DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Evkurdan Senetle Cep Telefonu Almak
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
91
Cevap
1
Favori
132.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Evkurdan Senetle Cep Telefonu Almak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1115 Mesaj
      08 Şubat 2012 14:52:39 Konu Sahibi
      evkurdan kredi kartsız uçuk paralar vererek senetle cep telefonu almak mantıklımı sizce? dar gelirliğin alemi yok biliyorum ama kredi kartım yok o kadar nkitide tek seferde vermek koyuyor yaww

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F)
      APPLE IPHONE 5S 16 GB
      RENAULT FLUENCE 2012 1.5dCİ 110HP EDC
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Şubat 2012 14:56:39
      evkur mafya diye biliyorum manisada şube açtıklarında bir dükkan sahibini vurmuşlardı ki vurulan kişi manisanın sayılı zenginlerinden

|
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      02 Mart 2012 04:59:25
      piyasanın ne kadar üstünde oldugu ve taksit sayısı önemli %20 civarında bulursan iyi %40-50 fazlaysa epey zarardasın

• Binbaşı
      1807 Mesaj
      02 Mart 2012 05:05:28
      quote:

Orijinalden alıntı: baudelaire

piyasanın ne kadar üstünde oldugu ve taksit sayısı önemli %20 civarında bulursan iyi %40-50 fazlaysa epey zarardasın

Yani 1000 tl lik ürünü 1200 e 24 ay taksitle bulduysan super ama 1000 tlk ürünü 1500 den 12 ay ise alma daha iyi kredi kartı aileden falan yada ogrencilere de veriyo bankalar 1000 lik ürünü netten yada indirim kampanyalardan zaten 900 e bulursun 400 biriktir 500 lük kart bul yaptir bı de taksit oh :)

|
      |

• Yarbay
      2616 Mesaj
      02 Mart 2012 05:05:51
      Sana şunu söyliyim oradan alış veriş yapabilmen için gelirinin olması lazım yoksa alamazsın ya da biri sana kefil olacak ancak öyle alabilirsin ancak evkur istanbul avm gibi mağazalar normal değerinin çok üstüne ürünü müşteriye kitliyorlar. Bunun için paranı biriktir ya kendin al ya da aile bireylerinden birine rica et. Teknosa, Vatan Bilgisayar, Carrefour gibi mağazalardan kredi kartı ile alış verişi gerçekleştirsin taksitleri sen öde.

Forumu bir daha girmemek üzere bırakmış bulunmaktayım.
    • Teğmen
      223 Mesaj
      04 Mart 2012 21:59:54
      Bugün evkurdan HTC chaCha cep telefonu aldım Yıllık %26.6 toplamda %53.3 faizle 24 ayla ... Avea HTC Wildfire s i 43 lira taksitle veriyordu ben Evkur'dan 37.4 liraya aldım, epey kazık yediğimi biliyorum... 3 gün sonra alıcam ,ben vazgecermiyim yada adamlar vermezler mi bilmiyorum artık 3 gün sonra belli olacak... aslında 2-3 kredi kartımda var

|
      |

• Yarbay
      12989 Mesaj
      04 Mart 2012 22:16:56
      Kimse kusura bakmasın ama bu Evkur, Esme vb. gibi yerlerden alışveriş yapanların aklıyla zoru var bence.

Ya para biriktirin, ya da kredi kartı ile alın.

1000TL'lik ürüne 2000-2500TL vermenin ne anlamı var?

Hem de taksit geciktirdiğiniz gün başlıyorlar tacizlere. Eve adam yolladıklarını bile bilirim.

Ben taksite girmekten nefret ederim. Bir şeyi kafama koyduysam 2-3 ay bekler ve tüm imkanlarımı ortaya koyarak zaten alırım. Yarın batmayacağımızın garantisini kim verebilir?

|
      |

• Teğmen
      198 Mesaj
      04 Mart 2012 22:29:32
      dostum evkur u bosver.sen alacagin telefonu vatan bilgisayardan %25 indirimle alabilirsin.arkadasinda dedigi gibi 1000lik urune 2000 verilmez.

|
      |

• Yüzbaşı
      813 Mesaj
      04 Mart 2012 22:44:43
      evkurdan hiç bir sey almak mantıklı değil, işleri güçleri milleti kazıklamak

|
      |

acizler için zor;korkaklar için müthiş olan şeyler kahramanlar için idealdir...
    • Teğmen
      223 Mesaj
      05 Mart 2012 00:26:24
      bilgi vermek için söyleyeyim sağa-sola koca tanıtımlarda asmışlar iphone 4s i 125 lira taksitle 24 ayda veriyorlarmış ,mağazanın girişine balonlarda sanki birşeyi kutluyorlarmış gibi epeyde kalabalıktı taksitlendirme bölümünde sıra vardı ,hava güzeldi hem kadıköy sahil hem kadıköy evkur cıvıl cıvıldı Modern hayat ayağımızı yorgana göre uzatmayı unutturdu , ne tuttuğumuz takımlar ( beşiktaşın 500milyon lira borcu varmış ) ne kendimiz. Allah sonumuzu hayreylesin

|
      |

• Yarbay
      12989 Mesaj
      05 Mart 2012 02:00:10
      Bir telefona 3000TL vermek, Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

• Yarbay
      3902 Mesaj
      05 Mart 2012 02:15:03
      quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

+9999999999999999999999999999999

|
      |

Kastamonu Üniversitesi
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Mart 2012 02:17:30
      hiç tavsiye etmem bir arkadaş led tv aldı senet yaptırdı daha sonra senette aksama yaptı takım elbiseli adamlar gece 2.00 de evini basmış ağzını burnunu dağıtmış arkadaşın ön dişleri bundan sonra takma birde burnu kırık
      senet yaparlar ama adresinide araştırıyorlar sakın yanlış yapma

|
      |

• Yüzbaşı
      912 Mesaj
      05 Mart 2012 02:22:10
      quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Cebinde beş kuruş para yokken gidip senet sepet ile 3.000 tl'lik telefon alan adama diyecek bir şey yok zaten,böyle bir kişi besbelli yolunu şaşırmıştır.

05 Mart 2012 02:24:17
      quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Alıntıları Göster

Cebinde beş kuruş para yokken gidip senet sepet ile 3.000 tl'lik telefon alan adama diyecek bir şey yok zaten,böyle bir kişi besbelli yolunu şaşırmıştır.

birde ödeyemedimi hepten şaşırtıyorlar

• Yarbay
      2303 Mesaj
      05 Mart 2012 02:24:52
      Burada yorum yapanlar seni tanımıyor ama senin iyiliğin için seni uyarmışlar. Bu kadar yorumdan sonra kararını değiştireceğini düşünüyorum.

Aman diyeyim. O işletmenin önünden bile geçerken rahatsız olurum. Telefonsuz kal daha iyi. Ciddiyim.

|
      |
    • Teğmen
      107 Mesaj
      05 Mart 2012 02:28:59
      Senetle uğrasılmaz yaw birde evkur çok pahalıya satıyor eğer kredi kartı bulabilirsen vatandan al bulamazsanda para biriktirip al sonra ödeyemezsen başın çok ağrır ablamda 5000 tl lik world kart var ama hiç kullanmıyor ödeyemem diye kullanırsada cok az kullanıyor ben genellikle bişey alıcagım zaman dükkandan günlük 30 tl alıyorum ve 20 sini kenara atıp biriktiriyorum para tamamlanınca vatandan %25 indirimli ablamın kartla alıp bankaya gidip parayı hemen yatırıyorum çok hesaplı oluyor öyle bizim yanımızda çalısan eleman evkurdan 2.500 tl ye pc almıstı ben alırken demiştim vatandan daha çok daha ucuza alırsın diye o da kartım yok mecburum demişti senetlerden birini ödeyemeyince önce telefonla taciz e başladılar sonrada icra yolladılar tavsiye etmiyorum onun için

|
      |

• Yüzbaşı
      912 Mesaj
      05 Mart 2012 02:30:03
      quote:

Orijinalden alıntı: blade8572

Alıntıları Göster

birde ödeyemedimi hepten şaşırtıyorlar

Valla bilmiyorum evkurun işlerini mafya mıdır değil midir bilmem.
      Ama evkurdan memnun bir kişiye daha rastlamadım şimdiye kadar.

|
      |

05 Mart 2012 02:33:10
      Evkur'u hiç tavsiye etmem bi arkadaş HTC Evo 3D almıştı 1800 TL ye telefonu kurcalarken bi baktık telefon kullanılmış başkaları kullanmış yani fotoğraf falanda çekmiş zar zor iade etmişti..

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      05 Mart 2012 02:37:19
      Öyle ya çalışanlarından tutunda içeride görevli kim varsa hepsi artist. Geçenlerde ben de telefon fiyatlarını araştırmak için girmiştim. tam telefonlara bakarken genç bi çocuk girdi içeriye. Reyonda ki bayan görevliye telefonun kaçak olduğundan bahsediyodu..Bayan da imei kaydı olmamıştır, klonlanmıştır vs.. bi sürü palavya sıyırıyordu. Ordaki bayan(bayan demeye şahit ister şeytan gibi suratı vardı çingene benziyordu) cocuga arkadaşım sen beni dinliyomusun ? arkadaşım sen ne demek istiyosun gibi çocuğa ters ters cevaplar vermeye başlayınca; ufaktan voltamı alıp işime baktım.. Bence de ordan hiç bişey alınmaz.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.