Şimdi Ara

__(((... yeni SEAT LEON ...)))__ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
191.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle hayırlı olsun. ben de galeride beyaz renk olanı yakından gördüm gayet güzel görünüyordu. bu tercih tümü ile senin zevk anlayışın ile alakalı. hangisi hoşuna gidiyorsa onu almalısın. bu arada şu an ne kadar fiyat verdiler paylaşır mısın lütfen.
  • ben bayağı bir araştırınca beyaz opak stylance için 34.500 fiat aldım. siyah metalik için de 35300 fiyat aldım. bayi adını vermek istemiyorum ama öğrenmek isteyen PM atabilir

quote:

Orjinalden alıntı: bluemistic

öncelikle hayırlı olsun. ben de galeride beyaz renk olanı yakından gördüm gayet güzel görünüyordu. bu tercih tümü ile senin zevk anlayışın ile alakalı. hangisi hoşuna gidiyorsa onu almalısın. bu arada şu an ne kadar fiyat verdiler paylaşır mısın lütfen.
  • Ben de bugün Seat İbiza için test sürüşü yapmaya gittim.
    Ama orada Leon'u görünce işte bu dedim. Aradığım arabayı buldum.

Benim için performans çok da önemli değil. 2.el alıp LPG taktırmak istiyorum
    Bütün formu okudum. LPG taktıran arkadaşlar var galiba.
    Sonuçlarını yazarlarsa LPG taktırmak isteyenler için ışık tutar. Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilykid

Ben de bugün Seat İbiza için test sürüşü yapmaya gittim.
    Ama orada Leon'u görünce işte bu dedim. Aradığım arabayı buldum.

Benim için performans çok da önemli değil. 2.el alıp LPG taktırmak istiyorum
    Bütün formu okudum. LPG taktıran arkadaşlar var galiba.
    Sonuçlarını yazarlarsa LPG taktırmak isteyenler için ışık tutar. Saygılar.

1.6 102 hp lik vw motoru lpg sistemleriyle tam uyumludur. Kaliteli bir markaya başvurup taktırmanızı öneririm.

2. el çok uygun fiyatlara da leon bulabilirsiniz, sıfır almanıza da gerek kalmaz
  • Hangi marka lpg taktırmak uygun olur. Veya nereye taktırabiliriz.
    Ben İzmir'deyim.
  • Bu soru benim içinde önemli arkadaşlar :)

quote:

a3 e gelen 1.4 tfsi ne zaman leona gelecek bilen duyan var mı?
  • 13 litre benzın 35 mılyon yapar (tahmını rakamlar verıyorum) buda yüz kilometre de 350 bin yakar demek arkadaslar ınanılmaz buyuk rakamlar ya bu netıcede seat leon ya 1.6 litre motor bu kadar yakmaması lazım bı yanlıslık olmalı dıye dusunuyorum ..

10 litre yaksa 270 bın lıra yakmıs olur ...bende 1.4 otomatık vıtes 206 look var 17 jantlar şanzıman yanı yakıcak her türlü olay mevcut benımkı bıle 235 bın yakıyor sehır ıcı nde

eger rakamlar buysa gercekten bu hafta leon alıcaktım anlasmak uzereyım vazgecmelıyım dıye dusunuyorum 1.6 benzın 10 lıtre ıdealın bıraz ustu gıbı geldı bana 307 cc i olan kankam sünger gııbı emıyor dedıgı aracı bıle 400 bın e yakın yakıyor leon cok abartı geldı benzın konusunda acıkcası
  • arkadaşım kullanıma göre değişiyor leonda yakıt. iki arkadaşım kullanıyor. biri 400 yakıyor diğeri 250...ama birinin ayağı sürekli gazın dibinde diğeri normal kullanıyor.250 çok dikkat etmiyorum yoksa 230 a kadar düşüyor diyor. salı günü ben de alıyorum inşallah. o zaman detaylı söylerim yani olay tamamen kullanıma bağlı. bence sen leondan şaşma

quote:

Orjinalden alıntı: aykissyou

13 litre benzın 35 mılyon yapar (tahmını rakamlar verıyorum) buda yüz kilometre de 350 bin yakar demek arkadaslar ınanılmaz buyuk rakamlar ya bu netıcede seat leon ya 1.6 litre motor bu kadar yakmaması lazım bı yanlıslık olmalı dıye dusunuyorum ..

10 litre yaksa 270 bın lıra yakmıs olur ...bende 1.4 otomatık vıtes 206 look var 17 jantlar şanzıman yanı yakıcak her türlü olay mevcut benımkı bıle 235 bın yakıyor sehır ıcı nde

eger rakamlar buysa gercekten bu hafta leon alıcaktım anlasmak uzereyım vazgecmelıyım dıye dusunuyorum 1.6 benzın 10 lıtre ıdealın bıraz ustu gıbı geldı bana 307 cc i olan kankam sünger gııbı emıyor dedıgı aracı bıle 400 bın e yakın yakıyor leon cok abartı geldı benzın konusunda acıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GizliMesaj -- 27 Ekim 2007; 18:58:16 >

• sevgili arkadaşlar bende hergün nette araba özelliklerini inceleyip kara vermeye çlşan dumura uğramış arkadaşlardan biriyim. benim aracım öncelikle dizel olacak çünkü ayda 3000 km yapıorum nerdeyse. aklımda focus ghia dizel leon dizel golf dizel var. ikinci el düşünüyorum bu araçlara 35 mil civarı bi bütçe ayırdım. aslında ticari mal taşıdığımdan navara 4x2 de gönlümde ama malum yakıt 2 katı ve son mazot zamları çıldırttı bizi. bende bi focus yada leona bi çeki demiri ve römork bileşimini ekleyip sadece yük taşıma zamanı kullanıcam. bana focus ve leon klasmanında arı ve eksilerle yardımcı olabilirseniz çok sevinirim yoksa nette kaybolucam araştırma yapmaktan artık.şimdiden saolun
  • arkadaşlar peşin fiyatları düşmüş sanırım leonların bende istiyorum ancak 2.el 206 modelinden seat leona çıktım sonunda 2008 i 1.6 referance 30.950 ytl olmuş sizce alayımmı? donanımsal olarak eksiği çok stylanceye göre ama :S ne yapmalıyım bilgi verirseniz birde bu body-kit serviste pazarlık yaparak ne kadara alırız ?? sadece ön tampon ayrı olarakta satılıormuş? bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz???
  • HOCAM AYNEN BENIM DURUMUM INAN VAZGECMEK UZEREYDIM YAKIT TAN DOLAYI SIMDI BOMBA YAPTI SEAT TAMAM DONANIM AZ AMA FIYAT TA COK UYGUN 30 LİRA BİŞEY DEĞİL KALDIKI 2008 MODEL BİR ARACTAN BAHSEDIYORUZ...ESAS KARAR VEREMEDIGIM NOKTA BEYAZMI ALSAMMMM SİYAHMI....FANATİK BEŞİKTAŞLIYIM ASLINDA AMA:)BEYAZDA GECEN YOLDA ÖNÜMDE GÖRDÜM VURULDUM YAAA
  • Arkadaşlar 1.4 tfsi leona geliyor. Acele etmeyin. Tamam şimdi fiyatlar çok uygun ama 1.6 102 hp lik 15 senelik motor yerine daha güncel daha performanslı ve az yakan bir motora sahip olabilirsiniz. Sonradan pişman olmayın.

Bir kaç ay içerisinde bu motor gelicek.
  • almıyorum o zaman ben yaza kadar gelirmi acaba idare ederiz pederin arabayla :)
  • 2008 in son çeyreğinde gelecek bu motor
  • baya varmış ben ya golflere yöneleceğim yada artık dizel alıp başımın çaresine chip ile bakacağım :S
  • Arkadaşlar bende 2008 Ağustos gibi bir araba almayı düşünüyorum.. Aklımda Leon var.. Acaba hangi modeli daha iyidir Sport-Up mı ? Staylance mı ? Ne gibi artıları ne gibi eksileri var ?
  • Staylance
  • quote:

Orjinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar bende 2008 Ağustos gibi bir araba almayı düşünüyorum.. Aklımda Leon var.. Acaba hangi modeli daha iyidir Sport-Up mı ? Staylance mı ? Ne gibi artıları ne gibi eksileri var ?

Sport Up da stylance da olan tüm donanımlar var. Ek olarak ise

-Spor kırmızı koltuklar
    -Spor süspansiyon
    -17 inç alaşım jantlar.
  • ya bu arabanın anteni çıkmıyormu? çeviriyorum çeviriyorum yuvasından çıkmıyor bir türlü... daha kısa anten takamıcaz mı buna?
  • quote:

2008 in son çeyreğinde gelecek bu motor

gerçekten böyle mi olacak?

leon'un kasası ne zaman değişir bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.