Şimdi Ara

Playstation kafede neden pes oynanır ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
3.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Pes 2010'dan sonra herseyi berbat ettiler.

Bu kadar basit

Bu cümleye imzamı basarım. Ama kendimi ne kadar zorlasam da FIFA'yı sevemediğim için PES'e devam ediyorum. Hatta bu sene orjinal aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 14 Mart 2012; 0:03:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgehan.

Hatta pese gidelim denir hep . Bikere bile görmedim fifa oynayanı .

Biz pes oynayanları görünce kahkaha atıyoruz lan ama malesef herkes pes oynuyor
  • ben bi kere call of duty black ops oynamıştım. tüm salon beni izlemişti
  • Arkadaşlarda hep pese gidelim derdi guitar hero ogrettim.çalıyoruz bol bol :) bateri gitar mikrofon 3lusucok zevkli oluyor tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

quote:

Bu kadar basit

Bu cümleye imzamı basarım. Ama kendimi ne kadar zorlasam da FIFA'yı sevemediğim için PES'e devam ediyorum. Hatta bu sene orjinal aldım.

Bende de Pes 12 var.O da sirf bir yere gidince kol ile mac atabilmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theformul

ahahaha abi bombayı kurmak istemiyorum da FİFA oyundur PES hayattır mı ne demiş biri ulan ben hayatımda bu kadar saçma oyun görmedim ronaldoyla defanstan gidip gol atıyorsun yıl olmuş 2012 !! FİFA çoğu ülkede birinciliği ele aldı KONAMİ bunun farkında ne yapsam diye düşünüyor bizim ülkede playstation dendimi akla pes geliyor fifa istiyorum adam 1 cd almış koca dükkana şuan dolu kardeş diyor yuh yani "abi fifa iyi değil ya" diyenlerin %90'ı hayatında hiç fifa oynamamış olanlardır %10'u da ilk maçını yaptıktan sonra pesteki hıza göre yavaş olduğunu görünce (ki bu gerçekçiliktir oyun yavaş değil) direk maçı bile bitirmeden tekrrar pese dönenlerdir

büyük i detected.
  • Bizim takildigimiz kafede bi masa kesin battlefield oynar oluyor,mortal combat vs marvel oynayanda oluyor genel olarak pes oynansada fifada onayan oluyor.bu arada artik blur 2 nin cikmasi lazim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

quote:

Bu kadar basit

Bende de Pes 12 var.O da sirf bir yere gidince kol ile mac atabilmek icin

Aynen , gamepad ile oynamanın zevki başka

• quote:

Orijinalden alıntı: theformul

ahahaha abi bombayı kurmak istemiyorum da FİFA oyundur PES hayattır mı ne demiş biri ulan ben hayatımda bu kadar saçma oyun görmedim ronaldoyla defanstan gidip gol atıyorsun yıl olmuş 2012 !! FİFA çoğu ülkede birinciliği ele aldı KONAMİ bunun farkında ne yapsam diye düşünüyor bizim ülkede playstation dendimi akla pes geliyor fifa istiyorum adam 1 cd almış koca dükkana şuan dolu kardeş diyor yuh yani "abi fifa iyi değil ya" diyenlerin %90'ı hayatında hiç fifa oynamamış olanlardır %10'u da ilk maçını yaptıktan sonra pesteki hıza göre yavaş olduğunu görünce (ki bu gerçekçiliktir oyun yavaş değil) direk maçı bile bitirmeden tekrrar pese dönenlerdir

Adamsın.
  • Ben herhangi bir fps oynayinca cogu kisi sanki uzayli gelmis, oyun oynuyormus gibi bakiyor :D
  • Fifa zeka ve yetenek oyunudur, peste ise hizli kosan kazaniyor.
    Gecen gun birkac arkadasim tutturmuslar: "fifa igrenc" diye "beceremediginiz icin" diyince sacma sacma konusmaya basladilar.
    Fifayi begenmeyen ya beceremiyordur ya oynamamistir.
  • Burada şu yıl için PES KRAL AGBUDJDANXNFNF yazanlarin %90'i PS3'e Pes 3 diyen arkadaşlar ... Ne yazık ki büyük bir handikap içerisindesiniz.

Bir PS3 Kullanıcısı + Oyun incelemesi yapan biri olarak yorumum ; FİFA İLE PES ARASINDA Kİ FARKI GÖRMEMEK BÜYÜK HATADIR...

SİZ OYUNLARA. HANGİSİ DAHA ÇOK ZEVK VERİYOR DİYE BAKABİLİRSİNİZ AMA BEN VEYA BEENİM GİBİ DÜŞÜNENLER BÖYLE BAKMİYOR

OYUNUN OYNANABİLİRLİGİ , OYUNUN DİNAMİKLERİ , ATMOSFER , ÇEVRE , OYUN MOTORU , GERÇEKÇİLİK , OYUN ZORLUĞU , ZEKAMVE YETENEK İLE BÜTÜNLEŞMESİ VE GRAFİKLERİ...

Daha saymama gerek var mi ?

İŞTE BU YUZDEN WE ARE 12 ;) (fifa12)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 14 Mart 2012; 0:19:05 >
  • Pes 2010 iyidir.
  • pes oyundur, fifa futbol dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutO35

Onu geçtik niye herkez futbol oyunu oynuyor Futboldan daha keyifli oyunlar varken

+1
  • Coğu ps3 cafede başka oyun olmadığı için
    cod serisi varmı-yok
    AC varmı-yok
    BCF varmı-yok
    eh tamam lan ne var onu ver pes hariç onu ver

nba var getirimmi 2k 12mi

yok 11 getir tamam getir
    nfs de var
    hangisi yokmuş o ya boşver onu
  • Kendilerini yeniliklere kapatıp eskilerden kalma alışkanlıklarını bırakamayan insanlar PES oynar. Bu kadar basit.
  • kendime ait ayrıca ps3 salonum var ve Blur Pes 10-11-12 mortal kombat dışında almış olduğum 100 e yakın oyunu arşivime kattığım için eşekler kadar kadar pişmanım. Ben aydın bölgesindeyim istatistik vermem gerekirse 100 kişi içinde 98 i pes 2 si fifa oynuyor şaka gibi o kadar reklam yapıyorum adamın bahanesi bunun kontrolleri farklı demek oluyor onu ayarlıyorum yok abi olmuyor diyor her türlü bahanesi var adamların neyse hala bu işe girmek isteyen arkadaşlara tavsiyem nba pes ve tekken mortal kombat blur dışında oyun almayın boşuna yatırım yapmış olursunuz. Move bile aldım hiç 2 oynandı kaldı öyle
  • Çoğu kişi ps yi pesten ibaret görür de ondan..

Ps ye giden arkadaşlarıma soruyorum ne oynuyorsunuz diye, pes diyorlar.Bir tane Fifa diyen görmedim,niye fifa oynamıyorsunuz diyorum cevap yok,çünkü becerebilen yok,pes kolay geliyor millete.

Fifa
  • Pes i sadece Türkiye ve Japonya da görebilirsiniz .

Şuan polonyadayım bitane Sport Bar/Club da Pes görmedim .Siz hala pes oynamaya devam edin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.