Şimdi Ara

Playstation kafede neden pes oynanır ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
3.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden herkeste playstation olmadigindan kaynaklaniyor aslinda. Tamam Pc de pes daha iyiydi fifadan. Bende pes oynuyordum pc de. Ama playstation cikmasiyla fifa devrim yapti. E haliyle cogu kisi fifa almadi pc de yargisiyla. En bile fifa 09 alirken tereddut ettim. Cogu kisi pese alistigi icin pese devam ettiler ps te. Herkesin dedigi gibi pes cocuk isi. Herkes oynayabilir. Ama fifa simulasyon gibi geliyor bana. Daha prof. Zeka ister. X kareye basarak defans yapilmaz arkadasim. Futbol dedigin zeka isidir. Neyi nerde yapicagini dusunmen gerekir. Oyle pestekigibi adami alip sadece kosma ve yon tuslarina basark arap ati gibi kosturmak bana gercekci gelmiyor. Arcade yani. Ama siki bir fifa oyuncusu olarak sunu soylemeliyim; arkadaslarla oynanidiginda pes daha eglenceli. Fifa da ikiye iki oynatken istedigimi yapamiyorum tam olarak. Bir sikinti var orda. Ama fifa her turlu ezer

• Fifa fazla sevilmiyor..
  • Yil olmus 2011 hala cafe'ye gidenler var
  • fifayı bu seneye kadar bende hep yerlere vururdum,pes 5 ten beri pesciydim.Pes 11 de berbat bir oyun olmuştu,birde fifa 11 i denedigimde onu da sevmemiştim.Fifa 12 çıktı,herkes övdü,cogu pesciler fifa ya döndü yorumları görünce bende denedim.Gerçek futbol tadını aldım.Artık sıkı fifacıyım.Abim askerden dönecek,adam hayatında hiç fifa oynamamıştır,onu alıştırabilecemmi bakalım.konu silinmesin bu konuyu okutacam ona
  • Fifa, pesi alır yerden yere vurur. O pes oynayanların cogu Fifa oynamamış tiplerdir. Bu tiplerin ya bilgisayarları yoktur ya internetleri yoktur ya da paso okuldan kaçıp pes oynayan tiplerdir.

Yeniliğe açık olsalar fifayi deneseler bir daha pes oynamazlar.
  • Ben tekken oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi_98

quote:

Orijinalden alıntı: theformul

ahahaha abi bombayı kurmak istemiyorum da FİFA oyundur PES hayattır mı ne demiş biri ulan ben hayatımda bu kadar saçma oyun görmedim ronaldoyla defanstan gidip gol atıyorsun yıl olmuş 2012 !! FİFA çoğu ülkede birinciliği ele aldı KONAMİ bunun farkında ne yapsam diye düşünüyor bizim ülkede playstation dendimi akla pes geliyor fifa istiyorum adam 1 cd almış koca dükkana şuan dolu kardeş diyor yuh yani "abi fifa iyi değil ya" diyenlerin %90'ı hayatında hiç fifa oynamamış olanlardır %10'u da ilk maçını yaptıktan sonra pesteki hıza göre yavaş olduğunu görünce (ki bu gerçekçiliktir oyun yavaş değil) direk maçı bile bitirmeden tekrrar pese dönenlerdir

fifa ingilizce pes türkçe
    nedeni bu

Arkadas konuya noktayi koymus

• çünkü fifada 45-90-105-120'de kesinlikle gol atabileceğini ve kesinlikle gol yiyebileceğini bilirsin.
  • FIFA olmadığı için
  • Pes ne ya
  • Biz de arkadaşlarla genellikle Tekken oynamaya gideriz. Arada bir Guitar Hero çekiyor canım ama PS3'ün 2 katı fiyatı. :D Adam projeksiyonla duvara yansıtmış, bateri, gitar falan almış. :)

Not: Pes'i hayatımda en fazla 4 kere oynamışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Düz mantık: On
    İnternet cafe ye gidipte KANTIR(counter) kapışalım mı niye derler. Kantır da oyun mu, Swat varken. Hiç Swat kapışalım diyenini duymadım.

Düz mantık: Off

Biz Call Of Duty oynuyoruz problem ?
  • Portal 2 coop modu ps de ekranı ikiye bölerek oynanıyor mu? Eğer öyleyse arkadaşla gitmek lazım aslında tabii bizim kafelerin haberi varsa portaldan
  • Herkes PES oynar ben gittiğim zaman FIFA oynarım
  • arkadaş arasında pes daha zevklidir. fifa da grafiklere bakıp bakıp üfff be adamlar ne grafik yapmış diyerek orgazm geçireceğime pes oynarım daha iyi. gerçek futbol istiyorsanız gidersiniz halısahaya canınızın istediği gibi oynarsınız.
  • Baska oyun mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo34

fifa oynamak sanattır herkes fifa oynayamaz

• Kader mahkumuyum ben :(

Fifa oynamayı bilen 1 tane arkadaşım yok.
    Blur oynayalım desem o ne yeaaaa maç oynamak varken diyorlar. Şuna o aracı sürecek taktiksel zekam yok demiyorlar da :D
    God of War oynasam yanıma gelip 2. kolu aldım hadi PES yapalım diyorlar. Daha neler artık God of War o be üstüne oyun mu var dünyada.

Şimdi sorarım size a dostlar ben Pes'e mahkum olmayayım da kimler olsun :D

Gerçi PES'in kontrolleri daha kolay arada bir işime gelmiyor da değil :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoWLoadinG -- 14 Mart 2012; 16:41:17 >
  • there are american games v2
  • Fifa çok daha gerçekçi ve zevklidir ama Pes çok daha kolaydır ve çok daha fazla pozisyon olur çünkü aşırı hızlı oynanıyor. 40-50 metreden tonla gol oluyor. Gerçeklikle alakası yok yani. Al ROnaldo'yu yardır git 10 kişiyi geç ve gol at. Çocuklar bunu sevdiği için öyle oynuyorlar. Dünya'nın neredeyse tüm ülkelerinde fifa daha çok satılır. Buradan belli zaten durum. Ayrıca fifa 12 ilk çıktığı hafta pes12'nin ilk çıktığı haftaya göre 25 kat fazla satmış. Şu anda ise sadece ps3 satışlarında 3 kat satmış. Pc'de fark daha da fazladır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 14 Mart 2012; 17:04:45 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.