Şimdi Ara

A101 Hİ-LEVEL HLV T704 Tablet Hakkında Bilgi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
13
Favori
119.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kentacdis

skype ben henuz denemedim dediginz gibiyse kotuymus.

ekranda yan cizgiler var bunlar ekran calismadiginda belli oluyor onun dısında cok silikler..

ben fbook oyunları oynamıyorum ama nerden giriyorsunuz? browserdanmı? browserdansa farklı browser yani tarayıcı yukleyin
    opera chrome mozzilla gibi seyleri deneyin..

---

bende 1-2yorudma bulunıyım

-ekran kalitesi idare eder bekledigimden biraz kotu cıktı sanki,
    2yıllık lg p503 telefonumun ekranı daha iyi gibi..
    pikseller belli oluyor gibi geldi bana...
    parlaklık cok dusuk kapalı ortamda guzel fakat dısarıda son parlaklık ayarında kullansanız anca idare ediyor
    hatta kapalı ortamdada son parlaklık kullandım..
    hava bulutlu birde gunesli havalarda hic gozukmeyecektir..
    -hdmi girisi olmaması cok kotu
    -youtube guzel oynatıyor hd leri
    -mesur wireless cekim gucu meselesine gelince bence idare eder seviyede neye gore cevap veriyorum
    netbook var evde onla aynı
    yani 1duvar arkadan 5-6metreden 1kademe..
    ama su var cep telefonundan kotu..
    -kasa kalitesi yeterli
    kılıf hadi yok insan bir otg koyar oda yok
    -dokunmatik hassasiyeti fena degil bazen gec tepki veriyor gibi geldi cozemedim henuz 1saat bakabildim...
    sarjı 3-4gun sonra ve pil alıstıktan sonra haftaya yazacam.

kısacası bu islemci bu ram guzel
    geri kalanlar minumum ve minumuma yakın seviyede bilesenler
    fp 8/10 alır benden
    uzun sure bozulmazsa verilen paraya değer diyorum...

Uzerinde mat koruyucu var hocam o goruntuyu cok bozuyor parlak bir koruyucu bulursaniz degistirebilirsiniz. Aksam root olmayi deneyecegim becerirsem yontemi burada paylasirim,

Birde ekran korucu kilif vs hangisi buna uygun olur fikri olan var mi?

edit: ekrana yandan bakılınca gözüken çizgiler tabletin paneli ile alakalı. antutu tester isimli programla ekran testi yaptırın kaç parmak algılıyor bir bakın. eğer 5'den az ise veya pixellerde sıkıntı var ise geri götürün onun dışında sorun yok ise paneldeki çizgiler normal. benim huawei telefonumda da var ama dokunmatikte hiç sıkıntı yaşamadım.

_EngiN_
    bilgisayardan facebook uygulama merkezine girersen orada mobil ve web olarak 2 kategori var. mobildekileri tabletten oynayabilirsin dilediğin gibi. diğerlerini oynamak için facebook'a girip soldaki menüyü açıp en alttaki seçeneklerden masaüstü sitesini açıp oradan girmen lazım. açılır mı veya kasma nasıl olur bilemiyorum.

daha önce bir arkadaşa mesaj atmıştım otg kablo için o şu üründen almış.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/asus-google-nexus-7-micro-usb-host-otg-kablosu-75225240

ilan kapanmış ama otg kablo diye aratıp kargolu fiyatı en düşük olanı sipariş verebiliriz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 18 Nisan 2013; 14:10:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Okisht
    benim kutu acilmis urundu
    ekranda kaplama yok direk parlak duruyor usutnde film yok.

birde kutudan sarj aleti ve kablo disinda birsey cıkyıyormu?

kılıf olarak neopren kılıf dusunuyorum
    7in icin olanlardan
    fakat
    gg da 7-8lira+kargo 3.70= 11-12lira
    bimeks online 15lira
    diger yerlerde yukarı dogru gidiyor..

almayı dusundugum kılıf turu bu
    :http://www.ebay.com/itm/New-Neoprene-Sleeve-Case-Pouch-Bag-For-Amazon-Kindle-Fire-Google-Nexus-7-inch-A-/130844733684?pt=UK_iPad_Tablet_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item1e76f430f4

2.ornek
    http://www.ebay.com/itm/Notebook-Laptop-Neoprene-Sleeve-Bag-Case-For-7-Ebook-Tablet-PC-New-2012-/180956095004?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item2a21d2e21c

neopren kılıf
    hatta elektroworldte 30kusur TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klinik_Psikolog -- 18 Nisan 2013; 15:01:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

Alan arkadaşlar tabletinize yan bir şekilde bakar mısınız ekranın içinde çizgiler var mı? İade etmeyi düşünüyorum bu yüzden.

Bende Vippad marka tablet var o dediğin çizgilerden benimkindede var sanırım o kapasitif ekranın algılama çizgileri gibi bişey. Yani bi hasar falan değil. Ben 2 aydır kullanıyorum bi sorun çıkmadı.
  • neredeyse geri vercektim bilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ES-ESKIZILCIK

quote:

Alan arkadaşlar tabletinize yan bir şekilde bakar mısınız ekranın içinde çizgiler var mı? İade etmeyi düşünüyorum bu yüzden.

Benimkindede var cikarip bakmak lazim

bendede var cizikler büyük sorun edilecek bişey degil ama yinede geri vermeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

@Okisht
    benim kutu acilmis urundu
    ekranda kaplama yok direk parlak duruyor usutnde film yok.

birde kutudan sarj aleti ve kablo disinda birsey cıkyıyormu?

kılıf olarak neopren kılıf dusunuyorum
    7in icin olanlardan
    fakat
    gg da 7-8lira+kargo 3.70= 11-12lira
    bimeks online 15lira
    diger yerlerde yukarı dogru gidiyor..

almayı dusundugum kılıf turu bu
    :http://www.ebay.com/itm/New-Neoprene-Sleeve-Case-Pouch-Bag-For-Amazon-Kindle-Fire-Google-Nexus-7-inch-A-/130844733684?pt=UK_iPad_Tablet_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item1e76f430f4

2.ornek
    http://www.ebay.com/itm/Notebook-Laptop-Neoprene-Sleeve-Bag-Case-For-7-Ebook-Tablet-PC-New-2012-/180956095004?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item2a21d2e21c

neopren kılıf
    hatta elektroworldte 30kusur TL

Sizde goruntu nasil hocam ?
    Birde tablet icsde oldukca akici ama cindeki muadilini bulursak jelly bean kurabiliriz gibime geliyor.
    Ayrica benden size tavsiye en kisa zamanda ekran koruyucu takmaya calisin yoksa 2 ay sonra ekrana bakmak istemezsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bende aldım başta ekranda çizikler vardı iade etmeyi düşünüyordum fakat burda ekranda jelatin var deyince ekranda uzun uğraş sonucu jelatin olduğunu fark ettim . cihazın kösesinden tırnakla çıkarmayı deneyin
  • arkadaşlar tablet çin malı pandawill sitesindesatılan;

http://www.pandawill.com/lyf1-advanced-tablet-pc-7-inch-android-40-1gb-ram-8gb-2160p-hdmi-white-p61243.html

bu sitede istediğiniz romu bulabilirsiniz tabletin üreticisinin sitesi;

http://www.lyxfsz.com/en

başka bir kullanıcı paylaşmış ben de buraya yazayım dedim jelly bean vesaire kurmak isteyenlerin işine yarayabilir bu arada ben de aldım fiyatına gore harika urun

• Şarja taktım alıyor ama hiç ışık yanmıyor bittiğinde mi yanacak acaba?
  • quote:

Şarja taktım alıyor ama hiç ışık yanmıyor bittiğinde mi yanacak acaba?

bende sarja taktim isik yok ama guc tusuna bastigimda pilin ici dolmus olarak gozukuyor (2saat falan oldu) dolunda bir uyari yazi falan cikiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tableti bu sabah aldım. gerçektende işlemci ve ram oyunlarda ve diğer uygulamalarda yarar sağlıyor. içinden otg kablosu çıkmadı gg den almayı düşünüyoreum. %90 şarjla yaklaşık 3-4 saat kadar oyun oynadım ve aleti kurcaladım. haala %20 şarjı var.henüz wifi ile internete bağlanmadım. kısa bir süre içinde onuda denerim. merak ettiğiniz sorunları sorabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgame123

quote:

Şarja taktım alıyor ama hiç ışık yanmıyor bittiğinde mi yanacak acaba?

bende sarja taktim isik yok ama guc tusuna bastigimda pilin ici dolmus olarak gozukuyor (2saat falan oldu) dolunda bir uyari yazi falan cikiyor mu?

Pil dolu gözüküyosa dolmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

quote:

Orijinalden alıntı: ES-ESKIZILCIK

quote:

Benimkindede var cikarip bakmak lazim

bendede var cizikler büyük sorun edilecek bişey degil ama yinede geri vermeyi düşünüyorum

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 18 Nisan 2013; 21:55:11 >

• arkadaşlar bende bugün aldım
    kutu içinden çıkan usb kablosunu ne için kullanabiliriz
    flashdisk bağlamak için otg kablosu mu almamız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimmurat06 -- 18 Nisan 2013; 22:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimmurat06

arkadaşlar bende bugün aldım

o kabloyu usb uçlu sarj aletlerinden cihazı sarj etmek yada bilgisayara bağlamak için kullanabilirsin

ve flash bellek içinde otg kablosu alman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxömür

quote:

o kabloyu usb uçlu sarj aletlerinden cihazı sarj etmek yada bilgisayara bağlamak için kullanabilirsin

teşekkür ederim
    usb kabloyla bilgisayara takınca şarj oluyor mu
  • Skype olayına bakan var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxömür

quote:

teşekkür ederim
    usb kabloyla bilgisayara takınca şarj oluyor mu

evet sarj oluyor

ve skype ile ilgili nasıl bir sorununuz var ben hiçbir sorun yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

arkadaşlar tablet çin malı pandawill sitesindesatılan;

http://www.pandawill.com/lyf1-advanced-tablet-pc-7-inch-android-40-1gb-ram-8gb-2160p-hdmi-white-p61243.html

bu sitede istediğiniz romu bulabilirsiniz tabletin üreticisinin sitesi;

http://www.lyxfsz.com/en

başka bir kullanıcı paylaşmış ben de buraya yazayım dedim jelly bean vesaire kurmak isteyenlerin işine yarayabilir bu arada ben de aldım fiyatına gore harika urun

emin misiniz aynı ürün olduğuna?
    jelly bean var kuran var mı acaba sorun olur mu?

• ARKADAŞIM BİR MARKETTEN ALDI. DÜN GECE SABAHA KADAR İNCELEDEİK. ŞU ANA KADAR HİÇ BİR SIKINTI YAPMADI. KENDİSİ ŞİMDİ ŞARJDA. BİR KAÇ PROĞRAM İNDİRDİK. OYUN OYNADIK( OYUNLAR KENDİ İÇİNDEKİ FRUİT NİNJA, ANGRY BIRDS GİBİ) FENA DEĞİLDİ. FİYAT AÇISINDAN BAKINCA FENA DEĞİL. 139 TL. DDR 3 1GB. RAM var. ANDROID 4.0 YÜKLÜ. YALNIZ HDMI ÇIKIŞ YOK. KULAKLIK MİC. ÇIKIŞ, SD KART GİRİŞİ VE MİCRO USB GİRİŞ VAR. BU FİYATA ALINABİLECEK İDARE EDER BİR TABLET...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.