Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
336.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mr710_dona

quote:

Orjinalden alıntı: Lord

quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

yaw bi şarkı vardı herkeş bilir

maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    bilmemle importana diye gidiyodu

O'zone - Dragostea din tei

baba O'zone değilde metroda onu Haiducii diye biri soliyo onun mp3 nerden bulabirim ben aradım taradım yok

ben sana söliyim rihanna feat T.I - Live your Life
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Manga

quote:

Orjinalden alıntı: madak

quote:

Ben de bi klibi çok merak ediyorum çok eskiden çıkardı esmer oldukça gsl bi bayan söylüo arka fon sarı kısa siyah şortu var yanında dans eden kızlar var ooo ooo oooo dio nakaratında sonra karelere bölünüo ekran 4 karede de o görünüo klibin bitişinde de beyaz çarşafların içinden gülümsüyo hatırlarsanız çok sevinirim ;)

kelis >>> trick me şarkısı olabilir ama tam emin diilim anlamadım fazla biraz daha açık anlatabilirsen

Yok yok trick me deildi...Zenci deil kadın zaten böyle latin gibi sanki esmer kısaca...Arka fon sarı boş önde orkestra duruo kız o orkestranın önünde başka kızlarla dans edio sonra ekran 4 kareye bölünüo hepsi farklı renk klip buna benzer şeylerle devam edio bitişte de bi yatakta çarşafların içinden kameraya gülümseyip çekiliyo... Böyle işte....

Biraz kendin çal kendin oyna gibi oldu ama aradığım şarkı Amerie - One Thing miş ;)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de bi klibi çok merak ediyorum çok eskiden çıkardı esmer oldukça gsl bi bayan söylüo arka fon sarı kısa siyah şortu var yanında dans eden kızlar var ooo ooo oooo dio nakaratında sonra karelere bölünüo ekran 4 karede de o görünüo klibin bitişinde de beyaz çarşafların içinden gülümsüyo hatırlarsanız çok sevinirim ;)

kelis >>> trick me şarkısı olabilir ama tam emin diilim anlamadım fazla biraz daha açık anlatabilirsen

Yok yok trick me deildi...Zenci deil kadın zaten böyle latin gibi sanki esmer kısaca...Arka fon sarı boş önde orkestra duruo kız o orkestranın önünde başka kızlarla dans edio sonra ekran 4 kareye bölünüo hepsi farklı renk klip buna benzer şeylerle devam edio bitişte de bi yatakta çarşafların içinden kameraya gülümseyip çekiliyo... Böyle işte....

Biraz kendin çal kendin oyna gibi oldu ama aradığım şarkı Amerie - One Thing miş ;)

:):):):):):):):)

walla kerdeş ne yalan söyleyim harbiden de öle olmuş...:):)

ama klibi görünce hatırladım ben de ulan dedim ben zaten bunu biliyodum niye aklıma gelmedi

neyse en azından bi katkın oldu. senden başka merak edenler de bulur artık. mesela ben:):):):)

teşekkür borcumuzu ödeyelim :):):):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: **BLL**

2004 2005 senelerinde yine metroda çalan bir klip vardı. Bir sahil kenarında siyah bir sanatçının fransızca söylediği bir şarkı vardı. Klibin bir bölümünde uçak geçiyordu, adam siyah gözlük takıyordu şarkı biraz melenkolik bir parçaydı. İnş hatırlayan olur

aradığın şarkı ''nadiya = si loin de vous'' olabilir. en azından fransızca olması ve uçak geçmesi uyuyor. geri kalanını bilemem. inş aradığın budur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eragon91

arkadaşalar 3 ay önce metro fmde bir şarkı duydum bom bom bom falan die nakaratı vardı birde enur calabriadaki gibi bir org sesi vardı arada.o şarkının ismini bilen varsa yazabilirmi

aradığın şarkı ''cabas = ya no eres mi bom bom'' olabilir mi
  • Arkadaşlar, birkaç şarkı arıyorum ama metro+ dan değil. Kanal 1 yeni çıktığında yayınladıkları klip kuşağından şarkılar...

1.Klibin başında lunapark gibi bir yere kamera yaklaşıyor. bu bölümde piyano sesleri geliyor. şarkıyı söyleyen bir kadın. sesi de kendisi de shakira ya benziyor ama o değil sanırım. klipte kadının etrafında hayeletler var. nakaratında "it's all rise" gibi bir şey söylüyor rock'a dönüşüyor bu bölümde şarkı. sonra hayaletler kadının üstüne palto atıyorlar ve kadın da hayalet oluyor.

2.Yine bir rock şarkısı. klipte zaman çok hızlı akıyor. mevsimler geçiyor adeta. önce bir dağın eteğinden kamera yavaş yavaş ilerliyor. sonra limana varıyor kamera. limana gemi falan geliyor. zaman çok hızlı ilerlediğinden insanlar da hızlı hareket ediyorlar tabi.

3.ormanda yaşıyan bir kabilede bir kadın hamile kalmış. helikopterle takım elbiseli adamlar gelip kadını alıp şehre götürüyorlar. kabilede yaşayanlar takım elbiselilere şaşkın şaşkın bakıyorlar. şarkı rap şeklinde bir zenci söylüyor.

Bulabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar. şimdiden teşekkürler.
  • Ya bende soracağım hep bunu aradım ama patlicam sonnda
    Klip şöyle: En başta at arabası geliyo, bi esmer kadın başlıo şarkıya sonra arabanın içndeki 3 güzel kız var onlar şarkıya devam ediyor. Şarkının aralıarında araya bazen esmer kadın giriyo komik bişeydi ama bulamıoyorum ya. Bi bölümde de yemek masasına erkekleri dizmişler kadınları etrafta duruyo xD yani saçma bişeydi adını bilen lütfen söylersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: linuxuser

Arkadaşlar, birkaç şarkı arıyorum ama metro+ dan değil. Kanal 1 yeni çıktığında yayınladıkları klip kuşağından şarkılar...

1.Klibin başında lunapark gibi bir yere kamera yaklaşıyor. bu bölümde piyano sesleri geliyor. şarkıyı söyleyen bir kadın. sesi de kendisi de shakira ya benziyor ama o değil sanırım. klipte kadının etrafında hayeletler var. nakaratında "it's all rise" gibi bir şey söylüyor rock'a dönüşüyor bu bölümde şarkı. sonra hayaletler kadının üstüne palto atıyorlar ve kadın da hayalet oluyor.

2.Yine bir rock şarkısı. klipte zaman çok hızlı akıyor. mevsimler geçiyor adeta. önce bir dağın eteğinden kamera yavaş yavaş ilerliyor. sonra limana varıyor kamera. limana gemi falan geliyor. zaman çok hızlı ilerlediğinden insanlar da hızlı hareket ediyorlar tabi.

3.ormanda yaşıyan bir kabilede bir kadın hamile kalmış. helikopterle takım elbiseli adamlar gelip kadını alıp şehre götürüyorlar. kabilede yaşayanlar takım elbiselilere şaşkın şaşkın bakıyorlar. şarkı rap şeklinde bir zenci söylüyor.

Bulabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar. şimdiden teşekkürler.

ikinci şarkın A-HA = LİFELİNES benim hayatımın şarkısı :):):):):):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Clown.

Ya bende soracağım hep bunu aradım ama patlicam sonnda
    Klip şöyle: En başta at arabası geliyo, bi esmer kadın başlıo şarkıya sonra arabanın içndeki 3 güzel kız var onlar şarkıya devam ediyor. Şarkının aralıarında araya bazen esmer kadın giriyo komik bişeydi ama bulamıoyorum ya. Bi bölümde de yemek masasına erkekleri dizmişler kadınları etrafta duruyo xD yani saçma bişeydi adını bilen lütfen söylersin

SNAP feat NG3 = OOPS UP ya da uups up da olabilir tam hatırlamıyorum nasıl yazılıyo
  • quote:

ikinci şarkın A-HA = LİFELİNES benim hayatımın şarkısı :):):):):):)

saol çok teşekkürler.

şimdi diğerlerini bulmalıyım :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .Clown.

Ya bende soracağım hep bunu aradım ama patlicam sonnda

SNAP feat NG3 = OOPS UP ya da uups up da olabilir tam hatırlamıyorum nasıl yazılıyo

süpersin ya çok teşekkürleerrr çok sevndm gerçkten saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemkose78

quote:

Orjinalden alıntı: erdemkose78

en bastan anlatiyim
    Basta bir kiz mi erkek mi ne merdivenlerden iniyor anitkabir gibi biyer sonra pesinden gozluklu ajanlar iniyor kovalasiyorlar bi yerde tren raylarinda kovalasiyorlar ve kiz dusuyor erkek ajan geliyor kizdan cantayi aliyor ama kiz ajan erkek ajanin kafasina vuruyor iki kiz aliyor cantayi ve bir tekneye-yata gidiyorlar sonra da denize aciliyorlar . bastan beri de bir gozluklu genc bunlari izliyor cesitli yerlerde
    simdiden sagolun

UPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dostum aradığın şarkı bu sanırım; Darude - Sandstrom
  • ya ben bı tane klıp ızledım ama hayaatta aklıma qelmezz.nasıldı onu anlatıyım = bı kadın wardı pembe bı tuvalet qıymıstı ve 4 kenarlı bı camekan ıcınde sarkı soyluyordu sadece bukadar hatırlıyorum lutfen yardımcı olun bana bulurmsnz bu parcayı...
  • bırtane daha wardı bu sarkıyı hatırlamanız daha kolay olur sanal 2 tane ayabusa qıbı motor yarısıyordu bı kız bı erkek arkalarında bırı mavi bırı pembe ışık bırakıyordu bu sarkıyıda cok merak edıyorum metro+da ızlıyodum bı zamanlar ama artık metro+ ya ulasmak cok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: cNCn10ur

ya ben bı tane klıp ızledım ama hayaatta aklıma qelmezz.nasıldı onu anlatıyım = bı kadın wardı pembe bı tuvalet qıymıstı ve 4 kenarlı bı camekan ıcınde sarkı soyluyordu sadece bukadar hatırlıyorum lutfen yardımcı olun bana bulurmsnz bu parcayı...

The Pink Pussycat - Teri Meri olabilir mi?
  • quote:

quote:

ya ben bı tane klıp ızledım ama hayaatta aklıma qelmezz.nasıldı onu anlatıyım = bı kadın wardı pembe bı tuvalet qıymıstı ve 4 kenarlı bı camekan ıcınde sarkı soyluyordu sadece bukadar hatırlıyorum lutfen yardımcı olun bana bulurmsnz bu parcayı...

Yok teri meri bende war o deqıl yınede tesekkurler.
    bole camekan ıcınde 4 ayrı qosterım qenc bı bayan soyluyor uzun pembe elbısesi war.hatırlıcakmısınz acaba arkasındada sanırım bıkactane ınsan saksafon qıtar falan calıyorlar hatırladıqım kadarıyla ama karıstrıoda olabılrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cNCn10ur -- 24 Kasım 2008; 17:04:48 >
  • quote:

quote:

quote:

bole camekan ıcınde 4 ayrı qosterım qenc bı bayan soyluyor uzun pembe elbısesi war.hatırlıcakmısınz acaba arkasındada sanırım bıkactane ınsan saksafon qıtar falan calıyorlar hatırladıqım kadarıyla ama karıstrıoda olabılrm

shania twain = thank you baby ( for making someday come so soon)

yaklaştığıma eminim ama yakaladım mı bilmiyorum inşallah aradığın budur ::):):):)
  • quote:

bırtane daha wardı bu sarkıyı hatırlamanız daha kolay olur sanal 2 tane ayabusa qıbı motor yarısıyordu bı kız bı erkek arkalarında bırı mavi bırı pembe ışık bırakıyordu bu sarkıyıda cok merak edıyorum metro+da ızlıyodum bı zamanlar ama artık metro+ ya ulasmak cok zor

bu da paulina rubio = dont say goodbye olabilir diye düşünüyorum ama emin de değilim biraz daha atrıntı verebilir misin :):)):
  • 2 sene geçmiş bu mesajlaryazılalı ama merak ettim hala ilgilenen varmı benimde arayıp bulamadığım bir klip var bilen varmıdır acaba .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

shania twain = thank you baby ( for making someday come so soon)

yaklaştığıma eminim ama yakaladım mı bilmiyorum inşallah aradığın budur ::):):):)

Bu bu sen supersın walla cok tesekkurederım 2003 yılından berı bu sarkıyı arıyodum ve buldum cok tesekkurederım sana ya cok saqol
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.