Şimdi Ara

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
26
Favori
46.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )
  •  ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

bu ikisinden birini sağ kolumun dış tarafının bilek - dirsek arasına yaptırmayı düşünüyorum.sizce ortalama ne kadar bir fiyat çekerler?
    öyle merdivenaltı biryerde yaptırmak istemiyorum. konudaki arkadaşların dediği gibi tecrübeli ve hijyen kurallarına önem veren sanatçılara yaptırmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KilliKarpuz -- 30 Mayıs 2014; 8:17:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

Dövmelerim bunlar.

Bundan sonra yazı yazdırmayacağım. Yaptırmayı düşündüklerim

Hocam yazıyı yaptırdığın yer çok kötü olmuş yalnız

• Yazın da gelmesiyle birlikte insanın içinde olan dövme yaptırma isteği daha çok dışarı vurulmaya başlandı. Bu konuda dövme yaptırmış, yaptıracak veya bilgi almak isteyen arkadaşları alalım, güzel bir konu olsun.

Öncelikle dövme hakkında bana ve konu içinde dövme yaptırmış arkadaşlara soru sorabilirsiniz. Birinci ağızdan cevap almanız, internette direk okuduğunuz bilgilerden daha yararlı olacaktır.

Dövmesi olan arkadaşlar ''Dövme'' resimlerini de paylaşabilirler.

Ek olarak dövme fiyatları konusunda da tahmini fiyatlarda bulunup, şehirlerde birbirimize sağlam tattoo mekanı önerebiliriz.

ben dedemi yaptırdım sol koluma

sağ kolumun arka tarafı yani triceps tarafına da çok önceden bunu yaptırmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakvururum!

Tam 6 yıldır yapcagım dövmeyi arıyorum. Bir türlü karar veremedim ama bu yaz yaptırcam yeter artık Kuran-ı Kerim den hoşuma giden bir ayet var onu yazdırmayı düşünüyorum. İki cümlelik bişey sizce arapçamı yazdıriyim türkçemi birde nereye yazdırsam. 1. yi bi yaptırırsam 2-3-4 diye gider tutamam kendimi ona göre yer önerin

Edit: Bu tarz bir yazı düşünüyorum ''Kendi nefsinin arzusunu kendisine ilâh edineni gördün mü? Ona sen mi vekil olacaksın?'' (Furkan Suresi/43)

o yaptirdigin ayetle tuvalete giriceksin kadinlarla beraber olucaksin..bence yuce kuran i boyle seylere alet etme

• Hocam konun çok güzelde fail durumları var yazın dövme yaptırılmaz bunu ben söylemekten bıktım yazlık mekanlarda dövme yaptırılmaz dövme yaptırıldıktan sonra 1ay yaptırılan bölge suyla temas ve güneş ışığı almaması lazım dövmenin büyüklüğü seans coklugu demektir kolunuzu kaplatmak veya büyük dövme yaptırmak 1seansla bitmez bazen 50-60seansa kadar çıkabilir benim kol kaplatmam 8-9aylık bi sürece tekabil etmişti.50liraya dövme yapılmaz yaptırılmaz gümüşcüden dövmeci olmaz bu işi yapanlar prof anlamda ressamlardır.Katalogtan bakıp dövme yaptırılmaz özel bir sey olusturulmalıdır hayatın boyunca seni temsil edicek seninle beraber olucak kimi zaman önyargı yiyicek kimi zaman off dövmeye bak ya eleman yaptırmış hacı denicektir.Her türlü dövme sorularınızı cevaplıyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

GÜNAH GÜNAH ABDEST TUTMAZ

abdest tutuyor kafanı yorma
  • bence dovme yaptirmaya gogus,omuz basi,bacak,kurek gibi gozukmeyen yerden baslayin. daha sonra severseniz ve kendinize guveniniz olursa, toplumun sacma tepki ve bakislarina alisacaginizi dusunurseniz istediginiz yere yaptirirsiniz.

bir de yanlis anlamayin lutfen, yaptirdiginiz dovme sizi veya karakterinizi yansitsin. bir dizi, bir kisi, takim, marka, ileride karakterinizi yansitmayabilir; veya bir parcaniz olmayabilir.
  • Ayberk. kullanıcısına yanıt
    Uh bu güzelmiş işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portley

Arkadaşlar 17 yaşındayım, ve bende dövme yaptırmak istiyorum artık koluma öncelikle sizce dövme yaptırsam mı? Ne gibi eksileri vardır, yada ne gibi artıları birde dövme hakkında kafamda kalan bazı soru işaretleri var onları sormak istiyorum bilen birisine bana ulaşabilir mi lütfen?

dövme yaptırmanın nasıl bir eksisi artısı olacak karakterine skill mi seçiyorsun hocam. dövme yaptırmak tamamen senin seçimine kalmış bir şey. ileride karşına eksi olarak da çıkabilir. kendi hayatını göz önüne olarak kendi kararını vermelisin. tek söyleyeceğim şey (klişe olarak) iş hayatında önünde sıkıntı olarak çıkabilir veya hiç tahmin etmediğin bir yerde. kafandaki soru işaretlerini istersen benimle özel mesaj yoluyla iletişime geçerek sorabilirsin

• Ben dövmenin illa bir anlam taşımasından yana değilim. 4 adet dövmem var ve sadece birinde ufak bir anlam var, gerisini beğendiğim için yaptırdım. Pişmanlıkta duymadım 3,5 yıldır.
  • Askerden geldıkten hemen sonra yaptırmıstım 5 ay olmus yaklasık yaptıralı renkler daha da oturdu ılk gun yaptırdıgım zaman cekmıstım resmı.

@onnow78

Brainers Ink bi bak derim istanbuldalar.Belki isini görürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsosyalBilgisayar -- 23 Aralık 2015; 10:18:32 >
  • abiodum kullanıcısına yanıt
    Eğer saat başı ücret alıyorsa dövmeci saati 300-350 tl arası tutar yaklaşık 2 seans 4 saatten 2400 tl civarında para ödersin..
  • Hocam yaptırdığım dövmeden bir tanesi bu.İstanbul topselvide yaptırmıştım.Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.Ayrıca beğenilen dövmeler paylaşılırsa dövme yaptırmak isteyen arkadaşlara faydalı olabilir.Ben de bir tane daha yaptırmak istiyorum fakat nasıl bişey yaptırsam diye kararsızım.Dövme örnekleri bekliyoruz :)

• Dövmen güzel, kimisi renksiz kimisi renkli hayranı. Ben mesela renkli dövmeleri seviyorum. Ayrıca dövme konusu pek dikkat çekmedi, anlamda veremedim. Neyse benim dövmemi koyayım, sol kol da;

Gölgelendirmeler resimde yeni olduğu için, kan oturmuş gibi durmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 31 Mayıs 2012; 16:34:22 >

• Kalıcı dövme yaptırmaya korkuyorum sebep ise , gün gelir ondan sıkılırım diye
  • Bu geçici dövmelerin silinmesi ne kadar sürer en fazla ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Fronto-

Bu geçici dövmelerin silinmesi ne kadar sürer en fazla ?

En fazla 20 gün civarı sürer ki, kaybolmaya başladıktan sonra görüntüsü cok kötü oluyor.

@AlaturkaMavzer, her zaman göremeyeceğin bir yere yaptırıp, onu senin bir parçan olarak kabul edersen sıkılmazsın. İnsan hiç burnundan sıkılır mı mesela?
  • geçici dövme bir kere yaptırmıştım ama, soluk olmuştu. (kendi imkanlarımızla yaptık) Renklerin daha net olması için ne yapabiliriz? tam olarak tarifi nedir?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.