Şimdi Ara

206 sedan comfort

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
26.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    babam için sıfır 206 sedan 1.4 comfort manuel ac abs almayı düşünüyoruz
    konfor güvenlik yakıt vs konusunda görüş almak istiyorum

• Arkadaşlar bakın bence bir aracın niteliğinden çok işçiliği önemlidir. Çünkü uzun soluklu kullanılacak araçlar işçilikle ön plana çıkar. Bakın çok basit birşey belirtmek isterim eğilin ve arabanın arka eksozun geçiş şekline bakın. Aksın egzosa zamanla değeceğini görceksiniz. Bunu bir mühendis tasarlarken şunu düşünmeli bu araba süspansiyon sistemi sıfır konumunda bu eksoza deyiyor mu diye. Bu mühendisliğin gereğidir en riskli duruma göre tasarım yapmak. Bir de bagaj kapağının kapatılışına bir bakın. Kapak kendi dengesini oluşturamayıp bir anda küt diye kapanıyor. Bunu bilmeyen arkadaşlar bunu öyle bırakıp maalesef arabanın bagaj kapağını en hızlı şekilde kapatmış oluyor. Bunun dışında eğer bir aracın torpido gözünde ışık düşünülmüyorsa maalesef benim bu aracın üretilmesindeki samimiyetim sorgulama hakkım doğar. Keza bu araçla ilgili yayınlanmış http://forum.donanimhaber.com/m_23693703/tm.htm
    bazı sonuçlar var bunları da görmeniz gerekir. Arkadaşlar bu araçla 50 bin km yaptım bana da başta çok şirin geldi ama açtığı sorunlar beni çok ama çok bezdirdi. Sizi de uyarmayı alacak olanları kendime görev bilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.