Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hemen kontrolü yapıyorum cem hocam cok saolhemen kontrolünü yapıyorum cem hocam cok saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNDeR
    Sorunu çözdüm. Yaşayan olursa diye cevaplayayım. Bataryayı söktükten sonra beyaz htc yazısı gelmeden volume down tusuna basılı tutcaz. yoksa loader ekranında olmuyor

Cihazı açarken her 2 tuşa da basılı tutarak açacaksın zaten, cihaz açıldıktan sonra ses kısma tuşuna basmaya çabalaMAman lazım. Cihaz açıldıktan sonra basmayacaksın yani. Cihaz kapalıyken basacaksın tuşlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmcntkn

quote:

Orijinalden alıntı: LaNDeR
    Sorunu çözdüm. Yaşayan olursa diye cevaplayayım. Bataryayı söktükten sonra beyaz htc yazısı gelmeden volume down tusuna basılı tutcaz. yoksa loader ekranında olmuyor

Cihazı açarken her 2 tuşa da basılı tutarak açacaksın zaten, cihaz açıldıktan sonra ses kısma tuşuna basmaya çabalaMAman lazım. Cihaz açıldıktan sonra basmayacaksın yani. Cihaz kapalıyken basacaksın tuşlara.

Bende aynı sorunu rom managerla ilk romumu atarken yaşamıştım.Telefon HTC yazan ana ekranda kalmıştı.Değerli arkadaşların yardımıyla loader ekranından yeniden orijinal yazılım m atmıştım.O günler aklıma geldikce şimdi gülüyorum ama o zamanlar çok soğuk ter atmıştım.Emeği geçen herkese yeniden teşekkürü bir borç bilirim.

• Arkadaşlar applanetten camcard diye bir program indirdim.Kartvizit içinde boğulan arkadaşlara birebir yaracak bişey.Kartvizitin resmini çekiyor ve üzerinde ne kadar telefon ve e-mail varsa hepsini hafızaya alıyor.Çok kullanışlı bir program tavsiye ederim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: shademan34

Arkadaşlar applanetten camcard diye bir program indirdim.Kartvizit içinde boğulan arkadaşlara birebir yaracak bişey.Kartvizitin resmini çekiyor ve üzerinde ne kadar telefon ve e-mail varsa hepsini hafızaya alıyor.Çok kullanışlı bir program tavsiye ederim....

Güzel bir uygulama ama türkçe dil desteklemediği için adres ve diğer türkçe karakter taşıyan yerlerde yazılar düzgün çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

quote:

Arkadaşlar applanetten camcard diye bir program indirdim.Kartvizit içinde boğulan arkadaşlara birebir yaracak bişey.Kartvizitin resmini çekiyor ve üzerinde ne kadar telefon ve e-mail varsa hepsini hafızaya alıyor.Çok kullanışlı bir program tavsiye ederim....

Güzel bir uygulama ama türkçe dil desteklemediği için adres ve diğer türkçe karakter taşıyan yerlerde yazılar düzgün çıkmıyor.

Evet özellikle adres kısmında ki türkce karakterler farklı çıkıyor.Ama isim kısmında ki türkce karakterler o kadar kötü değil bende ş yerine s yazmış.buda çok kötü sayılmaz ama kartvizitin resmini çektiği için buda fazla sorun teşkil etmiyor.

• Arkadaslar selamlar gameloftun oyunları var ornekse heavy gunner, nova, dungeon hunter vs.. arkadaslar ne yaptım ne ettimse ben bu oyunları kuramadım airplane modda actım oyun wifi istiyor baglanıyor bir seyler download ediyor uzun beklemeler var ama yinede herhangi bir sonuc alamıyorum en son novayı denedim download icin wifi activation istedi ok dedim download ok touch this screen diyor ama nafile bastıgım an menuye donuyor bu oyunları kuran arkadaslarım ya da hic download etmeden direk apk ve hazır data ile kurabiliyormuyuz bunun bilgisini verebilecek bir arkadasım var mı allah rızası icin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Arkadaslar selamlar gameloftun oyunları var ornekse heavy gunner, nova, dungeon hunter vs.. arkadaslar ne yaptım ne ettimse ben bu oyunları kuramadım airplane modda actım oyun wifi istiyor baglanıyor bir seyler download ediyor uzun beklemeler var ama yinede herhangi bir sonuc alamıyorum en son novayı denedim download icin wifi activation istedi ok dedim download ok touch this screen diyor ama nafile bastıgım an menuye donuyor bu oyunları kuran arkadaslarım ya da hic download etmeden direk apk ve hazır data ile kurabiliyormuyuz bunun bilgisini verebilecek bir arkadasım var mı allah rızası icin :)

Bahsettiğiniz ve daha yazmadığınız tüm gameloft oyunları oynadım DHD'de. Şu zamana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim. Taki Asphalt 6 ya kadar. Önce apk.yi kuruyorsunuz, ardından oyun net üzerinden gerekli dosyaları indiriyor. Sonra oyununuzu oynuyorsunuz. Dediğim gibi sadece Asphalt 6 da sorun yaşadım. 2 kez kurdum olmadı. Ana menüye atıyordu sürekli. İnat ettim. 3. de oldu. Oyunun yarısına kadar oynamıştım ki, 3 - 4 gün sonra başlangıç videosunun ardından atmaya başladı oyundan. Ne yaptıysam olmadı. (Galaxy S de zaten kasıyormuş oyun) 2.3 ü bekliyorum. Bir yerde okumuştum. 2.3 gelince bu tarz oyunlardaki sorunlar nispeten azalacakmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama gameloft dışındaki oyunlar da pek iyi değil zaten.

• Önder Çatalkaya:

kardeş fasterfix uygulamsını indir marketten. aç ve yaşadığın kıtayı seç. türkiye için asyayı seçmeyi unutmayın:))) ardından gps test veye gps status u indir calıştır verileri sıfırla. ben şuan adanadayım. kapalı ortamda yani evde odada/salonda 2-5 sn de oturduğum binanın üzerine tık diye geliveriyor. dışardakini anlatmaya gerek yok zaten. boşver radio rom kerneli. onlar ayar yapmaz yapılandırılmış ayarlar üzerinde güç ve bağlantıyı sağlarlar. seninki ayarlarda bozukluk var. geçmiş olsun:)
  • lander:

htc logosundan sonra coredroid logusunu görüyorsan yani dönen mavi ışıldağı :) herşey yolunda demektir. keşke 10 dakikaka yerine 11-12-13 herneyse yeterince bekleseydin.oraya kadar gelebildiysen sorun yoktur demektir. neyse geçmiş olsun.
  • YENİ ROMLAR HAKKINDA...

yaklaşık bir ay önce nisana kadar gingerbread romlarını yüklemeyin (test amacı dışında) demiştim. lee ve mike biz bu işi tam beceremeyeceğiz deyip çekildiler ancak sergio ve takım arkadaşları yoğun bir çaba sonucu v4.. acemiliğinden sonra v5.. i iyi bir yere getirebildiler. ancak şimdiki hiçbir GB rom orjinal bir rom kopyası değil. bir ön çalışma romun kopyasıdırlar. ve kernel seçiminiz yoktur yani max 1024 mhz de çalışır cpu nuz. yani quadrantlar sizi aldatmasın. coredroid v5.2 bugün itibarı ile mevcut en stabil hızlı ve en az sorunlu( nerdeyse sorunsuz) costum romdur. artık GB rom kullanabilirsiniz rahatlıkla. ses, gps, video çekimi, sinyal güçü, stabilite,performans ve batarya neredeyse mükemmel düzeye ulaştı.

sizlere tavsiyem coredroid v5.2 ve radio olarak .....04.07_M ya da ....03.07_M versiyonunu kurun ve arkanıza yaslanın. v5.2 henüz normal kulanıcılara duyurulmadı yarında duyurabilir haftaiçini de bekleyebilir sergio paşa yani çıkmasını bekleyin.(coredroidroms.com). ama şuana kadar 6 farklı platformda 40tan fazla rom kullandım ve test ettim en iyisi coredroid v5.2 diyebilirim gönül rahatlığı ile.

önemli: mutlaka ama mutlaka... data-system-cache-batterrrrrystats formatlayın ve ardından FULL-WIPE.zip uygulamayı yapın. ve tüm uygulamaları tek tek yükleyin ilk GB roma geçişte. hala froyoda kalmak isteyen ise coredroid hd v3.3 radio ...02.17_M kursun ve cihazın ne kadar da performanslı ve şık olduğunu görsün ve de tam bir kullanım rahatlığı tatsın :) şahsen ayrılırken çok üzülmüştüm ve heran geridönebilirim:)))
    ....
    Yakında htc official GB i duyuracak ve ortalık karışacak. size tavsiyem o güncellemeyi hemen almamanız veya kurmamanız. 15-20 gün sonra rootlu orjinal GBler boy gösterecek.

....
    Ayrıca hertürlü paylaşım ve yardımlaşmayı sergileyen arkaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
    the north arkadaşımızı verdiği emek ve gösterdiği çalışma azmi için ayrıca kutluyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sekiz_inci_gun

lander:

htc logosundan sonra coredroid logusunu görüyorsan yani dönen mavi ışıldağı :) herşey yolunda demektir. keşke 10 dakikaka yerine 11-12-13 herneyse yeterince bekleseydin.oraya kadar gelebildiysen sorun yoktur demektir. neyse geçmiş olsun.

evet ilk açılışta baya bekletiyor fakat asıl sorunu buldum Circle Battery Meter v5.0 patchini custorm romu kurduktan hemen sonra yaptım ondan sonra reboot dedim o yuzden acılmamıs
  • Sekiz_inci_gun hocam suan coredroid v5.0 kullaniyorum aslinda son derece stabil ve basarili herhangi bir sikintiya rastlamadim fakat v5.0 ile v5.2 arasinda ne gibi yenilikler ve duzeltmeler var acaba? sizin bilginiz vardir bu konuda.
  • Aslında benim sormak istediğim soru farklı,HTC DHD'yi gittigidiyor.com yolu ile tedarik eden var mı ? Güvenilir midir ? Bir satıcı var misal,en çok htc dhd satan kişi olarak geçiyor.( sitede ) Fikrini belirten olursa sevinirim.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekiz_inci_gun

YENİ ROMLAR HAKKINDA...

yaklaşık bir ay önce nisana kadar gingerbread romlarını yüklemeyin (test amacı dışında) demiştim. lee ve mike biz bu işi tam beceremeyeceğiz deyip çekildiler ancak sergio ve takım arkadaşları yoğun bir çaba sonucu v4.. acemiliğinden sonra v5.. i iyi bir yere getirebildiler. ancak şimdiki hiçbir GB rom orjinal bir rom kopyası değil. bir ön çalışma romun kopyasıdırlar. ve kernel seçiminiz yoktur yani max 1024 mhz de çalışır cpu nuz. yani quadrantlar sizi aldatmasın. coredroid v5.2 bugün itibarı ile mevcut en stabil hızlı ve en az sorunlu( nerdeyse sorunsuz) costum romdur. artık GB rom kullanabilirsiniz rahatlıkla. ses, gps, video çekimi, sinyal güçü, stabilite,performans ve batarya neredeyse mükemmel düzeye ulaştı.

sizlere tavsiyem coredroid v5.2 ve radio olarak .....04.07_M ya da ....03.07_M versiyonunu kurun ve arkanıza yaslanın. v5.2 henüz normal kulanıcılara duyurulmadı yarında duyurabilir haftaiçini de bekleyebilir sergio paşa yani çıkmasını bekleyin.(coredroidroms.com). ama şuana kadar 6 farklı platformda 40tan fazla rom kullandım ve test ettim en iyisi coredroid v5.2 diyebilirim gönül rahatlığı ile.

önemli: mutlaka ama mutlaka... data-system-cache-batterrrrrystats formatlayın ve ardından FULL-WIPE.zip uygulamayı yapın. ve tüm uygulamaları tek tek yükleyin ilk GB roma geçişte. hala froyoda kalmak isteyen ise coredroid hd v3.3 radio ...02.17_M kursun ve cihazın ne kadar da performanslı ve şık olduğunu görsün ve de tam bir kullanım rahatlığı tatsın :) şahsen ayrılırken çok üzülmüştüm ve heran geridönebilirim:)))
    ....
    Yakında htc official GB i duyuracak ve ortalık karışacak. size tavsiyem o güncellemeyi hemen almamanız veya kurmamanız. 15-20 gün sonra rootlu orjinal GBler boy gösterecek.

....
    Ayrıca hertürlü paylaşım ve yardımlaşmayı sergileyen arkaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
    the north arkadaşımızı verdiği emek ve gösterdiği çalışma azmi için ayrıca kutluyorum :)

Övgülerin için teşekkürler

Evet şu an en stabil çalışan coredroid 5.2.Dediğin gibi uygun radio sürümü ile çok verilmi çalışıyor.Güncellemeler konusunda haklısın hemen alınırsa root silinir ve çok uğraşılmak zorunda kalınır.Yine xda'deki arkadaşları beklemek en doğrusu olacaktır..

• ben de coredroid 5.0 kurmuştum. offical gingerbread çıktıktan sonra custom rom lar gelene kadar rom değiştirmem heralde. 5.0-5.2 arasında pek bi fark olduğunu sanmıyorum. ufak tefek bug ları düzeltmek için yapılıyor sonuçta.
  • ustalar coredroid 5.2 yi hiç bir yerde bulamadım.Siz nereden bulup test ettiniz? Sitesinde henüz 5.1 mevcut.
  • quote:

ustalar coredroid 5.2 yi hiç bir yerde bulamadım.Siz nereden bulup test ettiniz? Sitesinde henüz 5.1 mevcut.

@sekiz_inci_gun ustama vahiy geliyo romlar Allah tarafından
  • Bana kalirsa henuz cikmadi sadece soylentisi uzerine yorum yapti sekizinci gun kardesim yoksa ne alaka :::) henuz plyasada yokkk
  • şaka bir yana, abi yorum yapmamış ama bence rom developer larla (sergio demiş zaten) irtibatı vardır. test için henüz yayınlanmadan link paylaşmışlardır. o da deneyip görüşlerini bize aktarmıştır. en iyi tahminim budur
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.