Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaza CM 10 yükleyince çalışmayan özellikler nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

Cihaza CM 10 yükleyince çalışmayan özellikler nedir?

Yok diye biliyorum ama batarya sorunu var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Afraid

quote:

Peki orijinal rom çok mu kötü? Almayı düşünüyorum da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Not Afraid

quote:

Peki orijinal rom çok mu kötü? Almayı düşünüyorum da.

Herşey sıkıntısız çalışıyor bence en iyisi o. ama tabi eski biraz

• 2 aydır stock rom ile kullanıyorum. Bana göre hiç bir sıkıntısı yok. Ama tarayıcı olarak Firefox ve opera mobil mini ikilisi en verimlisi. Diğer romlarda dolphin yağ gibi kayıyorsa bilmek isterim açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

Orijinalden alıntı: nedsret

arkadaşlar kimsede varmı bilmiyorumda bende bi sorun var. ön camın sağ alt kısmı kalkıyor. sanki az daha kaldırsam içi görünecek gibi. telefon düşmedide. acaba bi çözümü var mı? garantiye göndersem ne derler? başına gelen ve ya fikri olan varsa yazarsa sevinirim

Aynı sorun bende de var. Kullanıma engel olmadığı için umursamıyorum

bende sorun oluyor hocam yaa. ses ya gelmiyor yada cızırtılı geliyor. tam hoparlörün olduğu yer kalktı ondan galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Dengema

2 aydır stock rom ile kullanıyorum. Bana göre hiç bir sıkıntısı yok. Ama tarayıcı olarak Firefox ve opera mobil mini ikilisi en verimlisi. Diğer romlarda dolphin yağ gibi kayıyorsa bilmek isterim açıkçası.

evet stock rom da sorun yok güzel çalışıyor. opera görsel olarak iyi web tarayıcı ama birçok sayfayı bozuk gösteriyor. ayar mı yapılması gerekiyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masolak -- 9 Temmuz 2013; 0:57:17 >
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2180695

arkadaşlar şu rom u kullanan var mı aranızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2180695

sanırım CM10'un daha da hafifletilmiş hali.

Kamera çalışıyormu çalışmıyormu yazmamışlar yada ben görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2180695

sanırım CM10'un daha da hafifletilmiş hali.

Kamera çalışıyormu çalışmıyormu yazmamışlar yada ben görmedim

bir sorum daha olucak JB temasına sahip CM7 sürümü var mı hiç

• Arkadaşlar Atrix telefonumun recovery modunda menü gözükmüyor. Neye basarsam basayım çıkmadı. Aşağıdaki simge gözüküyor sadece. Telefonum orijinal rom'lu ve rootlu. Pete's Motorola Root ile rootlamıştım. Nasıl düzeltilebilir?

Yeniden stock rom kurmam lazım çünkü google play ortadan kayboldu. Fabrika ayarlarına döndürünce bile geri gelmiyor.

• Atrix cihazım sadece dock station ile şarj oluyor,kendi orjinal şarj cihazı dahil diğer hiç bir adaptör ile şarj olmuyor
    neden olabilir,cihazın adaptör girişi bozuldu desek bu durumda docks ile nasıl şarj oluyor.
    Telefonun ayarlarından kısıtlama gibi bir şey mi yaptım anlamadım,yardımcı olurmusunuz.
  • TSF shell yükledim, stock rom ile kullanıyorum. mükemmel şu anda. web browser için opera da çok uyumlu. Android en son versiyon olmasa da çok stabil ve iyi şu anda telefonum.

Sadece android 4 veya üstü için satıp telefon almak mantıklı mı sizce?
  • Stok romdaki web gezinme performansı CM10'a göre vasat bana göre...
    Umarım şu kernel tamamlanırda ICS'nin rahatlığına kavuşuruz.

JB temasına sahip CM7 maalesef yok ancak next luncher gibi uygulamalar ile bir derece JB görünümü kazandırabilirsin.

Ben 1 ayı geçti CM10 kullanıyorum video kayıt olmaması haricinde aslında eksisi yok denebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YasinCC -- 10 Temmuz 2013; 15:56:53 >
  • 3 ay oldu neredeyse atrixi satalı hala mı olmadı bu kernel ? : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

Stok romdaki web gezinme performansı CM10'a göre vasat bana göre...
    Umarım şu kernel tamamlanırda ICS'nin rahatlığına kavuşuruz.

JB temasına sahip CM7 maalesef yok ancak next luncher gibi uygulamalar ile bir derece JB görünümü kazandırabilirsin.

Ben 1 ayı geçti CM10 kullanıyorum video kayıt olmaması haricinde aslında eksisi yok denebilir.

video sorununuda programla asabiliyorsn videocam illusion adindaki program bu sorunu asiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim..

Yükledim hemen ancak video esnasındaki donma devam ediyor.
    3.1 kernelin alphasında kamera çalışıyormuydu bileniniz varmı deniyen yada ?
  • Arkadaşlar, arama yapacağım zaman kişi adına ya da numarasına dokunduğumda arama yapmıyor. Arama tuşları, rehber ya da arama kısa yolu yaptığımda da durum aynı.

Bu sık sık olmaya başladı. Acil arama yapmak istediğimde tıkanırsa teli kırmamak için kendimi zor tutuyorum bazen.

Orijinal rom kullanıyorum. Sorun nedir sizce? Çözülebilecek bir şey mi?
  • Arkadaşlar telefonumda igo primo kurulu ve tüm ses ayarları açık olmasına rağmen sesli yönlendirme yapmıyor çok uğraştım ama olmadı bende bu gün sygic kurdum aynı sorunu onda da yaşadım anladım ki sorun telefondan telefonun (2.3.4 orjinal rom) ses ayarlarından ses ler açık ve seviyeleri yukarılarda ama yinede sesli yönelndirme yapmıyor nedeni ne olabilir.
  • Kernelde gelişme var

quote:

Update 7/10/2013:
    Greetings Planet Atrix 4G. Much time has passed since the last update and we are all still here. Although there has been a slow down in activity, there has been continuous communication within the team. Just recently, Krystian produced two test kernels in order to understand some specific issues related to voltage changes under specific scenarios: with and without SD, wifi, Gps, while recording video, etc. These tests were designed to demonstrate hardware variations amongst the many manufacturing runs, where there were either component level differences, or components with differing tolerances. In addition, you may have seen the videos posted on YouTube, by Krystian, demonstrating improvements in device performance. The progress is consistent and with that said, we have an announcement.

Effective immediately the source code, that was private has been migrated into the public realm. There are two branches:
    - CM 10.1 (4.2 JB) branch
    - ICS (4.0 ICS) branch

The team is excited about this news, and we hope you are too. We believe that this provides a good foundation for many more advances in the future.

Logs via JTAG [complete]
    Boot Kernel on Olympus [complete]
    USB Drivers [complete]
    Boot Android GUI [complete]
    Audio drivers [complete]
    Headphone Jack [complete]
    Accelerometer [complete]
    Touchscreen [complete]
    Buttons Backlight [complete]
    Hardware/3d acceleration [complete]
    Buttons volume up+down and power [complete]
    Wi-Fi Driver [complete]
    Bluetooth Driver [complete]
    HDMI [post-poned]
    Modem Driver [complete]
    Fingerprint Kernel Driver [complete]
    Fingerprint ROM Libs+Framework [work in progress]
    Proximity Sensor Driver [complete]
    Light Sensor Driver [complete]
    Compass Driver [complete]
    GPS [complete]
    Sleep/Wake-up [complete]
    A/C Charging [complete]
    USB Charging [complete]
    Camera/Video Camera [complete]
    Front Camera/Front Video Camera [complete]
    Flash [work in progress]
    ROM Assembly [complete]
    Mobile / Cellular voice calling [complete]

• 
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.