Şimdi Ara

SAMSUNG N150 inceleme Fotograflar-Teknik Bilgiler-Sorular/Cevaplar Tek Konu (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
9
Favori
224.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McCarty

bu ürün saatte nekadar elektrik tüketiyor ? birde ısınma sorunu oluyor mu ?

40W adaptör var, hesaplayın. Isınma sorunu yok..
  • Şarj olurken 36w full şarjda 10w elektirik tüketiyor. Yoğun bir şekilde kullanacaksanız ısınıyor. işlemci ile soğutucu arasına çıkma ince bakır levha koydum ısınması birazdaha azaldı ve performansı arttı.
  • Arkadaşlar 12-10-2012'de aldığım samsung n150 netbook'umun bataryası tamamen bitti sanırım, garantide dolduğu için mecburen dışardan alıcaz. kaliteli ve uyun fiyata alabileceğim bir yer varmı?
  • benim bilgisayarda da sol alt köşede kırmızı simge devamlı yanık duruyor ve
    pil değiştirmeniz yararlı olabilir uyarısı veriyor
    bu pilin markası nedir ve nerede bulabiliriz bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: telit35

benim bilgisayarda da sol alt köşede kırmızı simge devamlı yanık duruyor ve
    pil değiştirmeniz yararlı olabilir uyarısı veriyor
    bu pilin markası nedir ve nerede bulabiliriz bilgisi olan var mı

Bendede başta o uyarı çıktı ve bir süre sonra pil hiç şarj olmamaya başladı, şuan şarjda kullanıyorum ve şardan çekince kapanıyor.
  • pili yetkili servis yada teknosa bimeks gibi mağazalarda bulabilirmiyiz
  • Daha önce starterden ultimed ve w7 home premium'a yükseltebiliyordum lisans anahtarı ile ama şimdi olmuyor kodu doğluyor yükseltme başlıyor ama daha sonra hata veriyor sizce neden olabilir?
  • sıfır pil bulabilme imkanımız var mı

• quote:

bu sitede uygun buldum güvenilir mi acaba

https://www.pilburada.com/samsung-n150-np-n150-notebook-bataryasi-pili-siyah-retro-45457u.html

ben sanal pazardan aldım 90tl. sanal pazardan 10tl hediyem vardı onuda kullandım 80tl gelmiş oldu. ilk 10saat sarj yaptım pili, şuan 4 saat görünüyor bekleme süresi. şimdilik iyi bakalım 3 kez tam şarj yapalım sonuç ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 16 Şubat 2013; 11:04:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

quote:

https://www.pilburada.com/samsung-n150-np-n150-notebook-bataryasi-pili-siyah-retro-45457u.html

ben sanal pazardan aldım 90tl. sanal pazardan 10tl hediyem vardı onuda kullandım 80tl gelmiş oldu. ilk 10saat sarj yaptım pili, şuan 4 saat görünüyor bekleme süresi. şimdilik iyi bakalım 3 kez tam şarj yapalım sonuç ne olacak.

son durum nedir pilde acaba, benim de almam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erergin

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

quote:

son durum nedir pilde acaba, benim de almam gerekiyor.

Hocam tam şarj ile 4-5 saat arası kullanıma göre değişiyor, ama ben memnunum şimdilik zira 80tl almış oldum ben, bu fiyata bu kadar gayet iyi bence nette 120-180 arası değişiyor çoğu yerde.

• bu cihaza ram takviyesi yapılabilir mi ?
    hangi tür ram almak gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu cihaza ram takviyesi yapılabilir mi ?
    hangi tür ram almak gerekiyor ?

daha once defalarca cevaplandıgı sekilde malesef 2 GB ramden fazlası calısmıyor
  • Benimkinde de hiç bir sorun yokken dün şarjdan çıkarttım 5 dakka sonra bilgisayar kapandı şimdi ise %85 prize takılı şarj dolmuyor uyarısı alıyorum ışık bir kırmızı bir yeşil yanıp sönüyor. Birdenbire bataryanın öldüğünü de hiç görmemiştim bu sorunla karşılaşan var mı acaba?
  • win 7 yükledim ama ekran parlakliği ayarı bozuldu.
    ekran cok parlak ve parlakliği değistiremiyorum.
    yardimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yecoskunsu

win 7 yükledim ama ekran parlakliği ayarı bozuldu.
    ekran cok parlak ve parlakliği değistiremiyorum.
    yardimm

Acer 'ın kendi programlarını kurmayı denediniz mi ?
  • En sonunda dayanamayıp şu pili aldım, ilk kullanım için fena değil 4 saat civarı gidecek gibi

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/samsung-n150-np-n150-beyaz-batarya-faturali-81360440

dün kontrol ettim. %0 kayıp var. toplam kapasite 48880 gibi birşey, orjinalinden yüksek yani. bir de orjinal pilmiş gibi görüyor programlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erergin -- 20 Mayıs 2013; 11:30:06 >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.