Şimdi Ara

5 Yıllık İlişkim Bitti ( Kız 4 yıl Sonra Mesaj Attı ) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
21
Favori
21.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cacaNEFES

Arkadaşlar 5 yıllık sevgilimin beni aldatıyor olduğunu öğrendim ve psikolojikmen çöküşlerdeyim sürekli müzikdinleyip duruyorum acayip kötüyüm.kafamı dağıtıp bu psikolojiden kurtulmak istiyorum.Sizin önerileriniz nedir? Her türlü öneriye açığım.

Kısaca merak edenler için ;

5 yıldır birlikteydik çok iyiydik herkes imreniyordu ailemden herkes evlenicekler gözüyle bakıyorlardı.Neyse ben yurtdışında okuma kararı aldım.Gitmeme 1 hafta kala bana soğuk davrandı arada mesaj atıyordu felan neyse tam uçağa bineceğim mesaj attım inince seni ararım diye bu arama mesaj attı o an tahmin ediyodum bişiler ama aklıma getirmek istemiyordum böyle bişey olduğunu.2 gün önce biri mesaj attı kız 2 aydır benimle uzak dur diye.Kızı aradım hemen numarasını değiştirmiş facebook u kapatmış.Hiçbir şekilde ulaşamıyorum artık.

Bi kendi dünyaya gelişine bir de hayvanınkine bak: sivrisinek yumurtadan çıktıntan 2 saat sonra lokal anestezi yapar,bütün hayat şartlarını öğrenir. Sen 2 senede ayağa kalkarsın hala bişey anlamıyon mu
    Aklın neden verilmediğini bilmessen ayakkabının içindeki taş gibi olur deve dikeni gibi devamlı darağacını gözünün önüne getirir. böyle bir insanın içmekten başka çaresi yoktur. Diğer çaresi iise Allah'ın yukardan tenezzülen uzattığa ipe yapışmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: rashid52

quote:

Arkadaşlar 5 yıllık sevgilimin beni aldatıyor olduğunu öğrendim ve psikolojikmen çöküşlerdeyim sürekli müzikdinleyip duruyorum acayip kötüyüm.kafamı dağıtıp bu psikolojiden kurtulmak istiyorum.Sizin önerileriniz nedir? Her türlü öneriye açığım.

5 yıldır birlikteydik çok iyiydik herkes imreniyordu ailemden herkes evlenicekler gözüyle bakıyorlardı.Neyse ben yurtdışında okuma kararı aldım.Gitmeme 1 hafta kala bana soğuk davrandı arada mesaj atıyordu felan neyse tam uçağa bineceğim mesaj attım inince seni ararım diye bu arama mesaj attı o an tahmin ediyodum bişiler ama aklıma getirmek istemiyordum böyle bişey olduğunu.2 gün önce biri mesaj attı kız 2 aydır benimle uzak dur diye.Kızı aradım hemen numarasını değiştirmiş facebook u kapatmış.Hiçbir şekilde ulaşamıyorum artık.

Bi kendi dünyaya gelişine bir de hayvanınkine bak: sivrisinek yumurtadan çıktıntan 2 saat sonra lokal anestezi yapar,bütün hayat şartlarını öğrenir. Sen 2 senede ayağa kalkarsın hala bişey anlamıyon mu
    Aklın neden verilmediğini bilmessen ayakkabının içindeki taş gibi olur deve dikeni gibi devamlı darağacını gözünün önüne getirir. böyle bir insanın içmekten başka çaresi yoktur. Diğer çaresi iise Allah'ın yukardan tenezzülen uzattığa ipe yapışmaktır.

Eyvallah teşekkürler tavsiyeniz için.

• Kardeş sen ne diyorsun ya intihar falan uzun süredir takip ediyorum arkadaşların tavsiyelerine baktım herkes aynı şeyleri söylemiş, bak dostum fazla değil 1 ay önce başımdan geçti kızla çıkıyoruz yaşım 26 kız 28 kaç zamandır takılıyoruz ayrı şehirlerdeyiz aklımda şüphler vardı ve kızın facesine girdim neler gördüm neler, erkeklerle buluşmalar, sex muhabbetleri inanamassın ve hiç beklemediğim bir kızdı namazında niyazında inanamadım, şok oldum bu bir şaka dedim halbuki kız için neler yapmıştım 3 ay işsiz kaldım yanına gitmek için mahallenin bakkalından borç para aldım daha neler neler....Şu an kariyer sahibiyim sağlam mesleğim var kızlar kariyere ota köke bakmaz dostum paran varsa serseri ol hiç farketmiyor parası fazla olsun p.ç olsun bitti bu devirdekilere böyle yaranılıyor.Arkadaşlar güzel dostlar bakın size bir tavsiye hayatınızdaki kız kim olursa olsun kaç yıllık olursa olsun mutlaka ayrılık payını koyun,bunu koymadığınızdan ve sürekli benim olacak dediğinizden kız ayrılınca çöküyorsunuz, sonra günde 2 paket sigara ve bitmeyen biralar..EE kız napar başka adamlarla gününü gün eder.Bu kadar mı düştünüz kardeşim ya bu kadar mı acizsiniz? Tamam o dönemden şimdiye kadar takıdlın ilk sevgilindi belki her şeyi yaşadın uzun sürer unutamayacaksın yalnız kalınca nefesin daralır, hayatta her şey anlamsız kalır,iştahın kesilir,insanların güldüğü tebessüm ettiği şeyler sana saçma gelir, her şeyde onu ararsın,bir olay geçer başından o olayı hiç alakasız olsada kıza bağlarsın çünkü kızı tekrardan anmak için bahanedir bu.Geceler sabah olmaz bir bakarsın sabah 4 5 olmuş yine yakarsın bir sigara hayallere dalarsın bir ah çekersin kalbin sıkışır, içinde öyle bir his vardır ki bu his seni daraltır daraltır, herkesle konuşmak dertleşmek istersin ama bu senin için yine yetersiz kalır, şarkılar dinlersin anarsın boğazına bir şeyler düğümlenir ve göz yaşıyla son bulur...Ama kız ne yapar belki başka bir adamla o saatte zevk peşinde veya hiç umursamadan uyuyor.Kızlar böyledir 10 yıllık ilişkinde olsa hiç düşünmeden üzülmeden siler atarlar sonra sallamazlar biz fazla değer verdiğimizden üzülüyoruz, kızın mantığıyla düşün ne kızlar var o kızı 10 a katlayacak..Kızdan ayrıldın hayatına hiç o kız girmemiş gibi davran devam et yaşamına sevdiklerine zaman ayır, çünkü o kız varken biliyorumki hepsini ihmal ettin şimdi sıra onlarda.Az kendine gel çık dolaş hava al, sevdiğin şeylerle ilgilen hayat dolu tek kızdan ibaret değil dostum, yazık edersin kendine..Hep şunu düşün kız arkandan iş çevirdi çevirdi sen farkına varmadın sen doktor oldun sonra senle evlendi sana boynuzu taktı ve evlendikten sonra hatta çocuğun olduktan sonra öğrendin eee nolacaktı?? Otur şükret dua etki erkenden farkına vardın

• DEĞER VERDİĞİN AŞIRI SEVDİĞİN HERŞEY SENİN BU DÜNYADAKİ İMTİHANINDIR. Bence senin şuan yapman gereken Allaha şükretmen. bvöyle bir kızla içinda aldatma güdüsü olan bir kızla evlenmeden gerçek yüzünü görmüş olman ve ayrılman dolayısıyla. Demekki Allahın hoşuna gidecek güzel bi amelin oldu ki seni bu beladan kurtardı. bence böyle düşünmelisin.Bunları söylerken nasihat babında değil yaşamış biri olarak söyluyorum. Askerden dağıtım iznine geldiğimde 4 sene konustuğum evlenmeyi düşündüüğüm kızın sevgilisi tarafından karşılandım.aynı senin mevzu adam bana benimle çıkıyor uzak dur dedi. İnanmadım yalan söyluyosun amacın ne dedim. Bana telefonunu gösterdi mesajları okuttu.Başımdan aşağıya kaynar sular döküldü.Hiç ummadığım birşeydi.Yani başına böyle bişey geldiyse isyan edip ölmeyi değil şükredip yaşamalısın.Böyle bir kızla evlenmediğine şükretmelisin. Unutma imtihan dünyasındayız.Ve ayrıca senin şer gördüğünde hayır, Hayır gördüğünde şer vardır.Yani çok istediğin senin iyi gorduğun bişey aslında senin için pek hayırlı değildir.tam tersi şer gorduğunde belki senin için hayırlı olanıdır..

• quote:

Orijinalden alıntı: also

Kardeş sen ne diyorsun ya intihar falan uzun süredir takip ediyorum arkadaşların tavsiyelerine baktım herkes aynı şeyleri söylemiş, bak dostum fazla değil 1 ay önce başımdan geçti kızla çıkıyoruz yaşım 26 kız 28 kaç zamandır takılıyoruz ayrı şehirlerdeyiz aklımda şüphler vardı ve kızın facesine girdim neler gördüm neler, erkeklerle buluşmalar, sex muhabbetleri inanamassın ve hiç beklemediğim bir kızdı namazında niyazında inanamadım, şok oldum bu bir şaka dedim halbuki kız için neler yapmıştım 3 ay işsiz kaldım yanına gitmek için mahallenin bakkalından borç para aldım daha neler neler....Şu an kariyer sahibiyim sağlam mesleğim var kızlar kariyere ota köke bakmaz dostum paran varsa serseri ol hiç farketmiyor parası fazla olsun p.ç olsun bitti bu devirdekilere böyle yaranılıyor.Arkadaşlar güzel dostlar bakın size bir tavsiye hayatınızdaki kız kim olursa olsun kaç yıllık olursa olsun mutlaka ayrılık payını koyun,bunu koymadığınızdan ve sürekli benim olacak dediğinizden kız ayrılınca çöküyorsunuz, sonra günde 2 paket sigara ve bitmeyen biralar..EE kız napar başka adamlarla gününü gün eder.Bu kadar mı düştünüz kardeşim ya bu kadar mı acizsiniz? Tamam o dönemden şimdiye kadar takıdlın ilk sevgilindi belki her şeyi yaşadın uzun sürer unutamayacaksın yalnız kalınca nefesin daralır, hayatta her şey anlamsız kalır,iştahın kesilir,insanların güldüğü tebessüm ettiği şeyler sana saçma gelir, her şeyde onu ararsın,bir olay geçer başından o olayı hiç alakasız olsada kıza bağlarsın çünkü kızı tekrardan anmak için bahanedir bu.Geceler sabah olmaz bir bakarsın sabah 4 5 olmuş yine yakarsın bir sigara hayallere dalarsın bir ah çekersin kalbin sıkışır, içinde öyle bir his vardır ki bu his seni daraltır daraltır, herkesle konuşmak dertleşmek istersin ama bu senin için yine yetersiz kalır, şarkılar dinlersin anarsın boğazına bir şeyler düğümlenir ve göz yaşıyla son bulur...Ama kız ne yapar belki başka bir adamla o saatte zevk peşinde veya hiç umursamadan uyuyor.Kızlar böyledir 10 yıllık ilişkinde olsa hiç düşünmeden üzülmeden siler atarlar sonra sallamazlar biz fazla değer verdiğimizden üzülüyoruz, kızın mantığıyla düşün ne kızlar var o kızı 10 a katlayacak..Kızdan ayrıldın hayatına hiç o kız girmemiş gibi davran devam et yaşamına sevdiklerine zaman ayır, çünkü o kız varken biliyorumki hepsini ihmal ettin şimdi sıra onlarda.Az kendine gel çık dolaş hava al, sevdiğin şeylerle ilgilen hayat dolu tek kızdan ibaret değil dostum, yazık edersin kendine..Hep şunu düşün kız arkandan iş çevirdi çevirdi sen farkına varmadın sen doktor oldun sonra senle evlendi sana boynuzu taktı ve evlendikten sonra hatta çocuğun olduktan sonra öğrendin eee nolacaktı?? Otur şükret dua etki erkenden farkına vardın

Teşekkür ederim öneriniz için bi nebze daha iyi hale geldim sayenizde böyle yorumları görünce rahatlıyorum çok teşekkürler.

• quote:

Allah kimseye yaşatmasın , senin yerine kendimi koydum bir an , ölmek daha kolay gelirdi bunları yaşamaktansa , kusura bakma kardeşim ama dost acı söyler, bu acı dayanılmaz bişey olsa gerek... Allah sabır versin sana.

• Mutlaka birşeyler yaşamalısın.. birşeyler yaşamadan gerçekten şu hayatı anlayamıyorsun.. daha bu yaşta böyleyim..
  • Moral istiyorsan günde 3 öğün oku:

Bir insanın yaşam boyu en büyük savaşı kendiyle olan savaşıdır
    Kendini yenen insan, en büyük zaferi kazanmış demektir

Karar verdim ben bugün, savaş açtım kendime
    Yeneceğim kendimi, geleceğim kendime

Artık seni bir daha dünyama sokmayacağım
    Senden kalan ne varsa gönlümden atacağım
    Çiçek mektup şiir miir düşünmeden yakacağım
    Küllerini gökyüzüne üzülmeden, üzülmeden, üzülmeden atacağım

Bir gün senden daha güzel sevgili bulacağım
    Bütün hasretlerimi onunla yaşayacağım
    Kahrolsan da yansan da sana kanmayacağım
    İhanet senin işin, bense hiç, bense hiç, bense hiç yapmayacağım

Ve dinle:

• Bir insanı hayatının merkezi olarak kabul ediyorsan , bunu da kabulleneceksin.
  • 18 yaşta bu psikoloji -22 yaşdaki ilişkiler zaten genelde laylaylomdur karşı taraf sıkılınca atar daha ergen sayılırsın kardeşim üzülme karşına niceleri çıkçak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Moral istiyorsan günde 3 öğün oku:

Bir insanın yaşam boyu en büyük savaşı kendiyle olan savaşıdır
    Kendini yenen insan, en büyük zaferi kazanmış demektir

Artık seni bir daha dünyama sokmayacağım
    Senden kalan ne varsa gönlümden atacağım
    Çiçek mektup şiir miir düşünmeden yakacağım
    Küllerini gökyüzüne üzülmeden, üzülmeden, üzülmeden atacağım

Bir gün senden daha güzel sevgili bulacağım
    Bütün hasretlerimi onunla yaşayacağım
    Kahrolsan da yansan da sana kanmayacağım
    İhanet senin işin, bense hiç, bense hiç, bense hiç yapmayacağım

Ve dinle:

Teşekkür ederim deneyeceğim.

• bunun için intihar mı edilir be
  • ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyakamozx -- 6 Aralık 2012; 0:43:58 >
  • kaybeden her zaman kız tarafıdır dostum sıkma canını :)
  • Bir Ukraynalı Bul Keyfine Bak..

Türk Kızı Kadar Aldatmaya Meyilli Namusluyum Ayağı Yapan Kızlar Değiller.
  • Güzel kardeşim, hala hayattayken sana zahmet konu başlığını "intahar" yerine "intihar" olarak değiştirir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyakamozx

http://www.youtube.com/watch?v=KckYP0g6EsE

Aynısını yaşıyorum şuan seni çok iyi anlıyorum.O yüzden teselli etmiycem.Geçerde demiycem.Geçiyoda sen şimdi kızarsın söyledim diye.yaşıycaksın kızıcaksın kendinde suç arıycaksın.git bağır çağır nefrete dök.Sanki çok ömrümüz var gibi zaman birde bize beklemeyi öğretiyor kardeş.

Hocam naptın ya
  • Yasın genc kardesım de sana tavsıye omru hayatında hıc bır karsı cınse kendını bu kadar kaptırma (Eşin'e bile)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

Yasın genc kardesım de sana tavsıye omru hayatında hıc bır karsı cınse kendını bu kadar kaptırma (Eşin'e bile)

Ona guvenmiycem buna guvenmiycem kime guvenicem be hocam nasil bi dunya bu boyle nasil bu hale geldik millet olarak lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi çokda iyi güzel olmuş bence. Uzak mesafeli ilişkiler zaten malesef çokta huzurlu olmuyor. Şunuda belirtmek isterim şuan onu sevdiğin, onun için öldüğün için değil alışmışlık yüzünden zorlancaksın. 5 yıl az değil. Aslında tamda yerinde olmuş. Kötünün iyisi diyelim. Yeni bir ortam, yeni arkadaşlar vs. onu zaten unutmana yeticekdir. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.