DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK
756
Cevap
4
Favori
78.073
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
Mesaj
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   04 Şubat 2010 04:24:10
   |!Uyarı: Aşağıdaki bilgiler yazıldığı günü ilgilendirir,güncel olmayabilir!| NetAnket.Net
   Son tarifeler,kampanyalar ve bilgiler bir tık ötenizde > www.gsmobile.com.tr

   GALATASARAY TARAFTARI ARKADAŞLAR,KULÜBÜMÜZÜN MADDİ MANEVİ GÜÇLENMESİ,HEM BİZİM,HEM DE ÜLKEMİZ TÜRKİYE İÇİN FAYDALI OLACAKTIR.ZİRA TÜRKİYE DEMEK GALATASARAY DEMEKTİR.
   YURT DIŞINDA YABANCILARA TÜRKİYE DENİNCE AKLA GELEN İLK KAVRAMLARDAN BİRİ GALATASARAYDIR.

   KULÜBÜMÜZE MADDİ MANEVİ DESTEK VEREBİLMEK İÇİN KULÜBÜMÜZE AİT MARKALARA SAHİP ÇIKALIM.BUNLARIN BAŞINDA GSMoBiLe GSM HATTIMIZ VE GS BONUS KREDİ KARTIMIZ GELMEKTEDİR.

   EĞER BAŞKA GSM OPERATÖRLERİ KULLANIYORSAK,NUMARA TAŞIMA KAMPANYASINDAN DA YARARLANARAK,AVEA BAYİLERİNE GİDİP,GSMoBiLe TARİFESİNE GEÇMEK İSTEDİĞİMİZİ BELİRTELİM,HEM HER YÖNE BEDAVA DAKİKALARIMIZI KAZANALIM HEM,GSMOBILE SAHİBİ OLALIM,HEM HİÇ BİR OPERATÖRDE OLMAYAN AVANTAJLARLA KONUŞALIM,HEM DE KULÜBÜZÜ GÜÇLENDİRELİM.ÇEVREMİZDEKİLERİ DE BİLGİLENDİRİP KULÜBÜMÜZÜN HATTINA GEÇİRELİM.BU ŞEKİLDE KENDİ ARAMIZDA DAHA ÇOK UCUZA KONUŞALIM.GSMOBILE KONUSUNDA BANA BÜTÜN SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.GSMobile ve TARİFELER HAKKINDA DAHA AYRINTILI GÜNCEL BİLGİLERİ www.gsmobile.com.tr WEB ADRESİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

   KREDİ KARTI KULLANAN ARKADAŞLARIMIZA DA GS BONUS KREDİ KARTI KULLANMALARINI ÖNERİYORUM,ÜSTELİK İLK YIL KART ÜCRETİ YOK.BONUS KREDİ KARTI DA ÖNEMLİ GELİR KAYNAKLARIMIZDAN,ZİRA HER ALIŞVERİŞİMİZDE KULÜBÜMÜZE EKSTRA KAZANÇ SAĞLANMAKTA KREDİ KARTININ BAĞLI OLDUĞU BANKA TARAFINDAN.AYRICA GS BONUS KARTLARIMIZA HEM BİLET ALIRKEN HEM DE ÜRÜN ALIRKEN İNDİRİMLER VE AVANTAJLAR SAĞLANMAKTA.GS BONUS KREDİ KARTI ALABİLMEK İÇİN GARANTİ BANKASINA YADA DENİZ BANKA BAŞVURABİLİRSİNİZ,EN KOLAY YOLUYLA, bonus.com.tr WEB ADRESİNE GİREBİLİR,GS BONUS KART BAŞVURUSU İÇİN,SİTEYE TELEFON NUMARANIZI BIRAKABİLİRSİNİZ,YETKİLİLER SİZE TELEFONUNUZDAN ULAŞACAKLAR,SİZE GS BONUS KREDİ KARTINI ULAŞTIRABİLMEK İÇİN YARDIMCI OLACAKLARDIR.

   LÜTFEN,GALATASARAY RUHUNU TAŞIYAN TARAFTARLAR OLARAK,GAYRET EDELİM,HEM TÜRK FUTBOLUNA HEM DE GALATASARAYA FAYDALI OLALIM.GÜÇLÜ VE BAŞARILI BİR GALATASARAY DEMEK GÜÇLÜ VE BAŞARILI BİR TÜRKİYE DEMEKTİR.
   TAKIMINA DESTEK VERMEK İSTEYEN BİR GALATASARAY TARAFTARI ELİNDEN GELDİĞİNCE GSMobile HATTI KULLANMALI,KREDİ KARTI KULLANIYORSA GS BONUS
   KULLANMALI,GS STORE'LERDEN ÜRÜN ALMALI,HER İNTERNETE GİRİŞİNDE WWW.GALATASARAY.COM VE WWW.GALATASARAY.ORG SİTELERİNE GİRMELİ. AYRICA WWW.GSMobile.COM.TR ADRESİNİ DE TAKİP ETMELİ.

   __________________________________________________________________________________________________________________

   Bu yazı GSMobile konusunda ve bu başlık konusunda önemli,açıklayıcı ve etkili bilgiler verecek.
   Neden Avea,Neden GSMobile?: Neden GSMobile Tarifeleri Turkcell,Vodafone,Avea dahil tüm operatörlerin tarifelerine göre daha avantajlı?:

   Basit kısa örnekler vererek başlıyayım:Eğer,daha çok kız arkadaşınızla konuşuyorsanız,yada sürekli birkaç

   kişiyle çok konuşuyorsanız,Cepöğrenci,Cepözgür,Kampuscell,Genç,MobilÖğrenci,Canımın3ü,Yeni Aile gibi

   tarifeleri çöpe atın artık.Çünkü hepsinden iyisi,avantajlısı,GSMobile 1905 tarifesi var.İster kontörlü

   ister faturalı kullanın.GSMobile içi herkesle 1905 dakika konuşmak bedava,ek ücret ödemeden ek kontör harcamadan... (Faturalıda 905 dakika bedava-Kontörlüde 1905 dakika bedava)

   Yalnız bedava konuşacağınız arkadaşlarınızın da GSMobile abonesi olması gerekiyor,tarifesi önemli değil.
   Bir diğer avantajı da kontörlüler de,diğer operatörleri aramanın dakikası 1 kontör,üstelik 150 -250 kontör yükleme şartıyla değil,100 kontör(20 TL) yüklemek yeterli.Diğer operatörlerde daha fazla kontör yüklemek zorundasınız.

   Ben bu tarifeyi,aralarında sürekli konuşanlara dikkatle öneriyorum,çünkü 1905 dakika (32 saate yakın) bedava konuşma yapabiliyorsunuz,yüklediğiniz kontörler sizde kalıyor.

   Olmadı,ben illa cepöğrenci yada mobilöğrenci yada gençtarife gibi daha çok kontör harcayan tarife

   istiyorum derseniz, 10 Numara Kaptan Tarifesi var: 30 gün içerisinde 100 kontör(20 TL) yüklediğiniz takdirde:

   (buralara dikkat) Tüm Mobilöğrencilerle,Tüm Genç Tarifelilerle ve Tüm GSMobile aboneleri ile 10 dakikası sadece 1 kontöre konuşabilirsiniz.Dikkat arkadaşlar,bu başka operatörlerde böylemi,hayır,onlarda ayda 150(30 TL) yükleseniz bile 10 dakikası 1 kontöre konuşamazken,GSMobile 10 Numara Kaptan Tarifesi ile sadece 100 kontör(20 TL) yüklediğinizde 1 ay boyunca 10 dakikası 1 kontör.
   İnanamadınızmı,o zaman lütfen turkcell.com.tr ve vodafone.com.tr adreslerine girin,karşılaştırın.Ayrıca diğer operatörlerde 100 kontör yüklerseniz diğer yönleri aramanın dakikası 3,2 kontör iken GSMobile 10 Numara Kaptanlılara sadece 2 kontör.

   Hala mı kafanız karışık,ayrıntılı anlatayım belgelerle:
   Vodafone CepÖğrenci Tarifesinde: Ayda 100 kontör yüklerseniz vodafone içi dakikası 1 kontör,150 yüklerseniz 5 dakikası 1 kontör yani 10 dakikası 2 kontör eder,ama GSMobile tarifesinde 150 değil 100 kontör yüklemeye 10 dakkası 2 değil sadece 1 kontör.Fark açık...

   Vodafone Yeni CepÖzgürde ise: 100 kontör yüklemeye 5 dakkası 2 kontör,10 dakkası 4 kontör yani.

   O çok reklam yapan Turkcell Genç Tarifeyi de anlatalım mı?Anlatalım;Herkes farkı Anlasın:
   Turkcell GençTarife'de: 100 kontör yüklemeye sadece genç tarifelileri aramak 15 dk 2 kontör.Diyelim hat kesildi 5 dakka içinde yine 2 kontörünüz gider.GSMobile da sadece 1 kontör gider.Üstelik Turkcell de bir ay içinde toplamda en fazla 1200 dakika konuşabilirsiniz bu tarife ücretinden,1200 dakika aşınca dakikası 1 kontör.GSMobile tarifesinde böyle zorluk yok,istersen indirimli konuşma dakikaların 5000 dakikayı aşsın.
   Avea nın Genç Tarifeleri ile Mobil Öğrenci tarifeleri de yine GSMobile tarifelerinden iyi değil,onu da anlatmama gerek varmı.Onda da 100 kontör yüklemeye bu kadar avantaj yok.

   Ayrıca bir diğer bilinmesi gereken durum,yukarda anlattığım operatörler yaş sınırı ve kuralı ile hareket ederken,herkesi bu tarifelere almıyorken,GSMobile yaş sormuyor.Ne olursan ol gel...

   Diğer operatörlerin hepsi bir yada her yöne bir,yani her yönü aramanın dakikası 1 kontör tarifeleri var,ama nasıl:100 yüklerseniz dakkası 2 kontör 150 yüklerseniz 1 kontör.GSMobile 3 de 1 tarifesinde ise sadece 100 kontör yüklemeye her yöne 2 dakikası sadece 1 kontör.100 de 200 kazançlısınız yani.Bu da bir GSMobile farkı.

   Faturalı Eski Açık Tarifesini Duydunuzmu?:Herkes ondan bahsediyor çünkü:Eğer başka operatörden GSMobile Faturalı Eski Açık Tarifesine gelirseniz,tüm vergiler dahil ayda sadece 49 TL ücrete Tüm Avea yönlerine 5000 dk.(beşbin) + Ev-İş yönlerine 1000 dk (bin) + diğer operatörler yönlerine 750 dakika bedava konuşma süresi kazanırsınız.Toplamda 6750 dakika eder.

   Oysa,Turkcelin en öğündüğü tarifelerden olan Kamu Heryöne 750 dakika : 49 TL değilmi.Aynı ücrete kaç dakika fark var hesaplayın.GSMobile de hem evi işi 1000 dakika arayabiliyor hemde ayrıca turkcell vodafoneyi ekstra 750 dakika arayabiliyor ayrıca avea yönlerini 5000 dakika arayabiliyorsunuz.Tam 6000 dakika fark var.Ayrıca bedava dakikalar bitince turkcell de aramanın dakikası 45 kuruş iken GSMobile Eski Açık tarifesinde dakikası 18,18 kuruş.

   Vodafone yi de açıklıyacağız,sorulara sormadan cevap var burda:

   Vodafone Heryöne Limitsiz 55 demişler ama diğer operatörlere sadece 400 dakika vermişler.Evi-İşi sınırsız arayabiliyor,vodafone içi de sınırsız ama vodafone içi 5000 dakikadan fazla konuşurmusunuz,ev-işle 1000 dakikayı aşabilirmisinizki.Fiyatı da 55 TL aylık.6 TL fazla.Bize asıl lazım olan diğer operatörü arama dakikası,vodafone de 400 dakika,bizde 750 dakika,üstelik bedava dakikalar bitince aramanın dakikası 25 kuruş,bizde 18,18 kuruş.

   Vodafone Kamu 40 diye bir tarife var:onun da zararlarını açıklayalım:
   Ayda 40 TL ücretle,vodafone kamu grup içi,buraya dikkat sadece kamu grup içi 3000 dakika.
   Yani aynı gruptan olmayan vodafonelileri aramak bedavaya girmez,ayrıca ücret alınır.Neden böyle yapmışlar,garip,neden tüm vodafonelilerle değil ki.
   Diğer yönlere de,ev-iş de için de 600 dakika vermişler,yani operatörler+ev+iş.GSMobile da ise ev-iş ayrıca 1000 dakika,diğer operatör ayrıca 750 dk,eder 1750 dakika toplamda.Fark 1150 dakika.Bedava dakikaları aştığında konuşmanın dakikası 30 kuruş,ama GSMobile da dakikası 18,18 kuruş.Zaten hangisi pahalı değil,dakika başı ücretten de anlalışıyor.

   Daha örnekler vermek çok uzun sürecektir.GSMobile avantajları,farkları,üstünlükleri anlatmakla biter ama çok uzun sürer.
   Diğer Operatörlerde Olduğu gibi,bizde de her yöne ve Operatör içi SMS paketleri var.
   Ayda 39 Kontöre Her Yöne: 500 SMS
   Ayda 39 Kontöre Tüm Avea ve GSMobile hatlarına:5000 SMS

   GSMobile aboneleri,Aran Kazan kampanyası sebebiyle diğer operatörlerden arandıkları her 10 dakika için 5 dakika kazanırlar ve bu 5 dakikayı her yöne kullanabilirler.
   60 dakika arandığınız takdirde heryöne 30 dakika kazanırsınız.kazanılan dakikalar 30 gün içerisinde kullanılmalıdır.

   Eğer Numara taşıma ile Avea hariç başka operatörlerden (Turkcell ve Vodafone) hatlarından,GSMobile hattına numaranızı taşırsanız,GSMobile hattına geçerseniz,her ay her yöne bedava 250 dakika(100 dakikaya indi) konuşma süresi kazanıyorsunuz,yüklediğiniz kontörler cebinizde kalıyor.Ben zaten avea'lıyım,yada GSMobile hattındayım,daha önce de Avea da bedava dakika kampanyasından yararlanmamıştım diyorsanız,geçin vodafone hattına,orda hattınız açıldıktan sonra tekrar GSMobile hattına gelin,bedava dakika kampanyasından yararlanın,hem de Avea dan GSMobile hattına geçerken vereceğiniz simkart parasından kurtulun.Sadece en fazla 1 hafta yada 6 gün kaybınız olacak.
   Merak ettiğiniz,bilmek istediğiniz soruları,sorunları bana istediğiniz zaman sorabilir bana danışabilirsiniz.
   Sadece GSMobile konusunda değil,hayatın her alanında ben sizinle bilgilerimi paylaşmaya hazırım.
   Yazılarımı ve sunumumu sabırla baştan sona dikkatlice okuduğunuz için teşekkürler.


   ____________________________________________________________________________________________________________________________

   KONUYU AÇTIKTAN SONRA HEM ÖZELİME HEM DE BU BAŞLIKTA BİRÇOK SORULAR GELDİ:BU SORULARDAN BAZILARI BİRBİRİNİ KARŞILIYOR ZATEN.SORULARDAN CEVAPLAMAM DA YARAR OLACAĞINI DÜŞÜNDÜKLERİMİ CEVAPLIYORUM:

   1.GSMoBile Hattına nasıl geçebilirim:
   1.a): Avea bayilerine giderek >> Ben Hattımı GSMobile Hattı yapmak istiyorum isteğinde bulunacaksınız.Hattınız zaten Avea ise yazımın devamını mutlaka okuyunuz.
   1.b): Hattınız zaten Avea ise,sizden GSMobile simkart için ücret alabilirler,size bir çözüm öneriyorum:
   Hattınızı vodafone ye taşıyınız,vodafone de hattınız açıldıktan sonra,istediğiniz zaman ve gün,Avea bayisine gidip,GSMobile hattına geçmek istediğinizi ve numaranızı vodafone den GSMobile hattına taşımak istediğinizi belirtiniz.Hem ücretten kurtulacak hem de her yöne bedava her ay 250 dakika kazanacaksınız.Eğer daha önce başka operatörden Avea hattına geçerek son bir yıl içinde bedava dakikalar kazandıysanız,bedava dakika kazanamazsınız.
   Hattınız zaten başka operatör ise:numara taşımadan dolayı zaten bedava dakika kazanırsınız.

   2.): Hattım şu an zaten GSMobile,bedava 250 dakikalar(100 dakika oldu) kazanmak için başka operatöre geçip,geri gelsem bedava dakika kazanabilirmiyim?
   2.a):Yukarda da az açıkladım,daha önce son bir yıl içinde avea hattına geçerek her yöne bedava dakika kampanyalarından birinden hiç yararlanmadınsa,sende bu taktikle bedava dakikalar kazanırsın.
   2.b): Daha önce avea ya başka operatörden geldinse,bedava dakika kampanyalarından birinden yararlandınsa,ama üzerinden 1 yıl (12 ay) geçtiyse tekrar yararlanabilirsin.

   3.GSMobile Hattında Aran kazan varmı?Avea dan arayanlar da kazandırır mı?
   3.a): Evet,GSMobile kontörlü hatları Aran Kazan haklarına sahipler.Bunun için hattınız açıldıktan sonra
   bişey yapmanıza gerek yok,otomatik olarak hattın özelliğinde mevcut.Sadece numara taşıma kampanyasından yararlanmak için hat açılır açılmaz kontör yüklemeden Kayıt yazıp 5660 numarasına göndereceksiniz.
   3.b):Avea yönünden,yada diğer taraftar hatlarından arandığınızda aran kazan olmaz,kontör kazanamazsınız,sadece Turkcell ve Vodafone yönlerinden aranırsanız kazanırsınız.
   3.c): Kişisel görüşüm başka operatörlerin aran kazan kampanyalarından daha iyidir Avea aran-kazan.
   10 dakika arandığınızda 5 dakika kısa sürede hattınıza yüklenir.Yüklemeler olması için 10 ve katları olmalıdır
   arandığınız dakikalar.Hattınıza hangi gün arankazan bedava kontörleri yüklendiyse,o günden itibaren 30 gün içinde harcamanız gerekir.Buraya dikkat,arama yaptığınızda bedava dakikalarınızdan yada kontörlerinizden gitmez,önce arankazanlardan gider,bu kontörleri SMS (mesaj) atarken de kullanabilirsiniz.SMS attığınızda
   aran-kazan gelen kontörlerden gider ve bu çok mantıklı bence.
   3.d):Kişisel hissim ve düşüncem,aran kazan kampanyaları önümüzdeki aylarda bütün operatörler
   tarafından kaldırılacaktır.Bu kişisel bir düşüncemdir,hisiyatımdır.Çünkü bazı kararların tüm Operatörlerce
   bir araya gelerek ortak alındığına inanıyorum.Aralarında ortak çalışmalar var bence.

   4.): Avea Genç Tarife ve MobilÖğrenciler beni indirimlimi (10 dk / 2 dk ) ve benzeri şekilde mi arar?
   4.a): Evet,Avealı Genç Tarife ve Mobil Öğrenci tarifelerinde indirimli konuşmalar için tüm Avealılar yazıyorsa GSMobile olan herkesi indirimli tarifelerden ararlar,konuşurlar.Sen de GSMobile 10 numara 1 kaptan tarifesinde isen, 100 kontör yüklesen bile sadece 10 dakikası 1 kontöre ararsın konuşursun,bu avantaj başka operatörde yok,bunu ilk yazımda uzun uzun anlattım kanıtladım zaten,mutlaka okuyunuz.

   5.): GS haber paketine üye olmak ücretlimi?
   5.a):Üye olmak için yapılan başvuru ücretsiz: Haber yaz 1905 numarasına gönder.Üye olma başvurusu ücretsiz olmasına rağmen,kontör gitmemesine rağmen,paket 31 mayıs tarihine kadar ücretsizdir.31 mayıs günü yada 31 mayıstan önce iptal yaz 1905 e gönder,ücret yansımaz.Benim kişisel görüşüm,bu bedava tarihi sürekli uzatılmaktadır,panik yapmayınız,siteyi takip ediniz.GS haber paketi gerçekten çok zevkli,sürekli mesajlar geliyor,goller,haberler,maç saatleri,kadrolar,transferler,anlaşmalar ve bir sürü haber.... (Not ücretsiz üyelik süresi 31 Ekim 2010 tarihine kadar uzatıldı :)

   6.):Neden GSMobile kullanmalıyım?:
   6.a): Bana göre,benim iddiam,şu an piyasadaki tüm operatörlerin tüm tarifeleri arasında taraftar tarifeleri en avantajlısıdır.Bunu başlığı açtığım 1. sayfanın başında uzun uzun mantık ve belge kullanarak açıklamıştım,mutlaka okuyunuz.Neler kaybettiğinizi yada kazandığınızın farkında olunuz.
   6.b): GSMobile Hatlarının ayrıca galatasaraylılara sürekli değişen,yenilenen çok avantajları vardır.
   Bunun için sık sık www.gsmobile.com.tr adresini ziyaret ediniz.Bedava GS TV üyeliği,isme özel forma,
   okullarda indirimli eğitim ve başka kampanyaların yanında önümüzdeki günlerde,hem Ali Samiyen Stadımızdaki hem de Turk Telekom Arena daki maçlar için indirimli yada bedava bilet kampanyalarının olacağını tahmin ediyorum.Şimdiden GSMobile hattınızı alın,abonelik yılları da iler de önemli olabilir.
   6.c):GSMobile +GSBonus ürünleri kullanmak kulübümüze maddi kazançlar kazandırmakta,daha iyi transferlere ve çalışmalara imkan sağlamaktadır.Her GSMobile hattı ve Her GS Bonus kartı Galatasaray Spor Kulübüne maddi katkı sağlamaktadır.Unutmayın güçlü Galatasaray güçlü Türkiye demektir...

   7.): Bankalara başka kredi kartlarımdan dolayı borcum var,borçlarımı zamanında ödemedim,yada başka kredi kartlarım da var,GS Bonus verirlermi?
   7.a):Garanti bankası gerçekten çok sıkı çalışmakta kart verirken çok seçici davranmakta.Gelir belgesi olmayana ve diğer kartından borcunu ödemekte aylarca gecikenlere kredi kartı vermeyebilir.
   Ama,bu bir Galatasaray faaliyetidir,farklı anlaşmalar mevcuttur,sizler GS Bonus almak için başvurmaktan vazgeçmeyiniz,ve daha sonra sadece GS Bonus kullanınız.Eğer Alisamiyen'deki,GS Store'lerdeki görevli arkadaşlara başvurunuzu yaparsanız şansınız beşki daha fazla olacaktır.GS Bonus kredi kartını Deniz Bank da vermekte ki,Deniz bank kulümüz için ayrıca önemlidir.Deniz Bankasına da başvurabilirsiniz,daha kolay kredi kartı alabilirsiniz belki.
   8.):Avea GSMobile hattına geçtiğimde eski operatörümün simkartında kalan numaralar ve mesajlarımı yeni simkartıma geçirebilirmiyim?
   8.a):Avea Bayilerinden GSMobile Hatlarına başvurduktan hemen sonra yada aynı anda,bayideki yetkililere Eski Simkartınızdaki (şuanki simkartınızdaki) kayıtlı numara ve mesajları yeni simkartınız olan GSMobile Simkarta nakletmek istediğinizi belirtiniz,bayide ücretsiz işleminiz yapılacaktır.Eski simkartınız iptal olmadan yapmalısınız.Genellikle taşıma onay mesajı geldikten hemen sonra yapılıyor.
   9.):Yeni simkartım olan GSMobile hattıma geçtikten sonra,şöyle bir hava atsam,rehberdeki kayıtlı arkadaşlarıma yada istediğim 250 tane numaraya GSMobile hattına geçtiğimi mesaj atsam olurmu?
   9.a):Evet tabiki,bu Avea'nın sağladığı bir özellik zaten,yeni GSMobile simkartlı hattınız açıldıktan sonra,ya Avea bayilerinde yada online işlem şifrenizi aldıktan sonra http://www.gsmobile.com.tr adresinden
   online işlemlere girerek,ordan da istediğiniz 250 kişiye yada 250 numaraya,yeni operatörünüzün ve numaranızın haberini verebilirsiniz.Bu işlemler tamamen ücretsizdir.
   10.):Yakınlarım ve arkadaşlarım Avea Kamu Hatları Kullanıyorlar,GSMobile hattımı aradıklarında bedava dakikalarından mı harcarlar,kendi tarifelerinden Avea yönünü arar gibi konuşurlar?
   10.a):Avea Kamu Tarifelerindeki yada Heryöne Kamu tarifelerindeki arkadaşlarınız dahil,Avea hat kullanan herkes,GSMobile hatlarıyla konuşurken,tarifelerindeki Tüm Avea yönüne yazan ücretten işlem görürler.Yani heryöne kamu kullanan avealılar sizi aradıklarında,avea yönüne verilen bedava dakikalarından harcarlar,diğer yönlere diye adlandırılan dakikaları azalmaz.Yada,Avea Genç Tarife yada MobilÖğrenci kullananlar sizi ararken,Avea yönlerini aramış olurlar,ona göre ücretlendirilirler.

   11.) : GSMobile her yöne bedavası olan faturalı hatlardan birini kullanıyorum,kalan dakikalarımı nasıl öğrenirim.Yani başka yönlerle konuşabilmek için kalan dakikalarımı nasıl öğrenirim.
   11.a) Önce ücretsiz öğrenebileceğim yöntemi yada yolunu anlatayım,www.gsmobile.com.tr adresinden hattına verilen şifre ile giriş yapıp,faturalı işlemler menüsünden kalan dakikalarını takip edebilirsin,bu ücretsizdir.
   Yada cep telefonun mesaj bölümünden dakika yazıp 6000 e gönderirsen cevap gelir ama ücretlidir,0,99 kuruştur.
   Öğrenmenin bir başka yolu da telefonunuzdan *100# yi tuşlayıp gereken menülerde ilerlemek.
   ____________________________________________________________
   1.)Heryöne Bedavası Olan Tarife Kullanırken,yada Heryöne Bedava Dakikası Olanların Dikkat Etmesi Gereken Bazı Şeyler Ekleme Gereği Duydum Arkadaşlar:
   Heryöne bedavası olan aboneler,arkadaşlar, Müşteri Hizmetlerinizi ararken kesinlikle başına 0212 ekleyerek yani 0212 444 0 905 diye arayın,bunu yaparsanız sabit yöne olan bedavalarınızdan düşer,eğer direk 444 0 905 diye yada direk 905 diye tuşlayarak arasanız bedavalarız olsa bile bedavadan düşmez,ücret yazar.Bu yüzden hangi 444 lü numarayı ararsanız arayınız,başına mutlaka 0212 ekleyerek arayınki sabit hat yönü arama olarak değerlendirilsin ve sabit hat yönüne olan bedavalardan düşsün.Sadece Avea Müşteri Hizmetleri,GSMobile Müşteri Hizmetleri değil,ister banka olsun ister başka bir yer olsun,mutlaka 444 numarasının önüne 0212 ekleyiniz.yani 0212 444 0 123 ( Kuveyt Türk), 0212 444 0 444( Yapı Kredi) 0212 444 1 444 (Türk Telekom) 0212 444 0333 (Garanti Bankası) 0212 444 0 900 (Finans Bank) gibi yerleri ararken başına 0212 mutlaka ekleyiniz.
   Eğer Heryöne paketlerinizde sabit hat yönü yoksa bu dediğimi yapsanız bile ücret düşer,sabit hat,ev-iş yönüne de bedava dakika olmalı.
   2.)Arkadaşlar,ödetmeli (ödemeli) aramalara cevap verirseniz,kabul ederseniz,konuştuğunuz dakikalar bedava dakikalardan düşmez,ayrıca ücret yansır.Bu yüzden ödetmeli arama çağrısı aldığınızda,red ediniz,yada çağrıyı kapatınız,sonra ödetmeli arama isteyen aboneyi ayrıca kendiniz tuşlayarak arayınız,bu şekilde bedava dakikalarınızdan harcamış olup,ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
   3.)Arkadaşlar,diyelimki heryöne SMS paketi aldınız,bu SMS ler her numaraya sms gönderildiğinde bedava olmuyor,tam detayını bilmemekle bu konuda sizi uyaralım,dikkatli olunuz.Mesela 4 rakamlı numaralara,mesela bankaların yaptığı kredi veren kampanyalara sms gönderdiğinizde sms paketinden düşmez,ayrıca ücretkendirilir.
   ===Daha birçok az bilinen konuda uyarılarımız olacak burada,vaktimiz oldukça ekleme yapacağız,burayı takip etmeye devam ediniz.Diğer operatörleri de ilgilendiren yazılarımız var,olacak da,bu yüzden diğer operatörleri kullananlar da yazılarımızı takip ettikçe faydalanabilecekler.
   ____________________________________

   GSMobile kullanan üyeleri burada ilk sayfada ilk yazıda yayınlıyoruz,sizler de son başlığın son sayfasının son mesajına yazıp başvuruda bulunarak,tarifenizi belirtip beni de GSMobile Aboneleri Listesine ekle yazarsanız isminizi ve tarifenizi buraya ekleyebiliriz.

   GSMobile Kullanan Üyeler:
   NetAnket.Net, (Faturalı Eski Açık Tarifesi),
   Mp3DeLiSi,(1905 faturasız),
   Papi40,
   black jack,
   GSMobiLe, (1905 Tarifesi + Eski Açık),
   Hellmarch! ,
   uAslAnkara,
   thunderksk,
   Roll,
   Evrekas,
   Müşteri Hizmetleri,
   Misafir, (Faturasız 1905-Şampiyon Tarife)
   T_Gzgnr,
   Bluerdem,
   Caccia,(10 Numara Kaptan Tarifesi),
   cassio10,
   Kalbi Boş Bir Bayan,(10 Numara Kaptan)
   qarakedi,
   osasuna,
   tolga68
   lynx23,
   erencaner,(faturasız 1905),
   kültabağı,
   dncrrgnrr,(Eski Açık Faturalı),
   sansayn,
   fusem
   hidalgo1911,
   dinar626,
   ~Lion King~
   rockerboy-h
   fallen_king ,
   Yakita ,
   SerdarAltay, (5 hattı var,1, Eski Açık diğerleri 2 de 1)
   lionking42
   Peerless,
   .Runaway.
   sinnocence
   egzersayz
   _SoMeDaY_
   Half Man Half Amazing : (1905 Tarifesi).
   Fox-Mulder : (GSMobile Heryöne 240 Tarifesi).
   AhmedKaymakcı : (10 Numara Kaptan ).
   FANATİK_25 : (GS Mobile 1905 Tarifesi).
   Misimovic : ( Şampiyon Tarife + Heryöne 240 Tarifesi + 11 bin SMS paketi).
   © : Şampiyon Tarife + 15lik Tarife
   hidrojenperoksit ;
   Erkan07 ;
   Ice_Sh@dow ;   Bazı arkadaşları unutmuş olabilirim,görmemiş olabilirim,kusura bakmasınlar.PM atın unuttuklarım ve göremediklerim lütfen.
   NİKİNİ EKLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR SAYFANIN SONUNA KULLANDIĞI TARİFELERİ YAZIP BENİ DE EKLE DİYEREK NİKLERİNİ EKLETTİREBİLİRLER.

   Kullanmak isteyen arkadaşlar için bir GSMobile imzası hazırladık,imzayı ve kodu buraya yazıyorum (altta) Ayrıca 7. sayfada değişik imzalar da mevcut.
   GSMobile İmza


   GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT


   Kodu Aşağıda ▼↓

   [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_37560874/tm.htm][image]http://store.donanimhaber.com/5a/e1/75/5ae1750111fa90641d55e2c88260b413.png[/image] 
   [color=red][size=1][b] GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT[/b][/size][/color][/link][/center]   _______________________________
   Ekiketler:
   GSMobile,GS Mobile,GSMobil,GS Mobil,GSMOBİLE,GSMOBİL,GS MOBİL,Eski Açık,ESKİ AÇIK,Galatasaray,cimbom,ultraslan,Türk Telekom Arena,Seyrantepe,Seyrantepe Stadyumu,Ali Samiyen,AliSamiyen,donanimhaber,forum,donanımhaber forum,quote orjinalten alıntı,quote orijinalden alıntı,futbol,futbol forum,Arda Turan,Sinem Kobal,10 Numara Kaptan,Taraftar Hattı,Taraftar Hatları,Avea,Avea Taraftar Hattı,Tarifeler,En İyi Tarife,En Avantajlı Tarife,Cep Öğrenci,MObil Öğrenci,Cep Özgür,Heryöne,Heryöne Kamu,Kamucell,Öğrenci Hattı,1905,1905 Haber,SMS Paketi,Yükle Kazan,Kampanyalar,Kampanya,Numara Taşıma Kampanyası,Numara Taşıma,Numaranı Taşı,KAYIT yaz 5660'a gönder,BTK,numara sorgula,Haber 1905,GSBonus,GS BONUS,www.galatasaray.com , www.galatasaray.org , www.gsmobile.com.tr , www.avea.com.tr , Sorgula,Dakika Sorgula, Online İşlemler, Sim Kart,128 KB Simkart,64 KB Sim Kart,Fatura Detay,Ayrıntılı Fatura,e-fatura,e-ekstre,ekstre,Müşteri Hizmetleri,Ses 6000,SES yaz 6000'e gönder,Kalan Dakikalar,Dakika Sorgu,Kalan Dakika Sorgu,GSMobile kampanya,GS Mobile Kampanya,Faturalı Hat,Faturasız Hat,Faturalı GSmobile,Heryöne Tarife,GSmobile 3G,GSMobile Modem,Aran Kazan,AranKazan,ARANKAZAN yaz 1030'a gönder,AraKazan,Ara Kazan,ücretsiz dakikalar,bedava dakikalar,paket dakikaları,paket fiyatı,tarife paketi,Galatasaray Haber Paketi,2 de 1,Faturasız GSmobile 1905,HepsiBir Tarifesi,Heryöne 90,Heryöne 240,Her yöne 540,Her Yöne 1000,Hat İptal,Yedek Sim Kart,Kalan Bakiye, *123#, 4440905,4441500,Kurumsal GSmobile,Cepten İnternet Paketleri,
   (google ve arama motorlarından gelişler içindir)


   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAnket.Net -- 23 Eylül 2011; 3:18:17 >
   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Yarbay
   10446 Mesaj
   04 Şubat 2010 10:26:48
   Çok uygun görünüyor.Hem takımımıza yardım edeceğiz hemde ucuzluktan faydalanacağız.

   Çok iyi En yakın zamanda geçeceğim.


   _____________________________

  • Yarbay
   4000 Mesaj
   04 Şubat 2010 10:35:29
   sanırım açık birkaç konu var


   _____________________________

  • Yarbay
   2326 Mesaj
   04 Şubat 2010 14:05:50
   Okumaya çalışacağım.


   _____________________________

  • Binbaşı
   1061 Mesaj
   04 Şubat 2010 20:28:00
   Arkadaşım ben bugun hattımı gsmobile yapmaya götürdüm ordaki yetkılı en iyi tarife su arda turanın oynaddıgı 10 numara kaptan tarifesimi ne var o dedi ... O tarife ile ilgili bir sorum olacak hattınızda 160 kontür bulunması gerekıyor peki 160 kontür varken hattımda o hatta geçtiğimde kampanyalardan yararlanacan mı yoksa bir dahamı kontür yüklemem lazım kampanyalardan yararlanmak için .


   _____________________________


   �� Welcome To Hell ��
  • Binbaşı
   1061 Mesaj
   04 Şubat 2010 20:50:50
   Bir soru daha soracam arkadasım Gsbonus kart ile ilgili
   Ben babamın üstünden ek kart cıkartmak istiyorum ama bu ek kart cıkartmanın sartları varmı ?
   Benım tek bildiğim +18 olması gerekıyor tmm bu sarta uyuyoz ama ben suan Üniye hazırlanıyom bir dershaneye gidiyom ve bir büroda calısıyom , o forma ögrenci yazsam adamlar ögrenci belgesi isteyecekler yok , çalısıyom yazsam maaş bodrosu isteyecekler oda yok , ben ne yazacam o foruma hiç birşey yapmıyom desem bana ek kart cıkma ihtimali varmı ?


   _____________________________


   �� Welcome To Hell ��
  • Binbaşı
   1061 Mesaj
   05 Şubat 2010 13:23:11
   Bugun itibari ile bende Gsmobililerden biriyim :)
   Bugun kartımı taktım ama bir sorum olacak bu kartta bilgilerin gelmesi için bir ayar çekmek lazın mı , ben sırf Haber yazıp 1905 e gönderdim baska birşey yapmadım ...
   Birde bugun gittim ek kart basvurusu için ordaki kadın ek kartın Gs bonus olarak cıkmayacagını benım elime cevreci ek kart geleceğini söyledim neden diye sordugumda ana kart sahibininde kartının Gs bonus olması lazım senınkının de öyle cıkması için dedi . Bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edersenız sevinirim .


   _____________________________


   �� Welcome To Hell ��
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   05 Şubat 2010 18:40:47

   quote:

   Orijinalden alıntı: black jack

   Bugun itibari ile bende Gsmobililerden biriyim :)
   Bugun kartımı taktım ama bir sorum olacak bu kartta bilgilerin gelmesi için bir ayar çekmek lazın mı , ben sırf Haber yazıp 1905 e gönderdim baska birşey yapmadım ...
   Birde bugun gittim ek kart basvurusu için ordaki kadın ek kartın Gs bonus olarak cıkmayacagını benım elime cevreci ek kart geleceğini söyledim neden diye sordugumda ana kart sahibininde kartının Gs bonus olması lazım senınkının de öyle cıkması için dedi . Bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edersenız sevinirim .


   quote]Orijinalden alıntı: black jack

   Bir soru daha soracam arkadasım Gsbonus kart ile ilgili
   Ben babamın üstünden ek kart cıkartmak istiyorum ama bu ek kart cıkartmanın sartları varmı ?
   Benım tek bildiğim +18 olması gerekıyor tmm bu sarta uyuyoz ama ben suan Üniye hazırlanıyom bir dershaneye gidiyom ve bir büroda calısıyom , o forma ögrenci yazsam adamlar ögrenci belgesi isteyecekler yok , çalısıyom yazsam maaş bodrosu isteyecekler oda yok , ben ne yazacam o foruma hiç birşey yapmıyom desem bana ek kart cıkma ihtimali varmı ?


   Black Jack niki uzun yıllar önce internetten tanıştığım mustafa adlı bir arkadaşın bir başka sitede kulkandığı nikti.Onu hatırladım şimdi.Senin adın da Mustafa ise supriz olur.

   Öncelikle tebrik ederim GSMobile hattını kullanmaya başladığın için.GSMobile hattına geçtiğinizi belirtirken hangi tarifesine ne şekilde geçtiğinizi buraya yazarsanız ve aynı türde mesaj yazan arkadaşlarda bu ayrıntıları yazarsa,başka arkadaşlara da ekstra bilgiler vermiş oluruz.Bunu önemle rica ediyorum.

   GSBonus sadece Garanti den değil,denizbank tanda alınıyor,oraya da sitesinden başvurunuz,sanırım daha kolay belgesiz kredi kartı verebilirler ama kesin bişey söyleyemiyorum.
   Sadece bankaların stratejilerini az çok bildiğim için ipucu veriyorum.Garanti den illa almak isterseniz,çalıştığınız yerde 1 aylık sigortalı olabilseniz,ve o aya ait sigorta dökümünde aldığınız maaş zaten yazmakta,
   Onun fotokopisini çekip altına işyeri yetkilisine imza attırıp yada attırmadan gidiniz garantiye başvurun en az 1000 tl limitli kredi kartınızın çıkacağını başkalarına çıktığı için tahmin ediyorum.

   Benim size önerim,bonus.com.tr adresinden kredi kartları bölümünden,GS Bonus ü seçip,sonra online başvuru yapınız.Ordan, ben garanti müşterisi değilim,adımlarından bilgilerinizi bırakınız,sizi arasınlar.
   Ev-iş numarası yazmak zorunda değilsiniz,yazabilirsiniz de.Cep numarası yazınız,ama ad soyad mutlaka yazınız.iş yeriniz yoksa,çalışmıyorsanız yine de şansınızı bu belirttiğim adımlarla deneyiniz.

   Başka bonus kredi kartlarımdan borçlarım var,yine de verirlermi diyen arkadaşlara da önerim,başvursunlar yine de,3 içerisinde hiç borcunu ödeyeyemiş tanıdıklarıma kredi kartı verildi.

   GSBonus Kredi kartının ilk yıl kesinlikle ücretsiz olduğunu biliniz.GSBonus ve GSMobile hakkında çok ayrıntılı bilgileri burada yakın zamanda sunacağım.Çünkü,şu an ajandamda sorular oluşturuyorum,

   0212 444 0 334 numarasını arayıp GS Bonus hakkında,0 212 444 0 905 hattını arayıp GSMobile hakkında karşımıza çıkabilecek tüm soruları soracağım,cevaplarını aldıktan sonra burada sunacağım.

   GSBonus lü olmanın ve GSMobile kullanmanın supriz hediyeleri oluyor zaman zaman.Bugün beni arayan GSMobile yetkililerinin bana Galatasaray Antalya maçına 2 bilet hediye etmeleri gibi.

   Ayrıca benim konuyu açarken açtığım yazıyı dikkatle okuyanlar gerçekleri göreceklerdir,farkı anlayacaklardır.Ben konuyu açarkenki yazdığım ilk sayfanın başındaki yazıyı rasgele değil,bilgilerle belgelerle yazdım,

   sonuna kadar arkasındayım.Başka operatörlerin anlattığım tarifelerin anlattığım tarifelerini kullanan arkadaşlardan kim aksini savunursa yine istatistiklerle anlatırım.

   Bu forumda,etkili olan,ilgili kişilere bilgi belgeye dayanan doğru bilgiler verebilen arkadaşları takip edip,onlara hem bedava kontör hem de Bedava bilet hediyeleri vermeyi düşünüyorum.
   Tabi benim elime düştükçe...


   GSMobile konusunda destek olmak isteyenlerin imzasına http://forum.donanimhaber.com/m_37560874/tm.htm linkini koymaları yada bu linki başka arkadaşlara tavsiye etmeleri

   gelişmeleri sürekli takip etmemiz ve daha çok bilgi paylaşmamız adına faydalı olacaktır.
   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Binbaşı
   1061 Mesaj
   05 Şubat 2010 19:08:46
   Arkadasım gerçekten verdiğin bilgiler için cok ama cok sagol ...
   Öncelıkle ben 0212 444 0 334 bu numarayı arayıp ek karta Gs bonus olup olmadıgını sorabilirmiyim ( kusura bakma suan iş yerindeyim arayamıyom ondan böyle saçma bir soru sordum ) Bu arada ismin Fırat :)


   _____________________________


   �� Welcome To Hell ��
  • Binbaşı
   1061 Mesaj
   05 Şubat 2010 19:17:53
   Bu arada Gs mobile ile ilgili yazı yazmayı unutmusum bugun gittim yetkılı bayiye 8 TL ücret ödedim 2 de 1 kampanyasına geçtim elime bir yenı kartın içinde oldugu zarf verdi onun içinde bir tane Gs mobile ile ilgili bilgilerin oldugu kitapcık vardı ve yenı bir hat iş yerime geldim o hattı taktım ve çalıstı :) sonra Haber yazıp 1905 e msj gönderdim bugun içinde 3 tane Galatasaray ile ilgili msj geldi Haldün Üstünelin dediği kampanyalarla ilgili ben herkeze tavsiye ediyorum maddi yanındada kara geçeceksiniz manevi yanını hiç demiyorum bile suan Fanatiği oldugum takıma sadece 8 TL gibi kücük bir miktara katkı yaptıgım için çok mutluyum


   _____________________________


   �� Welcome To Hell ��
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   05 Şubat 2010 19:28:17

   quote:

   Orijinalden alıntı: black jack

   Arkadasım gerçekten verdiğin bilgiler için cok ama cok sagol ...
   Öncelıkle ben 0212 444 0 334 bu numarayı arayıp ek karta Gs bonus olup olmadıgını sorabilirmiyim ( kusura bakma suan iş yerindeyim arayamıyom ondan böyle saçma bir soru sordum ) Bu arada ismin Fırat :)


   Fırat çok güzel isim,kızım olacak nisan ayına yakın.İsmine Dicle vermeyi,oğlum olursa Fırat vermeyi düşünüyordum bir ara.Fırat ve Dicle ülkemiz sınırları içerisinden yıllarca suyu kesilmeden akan, bir yerde birleşen,ve ülke sınırlarımız dışında başka insanları başka milletleri sevindiren,onlara suyundan veren,onların susuzluklarını gideren nehirlerdir.Aslen kürt değilim ama bu isimleri vermeyi düşünmüştüm,ya ilerde oğlum oolmazsa espirisini kaybeder diye vazgeçtim.Bu nehirler birçok millete hizmet etmekle,ırkçılığa karşı olmayı,ırkın insana gurur vermesi gerektiğini ama kibirlendirmemesi gerektiğini anlatmak isterler aslında.

   Başka isimdeki bir Bonus karta ek kart olarak GS Bonus ek kart verileceğini sanmıyorum sitedeki açıklamalarını okuduğumda.Ek kart ayrıca ücretlendirilir,yıllık kart ücreti de vardır zaten bunu da bilmeniz de yarar var.

   GS Store önünde ve içerisindeki GS Bonus başvurusu yaptıran arkadaşlardaki formları doldurmanız da etkili olacaktır.

   Deniz Banka sına da başvurunuz ama Deniz Bankasının bonus kartları bazen piyasadaki garanti bankasına ait bonus kampanyalarından yararlanamıyor diye biliyorum.Yalnız bazen deniz bankasının garanti bankasından daha etkili daha cazip kampanyaları da oluyor.Özellikle Galatasaraylılar için.

   Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilmek için kontörü olmayan parası yeterli olmayan yada uygun olmayan arkadaşlar buraya sorularını 1.2.3 diye sıralayarak bırakırlar da ben, müsait zamanımda arayıp ben soruların cevaplarını alırım buraya yazarım.

   (GS Mobile hattıma özel Galatasaray - Antalya maçı için 2 hediye bilet verildi.Suprizler ne güzel...)Siz de suprizlere hazır olun.


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Yarbay
   2445 Mesaj
   05 Şubat 2010 21:14:25
   Ya ben bu tarifeyi nasıl keşfedememişim ? Süpermiş , Her yöne 250 dakikası var (numara taşırsam), Gsmobile içi 1905 dakikası var hadi bunu yapmayacağım desem, 10 numara Kaptan var , üniversiteli olduğum için birçok arkadaşım var Avea Öğrenci ve Genç Avea'lı o da benim için avantaj ...SMS paketleri var , 500 veya 5000 artık hangisini istiyorsam , hepsini geç 100 kontör yükleyeceğim 150 değil , maddiyat bakımından da bu da benim için avantaj . Bir de üstüne hasta Galatasaraylıyız . E daha ne isteyim ? @NetAnket.Net bilgilendirme için çok teşekkür ederim   _____________________________

  • Yarbay
   2711 Mesaj
   05 Şubat 2010 23:17:11
   adamlar nerdeyse üste para verecekmiş,okudukca şok oldum valla..Güzel bilgilendirme olmuş,teşekkürler @netanket..Bu tarifeler iyi anlatılabilirse çok tutar diye düşünüyorum..


   _____________________________

  • Yarbay
   2134 Mesaj
   05 Şubat 2010 23:34:40

   quote:

   Orijinalden alıntı: Neo_1

   adamlar nerdeyse üste para verecekmiş,okudukca şok oldum valla..Güzel bilgilendirme olmuş,teşekkürler @netanket..Bu tarifeler iyi anlatılabilirse çok tutar diye düşünüyorum..


   Hemşo geç Gsmobile hattına vuralım muhabbetin gözüne. Sen çaldır, ben seni ararım.


   _____________________________

  • Yarbay
   2711 Mesaj
   05 Şubat 2010 23:58:44

   quote:

   Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi


   Hemşo geç Gsmobile hattına vuralım muhabbetin gözüne. Sen çaldır, ben seni ararım.


   toprağım, bende zaten avea işiniz rahat tarifesi var herhangi bir avea hattına 3500 dk veriyor,ben nasıl konuşucam o kadar çok vaktim yok ki..Aveanın kendi şebeke içine verdiği dakikalar gerçekten inanılmaz ama ben zaten çok konuşan birisi değilim..İstersen veriim benim fazla dakikaları sen konuşta ziyan olmasın mübarekler


   _____________________________

  • Yarbay
   2134 Mesaj
   06 Şubat 2010 00:12:45

   quote:

   Orijinalden alıntı: Neo_1   Alıntıları Göster   toprağım, bende zaten avea işiniz rahat tarifesi var herhangi bir avea hattına 3500 dk veriyor,ben nasıl konuşucam o kadar çok vaktim yok ki..Aveanın kendi şebeke içine verdiği dakikalar gerçekten inanılmaz ama ben zaten çok konuşan birisi değilim..İstersen veriim benim fazla dakikaları sen konuşta ziyan olmasın mübarekler


   Mesele Gsmobile üzerinden konuşmak. :D Cimboma katkı sağlaya sağlaya. Dakika bende de çok


   _____________________________

  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   07 Şubat 2010 00:00:22

   Arkadaşlar,dün kulüpten,GSMobile pazarlama bölümünden arandım, Galatasaray-Antalya kupa maçına 1 bilet hediye vermek istiyoruz dediler.Ben de 1 yetmez,2 olsun eşimle gelebileyim dedim.isterseniz 4 bilet hediye de verebiliriz dediler,tamam dedim aldım.Biletlerin 3 ünü kullanacağım,1 bileti de burdan bir arkadaşa hediye etmeyi düşünüyorum.
   Bedava bileti kullanmak isteyen arkadaş varsa burdan yazsın lütfen.Maç günü öğlen kendisine ulaşacağım.

   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Teğmen
   155 Mesaj
   08 Şubat 2010 16:49:42
   10 Numara Kaptan Tarifesi ile Tüm GSMobile Avea Mobil Öğrenci ve Avea Genç tarifelileri sadece 100 kontör yükledikten sonra 1 ay içinde 10 dakikası 1 kontöre arayabilmek çok harika ama acaba kartalcell 10'a Alşkım 1 Tarifesi ve Fenercell 10 dakika 1 tarifelerini de indirimli olarak 10 dakikası 1 kontöre arayabiliyormuyuz.
   Bazı beşiktaşlı arkadaşlarımı kartalcell e geçirdim de,onları da 10 dakikası 1 kontörden ararsam harika olacak,adamlar GSMobile hattına geçmiyorlar kendi takımları varken :))
   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GSMobiLe -- 8 Şubat 2010; 18:52:11 >
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   08 Şubat 2010 21:27:25

   quote:

   Orijinalden alıntı: GSMobiLe

   10 Numara Kaptan Tarifesi ile Tüm GSMobile Avea Mobil Öğrenci ve Avea Genç tarifelileri sadece 100 kontör yükledikten sonra 1 ay içinde 10 dakikası 1 kontöre arayabilmek çok harika ama acaba kartalcell 10'a Alşkım 1 Tarifesi ve Fenercell 10 dakika 1 tarifelerini de indirimli olarak 10 dakikası 1 kontöre arayabiliyormuyuz.
   Bazı beşiktaşlı arkadaşlarımı kartalcell e geçirdim de,onları da 10 dakikası 1 kontörden ararsam harika olacak,adamlar GSMobile hattına geçmiyorlar kendi takımları varken :))
   GSMobile 10 Numara Kaptan tarifesi ile sizinde belirttiğiniz gibi >>>Tüm GSMobile + Avea Genç Tarife + Avea Mobil Öğrenci yönlerini 10 dakikası 1 kontöre arayabilir,konuşabilirsiniz.Yalnız bunun ön şartı diğer bütün operatörlerin benzeri tarifelerinde olduğu gibi aylık kontör yükleme şartıdır.Diğer operatörlerin benzeri tarifelerinde 10 dakika ya 1 kontör ücret karşılığında konuşabilmek için en az 150 kontör hatta 250 kontör yüklemek gerekirken,GSMobile 10 Numara Kaptan tarifesinde 100 kontör yüklemek yeterlidir.Yazdıklarımı,operatörlerin sitelerine giderek ilgili tarifelerin detaylı anlatımlarını okuyarak da karşılaştırmalısınız,bazen burdaki bilgiler yeterli ve güncel olmayabilir.

   GSMobile 10 Numara Kaptan tarifesi ile diğer taraftar hatlarındaki aynı tür tarifelerle 10 dakikası 1 kontöre konuşma indirimi yoktur diğer hatlar da avea olmasına rağmen.Bana göre de bu bir gözden kaçan yanlıştır.

   İlerde,GSMobile 10 Numara Kaptan tarifesinden,mesela Fenercell 10 dakika 1 tarifesine indirimli olarak 10 dakikası 1 kontöre konuşma kampanyasının olacağını inanıyorum,bu yanlış düzeltilecektir.

   Sizlerin,taraftar operatör sitelerindeki iletişim bölümünden yazı atarak bu durumu hızlandırmanız işe yarayacaktır.Kulüplerin,2010 hedefleri 400 bin aboneye yakındır.Bu sayıya ulaşabilmeleri için elbette çok cazip kampanya

   ve tarifeler sunacaklardır.Sizlerin,şikayetlerinizi tepkilerinizi ifade ederek ilgili yerlere yazılarınız mutlaka dikkate alınıyor bunu biliniz.Bu tepki ve öneriler arttıkça,tüketici ve abonelerin yararına düzenlemeler oluyor.

   Yani bir tepkiniz,bir şikayetiniz yada bir öneriniz varsa ilgili firmanın sitesine girip,ilgili yeri tıklayarak onlara yazmalı,bunun için zaman harcamalınısınız.Kendi kendine aralarında homurdanmak işe yaramıyor arkadaşlar.

   Sesinizi duyurmak için zamandan fedakarlık yapıp gidip sitelerine yazacaksınız.Siz gibi yazanlar arttıkça,firmalar tüketici aleyhine bir çalışma yapmaktan hep korkacaklardır.Gösterin kendinizi...


   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   08 Şubat 2010 23:34:42
   bilet işi iyiymiş ya. hafta içi olmasaydı işime yarardı. özellikle istanbuldakiler kaçırmasın. ben yozgattayım :((


   _____________________________


   Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
  • Teğmen
   155 Mesaj
   09 Şubat 2010 19:54:21


   Avea aboneleri için geçerli olan resmi maçlarda her atılan gol için 15 kontör hediye kampanyasına üye olmak GSMobile aboneleri için geçerli mi?

   Avea da iken GS yazıp 9494 e göndererek GS paketine üye olmuştum.Bir maçta 60 kontör kazandığım olmuştu çok kez malum bu sene

   Galatasaray
   ilk başlarda çok gol atıyordu.Sonra Numara taşıma kampanyasından yararlanıp heryöne bedava 1500 dakika kazanmak

   için Avea'dan vodafone ye geçtim,orda hattım açıldıktan sonra hemen Avea bayisine gidip GSMobile 1905 tarifesine geçiş başvurusu yaptım.100 kontör

   yüklüyorum,1905 dakika bedava konuşuyorum,çok iyi,haber paketi de bedava,en ayrıntılı haberler bile geliyor.Her gole 15 kontör hediye paketi üyeliği de olsa

   iyi olur,GSMobile hattında üye olabilirmiyiz?

   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   09 Şubat 2010 21:18:51
   Çıktığı gibi geçtim ben neredeyse.


   _____________________________

  • Yarbay
   3629 Mesaj
   09 Şubat 2010 21:32:14
   bir an önce ben de geçmeyi düşünüyorum gsmobile e


   _____________________________

  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   09 Şubat 2010 22:16:37

   Yukarda da detaylarda belirtmiştim.Sizlere bir kurnazlık önermiştim.Tekrar belirtmemde yarar var,çünkü giderleriniz ciddi oranda azalabilir.

   Eğer,zaten Avea hattı kullanıyorsanız,ve son 1 yıl içinde avea yönüne gelerek numara taşıma kampanyasından yararlanmadıysanız,hattınızı vodafoneye

   taşıyıp,vodafone de hattınız açıldıktan sonra,tekrar avea bayisine gidip,GSMobile hattına geçmek istediğinizi belirterek geçiş numara taşıma kampanyasından

   yararlanmak istediğinizi söyleyiniz.

   Bu şekilde hem yeni GSMobile simkarta 17 TL vermemiş olursunuz,hem de numara taşımadan dolayı her 100 kontör yüklemenize heryöne 250 dakika kazanırsınız.

   Yeni faturalı GSMobile hat alanlardan birçok bayide ücret alınmamaktadır,ücreti bayi belirler,kimisi alır kimisi bedavaya verir.

   Eğer başka operatörden Avea GSMobile hattına geçecekseniz,Avea bayinde başvuru esnasında zaten numara taşımadan yararlanacağınız kampanyalar belirtilir.

   Hangi operatörden Avea GSMobile hattına geçmek istediğinizi ve Hangi Tarifeye geçmek istediğinizi belirtiniz.Geçişten sonra hiç kontör yüklemeden KAYIT yazıp 5660 numarasına mutlaka gönderiniz.Daha sonra en az 100 kontör yükleyiniz.   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   09 Şubat 2010 22:20:13

   Arkadaşlar, 10 şubat 2010 çarşamba tarihinde saat 20:00 daki Galatasaray - Antalyaspor kupa maçı için GSMobile tarafından tarafıma 4 bilet hediye edildi.

   Biletlerin 2 adetini kullanacağım,kalan diğer 2 sini yada 1 bileti forumdan arkadaşlara hediye etmek istiyorum.Kullanabilecek arkadaşlar bu ekrana lütfen yazı atsın.Yarın öğleden sonra kendilerine ulaşacağım.İstanbul içinde oturanlar kaçırmasın derim.İnşallah hava iyi olur ..


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Yüzbaşı
   581 Mesaj
   09 Şubat 2010 23:14:57
   netAnket hcm bende sonunda gs mobile kontorlü hat aldım antalya maçında takımımız gol atınca benim hatta 15 kontör bedava gelcekmi acaba herhangi bi işlemmi yapmam lazım bedava kontör için


   _____________________________   PS4 PSN:thunderksk
  • Teğmen
   213 Mesaj
   10 Şubat 2010 11:50:22

   quote:

   Orijinalden alıntı: GSMobiLe   Avea aboneleri için geçerli olan resmi maçlarda her atılan gol için 15 kontör hediye kampanyasına üye olmak GSMobile aboneleri için geçerli mi?

   Avea da iken GS yazıp 9494 e göndererek GS paketine üye olmuştum.Bir maçta 60 kontör kazandığım olmuştu çok kez malum bu sene

   Galatasaray
   ilk başlarda çok gol atıyordu.Sonra Numara taşıma kampanyasından yararlanıp heryöne bedava 1500 dakika kazanmak

   için Avea'dan vodafone ye geçtim,orda hattım açıldıktan sonra hemen Avea bayisine gidip GSMobile 1905 tarifesine geçiş başvurusu yaptım.100 kontör

   yüklüyorum,1905 dakika bedava konuşuyorum,çok iyi,haber paketi de bedava,en ayrıntılı haberler bile geliyor.Her gole 15 kontör hediye paketi üyeliği de olsa

   iyi olur,GSMobile hattında üye olabilirmiyiz?
   kardes bende avea kullanıcısyım hattımı vodafone yada turkcele tasıdıktan hemen sonra tekrar aveaya gec,p gs mobile nasıl gecipte hediye alyoruz anlamadım belli bir süre sınırı yokmu bunun?sonucta hatttın zaten avea ordan turkcele yada vodafone gecip tekrar avea gs ye gectiginde 1500 dk nasıl kazanıyorsun bir bekleme sresi yokmu 3 ay falan??


   _____________________________

  • Teğmen
   213 Mesaj
   10 Şubat 2010 11:58:18
   kardeş önceki sorumu biraz daha açayım :
   Eğer NUmara taşıma ile Avea hariç başka operatörlerden (Turkcell ve Vodafone) hatlarından,GSMobile hattına numaranızı taşırsanız,GSMobile hattına geçerseniz,her ay her yöne bedava 250 dakika konuşma süresi kazanıyorsunuz,yüklediğiniz kontörler cebinizde kalıyor.Ben zaten avea lıyım,yada GSMobile hattındayım,daha önce de Avea da bedava dakika kampanyasından yararlanmamıştım diyorsanız,geçin vodafone hattına,orda hattınız açıldıktan sonra tekrar GSMobile hattına gelin,bedava dakika kampanyasından yararlanın,hem de Avea dan GSMobile hattına geçerken vereceğiniz simkart parasından kurtulun.Sadece 1 hafta yada 6 gün kaybınız olacak. .. demişsin:
   şimdi benim hattım faturasız avea mobil ögrenci yaklasık 3 yıldr duruyor ve hiç bir yönede taşımadım aldıgımdan beri aveada kaldım şu anda da hala aveadayım 554 lü başlıyor..ben şimdi bugun hattımı vodafona tasıyıp acıldıktan bir gun sonra avea gs mobile tasırsam hediye 250 dkk her yööne kazanabilirmiyim??


   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   10 Şubat 2010 12:38:23
   @ karann1905, evet kazanabilirsin. Geçişten sonra hiç kontör yüklemeden KAYIT yazıp 5660 numarasına mutlaka gönderiniz.Daha sonra en az 100 kontör yükleyiniz.   _____________________________


   Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
  • Teğmen
   213 Mesaj
   10 Şubat 2010 12:43:39

   quote:

   Orijinalden alıntı: papi40

   @ karann1905, evet kazanabilirsin. Geçişten sonra hiç kontör yüklemeden KAYIT yazıp 5660 numarasına mutlaka gönderiniz.Daha sonra en az 100 kontör yükleyiniz.


   peki bunun son katılım süresi varmı şimdi vodafone allah bilir kaç gunde yapar bu işi...brde ailemide yapıcam gözümü kararttım :) onlar tukcelden aveya gectiler hediye kntur için 1 sene dolması lazım galiba..onu nerden öçgreniriz 1 sene dolup dolmadıgını teşekkler


   _____________________________

  • Teğmen
   213 Mesaj
   10 Şubat 2010 12:46:33
   şöyle bir acıklama gördüm gsmobile ın sitesinde : 1905 dakika GSMobile içi hediye konuşma süresi, 28 Şubat 2010 tarihine kadar tek seferde 100 ve üzeri kontör yüklendiğinde, faturalı ve faturasız tüm GSMobile tarifelerine doğru yapılan aramalarda geçerlidir. Hediye konuşma süresi aşımı durumunda ya da 100 kontör altı yüklemelerde geçerli olan GSMobile içi fiyat 2 kontör/dk’dır. yani bu 1905 dk 28 subatta bitiyormu eger oyleyse ardaya falan gecelim...


   _____________________________

  • Teğmen
   155 Mesaj
   10 Şubat 2010 14:00:23
   quote:

   Orijinalden alıntı: NetAnket.Net
   Arkadaşlar, 10 şubat 2010 çarşamba tarihinde saat 20:00 daki Galatasaray - Antalyaspor kupa maçı için GSMobile tarafından tarafıma 4 bilet hediye edildi.
   Biletlerin 2 adetini kullanacağım,kalan diğer 2 sini yada 1 bileti forumdan arkadaşlara hediye etmek istiyorum.Kullanabilecek arkadaşlar bu ekrana lütfen yazı atsın.Yarın öğleden sonra kendilerine ulaşacağım.İstanbul içinde oturanlar kaçırmasın derim.İnşallah hava iyi olur ..
   _______________________________________________________________________________________

   NetAnket.Net hocam,bu bedava bilet her GSMobile kullanan taraftara hediye ediliyormu,benim telefonuma henüz hiç hediye bilet mesajı gelmedi de.Hediye bilet alabilmek için ayrıca bişeyler yapmak gerekiyor mu,başvuru gibi falan.Ben daha 10 günlük abone sayılırım,1 ay yada belirli süre geçmesi gerekiyormu bedava bilet kazanabilmek için.


   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   10 Şubat 2010 14:34:21
   1905 e Gs atıp göndermen lazım.


   _____________________________

  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   10 Şubat 2010 14:47:49

   quote:

   Orijinalden alıntı: karann1905

   şimdi benim hattım faturasız avea mobil ögrenci yaklasık 3 yıldır duruyor ve hiç bir yönede taşımadım aldıgımdan beri aveada kaldım şu anda da hala aveadayım 0554 lü başlıyor..ben şimdi bugun hattımı vodafona tasıyıp acıldıktan bir gun sonra avea gs mobile tasırsam hediye 250 dk her yöne kazanabilirmiyim??


   Bu soru en çok sorulalan soru türlerinden olduğu için ilk başta da ayrıntılı olarak anlatmıştım.Arkadaşlar emin olabilmek için yine de soruyorlar ki bu sorun değil,sormaktan çekinmeyin,belki o gün durum değişmiştir durum farklıdır,biz de o günün şartlarına göre cevap veririz.

   Evet karann1905 , sizin zaten avealı yada gsmobile olmanız,başka operatöre geçip geli gelerek heryöne bedava 250 şer dakika kazanmanıza engel değildir.

   Bu kurnazlığı herkese öneriyorum,fanatiklik yapıp illa GSMobile kullanın demiyorum,sizlerin de bütçesini düşünüyorum,yardımcı olmak istiyorum.

   Şu kaideleri unutmayınız:Eğer avea dan yada başka operatörden aldığınız hat açıldıktan sonra 3 ay geçtiyse (yeni hatlar için 3 ay geçmeli),ve daha önce avea dan bedava heryöne dakika kampanyasına katılmadınızsa (1500 dk -1000-900 dk kampanyaları) yararlanabilirsiniz.

   daha önce hat alındıktan açıldıktan sonra 1 ay beklemek yeterliydi,yeni çıkan yasaya göre 3 ay gerekiyor hattı ilk aldığınız operatörde beklemek için.Zaten 3 ay dolmadıysa geçiş başvurunuz reddedilecektir.
   Bu süre yeni alınan ilk defa alınan hatlar için geçerlidir.Bu şu manaya gelmez,hattınızla bir yöne yani operatöre geçtiniz,orda illa 3 ay kalmak zorundasınız manasına gelmiyor,orda 3 gün de kalsanız 5 gün de kalsanız tekrar başka operatöre geçebilirsiniz.

   Avea ve GSMobile hattını zaten kullanıyorsanız,ve hattınız en az 3 aylık ise ve son 1 yıl içinde avea yada GSMobile heryöne bedava kontör kampanyasından yararlanmadıysanız başka operatöre geçip,orda hattınız açıldıktan sonra geri gelerek heryöne bedava dakika kampanyasından yararlanırsınız.Bu bir kurnazlıktır,değerlendirin.

   Şunu da bilmenizde yarar var,siz heryöne kampanyalarından faturalılar için yararlandıysanız,kontörlü hatlar için tekrar yararlanmanızda engel yok,faturalı yararlananlar hattını kontörlüye çevirip yararlanabilirler,daha önce kontörlü kampanyalardan yararlananlar da hattını faturtalıya çevirip yararlanabilirler.Yani faturalı ve kontörlü kampanyalar ayrı ayrı değerlendiriliyor.
   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   10 Şubat 2010 14:54:40

   quote:

   Orijinalden alıntı: GSMobiLe


   Alıntıları Göster

   _______________________________________________________________________________________

   NetAnket.Net hocam,bu bedava bilet her GSMobile kullanan taraftara hediye ediliyormu,benim telefonuma henüz hiç hediye bilet mesajı gelmedi de.Hediye bilet alabilmek için ayrıca bişeyler yapmak gerekiyor mu,başvuru gibi falan.Ben daha 10 günlük abone sayılırım,1 ay yada belirli süre geçmesi gerekiyormu bedava bilet kazanabilmek için.


   Bu daha önceden belirlenmiş bir kampanya değildir,surpriz hediyelerdir,her an herşey olabilir.Benim faturalı hattım da 1 aylık,şidiye kadar 1 fatura ödedim,yeni fatura yı da 15 inde ödeyeceğim.

   Sizler güncel kampanyaları hem basından hem galatasaray.org sitesinden hem de gsmobile.com.tr adresinden takip ediniz.Ayrıca hergün sık sık galatasaray.org sitesine girmenizi,siteyi ana sayfanız giriş sayfanız yapmanızı şiddetle öneririm,sitenin dünya üzerinde girilme sıklığı da kulüp markamızın dünyada tanıtımı için önemlidir.

   Benim düşüncem,GS Bonus ve GSmobile abonelerinin harcamaları takip edilerek,kulübe katkısı iyi olanlara bedava bilet veriliyor olabilir.Ben son 2 ay içinde 100 TL den fazla harcama da yapmadım oysa,bilemiyorum artık,bana 1 bedava bilet veriyoruz size dediler ben olmaz 2 olsun dedim,sonra 4 yapalım sevdiklerinizi getirebilirsiniz dediler.

   Bedava bilet çıktıkça bu siteden bu başlıklardan haber vererek hediye etmeye devam edeceğim.İş saatlerim gereği bazen gidemiyorum.Arkadaşlar isterseniz satabilirsiniz demişler ama kişiliğimden olsa gerek bedava verilen bileti para ile satmam asla.


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   10 Şubat 2010 14:59:38

   quote:

   Orijinalden alıntı: karann1905

   şöyle bir acıklama gördüm gsmobile ın sitesinde : 1905 dakika GSMobile içi hediye konuşma süresi, 28 Şubat 2010 tarihine kadar tek seferde 100 ve üzeri kontör yüklendiğinde, faturalı ve faturasız tüm GSMobile tarifelerine doğru yapılan aramalarda geçerlidir. Hediye konuşma süresi aşımı durumunda ya da 100 kontör altı yüklemelerde geçerli olan GSMobile içi fiyat 2 kontör/dk’dır. yani bu 1905 dk 28 subatta bitiyormu eger oyleyse ardaya falan gecelim...


   28 şubat gibi son süreler sık sık uzatılmaktadır.Sitelerden güncelliğini takip ediniz.Eğer en çok konuştuğunuz numaralar da GSMobile olabilirse bu tarife yi şiddetle tavsiye ederim.Zaten heryöne bedava 4x250 dakika kazanacağınız için,sürenin bitmesi de sorun çıkarmaz.İlerde tarifenizi değiştirebilirsiniz zaten.

   100 kontör yükleyerek indirimli konuşma tarifeleri başka operatörlerde ya 150 kontör yada 250 kontör şartıyladır,GSMobile bu alanda tektir.
   GSMobile 1905 ve 10 numara kaptan tarifelerinde sadece 100 kontör yüklemek yeterlidir.10 TL kazançtasınız yani.Birde aran kazandan 30 kontör kazandığınızı düşünün.


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   10 Şubat 2010 15:06:41

   quote:

   Orijinalden alıntı: thunderksk

   netAnket hcm bende sonunda gs mobile kontorlü hat aldım antalya maçında takımımız gol atınca benim hatta 15 kontör bedava gelcekmi acaba herhangi bi işlemmi yapmam lazım bedava kontör için


   Sorunun cevabını biliyorum ama son durumu öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayıp kesin bilgiden sonra cevap yazacağım.Şu anki bilgim,ayrıca üye olmanız gerektiği,üyelik haftalık belirli kontörünüzü harcıyor,sanırım ya 6 ya 12 kontör.En az 1 gol atılınca zaten haftalık kontör harcamanız karşılanıyor ve artıyor bile.Yani aa kontör gidiyorsa olmaz mantığı bence yanlış.Üye olabilmek için GS yazıp 9494 e gönderiliyordu,şu an son kuralları nedir araştıracağım.Sadece kupa maçları için mi,yoksa superlig i de içeriyormu,bunları da öğrenmem lazım.Çünkü resmi maçlar için diye bir reklamı vardı.


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Yüzbaşı
   581 Mesaj
   10 Şubat 2010 15:40:36
   cok saolasın netAnket hocam bekliyorum haberlerini inşallah yararlanırım gol kampanyasından


   _____________________________   PS4 PSN:thunderksk
  • Teğmen
   213 Mesaj
   10 Şubat 2010 16:20:02

   quote:

   Orijinalden alıntı: NetAnket.Net   Alıntıları Göster   28 şubat gibi son süreler sık sık uzatılmaktadır.Sitelerden güncelliğini takip ediniz.Eğer en çok konuştuğunuz numaralar da GSMobile olabilirse bu tarife yi şiddetle tavsiye ederim.Zaten heryöne bedava 4x250 dakika kazanacağınız için,sürenin bitmesi de sorun çıkarmaz.İlerde tarifenizi değiştirebilirsiniz zaten.

   100 kontör yükleyerek indirimli konuşma tarifeleri başka operatörlerde ya 150 kontör yada 250 kontör şartıyladır,GSMobile bu alanda tektir.
   GSMobile 1905 ve 10 numara kaptan tarifelerinde sadece 100 kontör yüklemek yeterlidir.10 TL kazançtasınız yani.Birde aran kazandan 30 kontör kazandığınızı düşünün.

   cevaplar için teşekkürler...cevremde yok gibi gs mobile olmazsa kaptan ardaya gecerim oda avantajlı gibi...şunu da merak ediyorum bu 250 dk kazandıgımızda ben eger aveyaı ararsam kaptan ardaya gectigimi varsayalım..100 yukjleyince 10 dk 2 kontor olacak şimdi hem hediye dakikam oldugunda hemde 10 dk sı 2 kontor oldugunda ben avea monbil ögr yi arasam hediyeden mi düşer 2 konturmu gider?


   _____________________________

  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   10 Şubat 2010 23:58:21
   karann1905,
   sorunuza cevap veriyorum ama şunu önemle tekrar belirtmek istiyorum,GSMobile de 10 dakikası 2 kontöre değil 1 kontöre konuşursunuz bahsettiğiniz tarife ile.

   Tabi siz başka operatörlerle karıştırdığınız için 10 dakikası 2 kontör sanmakta haklısınız ama bahsettiğimiz operatör GSMobile ve tarifesi 10 Numara Kaptan,bu tarife ile bahsettiğiniz yönleri 10 dakikası 2 kontöre değil sadece 1 kontöre ararsınız ayda sadece 100 kontör yükleye karşılığı.Diğer Operatörlerin benzeri tarifelerinde bu en az 150 kontör yükleme ile 10 dakikası 2 kontör yada 15 dakikası 2 kontör olabilmektedir.Hatta bazılarında 250 kontördür yükleme şartı ama GSMobile de sadece 100 kontör.

   Size bir örnek vereyim,bir operatör var 15 dakikası 2 kontör diyor,30 dakikası 4 kontör eder,ama GSMObile de,30 dakika konuşursanız kontör eder,üstelik diğer operatör gibi kontör yükleme şartı 250 değil,sadece 100 kontör.

   250 kontör 51 TL
   100 kontör 20 TL
   Farkı siz düşünün.Kim birini arayıp alo dedikten sonra 10 dakikadan fazla konuşuyorki.Çok kişi,ortalama 1 yada 2 dakikalık görüşmeler yapmaktadır.

   Şu an 15 dakikası 2 kontör yada 2 kontöre sınırsız konuş gibi kampanyalar bulunmakta ama bana göre bu kampanyalar büyük çelişkidir.İnsanlara daha fazla kontör aldırmaya ve ihtiyacından daha çok konuşturmaya yönelik kampanyalardır.Çünkü hiçbiri 250 kontörden az kontör yüklemeyi kabul etmemektedir.250 kontör 51 TL,arada 31 TL fark var.Gerçekten çok konuşmaya ihtiyacınız varmı?

   Eğer varsa,30 TL civarı olan heryöne 1500 dakika civarı bedava konuşma veren faturalı hatlara geçmemiz gerekmezmi.

   Artık en az 250 yükle kışkırtıcı reklamlarına karşı koyabilmeliyiz,benim insanımın cebinden daha fazla para çarpmamalı operatörler.

   Benim kızdığım durumlardan biri de,250 yada 100 kontör yükleme sonucunda sadece 1 ay yararlanabilmek tarifelerden.1 ay geçince ne yaparsan yap dakika başına mütiş kazık..

   Bizler hesabımızı iyi yapmalıyız,gerçekten ayda 30 TL den fazlaya kontör almalımıyım,alabiliyormuyum.Alamıyorsam ne çözümler bulabilirim,hangi operatörün hangi tarifelerini kullanmalıyım?30 TL den fazla harcamam gerekiyorsa hala kontörlü hatla devam mı etmeliyim?

   Son olarak derim ki:diğer operatörlerin o çok abartılan reklamı yapılan tarifelerinin internet sayfalarını lütfen açın,sonrada ayrı sayfada GSMobile hattının 10 Numara Kaptan
   ve GSMobile 1905 dakika tarifelerini anlatan sitesini açın,karşılaştırın,lütfen harcayın zamanınızı.Arkadaşlarım turkcell yada vodafone cevabı sizi tatmin ediyormu?Bırakın onlar sizi takip etsin.Hem takımımıza katkıda bulunmuş oluyoruz hem de kendimize katkıda bulunmuş oluyoruz,çünkü farkı yukarda anlattım arkadaşlar.
   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Teğmen
   213 Mesaj
   11 Şubat 2010 11:11:40

   quote:

   Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

   karann1905,
   sorunuza cevap veriyorum ama şunu önemle tekrar belirtmek istiyorum,GSMobile de 10 dakikası 2 kontöre değil 1 kontöre konuşursunuz bahsettiğiniz tarife ile.

   Tabi siz başka operatörlerle karıştırdığınız için 10 dakikası 2 kontör sanmakta haklısınız ama bahsettiğimiz operatör GSMobile ve tarifesi 10 Numara Kaptan,bu tarife ile bahsettiğiniz yönleri 10 dakikası 2 kontöre değil sadece 1 kontöre ararsınız ayda sadece 100 kontör yükleye karşılığı.Diğer Operatörlerin benzeri tarifelerinde bu en az 150 kontör yükleme ile 10 dakikası 2 kontör yada 15 dakikası 2 kontör olabilmektedir.Hatta bazılarında 250 kontördür yükleme şartı ama GSMobile de sadece 100 kontör.

   Size bir örnek vereyim,bir operatör var 15 dakikası 2 kontör diyor,30 dakikası 4 kontör eder,ama GSMObile de,30 dakika konuşursanız kontör eder,üstelik diğer operatör gibi kontör yükleme şartı 250 değil,sadece 100 kontör.

   250 kontör 51 TL
   100 kontör 20 TL
   Farkı siz düşünün.Kim birini arayıp alo dedikten sonra 10 dakikadan fazla konuşuyorki.Çok kişi,ortalama 1 yada 2 dakikalık görüşmeler yapmaktadır.

   Şu an 15 dakikası 2 kontör yada 2 kontöre sınırsız konuş gibi kampanyalar bulunmakta ama bana göre bu kampanyalar büyük çelişkidir.İnsanlara daha fazla kontör aldırmaya ve ihtiyacından daha çok konuşturmaya yönelik kampanyalardır.Çünkü hiçbiri 250 kontörden az kontör yüklemeyi kabul etmemektedir.250 kontör 51 TL,arada 31 TL fark var.Gerçekten çok konuşmaya ihtiyacınız varmı?

   Eğer varsa,30 TL civarı olan heryöne 1500 dakika civarı bedava konuşma veren faturalı hatlara geçmemiz gerekmezmi.

   Artık en az 250 yükle kışkırtıcı reklamlarına karşı koyabilmeliyiz,benim insanımın cebinden daha fazla para çarpmamalı operatörler.

   Benim kızdığım durumlardan biri de,250 yada 100 kontör yükleme sonucunda sadece 1 ay yararlanabilmek tarifelerden.1 ay geçince ne yaparsan yap dakika başına mütiş kazık..

   Bizler hesabımızı iyi yapmalıyız,gerçekten ayda 30 TL den fazlaya kontör almalımıyım,alabiliyormuyum.Alamıyorsam ne çözümler bulabilirim,hangi operatörün hangi tarifelerini kullanmalıyım?30 TL den fazla harcamam gerekiyorsa hala kontörlü hatla devam mı etmeliyim?

   Son olarak derim ki:diğer operatörlerin o çok abartılan reklamı yapılan tarifelerinin internet sayfalarını lütfen açın,sonrada ayrı sayfada GSMobile hattının 10 Numara Kaptan
   ve GSMobile 1905 dakika tarifelerini anlatan sitesini açın,karşılaştırın,lütfen harcayın zamanınızı.Arkadaşlarım turkcell yada vodafone cevabı sizi tatmin ediyormu?Bırakın onlar sizi takip etsin.Hem takımımıza katkıda bulunmuş oluyoruz hem de kendimize katkıda bulunmuş oluyoruz,çünkü farkı yukarda anlattım arkadaşlar.   cevap için eyvallah bugun gececeğim vodafone ordanda avea 10 numara kaptana..son sorum vardı :şimdi 100 yuklediğimde 250 dk bedava gelecek her yöne, birde 10 dk 1 kontore avea (mobil ögr gs mobile vs) lılarla konustugumda ben aveayı aradgımda 10 dk 1 konturden konturummu gider 250 dk hediyemden mi gider? bu çok önemli bir ayrıntı


   _____________________________

  • Binbaşı
   1140 Mesaj
   11 Şubat 2010 16:36:10

   quote:

   Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

   Evet karann1905 , sizin zaten avealı yada gsmobile olmanız,başka operatöre geçip geli gelerek heryöne bedava 250 şer dakika kazanmanıza engel değildir.   Hocam kesin mi bu? Öyleyse ben de gidip vodafone'a ertesi gün de GSMobile'a geçeceğim.
   Yalnız Vodafone'a geçen bir arkadaşıma sordum, 6 ay kullanma zorunluğu gibi bir süreden bahsetti. O gözümü korkuttu.
   Eğer öyle olursa büyük bir ateşe düşmüş oluruz. Gidip vodafone bayiisine de sorulmaz ki yarın tekrar operatörümü değiştirebilir miyim diye..
   O yüzden ben de tekrar soruyorum, bu verdiğiniz bilgi kesin mi? Yani böyle yaparak kısa sürede 2 operatör değiştirerek hediye kontörleri kazanan birileri var mı, yoksa sadece duyum veya tahmin mi?
   Aydınlatırsanız sevinirim. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum, takdir edersiniz ki bu konu çok önemli bir konu.


   _____________________________

   Aşk biter,
   Yenisi gelir eskisinden beter..

  • Teğmen
   213 Mesaj
   12 Şubat 2010 11:07:10

   quote:

   Orijinalden alıntı: Roll   Alıntıları Göster   Hocam kesin mi bu? Öyleyse ben de gidip vodafone'a ertesi gün de GSMobile'a geçeceğim.
   Yalnız Vodafone'a geçen bir arkadaşıma sordum, 6 ay kullanma zorunluğu gibi bir süreden bahsetti. O gözümü korkuttu.
   Eğer öyle olursa büyük bir ateşe düşmüş oluruz. Gidip vodafone bayiisine de sorulmaz ki yarın tekrar operatörümü değiştirebilir miyim diye..
   O yüzden ben de tekrar soruyorum, bu verdiğiniz bilgi kesin mi? Yani böyle yaparak kısa sürede 2 operatör değiştirerek hediye kontörleri kazanan birileri var mı, yoksa sadece duyum veya tahmin mi?
   Aydınlatırsanız sevinirim. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum, takdir edersiniz ki bu konu çok önemli bir konu.

   evet arkadasıma katılıyorum soramıyoruz ki bayiye vodafona


   _____________________________

  • Binbaşı
   1343 Mesaj
   12 Şubat 2010 13:34:20

   quote:

   Orijinalden alıntı: karann1905   Alıntıları Göster


   cevap için eyvallah bugun gececeğim vodafone ordanda avea 10 numara kaptana..son sorum vardı :şimdi 100 yuklediğimde 250 dk bedava gelecek her yöne, birde 10 dk 1 kontore avea (mobil ögr gs mobile vs) lılarla konustugumda ben aveayı aradgımda 10 dk 1 konturden konturummu gider 250 dk hediyemden mi gider? bu çok önemli bir ayrıntı   Malesef 250 dakikanızdan gider. Dakikalar bittikten sonra 10 dksı 1 kntre konuşabilirsiniz.


   _____________________________

  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   12 Şubat 2010 19:53:25
   Anlaşılan bu sayfalarda çok güzel sohbetler ve yazışmalar oluşacak.Çünkü her sorunuza rahatlıkla çok net cevaplar verebilirim.Bu konuda gerek Avea Müşteri Hizmetlerinde,gerek se GSMobile Müşteri hizmetlerinde,

   yada Avea Bayilerinde çalışan kişilerden çok daha bilgili olduğuma inanıyorum.Çünkü ben sorumun cevabını bilmeme rağmen,çok kez Avea bayisinde çalışanlara sorduğum soruların cevabını tam alamadım yada yanlış aldım.

   Sonra kendilerini uyardığımda malesef avea bayisinde çalışanlar biraz şok geçiriyorlar.Çünkü arkadaşım,çok önemli bir yerde çalışıyorsun ve çalıştığın alanda kendini geliştirmiyorsun.Aynı şey Avea Müşteri Hizmetlerinde

   çalışan (444 1 500) arkadaşlar içinde geçerli.Çok defa sorularıma yanlış cevaplar verdiler,ben kendilerini farklı taktiklerle uyardığımda,sizi biraz bekletebilirmiyiz deyip,bir yerlere sorup bana döndüklerinde,evet haklısınız

   ÜNAL Bey cevabını alıyorum :)).Çok severim cevabını bildiğim soruları sorumayı ayrıca.Malesef,müşteri hizmetlerinde çalışan çok arkadaşımız kendini çalıştığı alanda geliştirmiyor,bu sadece avea için geçerli değil tüm

   firmaların elemanları için de geçerli.

   Biraz demagoji yaptıktan sonra bazı soruları kesin bilgiyle cevaplıyayım.

   1.): Hattı yeni aldıysanız,başka operatöre geçebilmek için,hatttı satın aldığınız operatörde en az 3 ay (90 gün) bekleme yapmak zorundasınız.Bu süre 6 ay değildir,kim demişse yanlış yönlendiriyor.Bu süre eskiden 1 ay isi

   sonra ben gibi açıkgözlerin önüne geçmek için 3 aya çıkartıltı.

   2.):Hattınız en az 3 aylıksa,yani eski hat ise,istediğiniz operatöre geçebilmekte serbessiniz.Diyelimki başka operatöre geçiş başvurusu yaptınız,cebinize SMS gelir,kabul edildi yada edilmedi diye.Kabul edilmedi diye cevap gelirse,hattınız kontörlüyse tek sorun,kimlik bilgilerinizin yada hat ile ilgili bilgilerinizin uyuşmamasıdır.Mesela,senin numaran 054* ile başlar,ama sen daha önce turkcelle geçmişsindir,GSMobile yönüne turkcell den geleceksindir,ama bayideki çalışan,ön numaraya bakar,vodafone yazar,çünkü numaran 054* ile başlıyor diye,oysa sen turkcelldesin o an.Numara taşıma işlemini kontröl eden yetkililer,bilgilerin uyuşmadığı için talebi geri çevirir.Yapmanız gereken doğru bilgilerle,aynı yerden ya bilgilerini düzelttirmek yeni form doldurmadan yada yeni başvuru yapmak.
   Yada,mesela numara taşıma (NT) başvurusu yaparken size anne kızlık soy adı sorulur,sen söylersin,ama çalışan bir harfi yanlış yazar,kimlik bilgilerin kontröl edilirken anne kızlık soyadı uymaz,ve talep red olunur.
   Siz ya tekrar başvuru yapar yeni form doldurursunuz,yada bilgileriniz bayideki çalışan tarafından bilgisayar ekranından düzeltilir.Tabi 3 gün civarı zaman kaybetmiş olursunuz...

   Arkadaşlarım demişki,numaram zaten GSMobile yada Avea operatöründeyken,vodafone ye geçsem sonra avea ya gidip geçiş başvurusunda bulunsam olurmu?Aslında bu soruyu ortaya ben çıkardım böyle bir taktik vererek.
   Evet olur,ama dediğim gibi hattınız en az 3 aylık olmalıdır eğer yeni hat ise.Bu illa bir operatörde 3 ay beklemiş olmanız gerekiyor anlamına gelmiyor.Aynı bir çocuk yaşı gibi hattınız ilk doğduğundan itibaren toplmada 3 ay geçmiş olması gerekiyor.

   Mesela hattınız en az 3 aylık,vodafoneye geçtiniz,orda hattınız açıldıktan sonra 3 ay beklemenize gerek yok,orda hattınız açıldıktan sonra 2 gün bekle,kontör yüklemene gerek yok,git Avea bayisine,GSMobile hattına başvuru yap,numara taşımadan dolayı heryöne bedava kazanmak istiyorum de.Bedava dakikalar seni bekliyor...Tabi daha önce avea da son 1 yıl içinde numara taşıma kampanyasından yararlanmamış olman gerekiyor.
   Avea ya geçmek için asla vodafone ye soru sormayın,onlarla işiniz yok,sadece merdiven olarak kullanacaksınız onları.

   Avea bayilerinde yada vodafone bayilerinde yada turkcell bayilerinde çalışan elemanların şaşırtıcı derecede yanlış bilgilere sahip olduklarını çok gördüm,bunu da aklınızdan çıkarmayınız.

   Müşteri hizmetlerinde (444) çalışanlar onlara göre daha bilgili.

   Bugün,mecidiyeköyde Avea bayisinde çalışan arkadaşa bir soru sordum mesela:Dedim ki:GSMobile hattını kullanan,GS yazıp 9494 e gönderse,lig ve avrupa maçlarında da her gole kontör kazanırmı.Evet kazanır dedi.Benim bilgime göre,avrupa maçlarında her gole 15 kontör kazanır ki ben yakınlarıma çok kazandırdım,ama lig maçlarında kazanabildiğini bilmiyordum,ve hala diyorum gerçekten lig maçlarında kazanıyormuyuz.

   Gole kontör üyeliği Avea hatlarında vardı,GSMobile hatlarında da var dedi çalışan,haftada 12 kontör ile ücretlendirilir dedi.Bana göre atılan gollerle haftada 12 kontörden fazla kazanıyoruz zaten,zarar etmiyoruz.

   Türkiye kupasından elendiğimiz için kupada her gole kontör kazanamıyorız artık,belki gelecek sene :))

   Faturalı hatlar her gole kontör paketine üye olabiliyormu?,olduklarında kontör yerine dakika mı kazanıyorlar,bunu da merak ettim,soracağım...


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Binbaşı
   1388 Mesaj
   12 Şubat 2010 22:05:59
   Benim kafama bir şey takıldı şimdi numara taşıdıktan sonra gelen 250 dk. için her ay 100 kontör yüklemek şart mı?   _____________________________

  • Teğmen
   213 Mesaj
   13 Şubat 2010 10:28:56

   quote:

   Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

   Anlaşılan bu sayfalarda çok güzel sohbetler ve yazışmalar oluşacak.Çünkü her sorunuza rahatlıkla çok net cevaplar verebilirim.Bu konuda gerek Avea Müşteri Hizmetlerinde,gerek se GSMobile Müşteri hizmetlerinde,

   yada Avea Bayilerinde çalışan kişilerden çok daha bilgili olduğuma inanıyorum.Çünkü ben sorumun cevabını bilmeme rağmen,çok kez Avea bayisinde çalışanlara sorduğum soruların cevabını tam alamadım yada yanlış aldım.

   Sonra kendilerini uyardığımda malesef avea bayisinde çalışanlar biraz şok geçiriyorlar.Çünkü arkadaşım,çok önemli bir yerde çalışıyorsun ve çalıştığın alanda kendini geliştirmiyorsun.Aynı şey Avea Müşteri Hizmetlerinde

   çalışan (444 1 500) arkadaşlar içinde geçerli.Çok defa sorularıma yanlış cevaplar verdiler,ben kendilerini farklı taktiklerle uyardığımda,sizi biraz bekletebilirmiyiz deyip,bir yerlere sorup bana döndüklerinde,evet haklısınız

   ÜNAL Bey cevabını alıyorum :)).Çok severim cevabını bildiğim soruları sorumayı ayrıca.Malesef,müşteri hizmetlerinde çalışan çok arkadaşımız kendini çalıştığı alanda geliştirmiyor,bu sadece avea için geçerli değil tüm

   firmaların elemanları için de geçerli.

   Biraz demagoji yaptıktan sonra bazı soruları kesin bilgiyle cevaplıyayım.

   1.): Hattı yeni aldıysanız,başka operatöre geçebilmek için,hatttı satın aldığınız operatörde en az 3 ay (90 gün) bekleme yapmak zorundasınız.Bu süre 6 ay değildir,kim demişse yanlış yönlendiriyor.Bu süre eskiden 1 ay isi

   sonra ben gibi açıkgözlerin önüne geçmek için 3 aya çıkartıltı.

   2.):Hattınız en az 3 aylıksa,yani eski hat ise,istediğiniz operatöre geçebilmekte serbessiniz.Diyelimki başka operatöre geçiş başvurusu yaptınız,cebinize SMS gelir,kabul edildi yada edilmedi diye.Kabul edilmedi diye cevap gelirse,hattınız kontörlüyse tek sorun,kimlik bilgilerinizin yada hat ile ilgili bilgilerinizin uyuşmamasıdır.Mesela,senin numaran 054* ile başlar,ama sen daha önce turkcelle geçmişsindir,GSMobile yönüne turkcell den geleceksindir,ama bayideki çalışan,ön numaraya bakar,vodafone yazar,çünkü numaran 054* ile başlıyor diye,oysa sen turkcelldesin o an.Numara taşıma işlemini kontröl eden yetkililer,bilgilerin uyuşmadığı için talebi geri çevirir.Yapmanız gereken doğru bilgilerle,aynı yerden ya bilgilerini düzelttirmek yeni form doldurmadan yada yeni başvuru yapmak.
   Yada,mesela numara taşıma (NT) başvurusu yaparken size anne kızlık soy adı sorulur,sen söylersin,ama çalışan bir harfi yanlış yazar,kimlik bilgilerin kontröl edilirken anne kızlık soyadı uymaz,ve talep red olunur.
   Siz ya tekrar başvuru yapar yeni form doldurursunuz,yada bilgileriniz bayideki çalışan tarafından bilgisayar ekranından düzeltilir.Tabi 3 gün civarı zaman kaybetmiş olursunuz...

   Arkadaşlarım demişki,numaram zaten GSMobile yada Avea operatöründeyken,vodafone ye geçsem sonra avea ya gidip geçiş başvurusunda bulunsam olurmu?Aslında bu soruyu ortaya ben çıkardım böyle bir taktik vererek.
   Evet olur,ama dediğim gibi hattınız en az 3 aylık olmalıdır eğer yeni hat ise.Bu illa bir operatörde 3 ay beklemiş olmanız gerekiyor anlamına gelmiyor.Aynı bir çocuk yaşı gibi hattınız ilk doğduğundan itibaren toplmada 3 ay geçmiş olması gerekiyor.

   Mesela hattınız en az 3 aylık,vodafoneye geçtiniz,orda hattınız açıldıktan sonra 3 ay beklemenize gerek yok,orda hattınız açıldıktan sonra 2 gün bekle,kontör yüklemene gerek yok,git Avea bayisine,GSMobile hattına başvuru yap,numara taşımadan dolayı heryöne bedava kazanmak istiyorum de.Bedava dakikalar seni bekliyor...Tabi daha önce avea da son 1 yıl içinde numara taşıma kampanyasından yararlanmamış olman gerekiyor.
   Avea ya geçmek için asla vodafone ye soru sormayın,onlarla işiniz yok,sadece merdiven olarak kullanacaksınız onları.

   Avea bayilerinde yada vodafone bayilerinde yada turkcell bayilerinde çalışan elemanların şaşırtıcı derecede yanlış bilgilere sahip olduklarını çok gördüm,bunu da aklınızdan çıkarmayınız.

   Müşteri hizmetlerinde (444) çalışanlar onlara göre daha bilgili.

   Bugün,mecidiyeköyde Avea bayisinde çalışan arkadaşa bir soru sordum mesela:Dedim ki:GSMobile hattını kullanan,GS yazıp 9494 e gönderse,lig ve avrupa maçlarında da her gole kontör kazanırmı.Evet kazanır dedi.Benim bilgime göre,avrupa maçlarında her gole 15 kontör kazanır ki ben yakınlarıma çok kazandırdım,ama lig maçlarında kazanabildiğini bilmiyordum,ve hala diyorum gerçekten lig maçlarında kazanıyormuyuz.

   Gole kontör üyeliği Avea hatlarında vardı,GSMobile hatlarında da var dedi çalışan,haftada 12 kontör ile ücretlendirilir dedi.Bana göre atılan gollerle haftada 12 kontörden fazla kazanıyoruz zaten,zarar etmiyoruz.

   Türkiye kupasından elendiğimiz için kupada her gole kontör kazanamıyorız artık,belki gelecek sene :))

   Faturalı hatlar her gole kontör paketine üye olabiliyormu?,olduklarında kontör yerine dakika mı kazanıyorlar,bunu da merak ettim,soracağım...

   ne güzel açıklamıssın kardes... daha dün aksam gittim avea bayisine dedim hali hazırda aveadayım hiç numara taşımadım yaklasık ta 3 yıldır kullanıyorum baska operatöre mesela dedim vodafona gececeğim tekrar aveaya gecmek için bir süre gecmesi gerekiyormu die herif 1 ay dedi :) neye inanacağımızı şaşırdık :(


   _____________________________

  • Binbaşı
   1388 Mesaj
   14 Şubat 2010 10:30:57
   Banada başka bir bayi beklemene gerek yok dedi.


   _____________________________

  • Teğmen
   213 Mesaj
   14 Şubat 2010 10:35:21
   kimsenin birbirinden haberi yok desene :) ancak biri gecpte bakmamız lazım oluyor mu :) yoksa ben dayanamam vodafone da 3 ay veya 1 ay kalmaya :)


   _____________________________

  • Yarbay
   2091 Mesaj
   14 Şubat 2010 11:45:23
   Bende kenarda duran 2 hattımı taşıdım gs mobile'a...maksat destek olsun klübümüze;)


   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
   213 Mesaj
   14 Şubat 2010 12:21:12

   quote:

   Orijinalden alıntı: Evrekas

   Bende kenarda duran 2 hattımı taşıdım gs mobile'a...maksat destek olsun klübümüze;)

   aveadan vodafona yada turkcele gecip sonramı gectin gsmobile?


   _____________________________

  • Yarbay
   2091 Mesaj
   14 Şubat 2010 23:52:53

   quote:

   Orijinalden alıntı: karann1905


   Alıntıları Göster


   aveadan vodafona yada turkcele gecip sonramı gectin gsmobile?

   Hayır,normal taşıdım.turkcelllerdi hatlar.


   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   15 Şubat 2010 20:41:08
   ARKADAŞLARIM,YUKARDA DA AYRINTILI ŞEKİLDE AÇIKLADIĞIM ÜZERE,BAYİLERDE VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞANLAR BİLGİSİZ OLABİLİYOR.

   İŞİN DAHA KÖTÜ TARAFI,VERDİKLERİ EKSİK VE YANLIŞ BİLGİDE SANKİ KESİN DOĞRU BİLİYORLARMIŞ GİBİ ISRAR EDEBİLİYORLAR.BEN ÇOK KEZ BU DURUMDA FIRÇA ATIP DÜŞÜNCEMDE ISRAR EDİP,BAYİDE ÇALIŞANLARA AVEA YI ARATTIRDIM VE HAKLI ÇIKTIM.

   BU BAŞLIK ALTINDA Kİ YAZIŞMALARDA DA YAZILDIĞI GİBİ BİR AVEA BAYİSİNDEKİ ÇALIŞANIN DEDİĞİ DİĞER BAYİDE ÇALIŞANIN DEDİĞİ İLE ÇELİŞMEKTEDİR.

   BUNUN NEDENİ ÇALIŞANLARIN İŞLERİNE İYİ MOTİVE OLMAMASI VE İŞİNE GEREKEN ÖNEMİ VERMEMELERİ.


   BAŞKA BAŞLIKLARDA DA BU BAŞLIK DA DA,BİR KURNAZLIĞI TAVSİYE ETMİŞTİM VE ANLATMIŞTIM UZUN UZUN.

   ZATEN AVEA YADA GSMOBILE KULLANIYORSANIZ,BEDAVA HERYÖNE HER AY 250 DAKİKA KAZANABİLMEK İÇİN,BAŞKA OPERATÖRE GEÇİP,ORDA HATTINIZ AÇILDIKTAN SONRA,HİÇ KONTÖR YÜKLEMEDEN,GİDİN GSMOBILE HATTINA TEKRAR GELİN,HERYÖNE 1000 DAKİKA KAZANIN DEMİŞTİM.

   BUNUN İÇİN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ DETAYLARI DA ANLATMIŞTIM ÖNCEKİ MESAJLARIMDA.

   EN ÇOK KAFANIZI KARIŞTIRAN DURUMU TEKRAR KESİN BİLGİMLE AÇIKLIYORUM:HATTINIZ EN AZ 3 AYLIK İSE,NUMARA TAŞIMA KAMPANYALARINDA YARARLANIRSINIZ.BU 3 AY SÜRESİ O OPERATÖRDEKİ SÜRE OLMAK ZORUNDA DEĞİL,HATTINIZI İLK DEFA NE ZAMAN ALDINIZ,ONUN ÜZERİNDEN GEÇEN SÜREDİR.
   DİYELİM Kİ SİZ HATTINIZI VODAFONE DEN ALDINIZ,ORDA 3 AYDAN FAZLA KALDINIZ,AVEA YA GEÇTİNİZ.AVEA DA İSE 1 AY BİLE GEÇİRMEDİNİZ,AMA TOPLAMDA HATTINIZIN ÖMRÜ 3 AYDAN FAZLA YANİ 4 AYA YAKIN OLDUĞU İÇİN NUMARA TAŞIMA KAMPANYALARINA KATILABİLİRSİNİZ.

   DİYELİMKİ AVEA HATTINIZI YADA GSMOBILE HATTINIZI EN AZ 3 YADA 4 AY ÖNCE ALDINIZ,BU DURUMDA BAŞKA OPERATÖRE GEÇİŞ BAŞVURUSU YAPARSINIZ,ORDA HATTINIZ AÇILDIKTAN SONRA,KONTÖR YÜKLEMENİZE GEREK KALMADAN,TEKRAR GSMobile HATTINA GEÇİŞ BAŞVURUSU YAPABİLİRSİNİZ.
   BENİM ÖNERİM,BASAMAK OLARAK TURKCELL İ DEĞİL,VODAFONE Yİ KULLANIN.TURKCELL KURALLARI İLGİNÇ BİR OPERATÖR,BAZEN CAN SIKICI CEVAPLAR ALABİLİYORSUNUZ.MESELA BAŞKA OPERATÖRDEN TURKCELL E GEÇTİĞİNİZDE 6 GÜN İÇİNDE KONTÖR YÜKLEMEZSENİZ HATTINIZ TAMAMEN KAPANIYOR,AMA BÖYLE BİR DURUM BÖYLE BİR SAÇMALIK BAŞKA OPERATÖRDE YOK.   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetAnket.Net -- 25 Mart 2010; 9:52:36 >
   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Teğmen
   155 Mesaj
   16 Şubat 2010 18:08:17

   Yukarda bazı sorular sorulmuş ama sayfa döndüğü için görülmemiş cevaplanmamış sanırım.

   Cevaplıyayım:
   1. Hattınızı başka Operatörden Galatasaray GSMobile hattına taşıdığınızda numaranız aynı kalır,hiç bir şekilde numaranız değişmez.

   Daha önce sizi arayanlar ne şekilde ulaşıyorsa aynı şekilde ararlar size ulaşırlar,sizde aynı şekilde arama yapmaya devam edersiniz.

   2.Numaranızı taşıma başvurusu yaptıktan sonra,yaklaşık 3 yada 4 gün içinde kabul edilip edilmediğine dair,ne zaman hangi saatte yeni hattınız açılacağına dair size SMS gelir.Bu sms den yaklaşık 1 yada 2 gün sonra yeni operatörünüzde hattınız açılır,eski simkart iptal olur ama o hattı atmayın dursun bir kenarda.O simkartı takabilir,o simkarttaki kayıtlı numaraları ve mesaj kayıtlarını görebilirsiniz.

   3.Diyelimki numara taşıma talebiniz uygun bulundu ve yaklaşık 6 gün içinde yeni operatörünüz GSMobile hattına geçtiniz,ilk sinyalden itibaren 1 saat iletişime açılmayabilir hattınız,panik yapmayın.Size gelen SMS de söylenen saatten itibaren 1 saat sinyal sorunu yaşanır.Yani illa o saat o dakika yeni hattınla konuşacaksın diye bir durum yok.O saat ve dakikadan itibaren 1 saat sinyal sorunu olur,bu tüm operatörlerde aynıdır.

   4.Diyelim ki sinyal de geldi,Ekranda GSMobile yazıyor ve bir arkadaşınızı çaldırabiliyorsunuz diyelim.Numara taşıma kampanyasından dolayı heryöne dakika kazanabilmeniz için önce ücretsiz SMS ile başvuru yapacaksınız.Daha sonra 100 kontör yükleyeceksiniz.KAYIT yazıp 5660 a göndereceksiniz,
   ordan size cevap gelecek,mutlaka cevabı bekleyiniz.Cevapta 100 kontör yükle heryöne bedava dakika kazan dediği takdirde,bu mesajı takip eden 30 gün içinde 100 kontör yükleyip bedava dakika kazanabilirsiniz.İlla en fazla 100 kontör yükleme şartı yok,150 yada 250 de yükleyebilirsiniz ama bedava 250 dakika kazanacaksınız,gerek yok 100 den fazla yüklemeye.

   100 kontör yüklemeden önce Küçük harflerle yazacaksanız Kayit büyük harflerle yazacaksanız KAYIT yazıp 5660 a göndermeniz gerektiğini ve bir cevap gelmeden 100 kontör yüklememeniz gerektiğini unutmayınız.
   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   16 Şubat 2010 20:44:52   Her Gole Hediye Kontör Üyeliğini Anlatıyorum:

   Gole Kontör kampanyasına üye olan hatlar:

   Derbi Maçlarda:Takımlarının her attığı gol karşılığında 9 kontör kazanırlar.

   Normal Lig maçlarında:Takımlarının attığı her gol karşılığında 3 kontör kazanırlar.

   Ziraat Türkiye Kupası Maçlarında:Takımlarının attığı her gol için 9 kontör kazanırlar.

   Avrupa Maçlarında:Takımlarının attığı her gol karşılığında 15 kontör kazanırlar.

   Resmi maçlarda Her Gole Hediye Kontör kazanmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.Üyelik başvurusu ücretsiz,üyelik ücretlidir.

   Üye olduğunuz takdirde haftada hattınızdan 12 yada 12 kontöre karşılık gelen ücret kontör düşülür.Galatasaray taraftarları üye olduklarında genellikle kazançlı çıkmaktalar bu kontör kazanımları ve düşmelerinden.

   GSMobile hattlarınızdan yada herhangi avea hatlarınızdan GS yazıp 9494 'e göndererek üye oluyorsunuz.Üyelik onayınız size mesajla bildirelecektir.

   Üyeliğinizi iptal ettirmedikçe her hafta ayrıca üye olmanıza gerek yok,otomatik olarak üyelik her hafta yenilenir.

   Bu hafta Avrupa maçları ve beşiktaş ile derbi maç var,hemen üye olun,atılacak gollerden kontörler kazanma şansını kaybetmeyin.Beşiktaş maçında atyılacak her gole 9 kontör,avrupa maçında atılacak her gole 15 kontör alacağınızı unutmayınız.

   Atletico madrid maçı başlamadan üye olmaya çalışın.İptal ettirmeyin,beşiktaş maçından da kontörler kazanın.   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   16 Şubat 2010 22:45:53
   Bu arada yazmayı unutmuşum,gole kontör kampanyasından kazandığınız kontörleri,heryöne aramalarınızda ve heryöne sms atarken kullanabilirsiniz.

   Bedava dakilalarınız olsa bile,önce gole kontörden kazandığınız kontörlerden harcanız konuşmalarınızda ve sms atarken.Yada,hattınızda bulunan

   kontörler düşmez ve eksilmez,önce kazandığınız hediye kontörler harcanır konuşmalarınızda ve sms atmalarınızda.

   Aran kazandan kazandığınız kontörlerin harcanması da aynı şekildedir.Önce hediye kontörler harcanır.Bu sorular çok soruluyor...


   _____________________________

  • Teğmen
   155 Mesaj
   17 Şubat 2010 15:22:41

   quote:

   Orijinalden alıntı: Hellmarch!

   1905 e Gs atıp göndermen lazım.


   Dostum,böyle birşey duymadım,GS yazıp 9494 ' e göndermek var ama GS yazıp 1905 e gönderim yaparak yapılan bir işlem duymadım,görmedim.

   Birde ücretsiz takım haberleri için Haber yazıp 1905'e gönderiyoruz. Birde canlı yayınlarda sorularımızı sormak için 1905 numarasına gönderimler yapıyoruz.

   Gs yazıp 1905 numarasına gönderme konusunda bir yanlışlık olmasın,eminisiniz.

   GS > 9494 (her gole kontör kazanmak için)

   Haber > 1905 (Ücretsiz haberler için)


   _____________________________

  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   17 Şubat 2010 21:15:30
   Yarın, 18 Şubat Perşembe akşamı,Atletico madrid maçından önce gole kontör üyesi olup gol başına 15 kontör kazanma şansını kaçırmayın.

   Haftasonu beşiktaş derbisi var,ordan da her gole 9 kontör kazanır karlı çıkarsınız.

   Yani bu hafta yarından itibaren gole kontöre üye olmak lazım,bu hafta bereketli bir hafta.

   Gs yazıp 9494 e göndermek ve gelecek cevap mesajını bekleme yeterli.


   _____________________________

  • Binbaşı
   1039 Mesaj
   18 Şubat 2010 23:56:28
   GS yazıp 9494 e gönderip üye olanlar Atletico Madrid maçından 15 kontörü cebe indirdi.Maç 1-1 bitti.Kontörler hemen gelmeyebilir,24 sat içinde gelecektir,panik yapmayın.


   _____________________________
   Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   19 Şubat 2010 00:53:03

   quote:

   Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

   GS yazıp 9494 e gönderip üye olanlar Atletico Madrid maçından 15 kontörü cebe indirdi.Maç 1-1 bitti.Kontörler hemen gelmeyebilir,24 sat içinde gelecektir,panik yapmayın.


   GSMobile Eski Açık kullanıyorum,faturalı GSMobile hatları gole kontör kampanyasına katılabiliyormuydu?

   Yani kazanınca kontör gelmese bile dakika gelir mantığı.Varmı böyle bir durum?


   _____________________________

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.