Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demibold

Arçelik 32 L 6652 nasıldır, önerir misiniz? Bir bayii 999 lirayı 9'a bölüyor ne dersiniz?

Arçelik A32 6652 modelini hangi bayi 999 TL'ye veriyor? Hangi ilde bu bayi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANAVGAT00

almadı vazgeçtim vestel aldım

Vestel'den memnun musunuz? Bende daha önce Vestel almıştım ama görüntü ve ses kalitesinden memnun kalmamıştım.

• gayet güzel 43 ua 8900 ürününü aldım.1500,00 geldi
  • http://www.beko.com.tr/televizyonlar-quatro-serisi-b49l-9683-5s-tv.html

Arkadaşlar bu tv 2100 e nasıl sizce vestel ua 9300 alacaktım vestele pek güvenemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmühendisi

B49l9672 5b hakkında kimse bir şey yazmamış Alırsam pişman olur muyum ve 9683 5b arasında 3d farkı dışında kayda değer bir farklılık göremiyorum zaten 3d de düşünmüyorum gözlerimi çok yoruyor.Yanlış mı düşünüyorum?

9683 aldım büyük ihtimalle hocam . Özellikleri hoşuma gitti sizce iyi mi ettim

• 9683 kulaniyorum ses ve goruntu mukemell
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En usteki dturk mgm sd goruntu

• Su an

• Arçelik ve beko tv testleri için şöyle bir link açtımhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119218414

Ilgilenenler bakabilir buraya copy paste yapmayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Istanbulo -- 4 Ağustos 2016; 4:32:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEVLANA CELALETTİN

Su an

Hocam hayırlı olsun bende aldım kurulum için servisi çağıracam. Garanti uzatma için servisle görüştüm yanlış mı anladı bilmiyorum ama +4 yıl 200tl dedi doğrumudur. Ayrıca tivibu üyeliği mevcut dimi hocam

• Hayırlı olsun benim bildigim beyaz esyada uzatma var tivibu var

• 3D 'li arçelik-beko tv test eden oldu mu ?
  • MEVLANA CELALETTİN kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli aldınız hocam bende B49L 9683 5s modeli var ama bu modele tivibu verilmiyor deniyor ama broşürde 48" ve üstü tüm modellere veriliyor deniyorr

• akgolo kullanıcısına yanıt
    Bende 55 i var arcelik mus,hiz görüş mutlaka vermeleri lazim

• Merhaba arkadaşlar, arçelik 40lb 5533 tv aldım.
    Televizyon için hangi görüntü ayarlarını kullanmalıyım.
    Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
  • quote:

Kanal yedeklemek için usb belleğinizi televizyona takın sonra Menü ye girin ordan Kaynak ayarı na girin ordan Program tablosu üzerine gelip durun kumandadan 4658 i tuşlayın televizyonun ekranında yedekleme kutucuğu çıkacak burdan Tv to Usb yi seçeceksiniz alt seçenekten copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/video yazanı seçin ve kırmızı tuşa basın başarılı oldu diye uyarı verecek başarısız olursa usb belleği çıkartıp tekrar takın usb bellekten televizyona kanalları atmak için yine aynı şekilde yedekleme kutucuğunu açın bu sefer tersine yaparak Usb to Tv seçilecek copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video seçilecek ve kırmızı tuşa bastıktan sonra televizyon kendiliğinden kapanıp açılacaktır hepsi bu kadar

Kanal listesini USB'ye kopyaladım, tavsiye ettiğiniz kanal listesi editörü var mı? Nasıl düzenleyebilirim? Gereksiz çok kanal var. Bazı kanallarda favori listesinde, acaba kanal silince favori listesi bozulur mu?
  • Grundig 48 VLX 8586 tv kullananlar var ise yorumlarını almak isterim
  • merhaba beyler.mart-nisan gibi dugunum var.ani bir kararla esyalari arcelikten aldim. tabi bunun yaninda tv yide aldim. a49l55314b modeli ve 1900 tl. tv bildiginiz gibi boş+boş.sizce nasil bir tv?tabi degistirme imkanim var ancak yine ayni yerden almak durumundayim.

• arkadaslar bende a40 8376 modeli var dsmart modüllü üyeyim dtx kanalında geçersiz servis yazıyor kanalı izleyemiyorum epg falan geliyor bu tv ye sahip olupta bu kanalı izleyebilen varmı yada bu problemin çözümü varmı birde dahili uydu alıcıda görüntü geniş örn.beyaz tv hde de h nin yarısı yok harici uydu alıcı taktıgımızda mevcut
  • Arkadaşlar selam ; uzun zamandır tv bakıyor seçemiyordum. Gün itibariyle a55c 9593 5s1 modelini satın aldım ve kısmetse yarın elime geçer. Merak ettiğim konu ; tv nin yanında akıllı kumanda ve 2 adet aktif 3D gözlük gelir mi gelmez mi? Bu konuda bir bilgim yok ve servisin/satıcı firmanın insafına kalmak istemiyorum açıkçası. Onun harici kullanmaya başlar başlamaz merak edilen sorulan konulara elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.