Şimdi Ara

SAMSUNG N150 inceleme Fotograflar-Teknik Bilgiler-Sorular/Cevaplar Tek Konu (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.291
Cevap
9
Favori
224.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekrana bugün bir şey oldu durup dururken. Neden olabilir?

SAMSUNG N150 inceleme Fotograflar-Teknik Bilgiler-Sorular/Cevaplar Tek Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

Arkadaşlar ekrana bugün bir şey oldu durup dururken. Neden olabilir?

düşürdünmü? üsttaraf kırılmış gibi görünüyor
  • Bu cihazda wow oynayabilir mi:)
  • Elimde NC111 Modeli var. Bumodelin tek slot ddr3 8500 model 2 Gb Ram i mevcut ben bunu çıkarıp yerine 4 Gb lik bir ram takmak istiyorum. Tabi performans açısından bir etkisinin olup olmayacagını merak ediyorum.. ozellikle flash uygulamlarında yavaş olan bu netbook u hızlandırabilir mi? deneyenler veya ustad arkadasların onerilerini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitrendir

Elimde NC111 Modeli var. Bumodelin tek slot ddr3 8500 model 2 Gb Ram i mevcut ben bunu çıkarıp yerine 4 Gb lik bir ram takmak istiyorum. Tabi performans açısından bir etkisinin olup olmayacagını merak ediyorum.. ozellikle flash uygulamlarında yavaş olan bu netbook u hızlandırabilir mi? deneyenler veya ustad arkadasların onerilerini bekliyorum

Hız değişmeyecekse faydası olmaz bence. Zaten ram kullanımı da 2GB'ı geçmiyordur. Ayrıca bildiğim kadarıyla işlemci N570 ise max 2GB destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

Arkadaşlar ekrana bugün bir şey oldu durup dururken. Neden olabilir?

düşürdünmü? üsttaraf kırılmış gibi görünüyor

Hayır. Kırık falan yok sanırım fotoğrafta öyle görünüyor. Acaba yeni monitor alsam internetten, kendim değiştirebilir miyim?

• bu pc ye 4gb ram takılamaz - ekranı arızalanan arkadaşta ekran filmini değiştirmeli. Garanti varsa ücretsiz değiştirilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

bu pc ye 4gb ram takılamaz - ekranı arızalanan arkadaşta ekran filmini değiştirmeli. Garanti varsa ücretsiz değiştirilir.

Teşekkür ederim hocam. Kendim değiştirebilir miyim peki? Bir de ortalama fiyatları nelerdir? Ürünün faturasını bulamadığım için garantiden faydalanamıyorum malesef.
  • quote:

quote:

bu pc ye 4gb ram takılamaz - ekranı arızalanan arkadaşta ekran filmini değiştirmeli. Garanti varsa ücretsiz değiştirilir.

Teşekkür ederim hocam. Kendim değiştirebilir miyim peki? Bir de ortalama fiyatları nelerdir? Ürünün faturasını bulamadığım için garantiden faydalanamıyorum malesef.

faturaya gerek yok barkodtan bakarlar...parçayı bulman zor ve cihaz elinde kalır..en iyisi ver onlar yapsın

• quote:

quote:

quote:

faturaya gerek yok barkodtan bakarlar...parçayı bulman zor ve cihaz elinde kalır..en iyisi ver onlar yapsın

Bugün sordurdum kabul etmediler öyle. Zaten çağrı merkezi ile görüştüğümde de kabul etmemişti. Fatura şart dedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün sordurdum kabul etmediler öyle. Zaten çağrı merkezi ile görüştüğümde de kabul etmemişti. Fatura şart dedi.

ben 2009 da 2. el nc10 netbook almıştım fatura yoktu ekran filmini ücretsiz değişmişlerdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben 2009 da 2. el nc10 netbook almıştım fatura yoktu ekran filmini ücretsiz değişmişlerdi

Servisten servise değişiyor olabilir.

• Bende açma kapama düğmesinde sorun olmuştu elimde faturada mevcuttu ama beşiktaş samsung servis faturaya gerek yok seri numarasından takip edebiliyoruz dedi bana telefonda ve gittiğimdede istemediler fatura falan. servisten servise değişiyor sanırım kaldıki aynı arıza için başka bir servis garantiye girmiyor deyip 70tl istemiş.
  • quote:

Servisten servise değişiyor olabilir.

Sorun çıkarmayan servise gönderin. Şehir dışına kargo ile gönderebilirsiniz. Sonuçta istediğiniz servise gönderme özgürlüğünüz var.
  • arkadaşlar merhaba,

ben n150 plus'a format atmak istiyorum.. ama ne yapacağımı bilmiyorum.. tarif eder misiniz?
  • Herkese Selamlar,

Benim maalesef batarya ile sorunum var. AC Adaptör takılı olduğu halde şarj sürekli %0 gösteriyor ve kesinlikle şarj olmuyor. Şarj ledi ise sanki şarj oluyormuş gibi turuncu yanıyor. Adaptör fişini çektiğim anda cihaz kapanıyor. Bazen kafasına göre %100 diyor ama alakası yok... :(

Yazılımsal olarak bazı şeyler denedim özellikle yurtdışı forumlardan okuduklarımdan ancak maalesef yine de sonuç alamadım. Cihazda XP yüklü. Servise göndermeden önce denememi önereceğiniz herhangi bir işlem var mıdır?
  • Cihazı geldiği işletim sistemine geri yükleyip bir de öyle deneyin. Yazılımsal birşeyse çözülebilir.
  • bilgisayarımın c sürücüsü neredeyse tamamen dolu oysa yüklü bir dosya da yok

format atmadan c sürücüsünü nasıl temizleyebilirim
  • Arkadaşlar netbookumu satıcam özellikleri : n150-jp0ntr n550 işlemci 2 gb ram, ilgilenenler PM ile ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.