Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.157
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce İnfantino kanguru kullanan oldu mu acaba? Amazon'dan almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retha -- 23 Temmuz 2016; 15:42:46 >
  • e bebek aptamil 2 numara 1200 gr 51 tl+kargo = 57 tl. carrefourda 64 tl buna göre e bebek fiyatı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

Allah bağışlasın. dostum kolikse hiç uğraşma paşa paşa çekiceksin o eziyeti. ha normal gazsa bir sürü çaresi var tabi. kolikse nurse harveys mi oyle bi adda şurup vardı. o azda olsa rahatlatmıştı benim oğlanı.

Aynen bizim bebeyle birlikte biz de 4 ay paşa paşa çekmiştik. Nurse Harvey's'i ben de tavsiye ederim, bizde de az da olsa işe yaramıştı. Onun dışında diğer bir etkili yöntem arabada gezdirmek veya battaniyede sallamak oldu bizim için. Battaniye yormaya başlayınca hb'dan hamak almıştık, şu an 9,5 aylık, hala o hamağı kullanıyoruz uyutmak için.
  • Carrefour da islak mendiller %50 indirimli, uni wipes 9 lu paket 12.90 tl, yenidogan 7 li 19.90 tl,
    Premium care 1 2 3 numaralarda cok iyi fiyat vardi, 2 numara 104 adet, 3 numara 86 adet 33.90 tl 3 numara bez adet fiyati n11 de kuponla bile bu kadar ucuza gelmemisti, bu arada icerenkoy magazada unibaby yenidogan depoda var mi diye sordum Ergul diye bir eleman bakiyo reyona, toptancilar bitirdi dedi ama elemana pek guvenemedim, daha sonra depodan islak mendiller getirdi baktim bir suru 7 adetlik paketler var, aldim 3 tane gidiyorum, 2 tane al limit var diyo, isine bak dedim aldim gectim, 5 dakika sonra yine reyona gittim 7 li mendil hic yoktu, sanirim reyona da koymadi, teknosa elemani gibi is mi ceviriyorlar anlamadim, giderseniz bu elemana guvenmeyin baska birine daha sorun urunleri..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cagri semt lere ugrayin kapandigi icin mamalar cok ucuz 1.2 lik yok gerci ama fiyatlar iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Cagri semt lere ugrayin kapandigi icin mamalar cok ucuz 1.2 lik yok gerci ama fiyatlar iyi

boluda yok
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Evet her kolik bebeği susturma olayı farklı. Deneyip bulmak lazım. Benim oğlanı yüzü dışarı bakacak şekilde kucakta gezdirmek sakinleştiriyordu. Kanguru bu durumda çok işe yarıyordu. Çocuk ağladıkca benimde oturup ağlayasım geliyordu. 3. Aydan sonra azalmaya 4 ayda bitiyordu. Boşuna çocuğu ilaç manyağı yapmayalım. Biliyorum içiniz yanacak ama dayanın geçiyor. Bebesi olanlar kolik teşhisi konduysa sakin olun. Bebeğinizi sakinleştirici bir yol bulun. Kimi süpürgeyle susar, kimi kucak kimi araba dert etmeyin geçecek

• quote:

Orijinalden alıntı: retha

quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Mustela ürünlerinde kampanya yapan bir yer var mı şu an? Şampuan, pişik kremi ve vücut losyonu lazım.

hocam daha önce mustela temizleyici almıştımhttp://www.mamacim.com/catinfo.asp?src=mustela&imageField2.x=0&imageField2.y=0 fiyatları benzer sitelerle karşılaştırın yinede

Peki hocam mamacım gibi sitelerde ürünler orjinal mi.ilk defa duyuyorum bı siteyi.güvenilirlik açısından nasıl...

• BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    bizim oğlanda aynıydı.bizi mahvetti 4 kişi başa çıkamıyorduk..bizimki aspiratör sesinde rahatlıyordu...ne günlerdi ..
  • Bizim oğlanda aynıydı biogaia kullandık çeşitli yağlar felan hepsi az biraz etki etti ancak bebegin barsak hareketleri bakımından duvara asılan salıncak beşik çok etkili oldu gazlarını çıkardı uyandıkça salladik 4 kişi durmayan bebek değişti elhamdülillah simdi 6 aylık gaz durumunu artik kendi çözüyor. Ancak şimdi de uyumuyor yine beşikte sallana sallana anca uyuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yürüteç konusunda fikirleriniz ve deneyimleriniz neler. Bebeğimiz 8ayı geçti.önerir misiniz ve kampanyalı uygun alabileceğim bir yer var mı

• ufuk75 kullanıcısına yanıt
    Dr brown biberon, sebamed çatlak kremi, lansinoh krem, mustela temizlik sıvısı, Uni baby yenidoğan ıslak mendil 54 lü, sudocrem gibi ürünleri 2 alışveriş yaparak aldım hocam jelatini folyosu kutusu sorunsuz gözüküyordu, STT tarihleri normal, şahsen bir sıkıntı yaşamadım hocam, hanımda bir sıkıntı farketseydi söylerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Arkadaşlar yürüteç konusunda fikirleriniz ve deneyimleriniz neler. Bebeğimiz 8ayı geçti.önerir misiniz ve kampanyalı uygun alabileceğim bir yer var mı

hocam yürüteçi doktorlar önermiyor, bu konu başlığı altında çoğu arkadaş da yürüteç almadı, yine de siz bilirsiniz veya doktorunuza da danışın isterseniz
  • 50x100 ölçülerinde beşik arıyorum standart ölçüden biraz farklı nerelerde buluabilirim istanbul için tavsiye veren olabilirse sevinirim
  • Arkadaşlar yeni doğan oğluma ikinci el beşik almak istiyorumda ikea nın GULLIVER modeli beşiğini beğeniyorumda bunun ikinci elini satan bir yer nereden bulabilirim acaba.

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ikea-cocuk/0-2-yas/mobilya-urunleri/10248519/gulliver-bebek-karyolasi.aspx
  • 70x100 yeni doğan için anne yanı da olabilecek beşik önerisi olan var mı? Modokoya ve Flat Ofis civarı mobilyacılara baktım, uçmuşlar.

• Ddrops Baby i Amazondan alsak gümrükten geçiyor mu yakın zamanda tecrübesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Arkadaşlar yürüteç konusunda fikirleriniz ve deneyimleriniz neler. Bebeğimiz 8ayı geçti.önerir misiniz ve kampanyalı uygun alabileceğim bir yer var mı

Hiç alakası yok diyorlar ama ben inanmıyorum. Yeğenim çok erken bildirildi ve kasik fıtığı oldu. Ben kendi oğlumu çok geç ve cok kısıtlı bildirdim. Erkek ise geç hatta hiç bindirmemek daha iyi. Kız ise belki daha erken binebilir bilmiyorum.

• Arkadaşlar mima bebek arabası bakıyorumda, güzel fiyat alabileceğim yada avantajlı olacak bişeyler var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Ddrops Baby i Amazondan alsak gümrükten geçiyor mu yakın zamanda tecrübesi olan var mı?

selam amazondan novaferrum demir damlası aldım gümrüğe takılmadan geldi, iherb.com dan ddrops d vitamini damla aldım, ptt gümrüğe takıldı doktor reçete vs çok uğraştım. bebek damlası olduğu için doktorlar bana yazmaya pek sıcak bakmadı. en son normal randevu muayene gibi yapmak zorunda kaldım
  • 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.