Şimdi Ara

Evkurdan Senetle Cep Telefonu Almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
163.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4851

Biraz illegal bir öneri olacak ama sahte nüfus cüzdanı ile alsak, 1-2 taksitten sonra ödemesek ya da hiç ödemesek ne olur?
    Fena halde kazıklayasım geldi bu firmayı bir de photoshop bilgim iyidir de :)

Senet imzalıyorsun, bakkala veresiye yazdırmıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

quote:

Biraz illegal bir öneri olacak ama sahte nüfus cüzdanı ile alsak, 1-2 taksitten sonra ödemesek ya da hiç ödemesek ne olur?

senet olsa ne olacak? Bütün kimlik bilgileri sahte, var olmayan birine ait olursa seneti nereye verecekler? mahkeme kime açılacak?
    tek sorun adres doğrulama olayları, günlük ev mi kiralasam ne yapsam?

Kafada bir sorun yok, sadece feci taktım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

quote:

senet olsa ne olacak? Bütün kimlik bilgileri sahte, var olmayan birine ait olursa seneti nereye verecekler? mahkeme kime açılacak?
    tek sorun adres doğrulama olayları, günlük ev mi kiralasam ne yapsam?

Kafada bir sorun yok, sadece feci taktım.

Madem bu kadar kolay, Evkurla uğraşacağına git tefecilerden 50bin, 60bin topla

• Beyler ne yalan söyleyeyim bende almayı düşünüyordum, yorumlara bakınca vazgeçtim taksit işi gerçekten ters iş paran varsa al,yoksa biriktirmeye çalış
  • asla alınmaz. evkur değil evkur gibi benzer 2 firma var yakınımda gittim s3 sordum sormaz olaydım birisi 2,100 dedi diğeri 1,900 dedi. içimden o paraya 2 tane s3 alınır dedim ve çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilton

asla alınmaz. evkur değil evkur gibi benzer 2 firma var yakınımda gittim s3 sordum sormaz olaydım birisi 2,100 dedi diğeri 1,900 dedi. içimden o paraya 2 tane s3 alınır dedim ve çıktım.

Samsung tan daha çok kar ediyorlar desene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

evkurdan kredi kartsız uçuk paralar vererek senetle cep telefonu almak mantıklımı sizce? dar gelirliğin alemi yok biliyorum ama kredi kartım yok o kadar nkitide tek seferde vermek koyuyor yaww

Benim arkadaşım geçen yıl 2000 tl lik bir laptop birde galaxy s3 mini almıştı.
  • beyler ben Evkur'dan telefon almayı düşünüyorum, General Mobile Discovery..
    24 ay taksitle 899 liraya geliyor. Normal fiyatı 600..
    Zaten ortalama 5-6 ayda bitiririm ama yinede riske atmamak için 24 ay taksitle almayı düşünüyorum. ne diyorsunuz?
  • Ben bugun 10 ay taksitle s4 mini aldım normalde peşin fiyatı 1000 TL Heryerde. 10 aya 200 TL fazla koydular piyasada alınabilecek en iyi yer bence çünkü aynı telefonu Evve'de 1.700 TL'ye satıyorlar 10 ay taksitle, kredi kartınada taksit kalktığı için son çare olarak böyle mağazalara kalıyoruz.
  • bizim oraya yeni açılan evkur şubesine gittim (2-3 kez) çalışanlar nasıl dangalak anlatamam 2 kişiyle kavga ettim bir tanesi fotoğraf çekemezsin vs dedi birtanesi yaptığı indirimi geri aldı sonra caydı kesinlikle alışveriş yapmayın derim ben
  • Akıl karı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin539

Ben bugun 10 ay taksitle s4 mini aldım normalde peşin fiyatı 1000 TL Heryerde. 10 aya 200 TL fazla koydular piyasada alınabilecek en iyi yer bence çünkü aynı telefonu Evve'de 1.700 TL'ye satıyorlar 10 ay taksitle, kredi kartınada taksit kalktığı için son çare olarak böyle mağazalara kalıyoruz.

Şu kredi kartına taksit kalktı olayı yalan anlatıyorum;

sanalpazara giriyoruz telefonumuzu seçiyoruz(kişi satsın mağazalar bunu yapmayabilir) daha sonra telefonla arayıp başka bir kategoriden ilan açmasını istiyoruz(misal bisiklet parçası) daha sonra oradan ilan verip taktile alıyoruz...
  • ALMA! Evkurdan mı kaynaklı nedir bir 1-2 kere almıştım. Hiçbir telefon beklediğim gibi olmuyor tamam samsungsa samsung ama bunlara yan sanayimi veriyorlar nedir
  • Konuyu hortlatmak gibi olmasında LG G3 BEAT telefonunu alamk istiyorum daha yasım 17 kendi staj paramla taksitle alcam eskişehirde heryere gittim ama evkur daha mantıklı gibi bi tane evkur benzeri magazaya girdim adam LG G2 ye taksitle 1900 tl çekti evkur G3 e 15 ay taksitle 1800 diyor benim alacagım LG G3 Beat e ise 15 ay 73 tl diyor buda 1095 tl ediyor bana cok kazık gelmedi ama evkura güvenmedim güvenmemede ancak başka alternatif yok bitek eniştemin avea faturalı hattı var onun üzerine alıyım diyorum ama 24 ay tahattüt istiyorlar şimdi eniştem hattı falan değiştirmek ister benim yüzümden değiştiremez o zamanda ben kendimi kötü hissederim napsam bilemedim yardım edin lütfen (avea bayiisi LG G2 24 ay 63 tl demişti)
  • o arkadaşlarınızın arkadasları pek yanlıs biliyolar bende alışveriş yaptım evkurdan s4 ilk cıktıgı zaman 2.200 e aldım bi 200 tl fark ile 3 aya yakın ödeyemediğim zaman 2 haftaya kadar ödeyeceğimi söyledim ki öylede oldu bana ödemeyi 3 gün içerisinde yapmazsanız yasal işlemlerin başlayacagını ve evkurdan birdaha kartsız taksitle alışveriş yapamayacagımı belirttiler simdi taksit bitti ne yasal işlem oldu ne bişe abartmayın herseyi
  • 5 ay önce xperia z2 almıştım. koydukları fark da sadece 100 liraydı. tabi telefonuna göre değişiyor. iphone ya da samsunglar'da fark çok daha büyüktü.
  • Arkadaşlar cok acil bi sorum var 1500 tl değerinde bi tel alıcam ev kur a gittim sonraki işlemler nasıl oluyo senetleri nerde imzalıyorum 2-3 gün içinde eve geliyolarmış ben yeni evliyim taşındığım evi daha ikametime geciremedim ayrıca hiçbir komşuda tanımaz beni nasıl olucak bu iş teli kaç günde alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

Arkadaşlar cok acil bi sorum var 1500 tl değerinde bi tel alıcam ev kur a gittim sonraki işlemler nasıl oluyo senetleri nerde imzalıyorum 2-3 gün içinde eve geliyolarmış ben yeni evliyim taşındığım evi daha ikametime geciremedim ayrıca hiçbir komşuda tanımaz beni nasıl olucak bu iş teli kaç günde alabilirim

evkurun önünden geçerken bile arkayı kolla, hayatının kazığını yersin sakın birşey alma 1500tl lik telefona 2500tl alırlar diyim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

Arkadaşlar cok acil bi sorum var 1500 tl değerinde bi tel alıcam ev kur a gittim sonraki işlemler nasıl oluyo senetleri nerde imzalıyorum 2-3 gün içinde eve geliyolarmış ben yeni evliyim taşındığım evi daha ikametime geciremedim ayrıca hiçbir komşuda tanımaz beni nasıl olucak bu iş teli kaç günde alabilirim

evkurun önünden geçerken bile arkayı kolla, hayatının kazığını yersin sakın birşey alma 1500tl lik telefona 2500tl alırlar diyim sana

Kardeş biliyorum kazık oldugunu bişey aldıgım yok sadece öğrenmek istiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.