Şimdi Ara

Numaralı Lens Kullananlar Mutlaka Okusun!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260
Cevap
8
Favori
190.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lens kullanmak bence kişiye göre değişiyor. Birine göre çok iyi olan lens diğerine uymuyor. Bence tamamen kişinin göz yapısına ve lensin kişinin gözüne uyumuna bağlı. Doktorum ilk olarak Ciba Vision'un Night&Day lensini aldırmıştı bana. 1 ay çıkarmadan kullanılabilmesine rağmen en fazla 2-3 gün kalsın demişti. Hemen hemen hergün çıkarmama rağmen çok batıyor ve rahatsız ediyordu. Çıkaramayacak durumda olduğum zamanlarda müthiş acı verdiğini hatırlıyorum. Sonra başka doktora gittim ve Acuvue Oasys önerdi. Night&Day'e göre inanılmaz rahat geldi bana. Adeta gözümde yokmuş gibi. Bunda da 6 güne kadar gözde kalabilir diyor ama en fazla 4 gün kaldı, o da 1 senede belki bir iki defa. En sağlıklısı hergün çıkarmak. Uzun oldu ama demek istediğim şey lensin muhakkak doktor kontrolünde kullanılması, ve birinin memnun olduğu lensden bir başkasının memnun olamayabileceği. Fiyat olarak da Kadıköy çarşıda bulunan optikler gayet iyi rakamlar söylüyorlar. Şuanda var mı bilmiyorum ama 4 al 3 öde kampanyaları oluyor. 6 ay önce Acuvue Oasys'i 4 paket 180 liraya 6 taksitle almıştım..

• Arkadaşlar firmalar konusunda pirasa ve hurshit arkadaşıma gerekli PM'ler atılmıştır.
    Kendilerinden bilgileri alabilirsiniz.

Adlarını ulu orta yazmazsak iyi olur zira sonra diğer firmalar oyun bozanlık yapmasın.
  • Arkadaşlar herkes fikirlerini yazmış bende yardımcı olması açısından kendi deneyimlerimden bahsedeyim.

Senelerdir lens kullanıyorum. Uzun süre bausch % lomb purevision kullandım.

Bana hep en iyisi bu demişlerdi.Ama kuruma bakma falan yapıyordu.Birgün sitelerde birçok kişinin

"Ciba Vision" marka " AİROPTİX ASTİGMATİSM" lensleri önerdiklerini gördüm.Deneyim dedim.

İnanın kullandığım purevision günlerime acıdım.

AİROPTİX gözde sanki hiç yok kurumadan eser yok.

ÇOK MEMNUNUM HERKESE ÖNERİRİM.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Arkadaşlar herkes fikirlerini yazmış bende yardımcı olması açısından kendi deneyimlerimden bahsedeyim.

Bana hep en iyisi bu demişlerdi.Ama kuruma bakma falan yapıyordu.Birgün sitelerde birçok kişinin

"Ciba Vision" marka " AİROPTİX ASTİGMATİSM" lensleri önerdiklerini gördüm.Deneyim dedim.

Ben de Airoptix Torik lens kullanıyorum gayet memnunum. Şimdi Bosh&Lombs şiparişi verdim bir de onu deneyeceğim. Ancak lens işi herkesin gözüne göre değişiyor. Deneyerek en iyisini bulmak lazım. Bir de ne kadar söylense de en iyisi her gece uyumadan çıkartmak sanırım

• Acuvue ADVANCE TORIC Astigmat kullanıyorum..
    Losyonda bir değişime gittim..Opti-Free iken Renu yu denemek istedim..
    Çoğu tavsiye etmiyor..Ama benim göze çok iyi geldi..

Lens ve losyon kişinin gözüne göre değişir..
    O yüzden şunu şunu öneriyorum demek hiçbirşeye yaramıyor..

Ayrıca uyurken,yüzürken,15 gün aralıksız takanlara acıyorum..
    Lens çok masum birşey değil..
    Çıkartıp uyusanız ne olur ? Deyinde hak verim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Arkadaşlar herkes fikirlerini yazmış bende yardımcı olması açısından kendi deneyimlerimden bahsedeyim.

hocam 1. sayfadaki mesajımda purevision dan aynı şikayetleri yazmıştım senin dediğin lensleri denicem inş iyidir :)

• Arkadaşlar bir açıklama yapmak zaruri oldu.
    Sözüne ettiğim toptancılar ve lens suyu satan kişiler Ankara ilimiz için geçerli.
    (Diğer illerde de durum çok farklı değildir eminim. Çok ufak bir ilçede filan yaşamıyorsanız yani. :))

Foruma çok sık giren biri değilim, PM atan arkadaşlar uzun bir süre cevap alamazlarsa kusuruma bakmasınlar.
    Zaten PM attığım kişilere sorarlarsa onlar gönderdiğim mesajı sizlerle PM yolu ile paylaşacaklardır.

İyi günler.
  • ankaradaki toptancıları öğrenen arkadaslar bana da pm atabilirseniz sevinirim..........
  • ben 1 yıldır lensmarketten alıyorum lenslerimi hem piyasadan ucuz solüsyon hediyeli kargo ücretsiz ve 3 günde elimde oluyor faturası ile birlikte.
  • 5 yıldır lens kullanırım ve 5 yıldırwww.lensmarket.com dan alışveriş yaparım. piyasada 90 tl sitelerde 45-47 tl arası değişmekte. ve de çok kaliteli lens.

ben 3 yıldır 47 tl ye alırım purevisionu.

bence lensmarket i de deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccaparli -- 7 Kasım 2009; 14:14:00 >
  • Arkadaşlar bir solusyon alana bir solusyon bedava istanbulda hangi eczanede var acaba.Benim bitmek üzere Ankarada bulmak kolay ama İstanbulda nereden alabilirim.
  • bende3 yıldır lens kullanıyorum

ilk kullandıgım lesnlerden sonra batmadan dolayı CIBA VISION AİR OPTİX kullanmay başladım 3 yıldırçok memnunum gözüme gayet uygun şükür bir iki kere kızarma dışında (oda kendi hatam) hiç sorun olmadı

herkese tavsiye ederimlensleride lensoptik sitesinden alıyorum 2 yıla yakındır çok memnunum msn leri de var bende birebir soruyorum cevap veriyorlar hatta hatalı siparişimi hemen anındaduzelttirdim bu sayede

şuan 360 ml. solusyon kampanları var fiyatta cok uygun kesinlikle tavisyemdir

kargoda bedave 1 gunde elime ulaştırdılar stokları devamlımevcut

http://www.lensoptik.com.tr/main/air_optix-91-2-1.html

• bende izmir balçova da fiyat sordum 80 lik lensi 150 dedi iki kutu 300 ama ögrenci indirimi yaprız dedi bide 160 a aldım ohh mis gibi valla dısardan alınmaz lensmarket en iyisi
  • Kocatepe caminin yanındaki Optimed i önerimim şiddetle. Daha ucuzunu zor bulursunuz.
  • bende bugün lensmer.com dan peşin fiyata taksitle acueve oasys toric lens aldım. lensle birlikte 360ml solo care aqua solüsyonda hediye olarak gönderiyorlar. aynı gün içinde kargoya teslim edilmiş. gelsin bakalım memnun kalacakmıyız bu lenslerden.. air optix i de çok öneren arkadaşlar var inşallah kendim için uygun olanı seçmişimdir..
  • bende acuvue toric aldım, ilk defa kullanacağım için 1 kutu aldım. 80tl (3 taksit) den aldım ben, siz kaçtan aldınız?
    toric lensler satıcıların ellerinde bulunmuyor. hatta toptancıda da bulunmadığı oluyormuş. Belki kargo geç gelebilir.
  • Toric lenslerin ne farkı var.Benim gözlerimde astigmatta var.Ama ben normal lens kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deleteextra

Toric lenslerin ne farkı var.Benim gözlerimde astigmatta var.Ama ben normal lens kullanıyorum.

Daha çok yapışıyor..
    Gözünü kısmadan maximum netlik kazandıyor..
    Farkı hissediyorsun..

J&J Acuvue ADVANCE TORIC en iyisi piyasada..
    http://www.lensmarket.com/Toric_astigmat_Lens/Johnson__Johnson/Acuvue_Advance_Toric

Rahatlığı belirsiz..Losyona göre değişiyor...
    Ben RENU kullanıyorum..Memnunum..Ama her göze gitmeyebilir..

• SUAVI bana bilgi verdiğini söylemiş ancak verdiği bilgilerle baktığımız toptancılar artık hiç uygun fiyata satış yapmıyor.
    LÜTFEN BU KONUDA BENDEN PM iLE BiLGi iSTEMEYiN ARTIK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 19 Şubat 2011; 19:32:40 >
  • Arkadaşlar yıllarca değişik torik lensler kullandım
    Acuvea advance'dan purevision'a oradan da air optixe terfi ettim.Benim gözüm aşırı hassas ama kullandıklarım içinde en memnun kaldığım air optix oldu.
    Geçen gün eskiden kalma purevisionlarım vardı onları da kullanayım bari deyip takmıştım ama air optixden sonra çok acı verdi.Oasy için yorumda bulunamayacağım elimde bir adet deneme lensi var onu deneyip de bakmam lazım ama toric kullanan arkadaşlara önerim kesinlikle air optixden şaşmasınlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.