Şimdi Ara

iPhone 4 Home Tuşu Basmıyor :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
19.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 4 ün home tuşu artık basmamaya başladı. 10 basıştan 6 sını algılamıyor :S güncelledim ama hala aynı sorun. jb yok. :S
    neden böyle? bunla ilgili bir kaç başlığada baktım ama kesin birşey dememiş kimse :S

• GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEYLERDEN BİRİDİR OYÜZDEN SBSETTİNGS ACTİVATOR GBİ PROGRAMLARI KULLANMAYA BAŞLADM
  • çözümü yok mu bunun :S SBSETTİNGS ACTİVATOR falan ne ? bilgim yok pek bu konudada :S
  • Bu bahsetmiş olduların cydia uygulamalarıdır.http://forum.donanimhaber.com/m_47414651/mpage_1/key_/tm.htm.
    Senin daha çok işine yarayacak şey Activatordur. Örneğin durum çubuğu sağa çek dediğinde home tuşu görevini ayarlarsan home tuşu bağımlılığın azalacaktır.
    Bu uygulamaları yükleyebilmen için cihazına jailbreak yapmalısın.
  • cihazı jb yapınız, activator programı ile home tusuna duyulan gereksinimi azaltırsınız(hani bana göre unutcaksınız ama bazı aynştanlar çıkar şimdi böyle diyeyim.)

sonrada

1-Ayarlar-Activator-Daima-Durum Çubuğu(Aşşağıya çek)-Ana Ekran tusu
    2-Ayarlar-Activator-Daima-Durum Cubugu(cift tıkla)-Activate switcher.

1.cide durum cubugunu aşşagıya cekerseniz,menuye döner
    2.ce arka plandaki uyglamalar kısımı acılır.

bendekini verdim size,isterseniz siz kendinize göre baska kısa yollar secebilirsiniz seceneklerden.
  • 1. peki garantiye götürsem teli ?
    2. jb kendim yapabilirmiyim? ve 4.3 e yükselttim telefonu. bir sorun olur mu jb için.?
  • bende de bazen basmıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 5 Nisan 2011; 15:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

cihazı jb yapınız, activator programı ile home tusuna duyulan gereksinimi azaltırsınız(hani bana göre unutcaksınız ama bazı aynştanlar çıkar şimdi böyle diyeyim.)

sonrada

1-Ayarlar-Activator-Daima-Durum Çubuğu(Aşşağıya çek)-Ana Ekran tusu
    2-Ayarlar-Activator-Daima-Durum Cubugu(cift tıkla)-Activate switcher.

1.cide durum cubugunu aşşagıya cekerseniz,menuye döner
    2.ce arka plandaki uyglamalar kısımı acılır.

bendekini verdim size,isterseniz siz kendinize göre baska kısa yollar secebilirsiniz seceneklerden.

Activator kullanıyordum ama Üstad bunu bilmiyordum...
    Eline sağlık, helal sana...

Başka maharetleri varsa bizimle paylaşırsan çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

1. peki garantiye götürsem teli ?
    2. jb kendim yapabilirmiyim? ve 4.3 e yükselttim telefonu. bir sorun olur mu jb için.?

1. Mümkündür. Tamir ya da değişim yapabilirler...
    2. Yapabilirsin, yapılışı forumda mevcut ve oldukça kolay...
  • Çoğu uygulamada veya oyunda durum çubugu görünmedeginden uygulamadan çıkmak icin mecburen home tuşunu kullanmak zorunda kalıyorum. Böyle bir durumda activator ayarı varda ben mi bilmiyorum acep.?? sizde benim gibimi yapıyorsunuz.
  • Ben ses göstergesine dokunma olarak ayarladım. Daima--->Ses Göstergesi---> Ana ekran basma tuşu eylemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 5 Nisan 2011; 16:27:06 >
  • servise verdim şimdi :/ telefon bile vermdiler yerine :/ telefonsuz kaldm. gerçeği verseler bile, mikrosim e hangi tel olcksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Ben ses göstergesine dokunma olarak ayarladım. Daima--->Ses Göstergesi---> Ana ekran basma tuşu eylemi

müdür aslında iPhone 4 Multitasking Gestures varmış, 4 parmak ile cıkılıyor durum cubugu olmadıgı yerlerde ne diyorsun ?

http://forum.donanimhaber.com/m_48028155/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs
    Çoğu uygulamada veya oyunda durum çubugu görünmedeginden uygulamadan çıkmak icin mecburen home tuşunu kullanmak zorunda kalıyorum. Böyle bir durumda activator ayarı varda ben mi bilmiyorum acep.?? sizde benim gibimi yapıyorsunuz.

shake secenegi var, telefonu sallayinca ana menuye donersiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs
    Çoğu uygulamada veya oyunda durum çubugu görünmedeginden uygulamadan çıkmak icin mecburen home tuşunu kullanmak zorunda kalıyorum. Böyle bir durumda activator ayarı varda ben mi bilmiyorum acep.?? sizde benim gibimi yapıyorsunuz.

shake secenegi var, telefonu sallayinca ana menuye donersiniz..

şimdi bu sorunu bende yaşıyorum oyunlarda özellikle durum çubuğu görünmüyor. ben daha önceden şu şekilde ayarladım durum çubuğuna basılı tutarak çıkmak için. (durum çubuğun göründüğü uygulamalarda.)
    Ayarlar->Activator->daima->durum çubuğu->basili tut->ana ekran tuşu

siz durum çubuğunun görünmediği yerlerde ana menüye nasıl dönebileceğimizi tarif edebilirmisiniz ? (benim ayarımla sizin vereceğiniz ayarı aynı anda kullanabilirmiyim peki)

• hocam işte activator-daima-cihazı sars seçeneğine girin, ana ekran tuşunu seçin. telefonu sarsın ve bırakın, ana menüye dönersiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

hocam işte activator-daima-cihazı sars seçeneğine girin, ana ekran tuşunu seçin. telefonu sarsın ve bırakın, ana menüye dönersiniz..

teşekkürler sayenizde o ayarıda yaptım, oyunlarda sarsarak çıkıyorum. normal uygulamalardan ise durum çubuğuna basılı tutarak çıkıyorum. sadece ekranı aktifleştirmek için kullanacağım home tuşunu artık.
  • Benim telefonum daha bu hafta geldi servisten Home tuşu basmadığı için verdim, değiştirdiler; yenisini gönderdiler. Bence sen de çok beklemeden servise ver, değiştirsinler
  • Home tusu zaten basmiyor nasil jb yapacak
  • Bendede saglikli calismiyor activator olmasa ayvayi yemistim. Uzun zamandir kullanmiyorum home tusunu , kullanmak istesemde sert basmam gerekiyor. Telefon amerikadan geldigi ici. Turkiyede garantiye veremem sanirim ? Versemde bb yukseltip geri gonderirler sanirim. Her turlu sakattaym galiba :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.