Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
19
Favori
336.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ÇOK UZUN ZAMANDIRR DELİ GİBİ Bİ ŞARKI ARIORUMMM
    ESKİDEN METRO TV DE ÇIKIODU DAZLAK BEYAZ Bİ GENÇ SİYAH DERİ MONTLU Bİ BOARD DA TUŞTAN TUŞA ZIPLIODUUU
    PİYANONUUU ÜSTÜNDE ZIPLAYIP DANS EDŞODUU
    NAKARATTA TEK ELİNİ HAVAYA KALDIRIP BAĞIRIODU VE O SIRADA SURATINA YAKINLAŞIODU KAMERA.
    UMARIMM BİLEN BİRİ ÇIKARRRR
    SEVGİLERİMLE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vicenzo111

ARAKADŞLARR SELAMMMM
    ÇOK UZUN ZAMANDIRR DELİ GİBİ Bİ ŞARKI ARIORUMMM
    ESKİDEN METRO TV DE ÇIKIODU DAZLAK BEYAZ Bİ GENÇ SİYAH DERİ MONTLU Bİ BOARD DA TUŞTAN TUŞA ZIPLIODUUU
    PİYANONUUU ÜSTÜNDE ZIPLAYIP DANS EDŞODUU
    NAKARATTA TEK ELİNİ HAVAYA KALDIRIP BAĞIRIODU VE O SIRADA SURATINA YAKINLAŞIODU KAMERA.
    UMARIMM BİLEN BİRİ ÇIKARRRR
    SEVGİLERİMLE...

Aradığın şarkı bu dostum Shawn Desman - Let's Go
  • arkadaslar bir sarki ariyorum, disco sarkisi, yabanci bir sarki, klipte kizlar araba falan yikiyor, bir aletle yeri falan deliyor, arka plani renkli bir klip, discolarda hep calar, lütfen yardimci olun.
  • KARDEŞİM ÇOK SAOLL, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMM..
    SÜPER Bİ KİŞİLİKSİN
    BOL ŞANSSSS
  • quote:

Orjinalden alıntı: emibar

arkadaslar bir sarki ariyorum, disco sarkisi, yabanci bir sarki, klipte kizlar araba falan yikiyor, bir aletle yeri falan deliyor, arka plani renkli bir klip, discolarda hep calar, lütfen yardimci olun.

Benny Bennasi - Satisfaction galiba
  • selam asla__sevme@windowslive.com eklersen sevinirim . bir şarkı arıyorum 4 aydır bulamadeım yardım please :d
  • slm arkadaslar bu sıteyı buldugum için cok sanslıyım uzun zamandır metro tv de cıkan bır klıbı arıom bır zencı bayanla beyaz bır erkek duyet yapıolar cocuk arabada sureklı denız ve tepelr olan yerlerden gecıo araba yanlıs hatırlamıosam- evry badıyane sıcan cuvın dehar_dıye sozlerı vardı lutfen bana yardımcı olu yalvarırım
  • arkadaşlar acil o resimde gördüğünüz sanatçıyı bilmiyorum klibi şarkıyı heryerde video stelerine attım bulamadım o clibi daha önce seyretmiş olan varsa bilen varsa sanatçının ve larkının ismini yazsın acill :(

• ARKADAŞLAR NE OLUR ACİL BU RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ KLİP METRODA ÇIKIODU AMA SANATÇIYI TANIMIYORUM KLİBİN İSMİNİ ŞARKININ İSMİNİ BİLMİYORUM RESİMLERİ ATTIM NE OLUR BAKIN VE BANA BU SANATÇININ ŞARKININ İSMİNİ VERİN DEL OLJAM 6 AY OLDU HE :d ACİL

• quote:

Orjinalden alıntı: onfnx

ya arkadaşlar yaklaşık 2-3 sene önce bi şarkı dinlemiştim ve aylardır arıyorum .. takip ediodum şimdi misafir olarak ama kmse sormamış gördüğüm kadarıyla..

ya klip baya kalabalık.. siyahi bi bayan söylüo R&B - Hiphop tarzında..
    erkek kız var baya dans ediolar loş bi ışıkta. şarkıyı söyleyen kızın üstü hip hop tarzı. hatırladığım kadarıyla ayağıyla sandalye falan itiodu. üzerinde kapşonlu yarım bi sweet giyiodu. bir sürü dansçı flan vardı. çoğu zenciydi.
    teri meri , 50 cent candy shop , destiny's child'ın girl şarkısının ilk yayınlandığı sıralar vardı.. shakira nın şarkıları flan çalıyodu.

eklemedim.
    söyleyen bayan siyah saçlı ve şarkı canlı bi şarkı hızlı ..
    karanlık ama faif ışık ortamda hareketli danslar yapyolar..
    bulabilen olursa çok sevinirim

janet jackson = dont stop olabilir diye düşünüyorum. bilmiyorum benziyo. gene de bi bak :):):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: gulizz

slm arkadaslar bu sıteyı buldugum için cok sanslıyım uzun zamandır metro tv de cıkan bır klıbı arıom bır zencı bayanla beyaz bır erkek duyet yapıolar cocuk arabada sureklı denız ve tepelr olan yerlerden gecıo araba yanlıs hatırlamıosam- evry badıyane sıcan cuvın dehar_dıye sozlerı vardı lutfen bana yardımcı olu yalvarırım

tiziano ferro & jamelia = universal prayer :):):):)

every body has the same dream, dream in their heart
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsLA-sEvMe

ARKADAŞLAR NE OLUR ACİL BU RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ KLİP METRODA ÇIKIODU AMA SANATÇIYI TANIMIYORUM KLİBİN İSMİNİ ŞARKININ İSMİNİ BİLMİYORUM RESİMLERİ ATTIM NE OLUR BAKIN VE BANA BU SANATÇININ ŞARKININ İSMİNİ VERİN DEL OLJAM 6 AY OLDU HE :d ACİL

eskiden metro tv yi izlerdim baya geçenlerde biri bi şarkı sormuştu elinde kayıtta vardı dinleyince bu klip geldi aklıma ismini bende bilmiyorum ama şarkı bumuydu bi baksana.indirmene gerek yok bas dinle
    http://www6.speedyshare.com/data/475246970/15048284/38050266/VOICE001.WAV
  • mrb arkadaşlar ben yeni üyeyim :)ya bi klip wardı zenci bi kadın yer zemin su olan bi yerde sölüodu şarkıyı klipte sözleri şöle bişeydi what about what about they say cu seyy .. what up aaa losssss gbi bişidi tarzanca ancak bu kadar cevirebildim :) yardımcı olursanız sewinirim..
  • Arkadaşlar selamlar... ben aradağım klibin ve sanatçının ismini bilmiyorum.. ama klip 2004-2005 yıllarında metro tv de görmüştüm... klipte siyahi bayan sanatçının arkasından sürekli bir tır gelip çarpacakmış gibi oluyordu... şarkı sözlerinde de sanırım "come on love come on love baby ,come on love ...... I like to be free..."gibiydi sanırım" gibi bir nakaratı vardı.. siz sevgilki forum dostlarından bu şarkının en azından ismini ve sanatçı adını yazmanızı rica ediyorum... yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar aradığım şarkıyı buldum...Titiyo - come along with me....
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

ŞİMDİ BİR TANE SARIŞIN BİR ADAM VARDI DOKUNDUĞU CİSİMLER TAKLA ATIYODU LÜTFEN YARDIMCI OLUN!
  • quote:

Orjinalden alıntı: EEElifff

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

ŞİMDİ BİR TANE SARIŞIN BİR ADAM VARDI DOKUNDUĞU CİSİMLER TAKLA ATIYODU LÜTFEN YARDIMCI OLUN!

Rob Thomas - Lonely No More olması lazım
  • Çokkkkkk teşekkür ederim Allah Razı Olsun
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle , 2005 yılında Metro+ da bir klip görmüştüm , şarkıcının ismini filan bilmiyorum ... fellik fellik heryerde onu arıyorum ... Metro+ da ismini bilmediğim çok şarkı vardı , hepsini kendi çabalarımla öğrendim , ancak bunu bir türlü bulamadım .. Şarkıcı kadın biraz kısa , balık etli , melez ve slow bir şarkı söylüyor .. Klibi şu anda tam olarak hatırlayamıyorum ama Klipte kel bir adam var , sevgilisinden ayrılıyor falan , klibin sonunda bu kel adam sevgilisinin evine geliyor sarılıyorlar barışıyorlar falan ... Yardımcı olursanız sevinirim...
  • YA arkadaslar benimde 5 yil kadar aradim bi sarki var ya metroda dinledim ya baslka yerde 3 -4 kere cıkıodu 5-6 adam söyluo tam hattrlamıorum hepsi ayrı ayrı yerlerde böyle sarısın bi adam var uzun saclı bitane teki havuzn orda kızlarla filan böyle sarkı söyluo sora digerine gecio ormanda sarkı söylüo italyan bi sesi war tek bi kızla arada böyle yılanlar filan gözüküo bide clipte bi cocuk var böyle kızn tekiyle yiyisior sonra aksam oluo filan cocuk disarda tek oturo merdivenlerde parca hareketli bu arada yanında kız yok baska bitane kız gelio bunun yanına onunla öpüsmeye baslıo sonra diger kız görüo bunları clibin sonunda gelecege dönüs arabası filan gelio doktor cıkıo icerden kızla cocuk merdivende öpüsürken böle sırtına vuruo galiba gidio party war icerde bu araada sarkıyı söylüyenlere bisi dio onlarda gelecege dönüs arabasına biniolar doktorda havuza filan atlıoo böle bogluo salak bi doktor adamlarda gelecege dönüs arabsıyla gidio işte bu sarknın adını bulamadım nezamandır arıyorum böyle 4-5 adam söyluo hareketli güzel bi sarkı bilen warsa valla cok tesseküür edicem
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.