Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce demo ne zaman PSN'e gelir? Ya da şöyle sorayım: God of War III'ün demosu E3'te gösterildikten sonra ne zaman PSN'e gelmişti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Sizce demo ne zaman PSN'e gelir? Ya da şöyle sorayım: God of War III'ün demosu E3'te gösterildikten sonra ne zaman PSN'e gelmişti?

2-3 ay önceden verirler genelde demosunu
  • Valla ben şu saatten sonra gow asencion ile ilgili.. ne trailer videosunu izliycem, ne de demosunu oynayacağım.
    Çünkü oyunu aldığım zaman oyunla ilgili hiçbirşey bilmek istemiyorum. heyecan olmalı bence. aynı şekilde, quantic dreams'in oyunlarını da böyle bekliyorum. ( kara ve behind two soulds)
    Şunun şurasında 13 mart 2013'e ne var. .. 8 ay 14 gün kalmış oyunun çıkmasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz837

quote:

Sizce demo ne zaman PSN'e gelir? Ya da şöyle sorayım: God of War III'ün demosu E3'te gösterildikten sonra ne zaman PSN'e gelmişti?

Yine demoyu oynayamayacağız yani, anlaşıldı.
  • quote:

quote:

quote:

Neden ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neden ?

Şehir dışında olacağım o sıralarda, geldiğimde de martı beklerim herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

quote:

quote:

quote:

quote:

Neden ?

Şehir dışında olacağım o sıralarda, geldiğimde de martı beklerim herhalde.

Alıntıları Göster
    gerçi bende dışarda olacağım artık üniversite hayatı başlıyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz837 -- 1 Ağustos 2012; 0:28:08 >

• İskandinav mitolojilerine kayabilme şansları varmış.
  • God of War: Ascension multiplayer beta coming in “the near future”

http://www.vg247.com/2012/08/14/god-of-war-ascension-trailer-escapes-gamescom/

• Kaçtır aynı şeyleri gösteriyorlar. Tamam biliyoruz artık dört tanrıdan birinin savaşçısı olup, ölümcül bitirici hamleler yapıp, karakterlerimizi kişiselleştirebilieceğiz. Bu sony gerçekten batmayı hakediyor.
  • quote:

Kaçtır aynı şeyleri gösteriyorlar. Tamam biliyoruz artık dört tanrıdan birinin savaşçısı olup, ölümcül bitirici hamleler yapıp, karakterlerimizi kişiselleştirebilieceğiz. Bu sony gerçekten batmayı hakediyor.

Kesinlikle!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekulac

quote:

Kaçtır aynı şeyleri gösteriyorlar. Tamam biliyoruz artık dört tanrıdan birinin savaşçısı olup, ölümcül bitirici hamleler yapıp, karakterlerimizi kişiselleştirebilieceğiz. Bu sony gerçekten batmayı hakediyor.

Kesinlikle!

• God of War Ascension'a Beta, Çok Yakında Geliyor

God of War serisine getireceği multiplayer moduyla tartışılan God of War Ascension, düşündüğünüz kadar uzakta değil. God of War Ascension, betasıyla birlikte çok yakında geliyor.

Bugün yapılan açıklamaya göre Mart 2013 çıkış tarihli God of War Ascension adına 'çok yakında' bir beta düzenlenecek. Multiplayer üzerine kurulu olacak olan betada Zeus, Hades, Ares veya Poseidon adına yemin edip diğer düşmanlara karşı mücadele vereceksiniz. 

Bu betada savaşçınıza yaptığınız savaşlar sonrasında puan kazandırabilecek, böylelikle yeni atak stilleri, gelişmiş silah ve zırhlara da erişebileceksiniz. Oldukça heyecan verici gözüken bu beta, ilk olarak PS Plus üyelerine açılacak, ardından ise genel PS3 oyuncularına.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_War_Ascensiona_Beta_Cok_Yakinda_Geliyor-30492.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beta için Plus alınır mı evet alinir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun videolarını izledikten sonra sanki bana gow3'ün gerisinde kalacakmış gibi duruyor özellikle grafikler sanki psp oyununu andırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

Oyunun videolarını izledikten sonra sanki bana gow3'ün gerisinde kalacakmış gibi duruyor özellikle grafikler sanki psp oyununu andırıyor

psp mi biraz fazla abarttın sanki bence 3'le pek farkları yok
  • Betayı bekliyoruz.Umarım gecikmez.Meşhur kel adam geri dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

Oyunun videolarını izledikten sonra sanki bana gow3'ün gerisinde kalacakmış gibi duruyor özellikle grafikler sanki psp oyununu andırıyor

Online grafikleri normalinkinden farklı gibi geldi banada ama singleın grafikleri süper
  • Ben god of war'ın single'ını görmek istiyorum multiplayer'ını değil daha doğru düzgün hikayesiyle ilgili hiçbir trailer yayınlamadılar santa monica
  • quote:

Orijinalden alıntı: planetearth

Ben god of war'ın single'ını görmek istiyorum multiplayer'ını değil daha doğru düzgün hikayesiyle ilgili hiçbir trailer yayınlamadılar santa monica

single önceki oyunlar gibi olmayacak o yüzden sürekli multi gösteriyorlar
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.