- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ad-aware silme sorunu
Bu konudaki kullanıcılar:
 
1
Cevap
8248
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


 
5231 Mesaj
16 Şubat 2010; 15:57:22 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar programı kaldırırken aşağıdaki hatayı veriyor. Nasıl kaldırabilirim? Revo uninstaller programını denedim sonuç yok zaten o da programın kendi uninstaller ını çalıştırıyor. Direk kaldıracak bir program yok mu veya çözüm?
_____________________________4138 Mesaj
16 Şubat 2010; 16:41:15 

Antivirüs programınızı bilgisayarınızdan kaldırmak için; Uninstallers (removal tools) "unwise.exe" Lavasoft Ad-Aware SE klasöre (C: \ Program Files \ Lavasoft \ Ad-Aware) çalıştırın. Bunun işe yaraması için install.log dosyasının olması gerekir yani nasıl kurulduğunun bilinmesi tanınması gerekir.
Bu işe yaramıyorsa; manual kaldırmak zorundasınız, C: \ Program Files \ Lavasoft \ Ad-Aware klasörü içindeki "unregaaw.exe" dosyayı çalıştırın. Lavasoft ile ilgili tüm klasörleri silin, başlangıçta çalışan programlardan kaldırın. C:\Documents and Settings\[Kullanıcı Adı] \Application Data\Lavasoft ve tüm Lavasoft klasörünü silin. Çöp kutusunu boşaltın ve yebiden başlatın.
Ayrıca; Başlat -> çalıştır -> regedit (yazıp-tamam) Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinde F3 veya ctrl+f ile "Lavasoft" diye aratın, ne kadar Ad-Aware ile ilgili kayıt varsa silin.
_____________________________

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » ad-aware silme sorunu
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR6
0.211