Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
37
Favori
315.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda ben de aldım yazın beni de artık daha çok buralardayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Wales

quote:

Orijinalden alıntı: Muratcanşahin

arkadaşlar ben 2 gün önce LENOVO Z570 CORE İ5 2430M-2.40GHZ-8GB DDR3-750GB-15.6"-DVDRW-2GB GT540M-CAM-BT-W7BAS aldım. müzik dinlerken hoperlörler sanki takılı kalıyo kısa süreli bi takılıyo ses sonra devam ediyo. cızırtı gibi değil ama ses. hani bilgisayar donunca ses takılı kalır ya işte öle. böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu hiç ? bana yardım edebilir misiniz ? sizce sorun nedir ?

Arkadaşlar ben de dün sizin aranıza katıldım ve bende de bu problem var. En güncel ses sürücüsünü kurdum fakat sorun çözülmedi. Var mı başka aynı sorunu yaşayan?

ben de aynısını aldım çok kulanma fırsatım olmadı ama bay müzik dinledm öyle bişey olmadı, bir de özellikleri iyi belki ama klavyesi fln biraz dandik gibi mi ne???

• quote:

arkadaşlar ben sorunu çözdüm sanırım. pil modunu süper enerji tasarrufu moduna geçirmiştim ama o modda bilgisayar kasıyo galiba donmalar oluyodu bilgisayarda. ses bozukluğu da bu yüzdendi bence. pil modunu dengeli ye veya yüksek performansa getirince sorun çözülüyo galiba. yüksek performansa getirdim ve artık sesle ilgili bi sorunum kalmadı. teşekkürler..

Ayrıca müzik dinlerken Theater tuşundan Akıllı'yı seçersen daha kaliteli ses alırsın.
  • quote:

arkadaşlar ben 2 gün önce LENOVO Z570 CORE İ5 2430M-2.40GHZ-8GB DDR3-750GB-15.6"-DVDRW-2GB GT540M-CAM-BT-W7BAS aldım. müzik dinlerken hoperlörler sanki takılı kalıyo kısa süreli bi takılıyo ses sonra devam ediyo. cızırtı gibi değil ama ses. hani bilgisayar donunca ses takılı kalır ya işte öle. böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu hiç ? bana yardım edebilir misiniz ? sizce sorun nedir ?

Bende aranıza katılmak üzereyim nereden aldığınızı ve fiyatını yazarmısınız ?
  • ben vatan bilgisayar dan aldım internetten. 1465 tl ye almıştım ama % 25 indirimdeydi şimdi fiyatı artmış biraz. linkini veriyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-321014-z570-core-i5-2430m-240ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=58159
  • batterybar programını yükledim bende 3 günlük bilgisayar batarya yıpranması %6 48.840 mWh gösteriyor. 3 günde nasıl bukadar yıpranma olabilirki? yada bu programın verileri ne kadar güvenilir???
  • quote:

ben vatan bilgisayar dan aldım internetten. 1465 tl ye almıştım ama % 25 indirimdeydi şimdi fiyatı artmış biraz. linkini veriyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-321014-z570-core-i5-2430m-240ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt540m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=58159

ben de aynı şekilde netten aldım

• ben de bundan almak istiyorum,indirimler hala var galiba,umarım elime gecer,artık ihtiyacım var doğru düzgün bir alete
  • beyler herhangi bir indirimde birbirimizi haberdar etmemiz lazım 500 gb 1 ekran kartı olan modeli takip ediyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

beyler 2-3 aydır z570 kullanıcısıyım hiç bi sorun yoktu bugün pil ömrünü yemiyim diye %50 ye kadar şarj durumunu aktif ettim. bunu yaptıktan sonra bi haller oldu pc ye %46 dan bi anda % 6 düşüyor ve pili şarj edin uyarısı geliyo şarj etmez isem pc kapanıyo. şarj durumunu eski durumuna çevirdim %100 yapıyom %46 ya kadar 1:30 saat dayanıyo % 46 dan % 6 ya bi anda düşüyo beyler bu sorunu yaşayan var mı ?? çok sinirlerim bozuldu

yokmu beyler bi çözüm :(

2-3 mesaj yukarda sizden pilinizin kapasitesine bakıp yazmanızı istedim fakat sadece kendi sorununuzla ilgilenmek için giriyorsunuz konuya. Halbuki ben onu sizin gibi sorun yaşayanlara yardımcı olabilmek için sormuştum...

pilin kapasitesi 50.190 hocam yıpranma 0.0 gösteriyor ??

• quote:

Orijinalden alıntı: wakeupua

Selam arkadaşlar. 1 saat önce bende aranıza katılmış bulunmaktayım.

Lenova z 570 i5 işlemci 6 gb ram gt 555 2 gb ekran kartı

ama call of duty black ops u acayip kasıyor ne yapmam lazım

Touchpadin sol alt tarafında bir yerde bir tırnak gibi bir şey var ona basıp ekran kartını aktif etmeniz gerekiyor. Sorun devam ederse sürücülerinizi yenileyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Wales

quote:

Arkadaşlar ben de dün sizin aranıza katıldım ve bende de bu problem var. En güncel ses sürücüsünü kurdum fakat sorun çözülmedi. Var mı başka aynı sorunu yaşayan?

ben de aynısını aldım çok kulanma fırsatım olmadı ama bay müzik dinledm öyle bişey olmadı, bir de özellikleri iyi belki ama klavyesi fln biraz dandik gibi mi ne???

Yüksek performansa getirdim, theater modundan akıllı yaptım ama sorun halen devam ediyor arkadaşlar Var mı başka önerisi olan?

• Arkadaşlar bu OneKey Recovery nasıl kullanılır, anlatır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichigo85 -- 2 Ocak 2012; 17:01:47 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler 2-3 aydır z570 kullanıcısıyım hiç bi sorun yoktu bugün pil ömrünü yemiyim diye %50 ye kadar şarj durumunu aktif ettim. bunu yaptıktan sonra bi haller oldu pc ye %46 dan bi anda % 6 düşüyor ve pili şarj edin uyarısı geliyo şarj etmez isem pc kapanıyo. şarj durumunu eski durumuna çevirdim %100 yapıyom %46 ya kadar 1:30 saat dayanıyo % 46 dan % 6 ya bi anda düşüyo beyler bu sorunu yaşayan var mı ?? çok sinirlerim bozuldu

2-3 mesaj yukarda sizden pilinizin kapasitesine bakıp yazmanızı istedim fakat sadece kendi sorununuzla ilgilenmek için giriyorsunuz konuya. Halbuki ben onu sizin gibi sorun yaşayanlara yardımcı olabilmek için sormuştum...

50.190 mı ?
    O zaman bataryada bir sıkıntı yok. Virüs bulaşmış olabilir...
    Ama en mantıklısı teknik servise göndermek...

• quote:

Orijinalden alıntı: ichigo85

Arkadaşlar bu OneKey Recovery nasıl kullanılır, anlatır mısınız?

İlk mesajda detaylı anlatım mevcut.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_megane2

batterybar programını yükledim bende 3 günlük bilgisayar batarya yıpranması %6 48.840 mWh gösteriyor. 3 günde nasıl bukadar yıpranma olabilirki? yada bu programın verileri ne kadar güvenilir???

yokmu cevaplayann
    batterybar programını yükledim bende 3 günlük bilgisayar batarya yıpranması %6 48.840 mWh gösteriyor. 3 günde nasıl bukadar yıpranma olabilirki? yada bu programın verileri ne kadar güvenilir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakeupua

Selam arkadaşlar. 1 saat önce bende aranıza katılmış bulunmaktayım.

Lenova z 570 i5 işlemci 6 gb ram gt 555 2 gb ekran kartı

ama call of duty black ops u acayip kasıyor ne yapmam lazım

Z570'in GT 555M'li modeli yok. Sizinki ya Y570'dir ya da Z570 olup GT 540M vardır...
  • quote:

quote:

yokmu cevaplayann

Teknik destek telefonu var orayı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz... Fakat ilk aldığımda ben de de öyleydi sanırım... Hatta benim gibi çoğu kişinin de öyleydi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

50.190 mı ?

hocam başka çözümü yokmu format denesem bişey değişirmi servise göndermek hiç istemiyorum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

50.190 mı ?

hocam başka çözümü yokmu format denesem bişey değişirmi servise göndermek hiç istemiyorum..

Yedek alıp one key recovery yapın hocam bir kaç gün deneyin, bir farklılık olmazsa son çare olarak yollarsınız. Ama bence formattan sonra düzelir...

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.