Şimdi Ara

Yeni logitech Z506 Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
6
Favori
55.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhan96

Ben de bu sistemi alıcam şu an en ucuz nerde satılıyor bilgisi olan var mı?

Eksen Bilgisayara bi göz atın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Gakko_

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan96

Ben de bu sistemi alıcam şu an en ucuz nerde satılıyor bilgisi olan var mı?

Eksen Bilgisayara bi göz atın hocam.

eyvallah hocam
  • Selam benm x540 varda kart arızası cktı servıse gnderdım degısım yapılcak x540 olmazsa bska bı model verıcez dedıler muhtemelen x540 stokta olmazsa bunu verıcekler bu hoparlor nasıl aceba x540 a gore bıde duvara asmak ıcın arkaasında cıkıntı varmı cevap beklıyorum tskler :) !!!
  • Ben bu eq. ayarlarını nasıl yapıym aceba daha güzel çıkması ıcın nasıl yapabılırım ?

Yeni logitech Z506 Ana Konu
  • arkadaşlar bu sistem eksenbilg.da indirimde. benim samsung b650 lcd tvim var acaba bu sistemi tvme takabilirmiyirm. Sistemde optik giriş varmı. Acil yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: h@ydut

arkadaşlar bu sistem eksenbilg.da indirimde. benim samsung b650 lcd tvim var acaba bu sistemi tvme takabilirmiyirm. Sistemde optik giriş varmı. Acil yardım lütfen

Yok!
    tv kulaklık çıkışından bağlarsın 5.1 alamassın, alman için dekoder lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahemir

quote:

Orijinalden alıntı: h@ydut

arkadaşlar bu sistem eksenbilg.da indirimde. benim samsung b650 lcd tvim var acaba bu sistemi tvme takabilirmiyirm. Sistemde optik giriş varmı. Acil yardım lütfen

Yok!
    tv kulaklık çıkışından bağlarsın 5.1 alamassın, alman için dekoder lazım..

bir türlü halledemedim şu ses sistemi işini ya. Decodar falan maliyetlimi olur hocam
  • dekoder 175 cıvarıdır.
    5.1 değilde tv de 2.1 seyretmekte mümkün, edifierin optik çıkışlı sistemi iş görür.
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=755258
  • ARKADAŞLAR BU EQ AYARLARINI NASIL YAPIYIM ACEBA YARDIM EDIN !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheque123123

ARKADAŞLAR BU EQ AYARLARINI NASIL YAPIYIM ACEBA YARDIM EDIN !!!

Nasıl eq ayarları anlamadım
    yazılımsal olarak kulağına nasıl iyi geliyorsa öyle ayalıcaksın başka bir ayarı yok, birde hazır eq ayarları var denemen lazım..
  • yaa ben en güzel nasıl cıkar onun derdındeyım :) tiz'i ne kdr yukseltıcem faln fln :)
  • Yukarda ekran goruntusü var :)
  • e sen ayarlıcan onu işte benim kulağımla seninki bir mi
  • Benim kulak anormal :D bsy begenmıorum :D neyse dnycez artık bsyler gelsınde bı Sence x540 mı z-506 mı ?
  • valla ben sadece x540 ı dinledim bass olarak güzel hatta fazla bile ama tiz eksikliği var onu da yazılımsal ayarlıcan.
    kıyaslama yapamıyorum kullanım kolaylığı hangisinin iyi ise onu al derim..
  • Ben şöyle antıyım ben 2 yıldır x540 kullnıoyrum 2kere aldım x540 gecen hafta cıkısları yandı (yktm) :D servıse gnderdım degısımı yapıldı yerıne z-506 gelıyor yarın elımde olur sanırım boyle bı durum var :S Hıc acmayıp kutusunu satıp x540 mı alsam dıycemde x540 yok hıc bıyerde vlla bıtırmısler .s Yurtdısından gelmıyor artık adama sordum x540 ın yerıne bunu verın demısler .s
  • ya hiç uğraşma z506 geliyorsa al güle güle kullan, aralarında kayda değer fark yok yorma kendini
  • Yapcak bişey yok zaten ama duvarlara asmak ıcın yerı yok o olsaydı iyiydi :D :D Yarın gorucez bakalım nasıl bsy oldugunu :)
  • Bende 5 ay önce bu ürünü aldım.İlk aldığımda onboard ses kartına bağlayıp dinliyordum pek ses kalitesi çok iyi değildi ve aynı sorunlar bende de vardı ama 2 ay falan önce deneme amaçlı harici bir ses kartı aldım (creative thx trustudio pro 5.1) Bu ürünle birlikte tüm sorunlarım çözüldü son seste bile bir cızırtı olmadan rahatlıkla müzik dinleyebiliyorum.
  • bugün teknosada z 623 ve z 506 yı test ettim.
    izlenimlerim:

z506:
    öncelikle benim daha önce merak ettiğim konu olan cızırtı sorunu yok. 2. si setero tek kaynaktan 5 haporlordende ses 2.1 olarak gelmekte. yani ben cep telefonu ile denedim oldu, laptop, mp3 palyer vb. ses kaynaklarından 5 haporlor çalışır 2.1
    - rca girişlerinden de tek stero kablo ile bağlantı yaptım ve ondanda 5 haporlorden ses aldım. yani lcd vb cihaclardada kullanılır 2.1.
    -umduğumdan daha küçük bir yapıda
    -bass ağırlıklı ses alınıyor.
    bası %25-40 seviyelerinde bile fazlasıyla bass alınmakta.
    hoparlörler küçük ve hafif.

z 623 daha oturaklı geldi.
    açıkçası z 623 ten sonra z 506 çok basit geldi.

saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.