Şimdi Ara

Blur Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
21.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Playstation 3 ve Xbox 360  

Genelde yarış oyunlarından ipi en önde göğüslemek için hızlı olmaya çalışırız. Peki bir yarış oyununa silahlar eklense ve rekabet centilmenlik sınırlarının dışına çıksa ne dersiniz ? Eğer cevabınız evetse, Blur’a hoşgeldiniz.

• Elinize Sağlık Güzel inceleme olmuş split second u tercih ederim ama buna
  • Banlı olduğum için misafir olarak yazıyorum. Güzel inceleme+oyunda güzel. Teşekkürler.

PETTIBONE
  • videonun sonundaki benzetmeler süper olmş :)
  • Elinize sağlık
  • Güzel incleme olmuş yalnız görüntü kalitesi kötü gibi geldi bana. Bu arada sondaki video ise ayrı bir güzel olmuş.
  • bence çok düşük verilmiş.genel olarak 9.0 verirdim ben şahsen
  • Güzel inceleme elinize sağlık split baydı biraz blur biraz daha iyi gibi geldi yakında deniycem :)
  • son dönemin en iyi yarış oyunu
  • Teşekkürler güzel inceleme sonuna bayıldım
  • İnceleme için Erdinç İyikul ve ve ekibine çok Teşekkürler çok güzel bir son olmuş başarılarınızın devamını dilerim.
  • Erdinç abi saçlar süper olmuş, böyle daha iyi :D
  • Erdinç İyikul herzamanki gibi mukemmel anlatım ses tonu bilgilendirme tebrikler

Blur 'u Erdinç İyikul incelediğine göre daha cok hosuna gitmiş olmalı zaten Ersin Kılıç'ın İncelediği Split Second'dan (8.0) da yuksek not almıs (8.4)

Split Second bnm daha cok hosuma gitti yani burada o oyun soyle ben bunu oynuyorum diğeri baydı gibi ilginc yorumlar var bu konuyu buyuk cogunlukla PS3 sahipleri inceliyor buincelemelerde asıl Ps3 sahipleri için yararlı oluyor cunku onlar 90 milyon verip ''orjinal'' Split second veya Blur 'u almaya karar verecekler

sonucta 2side keyifli oyun alternatifleri yok ta ki MotorStorm: Apocalypse cıkana kadar oyuzden once birini alıp uzun sure oynayıp dıgerıyle 15 tl ye takaslamak en mantıklısı

merak ettiğim birsey var

Split Second grafik olarak oldukca ustun bir oyun tek eksisi arabaların hasar almayısı ama cevre arabalar oldukca guzel 8.4 puan almış
    Blur ise 8.5 vermiş durumdasınız ben mi videolardan yanlıs goruyorum.. split second ın gorunumu cok cok daha iyi acaba oyun kendi içindemi degerlendiriliyor yani nasıl olurda grafik split second dan fazla puan alır anlamadım bu degerlendirmeler neye göre yapılıyor ..

suanda diger siteler bakıyorumda aynı durum söz konusu

Erdinç İyikul inceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 12 Haziran 2010; 1:22:10 >

• bir haftadır oynuyorum kalite oyun yapmışlar
  • çok saçma o lazer ışınlarını araba neresinden çıkarıp atıyor split second buna bin basar hem gerçekçi mükemmel animasyonları var gökdelen yıkılıyor uçak düşüyor vs vs o daha kaliteli bu çok saçma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

çok saçma o lazer ışınlarını araba neresinden çıkarıp atıyor split second buna bin basar hem gerçekçi mükemmel animasyonları var gökdelen yıkılıyor uçak düşüyor vs vs o daha kaliteli bu çok saçma olmuş

Her oyunda mantık arayacaksanız işiniz zor.
  • Eskiden deli gibi oynadığım Twisted Metal 2 diye bir oyun vardı.Anladığım kadarıyla ona benzeyen bir oyun hemen yükleyeceğim.
  • 'Death Race' filminden esinlenmişler gibi geldi bana.

http://www.youtube.com/watch?v=RU4TUCh-HwE

Bu arada iyi filmdir.
  • Split second u oynadıktan sonra bu oyunu oynayınca çok sıkıcı oluyor. Split seconddaki heyecan ve aksiyon yok bence bu oyunda. grafik olarakta split second daha iyi...
  • codemachine ye katılıyorum split second daki aksiyon ve fizik bunda yok onun tasarımlarıda daha güzel
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.