Şimdi Ara

Kuzey Güney (2011) | Kanal D (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.741
Cevap
43
Favori
294.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

Orijinalden alıntı: bilgesu_34

quote:

Son çıkan Türk dizilerinde ilerleme var.Bu dizide çok hoşuma gitti takipteyim

son çıkan tüerk dizilerinin içinde sihirli annemde var

Sihirli Annem tekrar çekiliyor. Ben yeni projelerden bahsediyorum.

ilerleme var demişsin ya bende diyorum ki hala yerinde sayıyolar hep birbirlerinin takliti yada bi dönem izlenmiş dizilerin tekrar çekilmesi ( çocuklar duymasın,doktorlar ..) ben hala yetersiz buluyorum

• başlangıç için gayet iyi görüntü verdiler.
  • 14 Eylül 2011 Çarşamba akşamı Kuzey Güney 2.Bölüm Türkiye'nin sevilen kanalı Kanald ekranlarında

http://www.zapkolik.com/325531/kuzey-guney-2bolum-fragman.html

Kuzey Güney 1.Bölüm Son Sahne

http://www.zapkolik.com/325532/kuzey-guney-1bolum-son-sahne.html

• baba ve kardeş de süper oynuyor. Anne rolüne de şu ıssız adamın annesi olsaydı keşkem. Genç kızlar en zayıf halka, iyi bayan oyuncu sıkıntısı var ülkede malesef. Kıvanç şu züppeye dalacak bir gün bakalım hangi bölüm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Son çıkan Türk dizilerinde ilerleme var.Bu dizide çok hoşuma gitti takipteyim

son çıkan tüerk dizilerinin içinde sihirli annemde var

Sihirli Annem tekrar çekiliyor. Ben yeni projelerden bahsediyorum.

ilerleme var demişsin ya bende diyorum ki hala yerinde sayıyolar hep birbirlerinin takliti yada bi dönem izlenmiş dizilerin tekrar çekilmesi ( çocuklar duymasın,doktorlar ..) ben hala yetersiz buluyorum

Her bölüm tek bir olay bitirip yeni bolume tekrar bir olay bulmaya calısmaları beni deli ediyor

• Kim ne derse desin bu AY YAPIM işi biliyor arkadaş!

Özellikle çekimleri çok kaliteli, resmen sinema filmi modunda oluyor. Her dizide Toygar Işıklı gibi bir müzisyenle çalışmaları da büyük avantaj onlar için, yine güzel müzikler yapmış kendisi.
    Kıvanç da günden güne oyunculuğunu geliştiriyor zaten, burda da apaçık belli oluyor.

Sözün özü; bu dizi tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARTU

Kim ne derse desin bu AY YAPIM işi biliyor arkadaş!

Özellikle çekimleri çok kaliteli, resmen sinema filmi modunda oluyor. Her dizide Toygar Işıklı gibi bir müzisyenle çalışmaları da büyük avantaj onlar için, yine güzel müzikler yapmış kendisi.
    Kıvanç da günden güne oyunculuğunu geliştiriyor zaten, burda da apaçık belli oluyor.

panpa muhteşem yüzyılla çakışıyor ona ne diceksin?
  • bu diziler tamamiyle yeni nesil gençlere kötü örnek oluyor , dizideki 20 yaşındaki kızın öle bi yerden çıkıp yatağa girmesini gören gençlerimiz , böyle durumlara özeniyor ve ya bizler ya genç erkekler istedikleri gibi bir kızda bulamıorlar dolayısla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

bu diziler tamamiyle yeni nesil gençlere kötü örnek oluyor , dizideki 20 yaşındaki kızın öle bi yerden çıkıp yatağa girmesini gören gençlerimiz , böyle durumlara özeniyor ve ya bizler ya genç erkekler istedikleri gibi bir kızda bulamıorlar dolayısla ...

Durum bu zaten pek bir fark yok alıntı yapıp biraz abartmışlar sadece dizi icabı.Olmaması gereken bir durum tabi,

Ayrıca abisi rolünde adam sürekli sönük kalıcak,biraz rolü icabıda olsa daha iyi bir oyuncu seçebilirlerdi.
  • fayt gılapa hazırız
  • 2. BÖLÜM FRAGMANI.

• Güzel gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

quote:

Orijinalden alıntı: Mult!_61

kivanc 3 ayda sismis arkadas vermisler buna amino asit i protein tozunu davul olmus incecik kollar hava bassan boyle sismez :D

aynen haa bende ona dikkat ettim şişirmişler adamı karın kası falan çıkarmış yağ torbasıydı kilo falan vermiş bu dizi için herhalde ama iyi olmuş

adam her zaman iriydi ama bu sefer defizyon a gitmiş

tahminen l-carnitine ve animal cute kullanmıştır. bol tekrar sayılı antremanlar...

çekimlerden 1 gün önce tuz ve suyu kullanmayı bırakırsa olur.. güzel olmuş...helal
  • Akşam denk geldim bende başını izlemedim ama bayağı hoşuma gitti.kıvanca bu rol acayip yakışmış roller de harika oynayışlar vs..bir tek kıvancın babası rolündeki adam iyi değil,çok itici bir tip hiç sevmiyorum başka birisi olsaymış daha iyi olurmuş.hem babalık yaşı açısından o kadar yaşlıda gözükmüyor.

kuzey fena

kuzeyden esen karayel gibi esecek sanırım

ezel'den sonra favori dizim olacak mı bakalım
  • quote:

+1

Sahneler arası geçiş efektleri çok hoşuma gitti.Oyunculuklar iyi senaryo iyi müzikler iyi bu dizi tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıvanç ın diğer dizilerde oynadıgı karekterlere göre baya sert kişilikli ilginç bir karekter canlandırıyor ve tam olmus kıvanca yakısmıs adam resmen.O cool Kız göturen tiplerden sonra baya ıyı oyuncu oldugu ortaya cıktı
    Tutmaz dıyenlerı soyle kenara dogru alayım
    Ayrıca O kas ne abicim Nasıl becerdın oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcup

Türk dizilerinin en büyük hatası, hikayeyi daha ilk bölümden bitirip, sonra senaryoyu uzatıp, sündürüp duruyorlar...

İnşaallah bu böyle olmaz. Ben ilk bölümü beğendim...

bende aynı şeyi düşündüm. herşeyi baştan veriyorlar sonra hikaye sıkınıtısı çıkıyor ve saçmalıyorlar. halbuki biraz yavaş aksa olaylar. ya da şu ilk bölümde verdikleri flashback leri 3 4 bölüme yaysalar ne güzel olacak. bizi salak yerine koyuyorlar. illa herşeyi anlatacaklar. seyircie yorum yapma ya da düşünmesine fırsat verme gibi bir şans vermiyorlar..
  • 2. bölümü merakla bekliyorum zira ilk bölüm baya heyecan yarattı bende. Ezelden sonra Türk dizi tarihinin en iyisi olacak gibi. Hatta Ezel'i de geçebilir. Gerçi bunu söylemek için biraz erken hele ilerlesin bakalım dizi. Ayrıca konu başlığı değişsin bence. Dizide sadece Kıvanç oynamıyor.
  • quote:

İlk bölümü bende beğendim, tutar bu dizi.
  • Ezel mi Türk tarihinin en iyi dizisi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.