Şimdi Ara

Evkurdan Senetle Cep Telefonu Almak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
163.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QUARESMA | 1903

Evkur'u hiç tavsiye etmem bi arkadaş HTC Evo 3D almıştı 1800 TL ye telefonu kurcalarken bi baktık telefon kullanılmış başkaları kullanmış yani fotoğraf falanda çekmiş zar zor iade etmişti..

senedi ödeyemen birisinden geri almışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keşiş

Öyle ya çalışanlarından tutunda içeride görevli kim varsa hepsi artist. Geçenlerde ben de telefon fiyatlarını araştırmak için girmiştim. tam telefonlara bakarken genç bi çocuk girdi içeriye. Reyonda ki bayan görevliye telefonun kaçak olduğundan bahsediyodu..Bayan da imei kaydı olmamıştır, klonlanmıştır vs.. bi sürü palavya sıyırıyordu. Ordaki bayan(bayan demeye şahit ister şeytan gibi suratı vardı çingene benziyordu) cocuga arkadaşım sen beni dinliyomusun ? arkadaşım sen ne demek istiyosun gibi çocuğa ters ters cevaplar vermeye başlayınca; ufaktan voltamı alıp işime baktım.. Bence de ordan hiç bişey alınmaz.

herhalde öyle dicek arkasında adamları var içerde bir odacık var orda 6 kişi civarı dolaşır dikkat edersen 1.90 boylarında badygard yapan adamlar var

• kesinlikle uzak durun evkurda yönetici akrabam var.evinde evkurdan bir çöp yok yaklaşık 10senedir çalışıyor.
  • quote:

Sahibi Sivas lıdır. Telefonlarının sonu da 58 le biter.

quote:

müşteri adayı bir evkur mağazasından normal özelliklerde dijital bir fotoğraf makinesi beğenmiştir. Almaya karar vermiş ve işlemlerini yapmıştır. Aleti 10 taksitle alacaktır, fakat daha önceden alışveriş yapmadığı için cuma günü işlem yaptırdığı aletin pazartesi günü çalışma saatleri içinde şirket görevlileri tarafından eve teslim edileceğini öğrenir. Pazartesi teslim edileceği ürün gelmez. Merak eden müşteri adayı mağazaya gider ve ürünün neden teslim edilmediğini sorar. Yetkililer, müşteri adayının taksit işlemlerini yaptıktan sonra başka birinin gelip aynı ürünü peşin parayla aldığını ve ürünü onlara verdiklerini, fakat aynı fiyatta başka bir ürün seçerlerse teslim edebileceklerini söylerler.

quote:

Borcunuzu ödemediğiniz takdirde; cep telefonunuza, elinden sekerini aldığınız çocukların vermiş olduğu tepki tadında bir tepki ile lütfen borcunuzu ödeyiniz, yoksa mahkemeye veririz. Babamıza söyleriz. Türünde kısa mesajlar atan şirkettir.

burda yazıyor herhalde şaka sanıyor arkadaş

http://veteknoloji.com/forum/evkur-evinizi-yikan-kur-t35436.0.html

• SAKIN ALMA
  • bi arkadaş geçen sene anlatmıştı dükkanda,bir çalışanı evi dizmiş evlenmek için herşeyi almış sonra her ay ödemesi var
    daha sonra iş yeri iflas ediyor çocukta 5 parasız kalıyor daha sonra olaylar olmuş çocuk ortada yok tam 1 senedir haber alamadılar hatta ailesi tvye çıktı kayıp diye
  • ve kazıklanmak...
  • Evkur modern tefeciliktir , hiç kimse tefeci iyidir demez '' Şu tefeciden zamanında para almıştım Allah razı olsun demez'' 5-6 sene önce özellikle sabah gazetesinde Evinize anında nakit, feşmekan faktoringden anında nakit gibi ilanlar olurdu hala oluyormu bilmiyorum , birkaçtanesiyle görüşmüştüm bakırköyde çoğu dışarda görüşmek istiyordu birisini aradım telefonda ''üstünde evin varsa hemen nakit veririm ,adresin nerdeydi hemen geliyorum dedi Tv'de bunlara operasyon oldugunu duydum sonra eve gelmek isteyeni aradım '' zincirlikuyu mezarlığında bekliyorum '' gibi muhabbetimiz olmuştu birisi çömezdi arabasını satıp tefecilik yapmaya beyoğluna gelmiş aylık %10 para istiyordu ,kim verirki %10 faizi aylık diyorum adam sıkışık falan filan olanlar demişti ,%10 faizi veren adamda hiçbir zaman bu kişiden Allah razi olsun yardım etti demezki ,sizi anlıyorum fakat sizde anlamalısınız ki Evkur tefeci bir firma tefeci firma olarak görürseniz daha iyi anlarsanız durumu... banka faizini ve kredisini diğer mesajımda yazayım, onların durumunun çok farklı olup-olmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire -- 5 Mart 2012; 4:44:16 >

• devletin baskısıyla kredi kartı faiz oranları %5 lerden en son %2.26 ya düştü sanırım 1000 lira borcu kalan ve faiz ödeyen biri yıllık en az %22.6 belki borç kalınca daha fazladır tam bilmiyorum (3.5 sa %35 ediyor )

biraz önce finansbank 1000 liralık kredisinin ödemesini 1299 lira oldugunu 250 lira dosya masrafı 40 lira sigortası oldugunu okudum yani 1000 lira aldıgınızda 2 sene sonra 590 lira faiz ve msaraf ödüyorsunuz yani 2 senede %59 faiz oluyor. Yani evkurun uyguladığı 2yıllık %53 faiz banka kredisi veya kredi kartı faiziyle yaklaşık olarak aynıdır....

kredi kartı aldığınızda ben faiz ödemiyorum diyebilirsiniz 5000 lira limitli bir kart kullandığınızda siz o limiti çoğunu kullanmadığınızda bir çalınma durumunda ( internetten yada fiziksel olarak ) 4000-4500 liralık risk devamlı olarak önünüzde bulunmaktadır .Bankalar sizin kullanabileceğiniz kadar seçmenize olanak sağlıyormu , pek görmedim.'' benim 1500 liralık limit yeter fazlasını istemiyorum diyen varmı'' kimse bunu demiyor çünkü kullanıcı ilerde lazım olabilir diyerek üstünde durmuyor bankada mutlaka kullanacak diye bekliyor devamlı '' Yani aslında senetle alma kredi kartı çıkart yada kredi çek demek pratikte bir fark yaratmıyor. Tabii kredi kartını düzgün, akıllı kullananlar, ayağını yorganına göre uzatanlar hariç

• Güzel İzmir'imde evkur yok iyiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Güzel İzmir'imde evkur yok iyiki

onun benzeri birkaç mağaza var ama özşahanlar mı neydi biri , hürriyet ege ve yeni asırda boy boy reklamları çıkardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire -- 5 Mart 2012; 5:26:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baudelaire

quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Güzel İzmir'imde evkur yok iyiki

onun benzeri birkaç mağaza var ama özşahanlar mı neydi biri , hürriyet ege ve yeni asırda boy boy reklamları çıkardı

Galeri özşanal, galeri çalışkan falan var ama evkur kadar fahiş fiyatları yok
  • evkur dan birşey alıp senetle huzurumu kaçıracağıma bankadan kredi kartı alıp alışveriş çılgınlığı mağduru olurum daha iyi...hiç olmazsa banka bir protesto ediyor "oh be" diyorsun ama evkur adamın iflahını kurutur; onların hedef kitlesi büyük oranda kartla bankayla işi olmayıp oralardan korkan affetsinler ama biraz "cahil" ve eskide kalmış bilhassa ev hanımları veya yaşlı amcalarımızdır. tabii bunun dışında kredi kartı alamayıp son çare olarak taksit kapısı olarak gidenler de var Allah yardımcıları olsun...
  • Valla hocam evkuru yakindan bildigim icin sana kesinlikle yukaridaki arkadaslar gibi alma diyecegim cunku gercekten gereksiz pahali. Mudur olarak calisan tanidigimizda var ve o bile bisey alma burdan dedi. Su ana kadar sadece 1 esyam evkurdan o da hediye olarak gelen telefonum :D adamlar urun sergilemek icin bile para isteyen calisanlara sahip.
  • 600 liralik telefonu kredi kartsiz taksitte 2 ye katliyolar cok kazik ama millet bilincsiz
  • http://forum.donanimhaber.com/m_57730761/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57752213]

belki bi kaç tane sazan bulabilirim :) :)

http://forum.donanimhaber.com/m_57730761/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57752213

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi www.kırıkekran.com -- 5 Mart 2012; 10:50:06 >
  • Evkur mu Allah belasını versin hepsinin tüm çalışanlarının gelmişini geçmişini gidişatını o derece.
  • SONUC OLARAK EVKUR EVİNİZİ YIKAR DEMEK GELİO O ZAMAN İÇİMDEN
  • Kahramanmaraş evva denilen evkura benzer bı yer samsung galaxy s2 (SIKI DURUN) 24 ay taksitli tam olarak 3.350TL satıyor
  • Evkurdan senetle falan alışveriş yapmayın Taksitleri bittiği zaman senedi geri vermiyor Test edildi onaylandı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.