Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (691. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

Bruce Wayne ile Oliver Queen aynı siklette değiller. Oliver bir kere bruce wayne kadar zengin değil. Polis departmanı arkasında değil mesela. Üstüne Bruce Wayne travmatik bir karakter. Ailesi gözlerinin önünde öldürüldü. Bu yüzden öldürmeyi seçme konusuna bile girmiyor fakat düşmanı bile bile ölüme gitse kurtarmaz.

Garip bir karakter kısacası.

Batman hayatını kahraman olmaya adıyor, yıllarca çalışıyor Oliver ise adada geçirdiği kısa bir zamanın üzerine kahramanlığa başlıyor bu yüzden aynı seviyede değiller.
    Çizgi romanda da Oliver'ın ailesi safarideyken gözlerinin önünde ölüyor ve Oliver elindeki ok ve yayı kullanıp onları kurtarmadığından dolayı kendini hiçbir zaman affedemiyor. Bu yüzden öldürme motivasyonu var ama çok zorda kalmadığında veya sevdiği biri tehlikede değilse yine de öldürmüyor.

aynen hocam. oku olan adam kullanacak
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Her sezon sonunda başka bir felaket oluyor şehirde,nasıl kurtarılsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzel başladı ama halen diyorum şu felicity ve team arrow kalkmadan dizi tam anlamıyla ilk 2 sezonki efsane haline dönemez bence oliver,diggle ve teknolojik destek olarak o terrific yeterde artar,birde arkadaşlar sizce dizi oliver'ın
    ilk sezondaki gibi babasının ona verdiği defterdeki isimlerin temizlenmesiyle devam etseydi daha iyi olmazmıydı sizce?, sonuçta bir ton isim vardı o defterde oliver'ın boy ölçüşebileceği düşmanlar vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurhasgul1903 -- 11 Ekim 2016; 0:41:08 >
  • 3. sezonda diziyi batırmıslar resmen. Galiba 4 de öyle. Umarım 5 de düzeltirler. 2 den sonra izlenecek gibi degil
  • Ben de bilmiyordum Vixen'i sonra araştırdım ve aşağıdaki mini dizide geçiyor:

http://www.harikadiziler.com/vixen

İzle bence anlıyorsun o zaman
  • Geçen bölümün sonunda anlaştılar zaten yeni bir takım için bu bölümde onları eğitir ve yeni kahramanlar hayırlı olsun

• 5x2 de güzel bölümdü.

gerçekten iyi bir sezon olacak gibi.
  • Bu bölüm de güzeldi.

Oliver'ın broşür esprpisi güzeldi Eğitim kısmında şaka maka adamları baya dövdü Bu oliver'ın hikayesiyle şu an yaşananları çok iyi bağlıyorlar. Bu ahtapot adam ekibe çok güç katacak ovvvv mükemmel oldu

• Bu sezon umduğumdan daha güzel çıktı. İzlerken eskisi gibi sıkılmıyorum artık. Umarım bu çizgiyi bozmadan üstüne koya koya devam ederler.
  • Harika gidiyor umarım bozmaz

• şuan için iyi ama bence 5. 6. bölümde tekrara düşünce sıkılıcaz kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 13 Ekim 2016; 22:48:31 >
  • Fena bölüm değildi. Birkaç bölüm daha bu kalitede giderse , dizide hala umut var demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ulan keşke şu felicity e sahnede çemkirirken elinin tersiyle çarpsaydı bi tane
  • Arrow ve Flash'ın yeni sezonlarına başlamadım nasıl girdi diziler yeni sezona,izlemeye değer mi?
  • Kötü yerler de vardı iyi yerler de. Önceki bölüme göre kötü olsa da 3. ve 4.sezon ortalamasının üstündeydi. Ekipten ayrılan karakterler olunca Felicity'nin sahneleri artmış, biz istemedikçe gözümüze sokup duruyorlar şunu

• felicity ölünce tekrar izlemeye başlayacağım. ölürse mesajımı alıntılayın dostlar
  • Felicity nin büyük torpili var herhalde onun dışında herkes ölebilir ama o ölmez gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurhasgul1903 -- 14 Ekim 2016; 15:21:12 >
  • en sondaki eleman kim ola ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

en sondaki eleman kim ola ki ?

prometheus
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

en sondaki eleman kim ola ki ?

5:35'ten başla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 14 Ekim 2016; 16:43:08 >
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.