Şimdi Ara

A101 Hİ-LEVEL HLV T704 Tablet Hakkında Bilgi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
13
Favori
119.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ARKADAŞIM BİR MARKETTEN ALDI. DÜN GECE SABAHA KADAR İNCELEDEİK. ŞU ANA KADAR HİÇ BİR SIKINTI YAPMADI. KENDİSİ ŞİMDİ ŞARJDA. BİR KAÇ PROĞRAM İNDİRDİK. OYUN OYNADIK( OYUNLAR KENDİ İÇİNDEKİ FRUİT NİNJA, ANGRY BIRDS GİBİ) FENA DEĞİLDİ. FİYAT AÇISINDAN BAKINCA FENA DEĞİL. 139 TL. DDR 3 1GB. RAM var. ANDROID 4.0 YÜKLÜ. YALNIZ HDMI ÇIKIŞ YOK. KULAKLIK MİC. ÇIKIŞ, SD KART GİRİŞİ VE MİCRO USB GİRİŞ VAR. BU FİYATA ALINABİLECEK İDARE EDER BİR TABLET...
  • Önceki mesajlarımda belirttiğim gibi tabletten çok memnun kaldım ancak annem'e ekran küçük geldiği için bu gün A101'e iade etmeyi düşünüyorum daha büyük ekranlı başka bir model alacağım.Malum yaştan ötürü gözlük kullanıyor

Antalya'da almak isteyip bulamayan varsa bana yazsın A101'e vermem arayanın işi görülmüş olur dün sabah 9'dan itibaren tükendi

almak isteyen acil mesaj yazsın
  • root olabilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgame123

arkadaşlar bende aldım başta ekranda çizikler vardı iade etmeyi düşünüyordum fakat burda ekranda jelatin var deyince ekranda uzun uğraş sonucu jelatin olduğunu fark ettim . cihazın kösesinden tırnakla çıkarmayı deneyin

aynı cizik meslesi bendede var ama tum ekranda 1-2 cizik oda acik havada ekran kapıylen bakınca gozuken cok yuzeysel cizikler, 2gunluk kullanımda zaten daha fazlası olustu bile
    !ekranda jelatin oldugunu bende simdi farkettim bu iyi oldu

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis
    @Okisht
    benim kutu acilmis urundu
    ekranda kaplama yok direk parlak duruyor usutnde film yok.

birde kutudan sarj aleti ve kablo disinda birsey cıkyıyormu?

kılıf olarak neopren kılıf dusunuyorum
    7in icin olanlardan
    fakat
    gg da 7-8lira+kargo 3.70= 11-12lira
    bimeks online 15lira
    diger yerlerde yukarı dogru gidiyor..

almayı dusundugum kılıf turu bu
    :http://www.ebay.com/itm/New-Neoprene-Sleeve-Case-Pouch-Bag-For-Amazon-Kindle-Fire-Google-Nexus-7-inch-A-/130844733684?pt=UK_iPad_Tablet_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item1e76f430f4

2.ornek
    http://www.ebay.com/itm/Notebook-Laptop-Neoprene-Sleeve-Bag-Case-For-7-Ebook-Tablet-PC-New-2012-/180956095004?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item2a21d2e21c

neopren kılıf
    hatta elektroworldte 30kusur TL

Sizde goruntu nasil hocam ?
    Birde tablet icsde oldukca akici ama cindeki muadilini bulursak jelly bean kurabiliriz gibime geliyor.
    Ayrica benden size tavsiye en kisa zamanda ekran koruyucu takmaya calisin yoksa 2 ay sonra ekrana bakmak istemezsiniz.

bazen ufak takılma gibisinden seyler oluyor ama saniyelik
    tabiki menu cok iyi
    sadece bazı uygulamalarda saniyelik donmalar en fazla 2-3sn olaibliyor oda nromal gibi geliyor
    oyunlarda donma filan olmadı henuz ama cokda deneyemedim..

buarada bimeksten addison marka kılıf aldım neopren 13TL ye aldım. oturusu guzel icine koyunca zarf gibi olan kapanıs yeri biraz kabarık duruyor ama onemli degil.. amacım cihazı korumak. kucuk darbelere karsı koruyacaktırda...

- root yaparsak cok iyi olur bunun dısında 4.1 dusunmuyorum
    cunku cihazdan cok fazla bir beklentim yok 4.1e gecisle beraber ufak tefek uyumsuzluk stabilite sorunları olma ihtimali var buyuzden cok ugrasmak istemiyorum belki onumuzdeki zamanlarda...
    cihazda ek donanimlar kuvvetli olsa hdmi olsa panel iyi olsa dusunurdum..

size sorum:
    ekran koruyucu mat takarsak parlaklıkta ustundeki standarta gore iyilesme oluyor mu? yada avantajı var mı?
    ebayden alıcam..

2.soru
    ANTUTU skor alıp yazarmısınız

• Wifi de çok problem yaşadım. Dizimag'da 720p video açtım bir türlü oynatmaya başlayamadı, sağ altta wireless simgesi bir kaybolup bir görünmeye başladı. Onyo tabletim var özellikleri bunun yarısı kadar 720p videoyu oynatıyor önbelleğe de alıyor bayağı. Sörfte öyle yapmıyor hızlı olmasa da kopma yok, anlayamadım bir türlü. Wifi test tarzı programlar var mıdır ?

Edit: modemin yanından bağlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebrar21 -- 19 Nisan 2013; 16:34:17 >
  • mat ekran koruyucu uyguladım ben baya bir kullandım fakat ekran zaten cok başarılı olmadığı için mat ekrankoruyucu görüntüde iyileştirme v.s. yapmıyor aksine cok azda olsa nasıl diyeyim bi bozulma kararma değilde göz kötü gözüküyor renkler canlı gözükmüyor onun için mat jelatin önermiyorum 1 hafta sonra söktüm attım oh be dedim yanii
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxömür

mat ekran koruyucu uyguladım ben baya bir kullandım fakat ekran zaten cok başarılı olmadığı için mat ekrankoruyucu görüntüde iyileştirme v.s. yapmıyor aksine cok azda olsa nasıl diyeyim bi bozulma kararma değilde göz kötü gözüküyor renkler canlı gözükmüyor onun için mat jelatin önermiyorum 1 hafta sonra söktüm attım oh be dedim yanii

Zaten mat goruntuyu bozar, parlak bozmaz ama parmak izi birakir ustunde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

Wifi de çok problem yaşadım. Dizimag'da 720p video açtım bir türlü oynatmaya başlayamadı, sağ altta wireless simgesi bir kaybolup bir görünmeye başladı. Onyo tabletim var özellikleri bunun yarısı kadar 720p videoyu oynatıyor önbelleğe de alıyor bayağı. Sörfte öyle yapmıyor hızlı olmasa da kopma yok, anlayamadım bir türlü. Wifi test tarzı programlar var mıdır ?

Aynen cihaz gayet iyi şu wifi olayı bende de sorun oluyor. acaba bu tür çin tabletlerin genelinde bu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

Wifi de çok problem yaşadım. Dizimag'da 720p video açtım bir türlü oynatmaya başlayamadı, sağ altta wireless simgesi bir kaybolup bir görünmeye başladı. Onyo tabletim var özellikleri bunun yarısı kadar 720p videoyu oynatıyor önbelleğe de alıyor bayağı. Sörfte öyle yapmıyor hızlı olmasa da kopma yok, anlayamadım bir türlü. Wifi test tarzı programlar var mıdır ?

Aynen cihaz gayet iyi şu wifi olayı bende de sorun oluyor. acaba bu tür çin tabletlerin genelinde bu var mı ?

Vippad tablet var bende, 3 katlı müstakil evde oturuyorum modem en üst katta birinci kattan bile en az 2 diş çekiyo wifi. Kopma falan olmuyo. Çin malı tabletlerin hepsinde o sorun yok yani

• arkadaşlar ekran koruyucu falan aradım bulamadım var mı önerebilcek ? kılıfta arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

arkadaşlar ekran koruyucu falan aradım bulamadım var mı önerebilcek ? kılıfta arıyorum

Ben linkte görülen ürünü GG'den aldım, kullanıyorum , memnunum.Ön kamerası oturmuyor ,kamera için bırakılan boşluk denk gelmedi.Onun haricinde parlak ve çok kullanışlı.

Ekran Koruyucu.

Araştırdığım kadarıyla tüm 7 inch ekran koruyucular uyumlu.Kılıf konusunda herhangi bir kılıf kullanmıyorum,araştırma yapmadım ama uygun fiyatlı bir kılıf+klavye varsa satın almayı düşünebilirim.

• arkadaslar bu uzerinde gelen jelatin goruntuyu bozuyormu yoksa pek fark yok mu fark yoksa cikarmayayim bari

• quote:

arkadaşlar ekran koruyucu falan aradım bulamadım var mı önerebilcek ? kılıfta arıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-7-inch-tablet-bilgisayar-pc-kilifi-plus-hediyeler-plus-ucretsiz-kargo-122262711/detay/

arkadaşlar ben bu ürünü sipariş verdim öneririm satıcıyla konuştum uyumlu oldugunu söyledi

• quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-siradisi-urunler-7-inch-tablet-bilgisayar-pc-kilifi-plus-hediyeler-plus-ucretsiz-kargo-122262711/detay/

arkadaşlar ben bu ürünü sipariş verdim öneririm satıcıyla konuştum uyumlu oldugunu söyledi

evet bu uyumlu bende bundan kullanıyorum

• Bu cihazda sarj problemi var galiba. 7-8 saat sarjda bekledi ama % 72 sarj gösteriyor. % 100 doldugunu goren oldumu merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu cihazda sarj problemi var galiba. 7-8 saat sarjda bekledi ama % 72 sarj gösteriyor. % 100 doldugunu goren oldumu merak ediyorum.

2-3 saatte %100 e ulaıyor cihaz acık kapalı farketmez sizin cihaz sorunludur garantiye gönderin
  • quote:

quote:

Bu cihazda sarj problemi var galiba. 7-8 saat sarjda bekledi ama % 72 sarj gösteriyor. % 100 doldugunu goren oldumu merak ediyorum.

2-3 saatte %100 e ulaıyor cihaz acık kapalı farketmez sizin cihaz sorunludur garantiye gönderin

Var bişey. tşk ederim. Servise gondereyim bari.

• quote:

quote:

quote:

Var bişey. tşk ederim. Servise gondereyim bari.

Bugun itibari ile cihazı geri iade ettim. Tablet deneyimim cok kisa.

• kullanmaya devam ediyorum...

-yoğun kullanımda fise takılyken adaptor girine yakın yerde kasada ısınma oluyor tutarken biraz rahatsız edebiliyor
    -bazen uygulama açarken ekranda 1sn yada daha kısa sureligine kırmızı cerceve cıkıyor ve kayboluyor, yazılımsal bir sorun ama çok sallamıyorum...
    -video oynattıktan sonra ekranda mouse imleci berliriyor buda yazılımsal... arka plan uyg kapatsamda fayda etmiyor cihazı kapatana kadar gitmiyor
    -oyunlar güzel takılmadan oynanıyor buyuk olcude cok ugrasmıyorum ama templerun2 guzel akıyor birde castle kingdom mu ne angry birde benzer bir oyun vardı onu begendim oda cok akıcı..
    -youtube 720pler akıcı
    -youtube herseferinde hd video ile baslaması rahatsız edici dusuk kalitede aclimayı secip opsiyon hd ye getilrilebilse daha iyi olur yada ben ayarını bulamadım.

aldıgım gunden beri cihaz calisiyor akıcı ve hicbir sıkıntısı yok, hic reset veya kapanma olmadı
    1oyunda dondu yukleme ekranında ama o oyun grafikte istemiyor muhtemelen oyunun sacmalamasından donuyor ana ekranda

simdilik bunlar...

• şoka geçenlerde gelen klavyeli kılıfı da alınca daha iyi oldu tabletim geriye bir tek otg kablosu kaldı. onunda sifarişini verdim. şoktaki klavyeli kılıfı herkese öneririm arkadaşlar..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.