
      5080 Mesaj
      04 Mart 2013 14:00:56
      işe yarıyormu gerçekten?

LG G5
    • Binbaşı
      1211 Mesaj
      04 Mart 2013 16:20:40
      quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Deneyen de yok :) kimse risk almak istemez gerçi. ..

Zorla yaptırmıyoruz.

Kendim kullanıyorum ve hattım vodafone.

Hattınızda 0 tl varsa hangi riskten bahsediyorsunuz?

Başınıza silah tutup zorla yaptırmıyoruz.İster kullanın ister kullanmayın.

• Yarbay
      4990 Mesaj
      07 Mart 2013 21:14:29
      deniycem ama suan internet paketi var 0 tl olursa ve paket biterse ancak

Sedona 781 - LG G2 Resurrection Remix - iPhone 5 - iPad Mini - Casper CN TKI-720A - Nikon D3100 - 35mm f1.8G - 18-55mm 3.5-5.6
    • Binbaşı
      1211 Mesaj
      12 Mart 2013 16:57:15
      Deneyen olmadımı yahu

• iOS Beta Kullanıcısı
      801 Mesaj
      12 Mart 2013 17:31:07
      Galaxy Ace'de denedim olmadı. Adım adım yaptım söylenenleri ama olmuyor, yeni oluşturulan APN yi seçtikten 1-2 sn sonra yeniden Turkcell APN sine dönüyor. Muhtemelen bağlantı kurulamıyor o yüzden de hemen açık olan Turkcell APN sine dönüyor. Riskli bir işlem bence, ama ben riski severim, sonuç başarısız.

• Binbaşı
      1211 Mesaj
      12 Mart 2013 17:34:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Galaxy Ace'de denedim olmadı. Adım adım yaptım söylenenleri ama olmuyor, yeni oluşturulan APN yi seçtikten 1-2 sn sonra yeniden Turkcell APN sine dönüyor. Muhtemelen bağlantı kurulamıyor o yüzden de hemen açık olan Turkcell APN sine dönüyor. Riskli bir işlem bence, ama ben riski severim, sonuç başarısız.

Hocam öncelikle telefonunuzun sürümü ile alakalıdır tabi bu işlem android 2.3.x sürümleri içindir.

Eğer telefonunuzda 0 TL varsa,riskte 0 dır.Tekrar söylüyorum APN atma sorunu SÜRÜM İLE İLGİLİDİR.

Birazdan ssler gelecektir.

• iOS Beta Kullanıcısı
      801 Mesaj
      12 Mart 2013 17:47:03
      2.3.7 GDX Rom kullanıyorum. CM7 tabanlı bir rom bu, yani 2.3.7. Turkcell hattım faturalı ve internet kotam var. Ama hangi APN yi seçiyorsan orası aktif olmalı ve devam etmeli. Bundan bakıyor APN aktifleşmiyor hemn Turkcell APN sine dönüyor. Neyse, pek önemli değil açıkçası, denedik olmadı, sağlık olsun. 250mb internetim zaten Turkcell Sarı kutudan bedavaya geliyor :) .

• Yüzbaşı
      820 Mesaj
      26 Mart 2013 14:31:37
      arkadaşlar bide open vpn ile bilgisayarda vodem veya vınnla ücretsizsınırsız internet oluyor bir forumda biri yapıp satıyor forumun ismini vermek istemiyorum bana istersen deneyellim dedi openvpn kurdu cfg dosyasıyla cmd bi sayfa yazı geçti ve bedava internete erişim sağladım şimdi bu nasıl oluyor onu çözemedim cfgyi bir kullanımlık yapmıs denemek için verdiği için sonra otomatik silindi sunu bi çözersek on numara olucak

Edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum sanır.

Mevlana C.R
    • Çavuş
      75 Mesaj
      23 Nisan 2013 23:06:33
      Vodafone uyanmış heralde işe

• Onbaşı
      37 Mesaj
      01 Mayıs 2013 09:08:52
      Uğraşmayın Boşuna oLom. kaç kere denedim oLmadı. SG S kuLLanıcısıyım. Sırf vodafone gıcıkLık olsun diye gidip avea'nın 500 dk 1000 sms 1gb internet paketine geçtim. bayide benim gibi 3-4 kişi daha vardı vodafondan aveaya geçecek olan. aklınız varsa bu berbat hattı kullanmayın arkadaşlar. internet paketi yaptım vodafondan,ücretini ödediğim haLde haLa Lira kesiyolardı benden. müşteri hizmetlerini arıyorum bizde öyle bişey olmaz diyolar. Lanet olsun vodafona. töbe bi daha geçersem. Aklınızı kuLLanın devir hesap devri...

• Binbaşı
      1009 Mesaj
      08 Mayıs 2013 17:17:11
      bendede apn kendi kendine turkcelle geçiyodu sürüm 4.0.5 ama düzeldi şuan giriyorum opraya dediklerini yazıyorum sonra giriyor yer imlerinin olduğu yere varsayalım googleye tıklıyorum bağlantı yok diyor..

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      08 Mayıs 2013 17:44:27
      Yıllar önce turkcell den turkcell e mesaj bedavaydı. diğer operatörlere ücret alıyordu.
      Yalnız diğer operatörlere msj çekerken başına 0 koymadığında ücret düşmüyordu.
      2 ay falan böyle kullandım, zaten kampanyada bitmişti. 3 ay sonra gelen faturada olayı anlamışlar ve o zaman kullandığım bütün mesajların parasını tıkır tıkır almışlardı benden.
      Bu kez aynı hataya düşmem

• Binbaşı
      1380 Mesaj
      09 Mayıs 2013 01:30:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Yıllar önce turkcell den turkcell e mesaj bedavaydı. diğer operatörlere ücret alıyordu.
      Yalnız diğer operatörlere msj çekerken başına 0 koymadığında ücret düşmüyordu.
      2 ay falan böyle kullandım, zaten kampanyada bitmişti. 3 ay sonra gelen faturada olayı anlamışlar ve o zaman kullandığım bütün mesajların parasını tıkır tıkır almışlardı benden.
      Bu kez aynı hataya düşmem

O yaptığın birşeymi ben vodafone aylık cep net kullanıcısıydım.Aylık cep net le ilgili bi bug buldum 100 mb geçince normalde hız 96 kb düşüyordu bu buldum bug sayesinde istersen 250 gb ı geç yinede sınırsız 3g 8 mbps e kadar alıyordum ve aylık sadece 10 lira ödüyordum.Bu olay en az 8 9 ay sürdü benim için sanırım olayı çaktılar artık yapamıyorum.

Intel Skylake i7 6700K 4.0GHz 8MB VGA 1151p İşlemci | MSI GTX970 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 E.Kartı
      MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3600MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart | Kingston 16GB (2x8GB) HyperX FURY Black DDR4 2666MHz
      Samsung 250GB 850 Evo M.2 SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB) | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
      ZALMAN Z11 NEO 700W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Razer Deathadder Chroma- Razer BlackWidow Chroma-Razer Goliathus Speed
      Opel Astra K 1.4 T Dynamic Benzin Otomatik Kırmızı
    • Teğmen
      145 Mesaj
      09 Mayıs 2013 11:54:01
      avea da olsaymis iyiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Beta Kullanıcısı
      2367 Mesaj
      09 Mayıs 2013 13:28:51
      bunda da o tl mi olması gerek

120 Gb corsaır ssd//500 Gb hdd +500 gb harici hdd depo//logıtech x540 5.1//
      Biz park etmeyi babamızdan izinsiz aldığımız arabayı aldığımız gibi, park etmeye çalışırken öğrenmedik...
    • Teğmen
      210 Mesaj
      15 Temmuz 2013 01:04:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Ağır Roman

Alıntıları Göster

Hocam öncelikle telefonunuzun sürümü ile alakalıdır tabi bu işlem android 2.3.x sürümleri içindir.

Eğer telefonunuzda 0 TL varsa,riskte 0 dır.Tekrar söylüyorum APN atma sorunu SÜRÜM İLE İLGİLİDİR.

Birazdan ssler gelecektir.

her sürümde olabilir hocam :) ben huawei ideos x5 kullanıyorum ics var bende ve aylardır bedava internet kullanıyorum :)

• Tağam
    • Binbaşı
      1009 Mesaj
      23 Temmuz 2013 01:39:30
      3 aydır kullanıyodum turkcelldim..ama son 1 haftadır giremiyorum ya..

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Android telefonlar için BEDAVA İNTERNET (TURKCELL & VODAFONE) -Güncel-
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.