Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevenhilli

@birbinek yeniden başvurmanız lazım sanırım .

@ruhöküzü gerke yok hattın sahibi kimse , kimliği nüfus cüzdanı ile gitsin yeterli .

@johny_bravo keske konturlu alsaydınız bır fıkrım yok

@ikurt şebekeler arasında geçişte o şebekede 6 ay durmanız gerekiyor , 6 ay sonra kampanya bitebilir .

Not : Aveyaya geçer geçmez hatta kontr yüklemeden herhangi bir numarayı aramanız gerekiyor ki hattın activ olması için ondan sonra 20 tl yğkleyiniz ve sonra tc kimlik no yu msj atınız .

Peki kontor yüklemeden nasıl bi numarayı arayabiliriz 0 bakiyeyle bunu da anlatırmısn ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice_Sh@dow

quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

@birbinek yeniden başvurmanız lazım sanırım .

@ruhöküzü gerke yok hattın sahibi kimse , kimliği nüfus cüzdanı ile gitsin yeterli .

@johny_bravo keske konturlu alsaydınız bır fıkrım yok

@ikurt şebekeler arasında geçişte o şebekede 6 ay durmanız gerekiyor , 6 ay sonra kampanya bitebilir .

Not : Aveyaya geçer geçmez hatta kontr yüklemeden herhangi bir numarayı aramanız gerekiyor ki hattın activ olması için ondan sonra 20 tl yğkleyiniz ve sonra tc kimlik no yu msj atınız .

Peki kontor yüklemeden nasıl bi numarayı arayabiliriz 0 bakiyeyle bunu da anlatırmısn ...

aveada faturasız butun hatlar (numara tasıma dahil) 1 tl + 4 tl = toplam hediye bakiye dahil 5 tl ile acılıyor,

5 tl yi transfer edemez, ama arama icin kullanabilirsiniz,

ucretsiz 9333 arayarak hediye 1 tl + 4 hediye tl = toplam 5 tl nizi check edebilirsiniz, ;) ;) ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 19 Eylül 2011; 10:53:00 >

• @ sevenhilli aynı tarife kontorlu olarak da alınıyormu hiç araştırmadım walla

ayda 1 kere 20 tl yuklendımı ıcınde her yone 500 dk her yone 1000 sms bırde 1gb net mı oluyor

ben faturalı aldım gorusme ucretı 19 tl mesaj paketı aldım 1000 her yone 10000 avea olan 11 tl ona oducem

11 tl verdıgım mesaj paketınden de sadece her yone olanları kullanıcam oda tas patlasa 500-600 tanesı gerısı cope gıdecek

kontorlu paket daha mantıklı olmuyormu ustelık netde var ıcınde

pekı bunun bı kosulu vs vs varmı kusura bakma dıger sayfaları okuyamadım eger sartı vs yoksa faturalıda 30 lıraya gelıyor aynı paket bu daha mantıklı

hattım taahhutsuz du ıptal edıp kontorluye gecemezmıyım??
  • ay içinde tekrar paket alabiliyor muyuz arkadaslar....
  • gün itibariyle ben de başvurumu yaptım taşınmasını bekliyorum. Mesaj falan mı geliyor yeni simkartınızı takın diye. Nasıl biilicem ne zaaman tasındığnı?
  • aria ve aycell birleşmesinden 3 ay önce aycell hat almıştım ta o zamandan beri avea kullanıcısıyım ama bu pakete geçirmedikleri için soğudum aveadan hangi hatta, tarifeye geçsem ki bilemedim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jestia -- 19 Eylül 2011; 22:01:36 >
  • 1 haftalık 2000 d.k avea içi geldi 2-3 gün önce

Avea'nın güzellikleri devam ediyor

Ayrıca paket kapsamında geçen aydan kalan İnternet MB'larınız da sonraki aya devrediyor

Benim geçen aydan kalan 800 küsür MB bu ay ki pakete aktarılmış.Toplam 1800 MB flan oldu

Yarın 2 hat daha taşıyorum Avea'ya
  • ohaaaaa devirmi edio internetttt walla iyii ya bilmiyordummmmm.
  • Lafımı geri aldım

İnternet 1-2 günlük gecikmeyle de olsa 1000MB'a düştü tekrar

Dün 1800 olan kota bugün baktığımda 1000 küsür olmuş

Yeni paketin ilk 1-2 günü devirli gözüküyor, sonra düşüyor heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeboyy -- 20 Eylül 2011; 11:34:05 >
  • Herkese merhabalar;
    Ben 15 yıldır aynı turkcell faturalı hattı kullanıyordum.2 ay once 19 TL'lik tarife ciktiginda numarami avea'ya tasidim kral tarife yaptilar.Ayrica 1 hafta sonra numaram tasındıktan sonra is arkadasimin tc'sini 1991'e gondererek tarifeden yararlaniyorum cokta memnunum.
    Benim sormak istedigim bir konu var BB Torch kullaniyorum browserdan internete girebiliyorum ancak bis aboneligim yok.Wi-fi den uygulamaları indirebiliyorum facebook twitter ve diger islemleri yapabiliyorum elbette bis le yapilabilen kadarini degil.Sizce BB Bis almak mı daha mantıklı yoksa eve internet almak mı bilgisayarım masaustu kablolu baglanıyorum.Wi-fi yi BlackBerry icin kullaniyorum.Sizce hangisi daha ekonomik olur.Bis aboneligi aylık 32,86 TL Avea'da eger Bis alırsam 19'luk tarifeden cikip faturalıya gecmek zorundayim.32,86 + en az 20 TL'lik tarife kullansam 55 TL yapiyor.
    ama 19'luk tarifeyi kullanip 20-25 tl eve internet baglatirsam daha ekonomik olucak sizce hangisi mantıklı ?

• tabi ki eve net bağlatmak dostum birkaç özelliğini kullanabilmek için o kadar parayi ben olsam vermezdim onun yerine eve net bağlatırdım
  • arkadaşlar selam,

bu kampanyamı yoksa tarıfe mi? ne zamana kadar geçerli?

bide yaş sınırlaması varmı? varsa hat benım adıma olsa ama 1991 e atılan mesajda yaşı küçük birinin tc sini yazsam olurmu?

son oalarak avea içi 1000 dk mı yoksa heryöne 500 mü, sitesinde 1000 avea içi diyo.. burada hy500 deniyo anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihan.cihan -- 20 Eylül 2011; 16:45:23 >
  • beyler aveada kim aramışcell gibi bi servis yok mu paralıymış galiba sitede bulamadım. googleda baktım paralıymış bi zamanlar hala öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

beyler aveada kim aramışcell gibi bi servis yok mu paralıymış galiba sitede bulamadım. googleda baktım paralıymış bi zamanlar hala öyle mi?

paralı diye biliyorum günlük 35 kuruş olması gerekmektedir.

quote:

Orijinalden alıntı: cihan.cihan

arkadaşlar selam,

bide yaş sınırlaması varmı? varsa hat benım adıma olsa ama 1991 e atılan mesajda yaşı küçük birinin tc sini yazsam olurmu?

son oalarak avea içi 1000 dk mı yoksa heryöne 500 mü, sitesinde 1000 avea içi diyo.. burada hy500 deniyo anlamadım

bu tarife aveanın faturasız tarifesi hattınızda 19 tl olması yeterli otomatik olarak her ay çekiyor , geçen gün avea bayisiyle konuştuğumda 1 yıla aşkın bir süre daha devam eder demişti. Avea hattınızın 25 yaş altı birinin üstüne kayıtlı olması gerekmektedir. son sorunuzda eğer başka bir operatörden hattınızı aveaya taşırsanız her yöne 500 dkk + 1000 sms + 1 gb internet vermektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okitov -- 21 Eylül 2011; 2:41:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okitov

quote:

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

beyler aveada kim aramışcell gibi bi servis yok mu paralıymış galiba sitede bulamadım. googleda baktım paralıymış bi zamanlar hala öyle mi?

paralı diye biliyorum günlük 35 kuruş olması gerekmektedir.

quote:

Orijinalden alıntı: cihan.cihan

arkadaşlar selam,

bu tarife aveanın faturasız tarifesi hattınızda 19 tl olması yeterli otomatik olarak her ay çekiyor , geçen gün avea bayisiyle konuştuğumda 1 yıla aşkın bir süre daha devam eder demişti. Avea hattınızın 25 yaş altı birinin üstüne kayıtlı olması gerekmektedir. son sorunuzda eğer başka bir operatörden hattınızı aveaya taşırsanız her yöne 500 dkk + 1000 sms + 1 gb internet vermektedir.

Avea Hattı'nın sahibinin 25 yaş altı olması gerekmiyor. Sadece kullanıcı olarak 25 yaş altında bir T.C. Kimlik numarası gerekiyor ve bu numara Avea'nın bu kampanyasından sadece 1 kere yararlanabiliyor.

Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir. Bir T.C. Kimlik Numarası ile Genç Paket'e en fazla bir kez kayıt olunabilir

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.konusmanetsms

• sağol hocam benimde yanlış bildiğim bir durumu aydınlattın.
  • arkadaşlar bu akşam bu tarifeye geçiş için aveaya gittim. eleman bana takımımı sordu beşiktaş dedim. sana kartalcell vericem 500dkya artı 2000 dk daha verecek her ay dedi. ok dedim bende. kartalcell hattı verdi bana bakalım her ay 2500dk + 1000sms + 1gb netim olacak.

size böyle yapılmış mıydı hiç?
  • +2000 dakika her yöne mi dedi yoksa avea içi mi?
  • 2000 dk taraftar hatlarıyla konuşurken geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okitov

+2000 dakika her yöne mi dedi yoksa avea içi mi?

valla hatırlamıyorum ne dediğini ama murat arkadaş belirtmiş taraftar hatlarını ararken geçerliymiş..
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.