Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
37
Favori
314.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FILIGRANE

Arkadaşlar merhaba,
    2011 de aldığım laptobun galiba harddiski bozuldu, bir kaç ay önce biri daha bu sorunu yazmış

Intel UNDI, PXE-2.1 (build 083)
    Copyraiht (c) 1997-2000 Intel Corporation

This Product is covered by one or more of the following patents:
    US5,307,459 US5,44,872, US5,732,094, US6,570,884, US6,115,776 and
    US6,327,625

Realtek OCIe FE Family Controller Series v1.23 (07/20/10)
    PXE-E61: Media test failure, check cable

PXE-M0F: Exiting PXE ROM

bu ekrandan sonra boot menu geliyor ve harddisk gözükmüyor.

Bu sorunun dışında ben şimdi laptop a ram ve harddisk takmak istiyorum, ekran kartı gömülü olduğu için onu değiştirme şansım yok anladığım kadarıyla

Bugün içini açıp temizledim, 2gb ve 6gb olmak üzere iki ram takılı, bu bilgisayar ram için kaç gb a kadar destek veriyor
    ve bu dwd-rw ı çıkartıp bir aparat yardımıyla oraya harddisk takılabiliyormuş
    bu konular hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Öncelikle hepinize mutlu yillar konu hort olacak kusura bakmayin ama bizim 2011 yilinda aldigimiz laptopda ayni sıkınti mevcut acaba nasil cozdunuz ssd yi gormuyor sandisk 120 gb

Laptop lenovo ideapad z570 i7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freesoul_hc F kullanıcısına yanıt

Hort icin ozurdilerim ag ile boottan kastiniz lan kablosu ile modeme baglasam acilirmi ? Deneyecegim ama baska yontemler varmı bildiğiniz çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bios modu uefi mi ve ayrıca bios'da niye secure boot ayarı yok windows 10 bios modu UEFI olarak gözüküyor

• merhaba bende ideapad 510 var yeni konu açmak istemedim buraya danışmak istedim

lenovo ideapad 510 15isk 80sr0082tx i7 işlemci 940 mx ekran kartlı bilgisayarım

durduk yerde hiç açılmamaya başladı sorun ne olabilir acaba anakart arızalanmış olabilir mi? bilgisayarı fişe takıp power tuşuna basınca fotoğrafta işaretlediğim yerde ısınma tespit ettim ama bilgisayar açılmıyor.

tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu
  • ihtiyarı 10 yıl sonra emekli ettim vay be

• Mr Thoth kullanıcısına yanıt

yaşıtı var bende de son zamanlarda kasılma var format falan fayda etmedi bugün götürdüm termal macununu falan yenilettim ilk defa temizlik yaptırdım :) eleman daha alırken bunun temizlik durumu yok abi buna ssd takalım dedi gerek yok sen temzile macunuda yenile dedim yaptılar ısınmada çok minik bir fark verdi zaten ısınmıyordu da :) ama kasılma devam acaba hakkaten hddnin ömrü mü doldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kalender46

yaşıtı var bende de son zamanlarda kasılma var format falan fayda etmedi bugün götürdüm termal macununu falan yenilettim ilk defa temizlik yaptırdım :) eleman daha alırken bunun temizlik durumu yok abi buna ssd takalım dedi gerek yok sen temzile macunuda yenile dedim yaptılar ısınmada çok minik bir fark verdi zaten ısınmıyordu da :) ama kasılma devam acaba hakkaten hddnin ömrü mü doldu :)

ssd de taktırmıştım ben cillop gibi olmuştu, ssd ile dene bence. kasılma ondandır.

• Mr Thoth kullanıcısına yanıt
    Bir ara yaptırayım o zaman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalender46

Bir ara yaptırayım o zaman :)

kesinlikle hocam çok faydasını görürsün, windows u ssd ye yükle olsun bitsin

• mrb arkadaşlar, Lenovo Z570 SSD kart taktım eski kartıda DVD yerine taktım Windows 7 Recovery var bilgisayarda onu bozmadan SSD ye nasıl aktarabilirim.

• merhaba arkadaşlar ben hala z 570 kullanıyorum ve win 10 yuklemiştim ama orjinali win 7 ...pc çok kasma yapar oldu ..acaba diyorum recovery mi yapsam win 7 yemi donsem ..fikri olan varmı...kasmayı nasıl onlerim...pc dende cok memnunum maşallah..bu vakte kadar hiç yarıyolda bırakmadı..hemen hemen her oyunuda oynattı...fifa 20 yuklicem bakalım oynatacakmı...

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.