DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ad-aware silme sorunu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
9.257
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> ad-aware silme sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      5248 Mesaj
      16 Şubat 2010 15:57:22 Konu Sahibi
      arkadaşlar programı kaldırırken aşağıdaki hatayı veriyor. Nasıl kaldırabilirim? Revo uninstaller programını denedim sonuç yok zaten o da programın kendi uninstaller ını çalıştırıyor. Direk kaldıracak bir program yok mu veya çözüm?

|
      |

• Yarbay
      4137 Mesaj
      16 Şubat 2010 16:41:15
      Antivirüs programınızı bilgisayarınızdan kaldırmak için; Uninstallers (removal tools) "unwise.exe" Lavasoft Ad-Aware SE klasöre (C: \ Program Files \ Lavasoft \ Ad-Aware) çalıştırın. Bunun işe yaraması için install.log dosyasının olması gerekir yani nasıl kurulduğunun bilinmesi tanınması gerekir.
      Bu işe yaramıyorsa; manual kaldırmak zorundasınız, C: \ Program Files \ Lavasoft \ Ad-Aware klasörü içindeki "unregaaw.exe" dosyayı çalıştırın. Lavasoft ile ilgili tüm klasörleri silin, başlangıçta çalışan programlardan kaldırın. C:\Documents and Settings\[Kullanıcı Adı] \Application Data\Lavasoft ve tüm Lavasoft klasörünü silin. Çöp kutusunu boşaltın ve yebiden başlatın.
      Ayrıca; Başlat -> çalıştır -> regedit (yazıp-tamam) Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresinde F3 veya ctrl+f ile "Lavasoft" diye aratın, ne kadar Ad-Aware ile ilgili kayıt varsa silin.
      |
      |

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      04 Aralık 2016 17:48:47

Sadece şunu silemiyorum tek sıkıntım o regedite baktım o kadar uğraştım uzman bir arkadaş teamwiewer ile yardımcı olabilir mi ?
      |
      |

Saygı Düzenin Anahtarıdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      17 Aralık 2016 19:00:12
      Ben halletim artık sorunum kalmadı
      |
      |

Saygı Düzenin Anahtarıdır. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.