Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beko B49 LB 8477 - 3D Smart Tv kullanıyorum biss key girilebiliyor mu nasıl giriliyor lütfen yardım?
  • Beko B49 LB 8477 - 3D SMART Tv

Biss Key girişini buldum - menü+2477
  • Merhaba arkadaşlar bende GRUNDIG 40VLX8600 BP 2x(DVB-T/C/S2) 4K UHD SMART 4.0+ HDR IMMENSA TV modelini almak istiyorum 2 3 haftadır LG Samsung incelemediğim tv kalmadı sonunda bu tvde karar kıldım ne yapayım alayımmı sizce
  • engin1975 E kullanıcısına yanıt
    9600 ün muadili olan beko 49l 9683 n11 de 2600 civarında şu an ona da bakın derim, onun dışında 8600 de parasına göre iyi ürün diyebilirim (kısa süreli de olsa yaptığım incelemelere göre)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, arçelik tv manuel kanal eklemek istiyorum ancak dijital manuel kanal ekleme pasif durumda.
    Bunu nasıl aktif hala getirebilirim.
  • Kardeşim uzak dur. Benden sana uyarı.
    Niye diceksin ? Aldım beko smartı hemde 3600 lira.
    Her şeyi var 4K + 3D 140 ekran falan.
    Ama gel gelelim bir işe yaramıyor.
    4K'sı bi işine yaramıyor samsun'un 1080p sine eş değer.
    3D işkence daha dün 3D 1080p film indirdim. Çevirdim 3D ye filmi donarak izledim. Kasıyor kaldırmıyor.
    Yani doldurmuşlar güya özelliği ama beyin yok kaldıracak sistem yok ortada. Çok sinirliyim mağdur kaldım.

• hangi modeli aldınız?

• Evet arkadaşlar bende de 55l 9683 5s modeli var . Uydu görüntüleri çamur gibi sd yayın. Hd yayınlar daha iyi .
    Cihaz aslında görüntü süper ama yayın iyi ise görüntü güzel yayın kötü ise çamur gibi gösteriyor. Smarti çok yavaş kumanda işkence gibi.
    Açıkçası keşke 49 Inc lg alsaydim. Smarti en iyi TV lg.

• Grundig VLX8586 serisi tv kullanan veya inceleyen varsa tavsiye eder mi?

• Merhabalar.
    Beko B43 L6652 5B tv aldım.bir hafta oldu.lakin miracast özelliğini bulamadım ve telefonumla etkinleştirilmedim.huwayi p8 kullanıyorum.
    Sizden ricam bilen varsa lütfen bana detayları anlatabilirmi.ve başka özellikleri hakkında da bilgi verirseniz minnettar kalırım...

• Arkadaşlar yarın bekodan bir tv alıcağım. Benim için 3D,SmART yada 4K olması önemli değil. Maksimum bütçe 2.500 tl. 49.ve üzeri bir tv ariyorum. Ben şu tv yi beğendim görüntü olarakda muazzam gözüktü gözüme beko bayisinde. B49L 8652 5B TV alan kullanan bilen birileri varmi acaba. 2.400 tl ye alicam. Fiyat nasildir ürün nasıldır yarın alıcam lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim.

EN ÖNEMLİSİ USB DEN FİLM İZLERKEN DTS SESLERİ ÇÖZMESİ GEREKİYOR. HD FİLM İZLERKEN FİLMİ AÇİP SESİ DUYAMAZSAM SIKINTI BÜYÜK
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikomedya411

Merhabalar.
    Beko B43 L6652 5B tv aldım.bir hafta oldu.lakin miracast özelliğini bulamadım ve telefonumla etkinleştirilmedim.huwayi p8 kullanıyorum.
    Sizden ricam bilen varsa lütfen bana detayları anlatabilirmi.ve başka özellikleri hakkında da bilgi verirseniz minnettar kalırım...

Hocam bende bugün bu tv yi aldım yarın gelecek. Nasıl memnun musunuz? Görüntüsü nasıl hd ve sd yayınlar da. 8652 alacaktım lakin üretimde değilmiş şu anda ocak sonu ancak gelir dediler 6 yere sordum hepsi aynısını söyledi mecbur 6652 aldım bende bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Arçelik, Grundig ve Beko markalarından Elektronik kesinlikle tavsiye etmem. Aldığına alacağına pişman olacağına 100/100 eminim.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Arçelik, Grundig ve Beko markalarından Elektronik kesinlikle tavsiye etmem. Aldığına alacağına pişman olacağına 100/100 eminim. Vestel'in yan ürünlerini alın ama bu üç markadan kesinlikle uzak durun dost tavsiyesi. Bende 4.500.-TL verip 4K UHD tv aldım. kendiliğinden kapanıp kapanıp açılması, internete bağlanamaması, çoook yavaş kanal değiştirmesi ve sonunda ekranın sol tarafında yukarıdan aşağıya doğru meydana gelen siyah gölge vs. 2014 sonunda aldığım tv abartısız her ay servise gitti.
  • mehmettc1967 M kullanıcısına yanıt
    arçelik grubu beyaz eşya konusunda eskiden iyiydi tek rakibi aeg idi o zamanlar, evdeki tüm beyazlar arçelik/beko veya aeg olurdu genelde, yakın zamanda mini fırın ve ütü dışında uzun süredir ürünlerini almadım, şimdilik olanları kullanıyoruz ... elektronik ürünleri konusunda haklı olabilirsiniz zaten arçelik tv'den vazgeçtik vestel grubundan hı-level aldık ...
  • Arcelik/Beko kullanip memnun oldugunuz tv ve modellerini yazar misiniz?

Bir kampanyadan dolayi bu ikisini almam gerekli sadece. Sorun cikarmayan ve guzel ozellikleri olan bir tv ariyorum.

Led tv var, uhd var, smart tv var, curved var.

tvlerden ve ozelliklerinden pek anlamiyorum butce 3-3500 arasi onerileriniz bekliyorum.

• Beyler bizde Arçelik A55C 9593 5S1 tv var.Telefonu usb ile bağlayınca medya merkezinde gözükmüyor.Şarj oluyor medya seçenekleri geliyor. fakat normal flaş belleği görüyor.Aynı model tv kullanan varsa deneyebilir mi rica etsem.Çok sinir bozucu bir durum tv de herşey var.Ayrıca bluetooth ta bağlanmıyor.
  • Ben bir aydir Beko 49L9683 5S Quatro kullaniyorum. Cok memnunum. Uzun arastirmalar sonucunda almaya karar verdim. HDR ozelligini bulamadim. Biss key elle girme menu+2477 diger ayarlari bulmaya calisiyorum bilenler paylasirsa sevinirim.
  • Evet arkadaşlar,2015 yılında çıkan Arçelik led tv lerde Türksat Hızlı tarama,yani Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) olmadığı hakkında şikayetleri gördüm.Aslında TV lerdeTürksat hızlı tarama var ama servis menüsünden bu seçeneği aktif hale getirmek gerekiyor.

Arçelik Led Tv lerin servis menüsüne şu şekilde giriyoruz.

Kumandadan Menü tuşuna basıp 9301 i tuşluyoruz.
    Bu menü 9301 Arçelik OSD için geçerli
    Olay şu:
    Siz servis menüsüne menü 9301 yaparak girdiniz,TV Configuration içine girip orada OSD Selection kısmından Arçeliği Grundig yaparsanız ve servis menüsünden çıkarsanız tekrar Menü 9301 ile servis menüsüne giriş yapamazsınız.
    Grundig OSD için yine Menü ardından 8500 ı tuşluyoruz.

Şimdi gelelim servis menüsündeki kısımlara girmeye Smile
    Servis menüsüne girdik,kumandadan yukarı aşağı gidebiliyoruz ama kısımların içine OK tuşuna basarak giremiyoruz.
    Servis menüsündeki kısımlara girmek içinde yine kumandadan 2356 yı tuşluyoruz.
    Servis Menüsü içinde kısımlar menüsü için tuş kombinasyonları yapıyoruz.
    Misal;Servis menüsündeyiz ve System Configuration a girmek istiyoruz.Bunun için System Configuration un üstündeyken kumandadan 2356 yı tuşluyoruz.Napalım adamlar sistemi böyle yapmış

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.