Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
49
Favori
335.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yok pioneer yok yamaha derken; kararımı harman kardon olarak verdim.şuan kararsızım bugün alacağım
    AVR151+hkts5 yada
    avr161+hkt16.
    ikisi arasında 500TL fark var. bu farka değermi.çünkü benim için az bi rakam değil. ikisi arasında 10w fark var bildiğim kadarıyla.
    hangisini önerirsiniz
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix -- 22 Şubat 2016; 14:09:49 >
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Bunu alacaksan bu markaya bak bunu al demiyorum

http://urun.n11.com/uydu-hoparlor/bowers-wilkins-683-s2-black-hi-fi-speaker-P74100880?cid=604001&gclid=CJGrjLKqi8sCFVYo0wodstkMzw&gclsrc=aw.ds

Tamammi kuzen once bana sor anten seni. 2 sokak otemdesin bana sorsana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenix kullanıcısına yanıt
    Hic bir fark yok oda speaker farkindan o speakeri al avr 151 e tak 10 w olsun onemli olan amfi aralarindaki fark avr151 de Bluetooth yok 161 de var bukadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Hic bir fark yok oda speaker farkindan o speakeri al avr 151 e tak 10 w olsun onemli olan amfi aralarindaki fark avr151 de Bluetooth yok 161 de var bukadar.

sağol kardeşim. yani ses kalitesi açısından fark olmaz dimi
    Bende 151 avr ve 5.1 i var memnunum fakat sunu hesaba kat onun ayrica ayaklari var 5.1 in onlarin 2 tanesi 300 sen 4 tane alicaksin 600 tldir bilgin olsun.

• Avr 151s +hkts5 alınmıştır teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gule gule kullan ve 5-1 in kucuklerini duvara monteleme git ayak al mutlaka daha guzel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Gule gule kullan ve 5-1 in kucuklerini duvara monteleme git ayak al mutlaka daha guzel oluyor.

teşekkürler. şuanda ayak alacak para kalmadı :)
    duvara montelemeyip yere koysam ses kalitesi çok değişir mi yani olumsuzmu olur
    Harman kardon kendisi kulak mesafesi diye internetteki kullanıcı klavuzunda soyler olsun ilere al mutlaka gorsel de cok iyi eve gidince foto koyarım.

• hkts200 sub için anakart lazım , servis dışında nereden nasıl temin edebiliriz.
  • Bu arada yetkili teknik servis olan astek teknolojiye dikkat edin.sadece ariza tespite 35 dolar istiyorlar.bir de kargo bedeli var. Yetmezmis gibi arizanin durumuna gore fiyat verebilecegini belirtip minimum 170 dolardan max 350 dolara kadar cikabilecegini belirtiyorlar.parca talep ettigimde ise disari satış yapamayacagini soyluyorlar.bu arada urunun yaninda iki tane hkts60 kolonlu paketi 199 dolar.boyle bir servis anlayisi var mi? Insanlari bu şekilde gormeleri hos degil!

• arkadaşlar avr 151s ve hkts5 sistemini aldım.
    sistem tvden optik kabloyla 151s e bağlı. tvyi açınca problem yok ses sisteminden ses geliyor.
    fakat sony bdp-s6500 bluray playerım var. Bluray tvye direk hdmi kablosuyla, ses sisteminide optik kabloyla bağlı. fakat bluraydan ses sistemine optik kabloyla baglı olmasına rağmen bi türlü ses alamıyorum
    ne yapmam gerekiyor
    Hayırlı olsun,
    Avr mantığı, bütün medyaları AVRye bağlamak ve oradan da tvye bağlamaktır. Sizler de Bluray player inizi Hdmi ile avr151 e bağlayın. Avr nin output undan da tvye ayrı bir HD'mi ile bağlantı yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: uyeanil

Hayırlı olsun,
    Avr mantığı, bütün medyaları AVRye bağlamak ve oradan da tvye bağlamaktır. Sizler de Bluray player inizi Hdmi ile avr151 e bağlayın. Avr nin output undan da tvye ayrı bir HD'mi ile bağlantı yapabilirsiniz

Teşekkürler
    peki;
    bluray sony bdp-s6500 4k upscale özelliği ve görüntü iyileştirme özellikleri var.
    bunu avr ye takarsam avrdende tvye gidecek. görüntüde düşme olmazmı.
    2.sorumda
    blurayda digital coaxial çıkış var bunu avrnin digital coaxial girişine taktığımda sesi almam gerekmezmi
    cevaplarsanız sevinirim
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix -- 2 Mart 2016; 16:27:56 >
    Soru bilmediğim yerden geldi 😀
    Sahneyi tecrübeli arkadaşlara birakayım

• Geçen hafta Hk avr151 ve hkts 5 alarak sektöre giriş yaptım. Call of duty de yağ gibi akıyor, her bir silah sesini ayrı ayrı tenefüs ettiriyor. Lakin bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara; ps3 ve uydu receiver ı avr cihaza hdmı ile bağladım, cihazıda hdmı ile tv ye verdim. Birde tv ile avr cihazı optik kablo ile bağladım. Çalışmada bir sıkıntı yok sesten de gayet memnunum fakat bu bağlantı şekli doğrumudur ? Yanıt verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• In absentia kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun gayet dogru

• Evi tasiyinca yeniden zevkli bir ugras icine girdim

• Bu mesaja eklenen görseller:

• Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.