Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: szm428 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.419
Cevap
185
Favori
1.139.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

Orijinalden alıntı: Mylo

minimum yükleme limit 5tlmi arkadaşlar?

Bimlerde 5 tl fakat kredi kartınızla yüklemede alt limit nedir bilmiyorum.

asıl onu öğrenmem lazm. Herzaman bıme gidemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3dmachine

aveadan geçiş için 2 gün önce başvurdum ama hala ne mesaj geldi ne servis var.tekrar bim e mi gitmek gerek acaba?

avea'dan geçişte, hattın açılması yarım saati bile bulmuyor. ancak anladığım kadarıyla, başka operatörden geçişe ve avea'dan geçişe verilen boş sim kart farklı ve bana baştan yanlış sim kart verildiği için 4 gün beklediğim halde hattım açılmamıştı. elemanlar acemi olduğu için bu tip hatalar olabiliyor. bu nedenle aynı bim'e yeniden gidip sorun neredeyse düzeltmelerini iste bence. yoksa ne kadar beklesen kendiliğinden düzelmez sanırım. ben yeniden gittiğimde sim kartımı değişmişler ve yarım saat kadar sonra telefonu kapa aç yapınca hattımın açılmış olduğunu görmüştüm.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

minimum yükleme limit 5tlmi arkadaşlar?

Bimlerde 5 tl fakat kredi kartınızla yüklemede alt limit nedir bilmiyorum.

asıl onu öğrenmem lazm. Herzaman bıme gidemem

netten 5 lira secenegi var.secenekler soyle:

• arkadaslar bimcell e hat tasınabiliniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

arkadaslar bimcell e hat tasınabiliniyor mu?

tasiniyor tabi avea'dan gectim vodafone'den gectim diyenler hep numara tasitmis ben de oyle yaptim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

arkadaşlar lira yükleyeceğimiz zaman illa bim e mi gitmemiz gerekir ?

iş bankası internet şubesi kullanıyorum. turkcell avea vodafone yüklemesi oluyor. avea seçip bim numarasına lira yüklenebiliyor mu acaba ?

k.kartınız varsa bimcell online islemlerden yükleyebilirsiniz. işcep'ten ise bimcell numarasına aveayı seçerek yükleme için girdiğinde hata veriyor. sanırım o şekilde olmuyor.
  • Avea TL kartları Bimcell ile çalışmıyor, bu konuda dikkat edin arkadaşlar. Bankaların sistemlerinden de Avea seçeneği ile Bimcell'e kontör yüklenmiyor. Herhalde sistemleri tamamen farklı.
  • Geçiş yapan arkadaşlar size bir sorum olacaktı;

Telsiz kullanım ücreti alınacak mı? Öğrenebildiniz mi?

Telsiz kullanım ücteti de olursa 6sn 1krş yalan olur. Bu önemli bir konu öğrenmemiz gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

iş bankası internet şubesi kullanıyorum. turkcell avea vodafone yüklemesi oluyor. avea seçip bim numarasına lira yüklenebiliyor mu acaba ?

k.kartınız varsa bimcell online islemlerden yükleyebilirsiniz. işcep'ten ise bimcell numarasına aveayı seçerek yükleme için girdiğinde hata veriyor. sanırım o şekilde olmuyor.

Ona da ne kadar güven olabilir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeYYaH-1

Geçiş yapan arkadaşlar size bir sorum olacaktı;

Telsiz kullanım ücreti alınacak mı? Öğrenebildiniz mi?

Telsiz kullanım ücteti de olursa 6sn 1krş yalan olur. Bu önemli bir konu öğrenmemiz gerekir.

ben avea,dan bimcell,e taşıdım 1.21 telsiz kullanım ücreti alınıyor

internet bankacılığından yükleme yapılamıyor belki zamanla açılır şimdilik bim mağazaları ve kredi kartıyla online işlemlerden en az 5tl
  • telsiz kullanim ucretinden hicbir operatorde hicbir tarife ile kacamiyoruz ki bunda kacamayinca niye 6 saniyesi 1 kurus yalan oluyor anlayabilmis degilim.
  • 3 operatörün de telsiz kullanım ücretinin ödenmediği Standart tarifeleri var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

telsiz kullanim ucretinden hicbir operatorde hicbir tarife ile kacamiyoruz ki bunda kacamayinca niye 6 saniyesi 1 kurus yalan oluyor anlayabilmis degilim.

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

3 operatörün de telsiz kullanım ücretinin ödenmediği Standart tarifeleri var...

Evet standart tarife olduğunda telsiz kullanım ücreti ödenmiyor.

6sn 1 kuruş yalan oluyor çünkü: Ayda bir iki kısa görüşme yaptığınızı düşünün, toplamda 30 - 40 krş ödeyecekken 1.21+40= 1.61 TL ödeyeceksiniz bu durumda standart tarife ile aynı görüşmeyi yapsanız üç arama için 41 krş*3= 1.23 TL ödemiş olacaksınız. Hesap ortada.

Ama zaten çok fazla telefonu kullanacaksanız o zaman diğer operatörlerin de daha uygun fiyatlı tarifeleri var onlarda da telsiz kullanım ücreti alınıyor. Sonuçta değişen hiç bir şey olmuyor. Geçiş yapmanın bir avantajı kalmıyor.

• quote:

quote:

quote:

ben sanal kartımla yapıyorum. sanal kart ile yükleme yapacağım kadar limit atıyorum, bu şekilde daha güvenli oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben sanal kartımla yapıyorum. sanal kart ile yükleme yapacağım kadar limit atıyorum, bu şekilde daha güvenli oluyor.

Sanal kartla yaparken belirlediğiniz limit üzerinden para kesilmiyor mu aktarma ücreti falan ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sanal kartla yaparken belirlediğiniz limit üzerinden para kesilmiyor mu aktarma ücreti falan ?

tam olarak dediğinizi anlamadım, yani sanal karta limit verirken ücret kesildiğini kastediyorsanız, hayır ücret alınmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeYYaH-1

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

telsiz kullanim ucretinden hicbir operatorde hicbir tarife ile kacamiyoruz ki bunda kacamayinca niye 6 saniyesi 1 kurus yalan oluyor anlayabilmis degilim.

quote:

Orijinalden alıntı: enorton

3 operatörün de telsiz kullanım ücretinin ödenmediği Standart tarifeleri var...

Evet standart tarife olduğunda telsiz kullanım ücreti ödenmiyor.

6sn 1 kuruş yalan oluyor çünkü: Ayda bir iki kısa görüşme yaptığınızı düşünün, toplamda 30 - 40 krş ödeyecekken 1.21+40= 1.61 TL ödeyeceksiniz bu durumda standart tarife ile aynı görüşmeyi yapsanız üç arama için 41 krş*3= 1.23 TL ödemiş olacaksınız. Hesap ortada.

Ama zaten çok fazla telefonu kullanacaksanız o zaman diğer operatörlerin de daha uygun fiyatlı tarifeleri var onlarda da telsiz kullanım ücreti alınıyor. Sonuçta değişen hiç bir şey olmuyor. Geçiş yapmanın bir avantajı kalmıyor.

97'den beri cep telefonu kullanirim o standart tarife dedigine hic dekgelmedim.standart tarifenin de konusma ucreti yuksektir diye dusunuyorum.benim vodafone hattimda 3 kusur lira sabit ucret vardi.konusmanin icine girince buna vergi de biniyordu yok yere bir suru para veriyordum her ay.benim acimdan gecmek mantiksiz degil bence.ayrica ayda bir iki gorusmeyle o yukledigimiz para bitmez bunun suresi var sanirim 6 ayda bir yukleyeceksin gibi.

• yükleme şartı 6 ay oda hattın kapanmması için aylık ortalama 7+8 tl civarı görüşme yapıyorum eski terifede aveadayken kral tarife kullanıyordum ortalama 20tl yükleme aylık yetmiyordu kısa konuşanlara tavsiyemdir zaten normal şartlarda dakikası 10 kuruş 5 dakikası 50 kuruşa denk gelmektedir ön ödemeli tarifelerde şu an bundan ucuz tarife yok
  • quote:

quote:

bilgilendirme için teşekkür ederim dostum..

babamın hattı da bugün bimcell oldu. 4 günde taşıma tamamlanmış oldu.
  • Ben geçeli 2 hafta oldu memnunum. Çok avantajlı. Turkcell'e güle güle dedim :D

Hat açıldığında içinde 5 lira yüklüydü? Sizdedemi 5 lira yüklüydü arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.